• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
jé, koukám, že já už jsem na MK pěkně dlouho :slight_smile:

bodlasek: taky gratuluju ke klučíkovi :slight_smile:
21. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: Anettce k narozkám taky vše nejlepší!!! :slight_smile:
21. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, taky se připojujeme s přáním Anettce :dizzy_face: :dizzy_face: všechno nejlepší!

Mončo, jak se cítíš, těhulko? :slight_smile:
21. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli,sluníčko je na starým městě,ale nevím v který ulici,bud panská nebo mlýnská,nebo se mýlím budějovičandy? ono tedy na máji by měla být taky,někde na volfovce
21. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám tatka zatáh domů nějakej sajrajt,včera přišel odpo z práce a půlku podvečera proseděl na záchodě :frowning2: :frowning2: ,dneska lítám já,tak jen doufám,že se to vyhne dětem,holky ze strakonic psaly,že tam řádí střevní chřipajzny,honzík na to byl vždycky náchylnej :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ježiš, tak hlavně, ať jste brzy ok a dětem se to vyhne, ty střevní virozy, to jsou fakt svinstva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám,že se jim to vyhne,i když mišák po mě pořád leze,když dosednu na OO,tak už je tam :confounded: :confounded:
21. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nemám nápad k obědu,poradte,nakopněte :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte,který písmenka mám dětem objednat,u honzíka se rozhoduju mezi pingu a madagaskarem au míši mezi krtečkem a kitty http://www.pismenka.sk/
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-Je mi dobře! :wink: Nepřipadám si jako těhule,jediné co mi připomene těhotenství je nalévající se prsa :grinning: :grinning: :grinning:

mispuli-tak ať se dětem viróza vyhne a ty ať jsi brzo fit :wink: :slight_smile:
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak to jsme na tom byli včera podobně, taky jsem kamarádila se záchodem :frowning2: Dneska je to lepší, doufám, že do odpoledne budu v cajku úplně, jinak bych asi dneska břišní tanec moc neriskovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bodlasku, gratulace ke klučíkovi!! Takže bude první vnuk? A co sis přála ty, kluka nebo holčinu?
Šárko, taky přejeme Anettce všechno nejlepší!!!
21. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mončo,je dobře,že si to užíváš bez větších problémů :wink:

mě už to skoro přešlo,zvládly jsme 3/4 hodinovou procházku venku a nemusela jsem nikam odklusávat :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě by se líbily úplně jiný, než mezi kterými se rozhoduješ - Mickey a Minnie, Garfield, Pú a Simpsonovi. Ty se mi zdají nestárnoucí :slight_smile:
21. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už zavrhla tu kitty,protože,ač mě se líbí,tak nechci mít překočkováno,takže pro míšu asi krtečka,má ho ráda a taky nestárne,vždyt už mu bylo 50 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no on právě honzík rád kouká na pingiho,auta ho neberou a madagaskar se zase líbí mě :wink: ,no zítra ho dávaj v tece,tak se na něj budeme koukat a když se mu bude líbit,tak asi půjdeme do něj,ale díky za názory,beru všechno,já bych nejradši,kdyby měli pel mel z českých večerníčků
21. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, krtek je taky nestárnoucí, toho jsem překoukla :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

Leni doufám že budeš brzo fit!!!snad ti to neohrozí tancování :frowning2: jo a botky ještě nepřišli,tak penízky na ně s sebou neber,dáš mi je,až opravdu budou,co kdyby náhodou nedorazili :wink:

Mispuli takym ám radši české večerníčky,ale ten Madagaskar vypadá taky krásně!!!!ten bych vybrala asi já :grinning:

Negrovka,to je super,že ti je dobře,aspon si to můžeš víc vychutnávat,už se moc těším,až mám nahlásíš první pohyby :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem si pročítala naše stré diskuse-jen tak letem světem a úplně jsem z toho byla na měkko :sweat_smile: by la to drbárna největší,ještě jsme všichni měli menší mimča,je to děs jak to letí :frowning2:
21. led 2010 ve 13:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak bea letí to strašně moc,vůbec se mi nechce věřit,že už jsem 6 let doma,že honzík půjde k zápisu a ta malá příšeřice bude mít dva roky :wink:

jj uvidím,jak bude zítra na madagaskar reagovat,jinak ještě budu objednávat nápis koupelna a to jako nemo,do toho jsem se zamilovala na 1.pohled :grinning: ,asi jsem nějaká infantilní nebo co
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak já bych zase brala Didlinku a Garfielda :wink: ale klasika je večerníčky jsou taky hezký :slight_smile:

Moni, to je jediný, co by se mi z těhu líbilo, mít zas nalitý prsa :grinning: tak se opatruj :wink:

ble, musím jít žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak nestíhám :rolling_eyes: po večerech šprtám nebo píšu bakalářku, o víkendu slavíme manžovo narozky a zkoušky se blíží.. a nejen ty :grinning: příští týden Hyneček přinese svoje první vysvědčení :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ten Nemo taky není špatnej :wink:
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě Macko :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hranej garfield se mu taky docela líbil,ale když ho dávaj v telce,kreslenýho,tak se mu to nelíbí :confounded: ,ta didlinka taky je hezká,ale příjde mi to jako s kitty,je si to moc podobný,tak to vypadá,že jsem vám něco nbídla a stejně vás nechci respektovat,co :grinning: :grinning: :grinning: ,ne mě se líbí,že se každýmu líbí něco jinýho,taky bych mohla nechat udělat každý písmenko jiný
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, to je jedno, že nás nechceš respektovat :wink: budeš to mít doma Ty nebo my? :grinning: je to tak, každýmu se líbí něco jinýho a tak to má být, byla by to nuda, kdybysme Ti to všechno odkejvaly, ne? :grinning:
21. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli jsi chytla hnízdící syndrom??že máš chut zvelebovat?? :grinning: nápis kde je koupelna a kde záchod bych možná taky potřebovala,občas když jdu v noci mám tendence si to plést :grinning: ale to už je demencí,tam už ani nápis nepomůže :grinning:
Garfield by vedl u Ládi,má ho i jako tapetu :zipper_mouth: :grinning:

Panter tak ty ležíš v učivu??dá se to zvládat se dvěma dětma?? :confounded: obdivuju tě za to!!já si přijdu jak pecivál,nejsem schopná se k ničemu dokopat,natož se učit :pensive:
21. led 2010 ve 13:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny maminy a těhulky :wink:
21. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea to je krásný,hnízdící syndrom :grinning: :grinning: :grinning: ,to jsem ještě neslyšela,ale za měsíc má narozky honzík a po něm hned míša,tak jim to chci dát na dveře jsko dárečky :grinning: :grinning: ,ale jinak je pravda,že pořád přemejšlím na tom,jak jim konečně zařídit pokojíček a po míšinejch narozkách a přestavbě bych je chtěla odlifrovat oba do společnýho :wink:

a oli taky obdivuju,už jsem to tu psala,mám obavy,že už by se mi fakt nechtělo ,ale až půjdu zpátky do práce,tak si budu muset vzít domů učebnice a zase všechno nastudovat,abych nebyla před dětma trapná
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissinka taky tě tu vítám :wink: jsi se přišla k nám přidat??koukám,že jsi čerstvě těhulka,tak to moc gratuluju :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata.n jj kamaradka mi vás tady doporučila nejen že tady najdu rady když jsem ta nezkušena těhulka :grinning: ale možná i nějaké sprízněné dušičky ,jinak moc moc děkuji
21. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissinka tak to je moc dobře,že ti kamarádka doporučila právěb nás :grinning: :grinning: určitě ti nějakou radu taky dáme,přeci jen tu všechny máme děti,dokonce tu máme u drhé těhulky,tak si myslím,že by se ti u nás mohlo líbit :wink: a tohle je tvé první mimčo??klidně pokud se ti chce tak nám o sobě něco řekni :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kiss,máte vybraný krásný jména :wink:
21. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mispuli, písmenka jsou super, krteček by vedl i u nás, je to prostě klasika, toho by možná chtěla i moje pětadvacetiletá segra :grinning: - dodnes ho miluje. Nebo bych taky možná volila něco neutrálního, třeba nějaká ta zvířátka, kačenka, koník nebo tak.

Anettce přejeme všechno nejlepší k narozeninám.

Boblásek, gratulace ke klukovi, hlavně teda dědovi :grinning: . Koukám, že je to jak u nás, z mojí strany jsou to taky samý holky a to je nás jak psů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsou všichni teď patřičně nadšený z vnoučka.

V pátek by mi srazík nevadil, do města se taky klidně odebereme. Napište kdy, v kolik a kde. Jediné místo, co mě napadá je studio Myself v Metropolu - buď by se dalo jít do Caplíka nebo do jen do kavárny s dětským koutkem, tak je to fajn, tu máme vyzkoušenou. Jen musím zjistit otvírací dobu. kdyžtak mrkněte, kde neznáte
http://myselfcb.cz/onas.html
21. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek