• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
krista: bydlím kousíček od IGY, ale jinak pocházím ze Suchého Vrbného :slight_smile: v poho klidně to písnu znova :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bodlasku tak to nevím kde je tam nějaká dětská aby si to třeba měla kousek, já jsem lenoch táhnout se daleko, takže já bych stejně neměnila :sweat_smile:
15. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, klidně dej vědět. Mám ji doma, teď už ji používám jen čas od času, když mi vyleze vyráška mezi prstama na rukou.

K těm sáňkám. Vzhledem k tomu, že jsem se pokukovala po obyčejných sáňkách a viděla co stojí ( 1300,-!!!! a 300,- opěrátko), tak ty Beatiny drahé zas tak nejsou.... Je to hrůza ty ceny. Bohužel dneska platí, že co je pro děti a kvalitní, tak je drahé jako pes!
16. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát ten fusak, to je tak na letos, pak už se podle mě nevyužije
16. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to myslím s těma sáňkama tak, že bych nedala tolik peněz za věc co neužiju, teď má Kristý narozky, MM narozky, hodně lidí v rodině narozky, chceme se jít fotit, budu platit očkování, zúročím peníze jinak :slight_smile:
Jinak vím že sáňky jsou drahý :wink:
16. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez to je mi lito,ze mas takovy problemy. Se dvema je to narocny co? A jeste ty sama a ezem. U nas byli prdiky dlouho,ale jinak to docela slo a ja sama nemela problemy,alergie nic. Vazne nezavidim-.
16. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se hlásím,že jsme v pořádku a již 2v1 :slight_smile:
16. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jééé, tak mooooc gratuluju!:slight_smile: už se nám to tu začíná pěkně rozjíždět, to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobr gratulace........... :slight_smile:
16. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, zrovan včera jsem si na Tebe vzpomněla, jak se máte :dizzy_face: Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!
16. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-máme se dobře a bude to ještě lepší :dizzy_face: Sice nevím,jak to zvládnu s tím mým teroristou,ale zvládají to jiné maminy,tak to zvládnu i já :sweat_smile:
16. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak, Páťa zlobí? :grinning:
16. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, až se mimi narodí, tak už bude Páťa zase větší a rozumnější:wink: budeš ho pak dávat do školky?
16. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Moni paráda, dost často jsem si říkala jestli už vám to vyšlo, že to třeba tajíš, no nechtěla jsem pochopitelně rejpat, tak jsem ráda jak vám to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Coko náročný je to když jsou děti nemocný a uřvaný :sweat_smile: takový nikdo nechce nebo nemůže pohlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud je vše OK a nemáš min. dva doktory týdně, někdy i xx věcí denně tak to jde :slight_smile:
16. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty terez - ještě bych tě poopravila - může být ještě hůř a to bych řekla, že je chvíle, kdy je nemocná máma a děti jsou zdravý... páč to je napadají všechny možný a nemožný lumpárky a mají své potřeby a ty prostě nemůžeš.......
tak nezoufej, může být ještě hůř....... :wink:
16. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani no ta chvíle teď byla cca 14 dní, prakticky někdy od 26.12. doteď mám ještě kašel, ale u kašlu převážně v noci (což je taky otrava :confounded:) Kristý to chytla až ode mně, ale musela jsem :slight_smile: horší než ty neštovice to nebylo :wink: a co mě nezabije to mě opravdu posílí :sweat_smile:
16. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli(panter)-do školky bych ho chtěla dát,ale asi až od ledna,ještě uvidím :wink:

oli-zlobí,hlavně se vzteká a já fakt nemám nervy na to jak na nás lidi koukají :frowning2: tak se snažím udělat nákupy většinou sama a když musím s Patrikem,tak to je fakt rychlovka :sweat_smile:

Dala jsem buchtu do trouby a naládovala jsem se vlašákem s chlebem a jsem zralá si lehnout :grinning:
16. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jen si dej, te´d můžeš........ :grinning:
16. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co vaříte dětem??? dejte mi nějakou inspirace.....

terez, tak sis to prožila - to je mazec, to bych fakt řekla, že je to to nejhorší. ale kdž se ty děti náhodou usmějou, tak je vše zapomenuto....... :sweat_smile:
16. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nádherná zpráva!!!!moc vám gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: at jste jen zdraví!!

Terez my sme měli taky od narození do necelého roka dva doktory týdně a už mě to taky dost vyčerpávalo,ale jem i jasný,že s dvouma dětma je to o to horší :pensive: opravdu vám přeju at jste brzo fit!!

Hani já naposledy vařila malému rajskou a mocm u chutnala.alep oslední dobou jsem taky nějak bez nápadů,aspon že ládík občas řekne na co má chut :grinning:
16. led 2010 v 18:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, že byste měli taky období vzdoru? :angry: :grinning: Malá je taky někdy na zabití, ale říkám si, že to někdy přejít musí, když to není od narození :grinning:
16. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani i když jsou fakt na zabití někdy, tak bych je nevyměnila ani za nic! :slight_smile: Jsou naše :slight_smile: chtěli jsme je, musíme to vydržet :dizzy_face:

Hani jak to teďka vypadá u vás, Honzulka už lítá jako drak asi viď :sweat_smile: netěším se opět na to "vychovávání" netahej za kabely, nelez po stole... :sweat_smile:

Jinak jídlo u nás, to je furt něco zapečenýho - těstoviny, brambory, sem tam nějaká omáčka, bramborák, palačinka, špagety... takový blafy jak já říkám, já nic neumím a nestíhám :sweat_smile:

Holky je ten vzdor nějakej hroznej? :confused: jako na co se mám ještě těšit u Kristý, protože to už jsem několikrát prohlásila že vrchol všeho co dělá a co jsem se bavila s mamkama extrémních řvounů tak říkaly, že se to už jen lepšilo, ovšem nikde nebyl bod, že by ze dne na den bylo dítě andílek ale tak nějak postupně, s pár záchvatama třeba, že to nebylo každý den... tak já doufám, že budeme tenhle případ a snad nejsem naivní, doufám, že třetím rokem bude už fakt jako konec :astonished:

Beat ano jak už jsem ti říkala, jedno nebo dvě je něco jiného, ještě když nemaji rádi autosedačky, kočárky a hodinový čekání u doktorů.
16. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Milan to zapečený nemusí, nemá rád sýr a to co by jedl on,tak zase nemůžu dávat dětem - taky mi přijde, že vařím jednotvárný blafy........ :frowning2: a terez, ten bramborák dáváš i Kristý???

holky, já vás teda nechci strašit,ale jedna pani v buse mi říkala, že to skončí až tak někdy kolem dvaceti....... :wink: :slight_smile:

tak Maru tu opět předvedla scénku, že se chce jít koupat a spát se mnou. jednou stranou jí chudinu chápu, nemůžu je pochovat nic, na druhou stranu vidím, jak je mamka z toho jejího řevu na prášky....... :frowning2: to je situace a nemůžu s tím nic dělat..... :frowning2:((
16. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani no nedělám bramboráky často, ale když už ho udělám tak jí ho dám, usmažím ho na másle a ještě odsaju tuk ubrouskem, nechci jí dávat nic nacucanýho :wink: a dávám jí to těsto bokem s rýž. mlékem :slight_smile: nekořením tolik, hlavně jsem hodně omezila sůl, nejdřív jsem jí nesolila vůbec a teď maličko, mě to nevadí, ale MM musí dosolovat, ten je hroznej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo tak to já vůbec nevím co poradit, MM je takovej že sní všechno, dneska si dělal krkovici z těch Babicových dobrot a mlaskal tady jako blázen, já myslím, že tím by si se TM zavděčila, fakt to krásně vonělo (já to nejedla :sweat_smile:) a je to hotový raz dva (dal si to s bramborem, ještě má jednu na zítra :grinning:) :slight_smile:
http://dobroty.nova.cz/clanek/epizody/krkovicka-na-cibuli.html

Já hodně teď inspiruju s různých těch vaření v TV, vždycky si to upravím, že tam nedám třeba něco co nemůžu já nebo děti nebo co MM nejí a něco z toho vznikne :sweat_smile:
16. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Terez, masíko by milan mohl dvakrát denně....... ale na to abych vařila jemu zvláš´t a dětem zvlášť, tak na to teda fakt nemám čas. tak se snažím dát dohromady vždycky něco aby to jedli všichni........
my teda nesolíme vůbec, Milan to nevyžaduje a já taky dost omezila........
Maru dostala jednou bramborák (je teda fakt, že koupený a kousek) a měla z toho týden průjem....... :frowning2:
16. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak to Kristý nemívá, jednou jsem jí koupila nebo teda požádala MM aby jí koupil v Globusu nějakou hotovou omáčku a taky otřesnej průjem :confounded: ta krkovice je fakt rychlá, ale já teda často vařím pro Kristý zvlášť, nechci jí dávat bůček, pečeni, smažený/obalovaný)... a takový ty věci co MM rád :sweat_smile: zítra udělám nějaký rizoto, akorát že mě zbyde jenrýže, zeleninu nejím kvůli nadýmání :sweat_smile:
16. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty terez, no tak to se nedivím,žes jak lunt hubená....... :wink:
já jim právě smažený a tyhle věci taky dávat nechci,tak je to takový těžký něco na rychlo vymýšlet....... :frowning2:
tohle jsem objevila a pro děti se mi to celkem líbí - hlavně vzhledově.... :wink: ještě vyndat sůl a je to super.... :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65133

i když si říkám, jestli by už Maru neměla trochu začít normálně, aby to pro ní třeba ve školce nebo někde nebyl velký šok.......
16. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ty jo nejsem, dneska jsem si byla kupovat džíny a odnesla jsem si ty největší v krámě a pěknou depku, protože do nich musím ještě dohubnout :confounded: to je hrůza :confounded:

No tak ten receptík je perfektní, to určitě uděláme, zrovna nedávno měla Kristý květák na mozeček :slight_smile:

Co si představíš pod pojmem normálně? Třeba nějaký to smažený? Dáš ji ve třech letech do školky hned? :slight_smile:
Já teda právě s tímhle nikam nespěchám, moc se bojím aby nebyla silná, je vidět, že ty geny po MM prostě má, já taky nejsem vychrtlina, ale silný lidi moc v rodině nemáme, za to u MM neni jedinej hubenej :unamused: nechci aby potom bojovala s váhou a jezdila do odtučňovacích lázní a já nevím kam ještě :confounded: :pensive:
16. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn, smažený ne. spíš trochu kořeněný a slaný. nesolím téměř vůbec a koření pro ně taky skoro nepoužívám. mamka vaří hodně dobře a to bys měla vidět, jak se tu oba rozjedli. Honulka sní velký talíř polívky a pak ještě trochu a to samý Maru - to nevím co s nima budu doma dělat........ :wink: ale taky jim to nesolí.

čověče, to bude dole hned, vždy´t máš teprv 4 měsíce po porodu. co mám říkat já, já ty kila nemůžu nějak ubojovat........ :frowning2:(
16. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek