• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
hydricka: děkuji moc za typ, zkusíme to, je fajn že ji máme i celkem blízko
15. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata.n: no uvidíme, je to dost z ruky tak zkusím ještě někoho v okolí. kamarádka s ní taky nemělq zrovna dobrý zkušenosti.
15. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vigantol nám napsala teď dr. pro Hynečka, protože jsem jí říkala, že se hrozně potí, tak prý by to mohlo pomoct (a zabírá to:wink:) a tak ho dávám oběma
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pomáhá i na pocení? To jsem netušila.
15. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Dočítala jsem vás jenom kousek, na víc nemám sílu :grinning:

Terez, jestli chceš, tak ti můžu půjčit na vyzkoušení mastičku A-derma, je to přímo na atopáky, exémy a podobný svinstva. Je pro miminka, kupovala jsem ji Anettce, když jí vyskočil atopák. Mastička nám pomohla. Je teda drahá jako prase, ale ráda ti jí půjčím na vyzkoušení. Tak mi dej vědět třeba prostřednictvím IP.

Jinak vítám nově příchozí holky. :dizzy_face:

Jo a už máme kočárek! Včera mi přišel a zdá se bát super!!!! :wink:
15. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter na pocení??to asi začnu brát já!!! :grinning: potím se fakt příšerně!!!

sari a jaký kočárek???moc závidím,já vám hodím odkaz na jedny sánky úplně jsem se zamilovala!!!docela nad nima uvažuju,jen musím překecat Ládíka :sweat_smile: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29555612&tab=1 dá se ktomu koupit i stříška a pláštěnka :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: Jane twin two

Sáňky vypadaji luxusně! My byli včera sáňkovat a musím říct, že to mělo obrovskej úspěch!
15. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, holky, ale u Hyndi to zabírá :wink: ten si večer lehl do postele a když usnul, tak během 15 minut byl úplně propocenej, tak jsem to dr. říkala a dala nám vigantol, že to může být nedostatkem vit. D (nebo kterej to tam je)
15. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nám dneska přišly boby, ale jak jsem byla celej den v čb, tak nikdo nebyl doma a vyzvednem je teda až v pondělí :rolling_eyes: chjo, Hynďa mohl už celej víkend bobovat na nových bobech :unamused:
15. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari tak to je pekný kočárek a jakou máš barvu???líbí se v něm malé,nebo jsi ho ještě nezkoušela?no asi ne vid,když nemáte druhé mimi :grinning:

panter že bych to zkusila??bojím se abym i to nic neudělalo,ale asi by nemělo ne,když je to pro děti,sou to vlastně jen vitamíny
15. led 2010 ve 20:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zkoušeli jsme kočárek jen tak doma. A jestli se v něm líbí Anettce? No, kdyby se v kočárku nemuselo sedět, tak by se jí tam líbilo mnohem víc :grinning: :grinning: :grinning: A barvu má modrou, taková docela i pěkná. :wink:
15. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, jestli ho máte doma, tak si přečti příbalovej leták, já mysllím, že je to ok :wink:
15. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, a vy se teda necháváte s pohlavím překvapit?
15. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari neposeda jo??to malej je v kočárku jak brambora,mohl by sedět furt :rolling_eyes: :sweat_smile: ale ted v něm nebyl dlouho.chodíme čím dál víc,navíc v tomhle sněhu se jezdit nedá :rolling_eyes:

panter mno já to budu muset někde vyštrachat,ale díky za tip :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na pocení bych taky něco brala :grinning:
Beat, sáňky vypadají luxusně a je fajn, že je netáhneš, ale tlačíš - já mám z těch klasických vykloubený krk, jak pořád koukám na Deni :grinning:
Šári, nevím, jestli jsem to předtím nějak nepřekoukla, vy čekáte klučíka?
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, na Avatara jdem v neděli večer, jsem na to moc zvědavá. Ještě jsem nebyla na žádným filmu ve 3D, prý to je bomba...
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sánky jsou super,přemlouvám furt ládíka,at je pořídíme,že jsou do 4 let-myslím ten fusak,sánky na dýl,ale nee :cry: přitom jsou super,hrozně praktický,ale mám holt smůlu no :frowning2:
jinak jako zkoušela jsem se doma vlnit a nějak mi to samotný nejde :grinning:
15. led 2010 ve 20:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat, ona má Anettka na zadečku vosičky... :grinning: :grinning: :grinning:

leni, nikomu jsme neříkali jakého pohlaví je miminko. necháváme si to pro sebe. kočárek je modrý, protože jiná barva na výběr nebyla - nekupovali jsme ho nový.
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, všichni kolem z toho byli úplně unešený, někdo šel i dvakrát, tak jsem přemluvila horkotěžko manžu a dneska mě vzal odpo po škole do mulťáku :sweat_smile: teda to 3D, příroda, efekty, fakt super, ale film sám o sobě mě osobně nějak nevzal, mně se třeba stokrát víc líbil Pán prstenů, toho bych chtěla vidět v 3D :dizzy_face: na mě to byla moc pohádka, ale jak říkám, zatím jsem fakt jediná, kdo z toho nebyl nadšenej, takže se Ti to určo bude líbit moc :wink:
15. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě štve, že se zas do kina sto let nedostanu, tak jsem si mohla vybrat jinej film podle svýho výběru :grinning:
15. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari tak to neznám :grinning: jinak s tím druhým dítkem jsem rozhodnutá si nenechat říct pohlaví,ale nebudu předbíhat,napřed musím být těhu :grinning:

Avatar jsem neviděl,ale všichni si ho chválí,zítra nám hlídá malého Ládi mamča,tak třeba to prubnem
15. led 2010 ve 20:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, co jsem mluvila s lidma, tak taky říkali, že příběh je spíš taková pohádka, ale byli nadšený z těch efektů a 3D. No, každopádně se moc těším, teď už je Deni větší a mamka je doma (od května do září je na chalupě), tak toho chceme využít a víc chodit za kulturou. Pak to bude složitější, mamka kdykoliv přijede, ale muselo by se pro ní dojet a zas jí pak odvézt, takže...
15. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme viděli na Avatar upoutávku a musím říct, že nám to stačilo. Náš šálek kávy to rozhodně není. :sweat_smile:
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to 3D je super, je to krásný, ale chtěla bych to vidět na něčem realističtějším, mně vadilo, že ty avataři byli fakt jak animovaný :sweat_smile: prostě náročnej divák :grinning: v pohodě jsem to tam vydržela, ale po 3/4hodině jsem si myslela, že to nedám, moc mi to koukání přes ty brýle nedělalo dobře na oči, ale pak jsem si zvykla :wink: každopádně zážitek to byl, ale film to nebyl tak super, abych na něj musela myslet a nešel mi z hlavy...
15. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no já byla jen jenou na 3D a to na dinosaurech co byli na výstavišti :grinning: jinak ne,takže věřím,že efekty by mě nadchli.no my tedm áme výhodu,že Ládi mamča bydlí od nás jen obpár baráků,takže jí máme po ruce kdykoli,navíc si o malého říká každý měsíc,že ho chce na celý víkend,tak jsem moc ráda
15. led 2010 ve 21:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš, Oli, někde tuším na Novinkách.cz psali, jak americký diváci po shlédnutí Avataru páchají sebevraždy, protože je náš svět škaredější než v tom filmu...co dodat...amíci... :grinning:
15. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: no comment :grinning: ale ono to bylo taky natáčený tuším na tom Novým Zélandu, ne? prostě pohádka
15. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě odpovídám zpětně holky :slight_smile:

Hani když mu chci narvat dudlík dřív jak prso tak strašně řve :confounded: ne že by se přisál a vyzkoušel co jsem mu to vlastně dala, on rovnou řve ani si "nepotáhne" vyčůránek :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem ho uložila, jsem zvědavá kdy naklušu kojit, ale na 100% do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pabli tak já to mám s tím spaním bych řekla horší, kdyby se budil po 2,5-3h tak bych to i brala a byla spokojená, on mi víc pořádně ani nespal, možná dvakrát, teď se budí fakt po té hodině, někdy to dá dýl, ale aby to bylo celou noc po 2,5-3h to fakt ne. Kaše mi byla tatkéž doporučená, ale kvůli ekzému to asi oddálím, musím to vydržet. Mléko bych řekla problém opravdu nebude, neměla jsem ho ani s Kristý (kojila jsem do roka a odstavovala prakticky ze své vůle) taky ukazatel je jeho váha, docela na mě Dr. koukala, že prej je jako půlroční, ještě že neznala Kristý v jeho věku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli já jsem doufala že to jídlo nikdy nebudu muset řešit, vím že jsme se tady o tom kdysi dávno bavily a já říkala, že si to nedovedu představit a kde jsem, mám strach cokoliv sežrat že ráno bude malej osypanej ekzémem, totéž pro Kristý, už nemám nápady, ona moc nejí a ještě jí zatrhnout to co jí, no tak nebude mít vitamíny a bude hlady nebo já fakt nevím.

Bodlasek kde vlastně bydlíš? Promiň jestli jsi to už psala.

Jinak mě bylo řečeno Vigantol do roka věku 1x denně 1 kapičku a přes zimu i starším dětem :wink: Kanavit dostávaly obě děti jen nějak když byly malý, už nevím :sweat_smile:

Šári jsi moc hodná, tu A-dermu mi taky někdo už doporučoval, ani nevím kdo a kde, denně toho slyším tolik :astonished: zkusíme teďka tu "trávovou" mast a kdyžtak bych se ozvala, děkuju :slight_smile:

Beat sáňky hezký, cena otřesná :sweat_smile:
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez no k těm sánkám je i fusak,tak to není zas až tak hrozná cena,samotný stojí asi 890?nejvíc tomu dá ten fusak,ale jiný prý na to nejde.bože jááá je chci,alemám smůlu :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 21:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Beat mě ta cena přijde i tak dost víš, na věc kterou vím, že tady s našima dětma neužiju, bohužel :confounded:
15. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek