• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Terez, nás na vítání pozvali někdy kolem 4 měsíce.
Taky si myslím Hani, že nebudete mít problém. :slight_smile:
17. led 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Páni ty tabulky jsou super, já beru vše od oka :grinning:

Hydri fakt až takhle pozdě jo, no já jsem z toho jelen, ale kdysi když jsme tam byli s Kristý v těch 8mi měs. to už jsem si taky vydupala a fakt už byla oproti ostatním dětem přerostlá :wink:
A co ty jak se máš těhulko?
17. led 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

krista: tak nám napsali, že máme jít na vítání občánků na začátku prosince (to byly malému 2 měsíce), ale manžel už by nedostal dovolenou, tak jsem tam volala a paní nás v pohodě přeložila na začátek ledna :slight_smile:... kamarádka zase četla pozvánku na vítání pozdě (mají trvalé bydliště v ČB, ale nebydlí tady), tak jsem jí taky radila, ať tam zavolá - volala a šla na ten termín s námi...
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já taky hned tak druhé dítě neplánuju :grinning:
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem udělala nějaké nové koláže, tak můžete mrknout :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=484854&vReferer=%2Fphotos%2Fpablinka
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pabli zrovna u vás mě to konkrétně zajímalo, když máte prcka mladšího, tak už je to jasný že se na nás zase vykašlali, já to nechápu, o nic jinýho mi nejde, když nebudou děti křtěný, ani o ten karafiát a pamětní list, prostě jsem chtěla jen tu ceremonii :angry: :rolling_eyes: já vím že kdybych tam zavolala tak mě taky hned pozvou, jen jsem čekala trochu slušnosti a že by nás aspoň jednou mohli pozvat sami :angry: ještě když v Č.B. bydlíme, nemáš tam někde na ně kontakt, myslím přímo ten telefon kam volala kámoška nebo e-mail, jméno té pani co to vyřizuje, nechce se mi to hledat. Je mi jasný že pak půjdeme hned, měla jsem to tak i minule :wink: a hrozně se vymlouvali že toho maji hodně, jasně Kristý bylo 8měs. a ost. dětem kolem 3měs. tak na nás prostě dřív čas neměli :angry:
17. led 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Koláže jsou nádherné, je vidět že si vyhrajete! :slight_smile:
17. led 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: a jak je to možné, že se na to takhle vykašlou??? Jinak tel. 386 802 121, vyřizuje Bc. Petra Sikorová, email tu uvedený není.
17. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, nás pozvali až takhle, ale já jsem si pozvánku nečetla pořádně a přehlédla jsem to, že musíš potvrdit učast. Tak jsem tam volala den před(zjistila jsem to v neděli, tak jsem volala hned v pondělí) jestli můžeme přijít a pani mi dost stroze oznámila že ne, že je už vše připravené a nějaký jiný termín mi nenabídla. Docela mě naštvala.
Jinak já se mám fajn. A malé snad taky. :slight_smile: Už mi přestaly i pocity nevolnosti, takže je to fajn.
17. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pabli no ty jo mě se neptej, nevím jak je to možné, rodila jsem v Krumlově, ale bydliště máme všichni tady, jak říkám, i ten komunál už jsem za děti platila :angry: a kámoška co rodila v Krumlově a bydliště má taky tady byla s prckem ve 2měs., prostě mě to štve z principu :angry:
Co prcek už chrupe? :slight_smile:

Teda Hydri, vidím že aspoň umí vyjít vstříc co :rolling_eyes: To jsem ráda, že se máš fajn, budete chtít vědět pohlaví? :slight_smile:
17. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a děkuju za kontakty, napíšu si to někam a pak jim zavolám až budeme mít volno a taky musíme sehnat zase nějaký věci na sebe ať jsme hezký :grinning: už se těším na fotky od Landový, kdysi nám udělala hezký :slight_smile:
17. led 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nevím. U Radečka jsme to vědět nechtěli a teď nevím. Já bych pohlaví i znát chtěla, ale manžel ne a nejsem si jistá, že bych to vydržela neříct nebo se nějak neprořeknout. :grinning:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri no snad nás nebudete napínat, to mi nedělejte! :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidím. ještě na to mám 7 týdnů. :grinning:
Já bych to asi i chtěla vědět a manža mi to nezakazuje, jen mu to prý nemám říkat. :grinning:
17. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri já bych se určitě prokecla nebo by to MM nevydržel a prostě by to chtěl vědět taky :grinning: a ty osobně se cítíš na co? :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se toho taky bojím. :grinning:
Já ani nevím. U Ráďulky jsem si byla jistá klukem a i teď.
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: teď jsme ho uložili :slight_smile:... začala jsem ho dávat později, poslední krmení ve 20 h, tak i včera, pak spal pěkně do 0:30, pak do 4:30 a vstávali jsme v 8 h, tak byla super noc, jsem zvědavá na dnešní :slight_smile:

ty fotky od Landový jsou vážně super :slight_smile: 2 mám i tady na MK :slight_smile:

hydricka: taky bych to nevydržela neříct, ale taky bych nevydržela nevědět, co to bude :grinning:
17. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri tak jsem strašně zvědavá a máte nějaký přáníčko, pochopitelně zdraví, ale jestli si přejete jedno pohlaví třeba víc :sweat_smile: znáš to :slight_smile:

Pabli tak to zní fakt super, dala bych si říct :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo fotečky super, všichni je maji stejný :grinning: ale jsou pěkný jak jsou ostrý, prostě památka, jen teď uvažuju jak se oblečeme, u Kristý jsme byli dost sladěný, to se nám tentokrát asi už nepovede :astonished: teda pokud za to nebudeme chtít dát kopu peněz a to se mi nechce :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem vás nějak dočetla... :slight_smile:

Moni, gratulace k miminku!

Terez s vítáním občánků ti asi nepomůžu, jelikož my jsme se nebyli vítat v ČB. Máme trvalej pořád u našich. Ale být tebou, tak bych se jim zase ozvala. :wink: Je mi líto, jaký máte potíže s těma exémama.

Když budete chtít někdo někam vyrazit s prckama, tak se rádi přidáme. My teda rádi chodíme do Bezbot, je tam taková pohodička a dobrý kafíčko :grinning:. I když na kafíčko mi moc času nezbývá, buď ho piju totálně ledové nebo v běhu! :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Šári a co ty jak se cítíš, všechno v pohodě? :slight_smile:

Jinak já jsem dala ty Kristýnčiný fotky na net a ozvaly se mi dvě maminky, že jejich děti měli takovej ekzém a že to léčili u kožního kortikoidama, ale že to maji pořád. No takže jsem opravdu nadšená a všechno čemu jsem věřila, tzn. dieta = klid je v troskách a nevěřím už ničemu :angry: vím o jedný "léčitelce" která pomohla hodně tatínkovi kamarádky, prý nejdřív bere krev a pak něco podle toho dá a jemu to strašně pomáhá, nic jiného ne, takže při nejhorším zkusíme tohle, ještě chci zkusit tu mast co mám doma, včera malou po koupání dělal MM a tvrdil mi že se mu to zdá lepší tak jsme ji namazali jen Excipialem, mě se to teda lepší nezdá, obzvlášť když mi to každý den 100x ukazuje a škrabe to.
18. led 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, tak to je teda síla. Budu na vás moc myslet!

Jo, já jsem v pohodě. Musím fungovat s Anettkou, ale taky si ráda odpočinu. Jen mám trochu strach z toho tvrdnutí břicha, doktor mě fakt vystrašil, tak se snažím na sebe nebo teda na nás trochu víc myslet. :slight_smile:
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

jdu jen v rychlosti-jdeme pak dr

Terez my sme na vítání byli taky až v 5.měsících

Šári mě to bezbot taky láká,ale náš malej by si tam ještě tolik nevyhrál,tak radši ted to MC.vím že tam mají dětský koutek,ale zase asi né tolik hraček

Terez a vy jte s dětma byli vyloženě na kožním????pokud ne,tak bych zkusila tam s nima s běhnout,přeci jen by ti možná poradili víc,než dětský lékař.ale přeju at to máte brzo za sebou!!!

Hydri s tím pohlavím mám v plánu si to nenechat říct,ale jak se znám,zvědavost možná zvítězí.jinak bych určitě nevydržela to vědět a neříct to :grinning:
18. led 2010 v 09:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Šári už jsi 34tt, tak snad to dotáhneš co nejdál :dizzy_face:

Beat nikdo mě na kožní neposlal tak sama od sebe tam nemůžu :confused:

Aby toho nebylo málo tak mi teď přišla SMSka z alergologie, že mám hned přijít že mi musí nasadit ATB, tak bůh ví na co mě přišli :rolling_eyes: doufám, že to aspoň budou ATB co můžu u kojení, jinak je teda odmítnu.

No nic, letím vymyslet jak to udělat :frowning2:

Pááá
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Moni, moc gratulujem k těho, snad bude celé pohodové! :slight_smile:
Terez, my byli na vítání až někdy v 5 měsících, to ještě máte čas. A sešly jsme se tam s holkama z porodnice, takže všechny dětičky ve stejném věku, s odstupem narození tak do týdne.
Já bych tentokrát pohlaví vědět chtěla, už kvůli věcem - abych věděla, jestli shánět věci pro kluka nebo jestli bude mít holčička věci po Dendě.
Jinak včera kino super, líbil se mi i ten film (já jsem na tu fantasy ujetá...), efekty taky dobrý, ale jak jsem slyšela nadšený výkřiky od spousty lidí, než jsme se na to dostali, tak jsem od toho čekala víc :slight_smile:
Za chvilku jdeme nakoupit, vůbec se mi ven nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli - my určo do MC ne, máme to z ruky. Na jaře se chystám obnovit řízení auta (6 let jsem neřídila...) a pokud se povede, tak za vámi budem jezdit :wink: Takhle autobusem to je naprd..
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
beat, Anettce se v Bezbot moc líbí! hraček je tam myslím si, že spousta a hlavně tam maji dole ty balonky! Ty jsou u nás fakt v kurzu! chodila jsem s ní i do těch prolejzaček, ale teď už to fakt nejde. tam jde teď jedině, když je s námi taťka.

terez, jj už 34. letí to jako blázen!!! ať ti ta alergologie dobře dopadne!
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez na kožní si myslím,že můžeš i sama,když jim řekneš o co jde,nebo si prostě vyžádat od Matoušové doporučenku,sní se fakt mluvit dá :slight_smile: a potřebuješ pohlídat??klidně k tobě můžu zběhnout,Ládík je doma,tak není problém!!dyštak písni :wink:

šári fakt???já co jsem viděla na obrázcích tak mi přišlo,že tam toho moc pro tak malé děti není.ale třeba tam někdy půjdem juknout
18. led 2010 ve 13:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Kristo,dovol abych reagovala na tvuj prispevek ohledne koznich problemu tvych prcku:napisu ti jak to mame my:malej(2,5r.)ma atopak,zkouseli jsem toho dost,mozna ne uplne vsechno,ale ma tezkou formu a momentalne je to tak ze mu zaberou, BOHUZEL,jen ty kortikoidy.-tem jsem se branila ale asi neni zbyti,zalezi na vsem-na strave,stresu,ockovani,vsak to znas...U vas bude asi jinej problem nez ten atopak,treba ho ani nemate,to nevim,ale chci ti tim rict ze proste u nas to jinak nez s tema kortikoidama nejde,a minule kdyz jsme byli na koznim tak jsem se s dr.o tom bavila,ze je pouziju kdyz je opravdu,ale opravdu zle,a ona mi rekla ze se toho nemusim tak bat,ze vlastne pouzivame nejslabsi mast na trhu-coz jsem nevedela!jen pro zajimavost-je to Locoid.Sice jakmile ho vysadime,je ekzem zpatky,ale to asi hned tak z tela nevyzenem,navic mame z obou stran dedicne zatizeni,...I kdyz je fakt ze treba pred rokem to mival horsi.....No uvidis co vam reknou za diagnozu...preju hodne stesti a at se ti uzdravi!!!Jeste jsem si uvedomila-malej se skrabe i tam kde ten ekzem jakoby neni videt,ale dr.me rikala ze je vlastne po celem tele,i kdyz viditelny jen na nekt.mistech...vetsinou se skrabe vic kdyz sni co by nemel-sice to hlidam,ale stane se...tak ahoj.
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ty terez, já myslím, že na kožní taky v poho můžeš sama. bych jim tam zavolala nebo bych tam s malou rovnou dojela,aby tě nemohli třeba odbýt - i když je to asi o dlouhým čekání....... :frowning2: k tý Šmejkalový chodíte, viď.......
kdybys chtěla vyzkoušet ještě jednu alternativu - když si tu na to narazila, ale bude to stát nějaký prachy. sestřenky muž měl taky velké kožní potíže, našel v Pze nějaké centrum, kde dělají autovakcíny z vlastní krve a moče (zní to asi dost blbě) ale pomohlo mu to. kdybys chtěla - najdu ti kontakt........

tý jo Šári - 34 to je číslo, to už máš za pár, teď kdyby se miminko narodilo,tak už bude v poho, už je krásně doyvinutý......... jůůůůůů, to bude mát Anetka brzo sourozence, to bude záhul, holka......

to BB by jsme celkem taky zkusili, Honulka jak chodí,tak myslím, že by se tam i prolez. ale teda nevím, jestli tam budem chodit, až budou Maru tři ročky - dávat za to 150 se mi chtít asi nebude.......

leni, leda busem,. někde skočit na jedničku a ta tě doveze až na Máj........

u Maru jsme si říct nenechali a u Honulky chtěl Milan, chtěl strašně vědět, že má kluka (to jsou prostě chlapi) a mě to bylo celkem jedno. u třetího bych to zas nechtěla...... :wink: a u pátýho taky ne........ :grinning: :grinning:

jinak kočky, zítrana mě myslete, jedu na převaz do Phy a mám z toho strach. se dozvím,jak jsem dopadla........
18. led 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Hani, budeme na tebe myslet!! :wink:

Holky, dneska dávali na ČT1 v Černých ovcích test dětských svačinek - různé mléčné výrobky - tak kdo dětem dáváte, tak určitě najdete na netu v archivu :wink:
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě bych doplnila, že na Nově ve výkendu dávali reportáž o alergiích, třeba na peníze a podobně ...... jukněte na to, kdo má problémy, třeba to z jídla vůbec být nemusí.......
18. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek