České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
pablinka
21. led 2010
jé, koukám, že já už jsem na MK pěkně dlouho 🙂

bodlasek: taky gratuluju ke klučíkovi 🙂
pablinka
21. led 2010
sarka: Anettce k narozkám taky vše nejlepší!!! 🙂
panterka
21. led 2010
jé, taky se připojujeme s přáním Anettce x-) x-) všechno nejlepší!

Mončo, jak se cítíš, těhulko? 🙂
mispuli
21. led 2010
pabli,sluníčko je na starým městě,ale nevím v který ulici,bud panská nebo mlýnská,nebo se mýlím budějovičandy? ono tedy na máji by měla být taky,někde na volfovce
mispuli
21. led 2010
tak nám tatka zatáh domů nějakej sajrajt,včera přišel odpo z práce a půlku podvečera proseděl na záchodě 😞 😞 ,dneska lítám já,tak jen doufám,že se to vyhne dětem,holky ze strakonic psaly,že tam řádí střevní chřipajzny,honzík na to byl vždycky náchylnej 😞 😞
panterka
21. led 2010
Lucko, ježiš, tak hlavně, ať jste brzy ok a dětem se to vyhne, ty střevní virozy, to jsou fakt svinstva :-p
mispuli
21. led 2010
no já doufám,že se jim to vyhne,i když mišák po mě pořád leze,když dosednu na OO,tak už je tam :-S :-S
mispuli
21. led 2010
vůbec nemám nápad k obědu,poradte,nakopněte 😃 😃
mispuli
21. led 2010
holky poradte,který písmenka mám dětem objednat,u honzíka se rozhoduju mezi pingu a madagaskarem au míši mezi krtečkem a kitty http://www.pismenka.sk/
negrovka78
21. led 2010
Oli-Je mi dobře! 😉 Nepřipadám si jako těhule,jediné co mi připomene těhotenství je nalévající se prsa 😃 😃 😃

mispuli-tak ať se dětem viróza vyhne a ty ať jsi brzo fit 😉 🙂
lenousek100
21. led 2010
Ahoj holky,
Luci, tak to jsme na tom byli včera podobně, taky jsem kamarádila se záchodem 😞 Dneska je to lepší, doufám, že do odpoledne budu v cajku úplně, jinak bych asi dneska břišní tanec moc neriskovala :-p
Bodlasku, gratulace ke klučíkovi!! Takže bude první vnuk? A co sis přála ty, kluka nebo holčinu?
Šárko, taky přejeme Anettce všechno nejlepší!!!
mispuli
21. led 2010
ahoj mončo,je dobře,že si to užíváš bez větších problémů 😉

mě už to skoro přešlo,zvládly jsme 3/4 hodinovou procházku venku a nemusela jsem nikam odklusávat 😃 😃
lenousek100
21. led 2010
Luci, mě by se líbily úplně jiný, než mezi kterými se rozhoduješ - Mickey a Minnie, Garfield, Pú a Simpsonovi. Ty se mi zdají nestárnoucí 🙂
mispuli
21. led 2010
no já už zavrhla tu kitty,protože,ač mě se líbí,tak nechci mít překočkováno,takže pro míšu asi krtečka,má ho ráda a taky nestárne,vždyt už mu bylo 50 😃 😃 😃 😃 ,no on právě honzík rád kouká na pingiho,auta ho neberou a madagaskar se zase líbí mě 😉 ,no zítra ho dávaj v tece,tak se na něj budeme koukat a když se mu bude líbit,tak asi půjdeme do něj,ale díky za názory,beru všechno,já bych nejradši,kdyby měli pel mel z českých večerníčků
lenousek100
21. led 2010
Jasně, krtek je taky nestárnoucí, toho jsem překoukla 🙂
beata.n
21. led 2010
Ahojky mamulky x-)

Leni doufám že budeš brzo fit!!!snad ti to neohrozí tancování 😞 jo a botky ještě nepřišli,tak penízky na ně s sebou neber,dáš mi je,až opravdu budou,co kdyby náhodou nedorazili 😉

Mispuli takym ám radši české večerníčky,ale ten Madagaskar vypadá taky krásně!!!!ten bych vybrala asi já 😃

Negrovka,to je super,že ti je dobře,aspon si to můžeš víc vychutnávat,už se moc těším,až mám nahlásíš první pohyby x-) x-)

Včera jsem si pročítala naše stré diskuse-jen tak letem světem a úplně jsem z toho byla na měkko :-N by la to drbárna největší,ještě jsme všichni měli menší mimča,je to děs jak to letí 😞
mispuli
21. led 2010
přesně tak bea letí to strašně moc,vůbec se mi nechce věřit,že už jsem 6 let doma,že honzík půjde k zápisu a ta malá příšeřice bude mít dva roky 😉

jj uvidím,jak bude zítra na madagaskar reagovat,jinak ještě budu objednávat nápis koupelna a to jako nemo,do toho jsem se zamilovala na 1.pohled 😃 ,asi jsem nějaká infantilní nebo co
panterka
21. led 2010
Luci, tak já bych zase brala Didlinku a Garfielda 😉 ale klasika je večerníčky jsou taky hezký 🙂

Moni, to je jediný, co by se mi z těhu líbilo, mít zas nalitý prsa 😃 tak se opatruj 😉

ble, musím jít žehlit :-p nějak nestíhám 8-( po večerech šprtám nebo píšu bakalářku, o víkendu slavíme manžovo narozky a zkoušky se blíží.. a nejen ty 😃 příští týden Hyneček přinese svoje první vysvědčení x-)
panterka
21. led 2010
hele, ten Nemo taky není špatnej 😉
panterka
21. led 2010
a ještě Macko 🙂
mispuli
21. led 2010
no hranej garfield se mu taky docela líbil,ale když ho dávaj v telce,kreslenýho,tak se mu to nelíbí :-S ,ta didlinka taky je hezká,ale příjde mi to jako s kitty,je si to moc podobný,tak to vypadá,že jsem vám něco nbídla a stejně vás nechci respektovat,co 😃 😃 😃 ,ne mě se líbí,že se každýmu líbí něco jinýho,taky bych mohla nechat udělat každý písmenko jiný
panterka
21. led 2010
Lucko, to je jedno, že nás nechceš respektovat 😉 budeš to mít doma Ty nebo my? 😃 je to tak, každýmu se líbí něco jinýho a tak to má být, byla by to nuda, kdybysme Ti to všechno odkejvaly, ne? 😃
beata.n
21. led 2010
Mispuli jsi chytla hnízdící syndrom??že máš chut zvelebovat?? 😃 nápis kde je koupelna a kde záchod bych možná taky potřebovala,občas když jdu v noci mám tendence si to plést 😃 ale to už je demencí,tam už ani nápis nepomůže 😃
Garfield by vedl u Ládi,má ho i jako tapetu :-x 😃

Panter tak ty ležíš v učivu??dá se to zvládat se dvěma dětma?? :-S obdivuju tě za to!!já si přijdu jak pecivál,nejsem schopná se k ničemu dokopat,natož se učit |-|
kissinka.l
21. led 2010
zdravím všechny maminy a těhulky 😉
mispuli
21. led 2010
bea to je krásný,hnízdící syndrom 😃 😃 😃 ,to jsem ještě neslyšela,ale za měsíc má narozky honzík a po něm hned míša,tak jim to chci dát na dveře jsko dárečky 😃 😃 ,ale jinak je pravda,že pořád přemejšlím na tom,jak jim konečně zařídit pokojíček a po míšinejch narozkách a přestavbě bych je chtěla odlifrovat oba do společnýho 😉

a oli taky obdivuju,už jsem to tu psala,mám obavy,že už by se mi fakt nechtělo ,ale až půjdu zpátky do práce,tak si budu muset vzít domů učebnice a zase všechno nastudovat,abych nebyla před dětma trapná
beata.n
21. led 2010
Kissinka taky tě tu vítám 😉 jsi se přišla k nám přidat??koukám,že jsi čerstvě těhulka,tak to moc gratuluju x-)
kissinka.l
21. led 2010
beata.n jj kamaradka mi vás tady doporučila nejen že tady najdu rady když jsem ta nezkušena těhulka 😃 ale možná i nějaké sprízněné dušičky ,jinak moc moc děkuji
beata.n
21. led 2010
kissinka tak to je moc dobře,že ti kamarádka doporučila právěb nás 😃 😃 určitě ti nějakou radu taky dáme,přeci jen tu všechny máme děti,dokonce tu máme u drhé těhulky,tak si myslím,že by se ti u nás mohlo líbit 😉 a tohle je tvé první mimčo??klidně pokud se ti chce tak nám o sobě něco řekni 🙂
mispuli
21. led 2010
ahoj kiss,máte vybraný krásný jména 😉
pepehani
21. led 2010
Ahoj holky,

mispuli, písmenka jsou super, krteček by vedl i u nás, je to prostě klasika, toho by možná chtěla i moje pětadvacetiletá segra 😃 - dodnes ho miluje. Nebo bych taky možná volila něco neutrálního, třeba nějaká ta zvířátka, kačenka, koník nebo tak.

Anettce přejeme všechno nejlepší k narozeninám.

Boblásek, gratulace ke klukovi, hlavně teda dědovi 😃 . Koukám, že je to jak u nás, z mojí strany jsou to taky samý holky a to je nás jak psů :-p , tak jsou všichni teď patřičně nadšený z vnoučka.

V pátek by mi srazík nevadil, do města se taky klidně odebereme. Napište kdy, v kolik a kde. Jediné místo, co mě napadá je studio Myself v Metropolu - buď by se dalo jít do Caplíka nebo do jen do kavárny s dětským koutkem, tak je to fajn, tu máme vyzkoušenou. Jen musím zjistit otvírací dobu. kdyžtak mrkněte, kde neznáte
http://myselfcb.cz/onas.html

Začni psát odpověď...

Odešli