České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
bodlasek
15. led 2010
krista: bydlím kousíček od IGY, ale jinak pocházím ze Suchého Vrbného 🙂 v poho klidně to písnu znova 🙂
kristaautor
15. led 2010
Bodlasku tak to nevím kde je tam nějaká dětská aby si to třeba měla kousek, já jsem lenoch táhnout se daleko, takže já bych stejně neměnila :-N
sarka_k
16. led 2010
Terez, klidně dej vědět. Mám ji doma, teď už ji používám jen čas od času, když mi vyleze vyráška mezi prstama na rukou.

K těm sáňkám. Vzhledem k tomu, že jsem se pokukovala po obyčejných sáňkách a viděla co stojí ( 1300,-!!!! a 300,- opěrátko), tak ty Beatiny drahé zas tak nejsou.... Je to hrůza ty ceny. Bohužel dneska platí, že co je pro děti a kvalitní, tak je drahé jako pes!
panterka
16. led 2010
akorát ten fusak, to je tak na letos, pak už se podle mě nevyužije
kristaautor
16. led 2010
Já to myslím s těma sáňkama tak, že bych nedala tolik peněz za věc co neužiju, teď má Kristý narozky, MM narozky, hodně lidí v rodině narozky, chceme se jít fotit, budu platit očkování, zúročím peníze jinak 🙂
Jinak vím že sáňky jsou drahý 😉
cokosusenka
16. led 2010
Terez to je mi lito,ze mas takovy problemy. Se dvema je to narocny co? A jeste ty sama a ezem. U nas byli prdiky dlouho,ale jinak to docela slo a ja sama nemela problemy,alergie nic. Vazne nezavidim-.
negrovka78
16. led 2010
Ahojky,

tak se hlásím,že jsme v pořádku a již 2v1 🙂
panterka
16. led 2010
Moni, jééé, tak mooooc gratuluju!🙂 už se nám to tu začíná pěkně rozjíždět, to je super x-) x-)
hankah
16. led 2010
moni, oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobr gratulace........... 🙂
negrovka78
16. led 2010
Díky x-)
olina.s
16. led 2010
Mončo, zrovan včera jsem si na Tebe vzpomněla, jak se máte x-) Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!
negrovka78
16. led 2010
Oli-máme se dobře a bude to ještě lepší x-) Sice nevím,jak to zvládnu s tím mým teroristou,ale zvládají to jiné maminy,tak to zvládnu i já :-N
olina.s
16. led 2010
Copak, Páťa zlobí? 😃
panterka
16. led 2010
Moni, až se mimi narodí, tak už bude Páťa zase větší a rozumnější😉 budeš ho pak dávat do školky?
kristaautor
16. led 2010
Ahojky 🙂

Moni paráda, dost často jsem si říkala jestli už vám to vyšlo, že to třeba tajíš, no nechtěla jsem pochopitelně rejpat, tak jsem ráda jak vám to vyšlo x-) x-) x-)

Coko náročný je to když jsou děti nemocný a uřvaný :-N takový nikdo nechce nebo nemůže pohlídat :-p pokud je vše OK a nemáš min. dva doktory týdně, někdy i xx věcí denně tak to jde 🙂
hankah
16. led 2010
ty terez - ještě bych tě poopravila - může být ještě hůř a to bych řekla, že je chvíle, kdy je nemocná máma a děti jsou zdravý... páč to je napadají všechny možný a nemožný lumpárky a mají své potřeby a ty prostě nemůžeš.......
tak nezoufej, může být ještě hůř....... 😉
kristaautor
16. led 2010
Hani no ta chvíle teď byla cca 14 dní, prakticky někdy od 26.12. doteď mám ještě kašel, ale u kašlu převážně v noci (což je taky otrava :-S) Kristý to chytla až ode mně, ale musela jsem 🙂 horší než ty neštovice to nebylo 😉 a co mě nezabije to mě opravdu posílí :-N
negrovka78
16. led 2010
oli(panter)-do školky bych ho chtěla dát,ale asi až od ledna,ještě uvidím 😉

oli-zlobí,hlavně se vzteká a já fakt nemám nervy na to jak na nás lidi koukají 😞 tak se snažím udělat nákupy většinou sama a když musím s Patrikem,tak to je fakt rychlovka :-N

Dala jsem buchtu do trouby a naládovala jsem se vlašákem s chlebem a jsem zralá si lehnout 😃
hankah
16. led 2010
Moni,jen si dej, te´d můžeš........ 😃
hankah
16. led 2010
holky, co vaříte dětem??? dejte mi nějakou inspirace.....

terez, tak sis to prožila - to je mazec, to bych fakt řekla, že je to to nejhorší. ale kdž se ty děti náhodou usmějou, tak je vše zapomenuto....... :-N
beata.n
16. led 2010
Moni nádherná zpráva!!!!moc vám gratuluju!!! x-) x-) at jste jen zdraví!!

Terez my sme měli taky od narození do necelého roka dva doktory týdně a už mě to taky dost vyčerpávalo,ale jem i jasný,že s dvouma dětma je to o to horší |-| opravdu vám přeju at jste brzo fit!!

Hani já naposledy vařila malému rajskou a mocm u chutnala.alep oslední dobou jsem taky nějak bez nápadů,aspon že ládík občas řekne na co má chut 😃
olina.s
16. led 2010
Mončo, že byste měli taky období vzdoru? ]-( 😃 Malá je taky někdy na zabití, ale říkám si, že to někdy přejít musí, když to není od narození 😃
kristaautor
16. led 2010
Hani i když jsou fakt na zabití někdy, tak bych je nevyměnila ani za nic! 🙂 Jsou naše 🙂 chtěli jsme je, musíme to vydržet x-)

Hani jak to teďka vypadá u vás, Honzulka už lítá jako drak asi viď :-N netěším se opět na to "vychovávání" netahej za kabely, nelez po stole... :-N

Jinak jídlo u nás, to je furt něco zapečenýho - těstoviny, brambory, sem tam nějaká omáčka, bramborák, palačinka, špagety... takový blafy jak já říkám, já nic neumím a nestíhám :-N

Holky je ten vzdor nějakej hroznej? =-) jako na co se mám ještě těšit u Kristý, protože to už jsem několikrát prohlásila že vrchol všeho co dělá a co jsem se bavila s mamkama extrémních řvounů tak říkaly, že se to už jen lepšilo, ovšem nikde nebyl bod, že by ze dne na den bylo dítě andílek ale tak nějak postupně, s pár záchvatama třeba, že to nebylo každý den... tak já doufám, že budeme tenhle případ a snad nejsem naivní, doufám, že třetím rokem bude už fakt jako konec :-o

Beat ano jak už jsem ti říkala, jedno nebo dvě je něco jiného, ještě když nemaji rádi autosedačky, kočárky a hodinový čekání u doktorů.
hankah
16. led 2010
no Milan to zapečený nemusí, nemá rád sýr a to co by jedl on,tak zase nemůžu dávat dětem - taky mi přijde, že vařím jednotvárný blafy........ 😞 a terez, ten bramborák dáváš i Kristý???

holky, já vás teda nechci strašit,ale jedna pani v buse mi říkala, že to skončí až tak někdy kolem dvaceti....... 😉 🙂

tak Maru tu opět předvedla scénku, že se chce jít koupat a spát se mnou. jednou stranou jí chudinu chápu, nemůžu je pochovat nic, na druhou stranu vidím, jak je mamka z toho jejího řevu na prášky....... 😞 to je situace a nemůžu s tím nic dělat..... 😞((
kristaautor
16. led 2010
Hani no nedělám bramboráky často, ale když už ho udělám tak jí ho dám, usmažím ho na másle a ještě odsaju tuk ubrouskem, nechci jí dávat nic nacucanýho 😉 a dávám jí to těsto bokem s rýž. mlékem 🙂 nekořením tolik, hlavně jsem hodně omezila sůl, nejdřív jsem jí nesolila vůbec a teď maličko, mě to nevadí, ale MM musí dosolovat, ten je hroznej :-p

Jo tak to já vůbec nevím co poradit, MM je takovej že sní všechno, dneska si dělal krkovici z těch Babicových dobrot a mlaskal tady jako blázen, já myslím, že tím by si se TM zavděčila, fakt to krásně vonělo (já to nejedla :-N) a je to hotový raz dva (dal si to s bramborem, ještě má jednu na zítra 😃) 🙂
http://dobroty.nova.cz/clanek/epizody/krkovicka...

Já hodně teď inspiruju s různých těch vaření v TV, vždycky si to upravím, že tam nedám třeba něco co nemůžu já nebo děti nebo co MM nejí a něco z toho vznikne :-N
hankah
16. led 2010
jo Terez, masíko by milan mohl dvakrát denně....... ale na to abych vařila jemu zvláš´t a dětem zvlášť, tak na to teda fakt nemám čas. tak se snažím dát dohromady vždycky něco aby to jedli všichni........
my teda nesolíme vůbec, Milan to nevyžaduje a já taky dost omezila........
Maru dostala jednou bramborák (je teda fakt, že koupený a kousek) a měla z toho týden průjem....... 😞
kristaautor
16. led 2010
Hani tak to Kristý nemívá, jednou jsem jí koupila nebo teda požádala MM aby jí koupil v Globusu nějakou hotovou omáčku a taky otřesnej průjem :-S ta krkovice je fakt rychlá, ale já teda často vařím pro Kristý zvlášť, nechci jí dávat bůček, pečeni, smažený/obalovaný)... a takový ty věci co MM rád :-N zítra udělám nějaký rizoto, akorát že mě zbyde jenrýže, zeleninu nejím kvůli nadýmání :-N
hankah
16. led 2010
ty terez, no tak to se nedivím,žes jak lunt hubená....... 😉
já jim právě smažený a tyhle věci taky dávat nechci,tak je to takový těžký něco na rychlo vymýšlet....... 😞
tohle jsem objevila a pro děti se mi to celkem líbí - hlavně vzhledově.... 😉 ještě vyndat sůl a je to super.... 😉
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=65133

i když si říkám, jestli by už Maru neměla trochu začít normálně, aby to pro ní třeba ve školce nebo někde nebyl velký šok.......
kristaautor
16. led 2010
Hani ty jo nejsem, dneska jsem si byla kupovat džíny a odnesla jsem si ty největší v krámě a pěknou depku, protože do nich musím ještě dohubnout :-S to je hrůza :-S

No tak ten receptík je perfektní, to určitě uděláme, zrovna nedávno měla Kristý květák na mozeček 🙂

Co si představíš pod pojmem normálně? Třeba nějaký to smažený? Dáš ji ve třech letech do školky hned? 🙂
Já teda právě s tímhle nikam nespěchám, moc se bojím aby nebyla silná, je vidět, že ty geny po MM prostě má, já taky nejsem vychrtlina, ale silný lidi moc v rodině nemáme, za to u MM neni jedinej hubenej :-| nechci aby potom bojovala s váhou a jezdila do odtučňovacích lázní a já nevím kam ještě :-S |-|
hankah
16. led 2010
nn, smažený ne. spíš trochu kořeněný a slaný. nesolím téměř vůbec a koření pro ně taky skoro nepoužívám. mamka vaří hodně dobře a to bys měla vidět, jak se tu oba rozjedli. Honulka sní velký talíř polívky a pak ještě trochu a to samý Maru - to nevím co s nima budu doma dělat........ 😉 ale taky jim to nesolí.

čověče, to bude dole hned, vždy´t máš teprv 4 měsíce po porodu. co mám říkat já, já ty kila nemůžu nějak ubojovat........ 😞(

Začni psát odpověď...

Odešli