• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
beata jj úplně první mimčo :slight_smile: mooc moc se těším s přítelem jsme se rozhodli dá se říct ze dne na den :slight_smile: doktoři mi ale vyhrožovali že mám jen tak 20% na to že přirozenou cestou otěhotním v 19ti letech jsem už o jedno miminko přišla ale nebylo plánované jako tohle a teĎ je mi 24 a nakonec jsme doktorům vytřela zrak a po pravdě i sama sobě od 6.prosince jsme se začali o miminko snažit a 24.prosince jsme udělali zkušební testík a jejee byl pozotivní takovej dáreček k Vánocům jsem si sice přála a moc ale po pravdě moc nedoufala ,že by to tak rychle vyšlo samozřejmě jsme to hned oplakala radosti .Takže jsem na začátku a pomalu ale jistě se teď smiřuji se změnami co mi muj kulíšek přichystává :grinning:
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissinko vítej
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli děkuji taky u těch jmen byly velké bitky jak se říká :grinning: pepehani děkuji :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissi tak to jsi stará jako já :grinning: to je moc fajn,že vám to takhle rychle vyšlo a bez problémů!!!!!nás zase mudr honí do druhého,páč my něco našli na čípku,tak by prý bylo vhodný mít nejdýl do 28 let druhé,jen přítelovi sem oc nechce :unamused: ale snad změní názor.ale jména jsou krásný-Daniela máme doma a taky si říkám,že líp sme vybrat nemohli.jen u holky se nám moc jmen nelíbilo,tak jeslti někdy bude druhý,tak jsem zvědavá co vyberem za jména :fearful:

Anettce dodatečně přejeme vše nej k narozeninám!! :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni pokud to tu budeš číst a pujdeš večer tancovat tak právě dorazili botičky!!! :dizzy_face: hned jsem si je musela vyzkoušet a jsou dost pohodlný,jako bych na noze neměla nic
21. led 2010 ve 14:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissinko užívej si těhu a opatruj se, budem na tebe myslet, taky jsme o jedno dítě přišli, ale hned v zápětí to vyšlo. Už pociťuješ nějaké změny, co nevolnosti? Jsi doma nebo zatím chodíš do práce? A kde přesně bydlíš? To jsem ale zvědavá,co? :dizzy_face: :wink:
21. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro zatím se loučím,kluci spí,tak jdu dát relax do vany :dizzy_face: zatím papa)
:dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata jee uz jsme se lekla ze tady budu nejmladsi :grinning: neboj treba si to pritel casem rozmysli :slight_smile:) ja jsem si taky myslela ze u nas jentak mimi nehrozi a nakonec s tim pritel prisel sam ze by moc chtel :slight_smile: no u holky je vyber jmen tezsi to je fakt ja chtela Baru ale ta se nelibila pritelovi a on chtel Lindu a ta neprosla u me nakonec jsme udelali kompromis :slight_smile:)
21. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani děkuji moooc :slight_smile: no zmen se u me dostavilo az moc najednou :grinning: byla jsem notoricka kuracka kourila jsme prez dve krabicky denne a porad vyhrozovala ze omezim ale neprestanu aaaa zmena prestala jsem ze dne na den mi to prestalo chutnat a ba naopak moc dobre mi z toho neni jeste pracuji aspon chvili jenze delam na baru a citim ze mi to moc dobre nedela uz jen ten kour a 12ctky jsou pro me ted silene unavne :frowning2: jinak zmeny nalady uz se u me take dostavili :slight_smile: a je toho vic pride mi ze je tech zmen najednou silene moc nejen jidlo chovani unava a zazivani :frowning2: kazdopadne nevolnosti prisli uz taky ale ja na ne vyzrala nikdy jsme nesnidala moje snidane byla vzdy kava a cigo a dnes?? nene ani kafe ani cigo nasnidat se musim hned jak vstanu s cajdou jinak je mi spatne cely den ale jak se nasnidam je mi fajn a zadne nevolnosti nepocituju :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jdu vás jen pozdravit :wink:
Negrovka gratuluju dodatečně :slight_smile:
Kiss, taky vítej :wink:

V poslední době není moc čásku. Domčovi asi začalo to jeho období vzdoru, tak si občas užívám pravého vzteku s lehy na zádech a kopáním kolem sebe :grinning: No kdyby to nebylo většinou někde na veřejnosti, tak se tomu směju :grinning: Tak budu doufat, že ho to zase brzy přejde, jinak radši budeme snad sedět doma.
21. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani jo a bydlůim kousek od nemocnice zatim :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Dlooooooooooouho jsem tu nebyla - resp. tady u vas na diskuzi jsem byla asi jen parkrat, ale doufam, ze se k vam muzu pridat :slight_smile:

Ted jdeme konecne obedvat - dockali jsme se tatinka :dizzy_face:

Kouknu na vas vecer :wink:

Kiss - koukam, ze mas podobne priznaky jak ja :slight_smile: taky mi prestaly chutnat cigaretky :sweat_smile: a jeste taky vino... musela jsem se hned najist po ranu, 12tky nic moc a kour, ktery sel z baru (delala jsem na recepci v jednom hotelu) mi taky doooost vadil :grinning: No a uz tomu budou za chvili 2 roky, co jsem to zjistila :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hůůůůůůů a já mám koníkový narozeniny dnes.. přesně 4 roky :dizzy_face: :sunglasses:
21. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinka jeee tak koukam ze nejsem sama :slight_smile: no ja s ted jen smeji jak jsem machrovala ze kourit budu jen malo :grinning: pritel mi cigeretky vycital protoze my to zjistili hodne brzo a on si myslel ze jak to zjistim prestanu a ted jsme mu vytrela zrak kdyz nekourim a jeste ho porad honim at si po sobe ten popelnik vysipe protoze z tech vajglu se mi chce zvracet jak to citim :grinning:

vera dekuji za privitani :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissi, vítej a Zvizi - taky opětovně vítej a všechno nejlepší ke čtvrtým koníkovinám :slight_smile:
Beat, no to je supééér, už se na botky moc těším. Samozřejmě jdu, to bych si nenechala ujít. Penízky ti vezmu.
Holky, s tím kouřením, já přestala kouřit cca půl roku před začátkem snažení, byl ze mě takovej ten pravej protivnej odnaučenej kuřák, strašně mi to smrdělo atd. a když jsem otěhotněla, tak mi to začalo hrozně vonět, takže jsem se nemohla dočkat až porodím a dokojím. No, jak jsem Deni odstavila, tak jsem si zase zapálila - bohužel, po více než 2 letech "abstinence". Ale přemýšlím, že zase přestanu, leze to strašně do peněz... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Se jmény jste dobrý (mimochodem, my měli napsaného taky Daniela, pak se nám hodně líbil Patrik - toho necháme na další těho :slight_smile: ) - my se shodli na Denisce asi tak měsíc před porodem. Do tý doby jsme bojovali - já chtěla Emmu a Peťa Isabelu :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek :slight_smile: no ja si myslim ze my holku jeste asi taky prejmenujem priterl si to zacal rozmyslet :grinning: ale Daniela nedam .no ja kazdopadne prestala kourit az behem tehu a docela brzo na me prisli vsechny ty zmeny :slight_smile: jinak Deniska je krasne jmeno ale uz jednu v rodine mame
21. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejste některá u zdrav. poj. Ministerstva vnitra?? Nevíte, jak je to letos s příspěvkama? Na stránkách mají jen preventivní vyšetření a 200 Kč na očkování... Vzhledem k tomu, že se tam letos Peťa přehlásil, abysme mohli uplatnit ten litřík na Dendu, co tam až doteď dávali, by mě celkem naštvalo, kdyby to zrušili... :angry:
Ach jo, ta moje princezna má dneska nespavou, asi jí půjdu vytáhnout z postele, stejně tam akorát ječí... :sweat_smile:
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neneee :frowning2: ja jsem u VZP
21. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kissi, vítej :slight_smile:

zvízi, ty taky :slight_smile:

pročetla jsem vás tak v rychlosti.

leni, klidně uděláme sraz ve městě, v Bazilice je místa dost, Myself není špatný, ale tam tolik místa není. pokud to bude dopo, je nám to jedno, jen bych chtěla s malou vyrazit zase právě do Myself - Caplíka nazpívání ve čtvrtek. Když bude mít někdo chuť, navrhněte termín :slight_smile:

luci, našla jsem na MMB k dekoracím pokojíčku http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=28783 Jinak já taky preferuju české večerníčky, nám namalovala kamarádka na stěnu Manku, Cipíska a Rumcajse jak spí a pak tam jsou obrázky z večerníčků a od té kamarádky ještě Púík - ten se nám prostě nevyhnul :grinning:

leni, já si myslí, že budou pojišťovny teprve doplňovat nabídku, VZP ještě nemá stránky připravené :wink:
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem vyžehlila a tady je pohroma :confused: musím dočítat :grinning: :grinning:

kissinka, vítej mezi námi :slight_smile:
zvizi, to je dobře, že sis k nám našla cestu :wink: aspoň nás tu bude víc a nebudem se bát vlka nic :grinning:

veru, tak to období vzdoru máme stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, já myslím, že je to všude stejný a tím se i uklidňuju, že doma nemám nějakej extrém :grinning: holt Hynďa období vzdoru prakticky neměl, tak teď si tím procházím s Jáchymajdou poprvý :sweat_smile:

jinak já jsem 100% nekuřák, aby tu byla změna :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no to se rozjíždíme,super,že nás přibejvá :grinning: :grinning:

leni já netušila,že jsi kuřák :wink: :wink:

oli díky za tipy,ale na zdi v tý části ,kde spí honzík, máme borduru mickeyho a nad tím pata a mata,krtka a ještě tam má honzík na památku na hřebíku pověšený úplně první botičky,v kterejch chodil,ale až jednou uděláme ten pokojíček,tak by se mi taky nějaký obrázky namalovaný na zdi líbily :slight_smile:

já koukám na biatlon a malá chrní,no ještě má půl hodky čas,dýl jí spát nenechám,venku začalo sněžit
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
olina panterka dekuji za privitani holky :slight_smile:
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyby to vycházelo s tím srazem pro mě nějak rozumně, tak bysme se i přidali, ale spíš to vidím až po 12.2. :unamused:

Beat, já jsem se s tou školou takhle se dvěma dětma nerozhodla :unamused: já začla, když byly Hynďovi 2 roky a myslela jsem, že do druhýho porodu ty tři roky zvládnu, bohužel díky mýmu "super" těhotenství jsem musela ve třeťáku přerušit a protože můžu přerušit jen na dva roky, tak to teď dodělávám, protože podle okolí je škoda to teď vzdávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže teď začlo zkouškový, do toho píšu bakalářku (mmch téma mám tři roky a za tu dobu jsem na to nebyla schopná hrábnout) a jestli to nějak rozumně doklepu do června, tak mě čekaj státnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s těma to nevidím nijak růžově :sweat_smile:
21. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda máme výzdobu v pokojíčku odtud http://www.tiny-cz.com/eshop/ :wink:

Lucko, u nás taky začlo sněžit, tak se modlím, aby začlo hooodně, aby měly děti zas na čem klouzat :sweat_smile: je to paráda, když Hynďa přijde ze školy, popadne boby a jde ven :wink: navíc už nám přišly ty nový :wink:
21. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tyhle od tiny se mi taky strašně líbí a koukala jsem tam na stoly,na nějakej do toho pokojíčku :wink:

jo a já jsem taky totální nekuřák,nekouřila jsem nikdy a snad na starý kolena nezačnu,tedy jo kouřila jsem,ale jen občas dámský hubený doutníčky a trávu a taky ...a to jediný mi asi zůstane :grinning: :grinning:

no já bych taky byla ráda,kdyby napadlo hodně,dneska jak jsme byly venku a sníh byl zmrzlej,tak to bylo naprd
21. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissinka, aby se Ti to pak nepletlo, tak já jsem taky Olina :grinning:
21. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, vidíš, to já jsem fakt 100% nekuřák :grinning: :grinning: ani jsem to nikdy nezkusila:sweat_smile:

no nic, musím jít budit dítě, aby nám v noci zas trochu spalo :unamused: zatím papa
21. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka achaaa no chvili mi to bude trvat nez se tady rozkoukam asi :grinning: vid?
21. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jedete :grinning:

jsem si dala koupel s knížkou od Lanczovky a jsem jako nová,hrzoně mi to bodlo :dizzy_face: klucí furt chrní,už mě to neba,přijdu si tu sama :pensive:

no s tím kořením,kouřila jsem hodně před těhu-kvůli práci,byla tam hrozný nervy,no ale jak jsem zjistila,že jsme těhotná,tak jsem s tím přestala ze dne na den,ale začala jsem zase kouřit co jsem přestala kojit.no kouřit....do týdne si dám tak tři cigarety,když jsem doma tak nekouřím vůbec,tak asi tak.ale nelíbí sem i to,že jsem zase začala :frowning2:

s tím srazíkem,já ted nevím jak na tom budeme,tenhle týden a ten další taky ne-čeká nás ta nemocnice,leda až pak,ale ještě nevím co jak bude.ale ráda vás zase uvidím!!!!samozřejmě ráda poznám nové tváře :dizzy_face:

Oli.S dneska jsem ti chtěla napsat,jestli by jste nešli na prochajdu,ale vana mě nějak přemluvila,tak se pak domluvíme,jestli zan áma nezajdete,nebo to necháme až se vrátíme.ale už se na vás těším,včera ten pokec byl krátký :confounded:

Panter ty jo,tak to tě obdivuju o to víc,že do toho jdeš ještě po takové době!!! :fearful: já ted v hlavě totiž nemám nic!!!!!!sotva si pamatuju co po mě Ládík chce,natož nějaké učivo
21. led 2010 v 15:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk na chvíli odběhne krotit nepořádek a když chce dočíst, aby se červenal :grinning: :grinning:

Veru, z toho vzdoru si nic nedělej, jsme v tom taky, už teda to odmlouvání není tak častý, ale ještě to nepřešlo.
21. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek