• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
ááááááááááááááááá, Beat, je z vany :slight_smile: zrovna jsem si říkala, kdy se zase uvidíme :slight_smile: návštěva byla krátká, Kájinka cestou domů odpadala, že bude doma odpočívat a pak půjdeme do BB, tak jsem ji předala mezi dveřma Kájovi a jela hlídat mimi a když přijdu domů, tak stejně nespala :grinning: tatínek na ni nemá asi ten správný uklidňující vliv :grinning: Někdy vyrazíme na kohouta - chodíme občas házet slepicím a kohoutovi pečivo, to by se Daníčkovi mohlo líbit - je to směr na druhou stranu než na Zavadilku :wink:
21. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beata jee ak tu vanu ti moooc zavidim ja do ni nemuzu :frowning2: nevim jak to vydrzim takovou dobu bez vany jen ve sprse :frowning2: vy jste v tehotenstvi se normalne ve vane koupali holky??
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiisi, já ne. já jsem po operaci - už teda několik let - a nějak jsem si vypěstovala v sobě se nekoupat, jen sprchovat..........teda, holky, meju se, ale jen sprchuju :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tady Kájinka moc nevypadala,že by jí to zmohlo :grinning: určo se pak domluvíme,on má pipinky moc rád :grinning: a co hlídání mimi???poňuchňala sis jí pořádně?? :dizzy_face:

Kiss já se do vany taky moc nedostanu,jenom se sprchuju,ale chytla jsem příležitost za pačesy a hupla jsem do ní!!!taky mi to v těhu moc chybělo,ale neboj,pak se budeš kupkat s miminkem,to taky není k zahození :dizzy_face:
21. led 2010 v 15:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Zvizi víííteeej :grinning: a choď častěji!!!!

Oli.S jen aby,první věta vyzněla fakt hezky :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, jsem ji jen okukovala - kamarádka mi ji předala před Dr., tak jsme jezdily s mimískem a čekaly, ale je nádherná, ani se mi nechce věřit, že byla Kájinka takhle taky malinká :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nono, trochu úcty ke starším :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s to je škoda,já myslela,že jí budeš hlídat u nich doma,tak ale aspon něco,no taky když koukám na fotky Daníska,tak nemůžu uvěřit,že byl tak pidi :cry: přijdem i to fakt neskutečný jak ten čas utekl :cry: :cry:
21. led 2010 v 16:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tesim se na koupani s mimcem beato ale prece jenom je to za dlouho vid??? :wink: a jak je to treba s bazenkem to muzu???ja jen ze kazdej doktor rika neco jineho :frowning2:

olina.s neboooj my ti verime ze se myjes :grinning:
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissi, myslím, že v poho, vždyť je těhu plavání :wink:

Beat, já ti tu neúctu někdy vrátím!!! jen počkej, zajíci, ale dneska se loučím, malá je vzhůru, tak jdeme dělat sváču :wink:
21. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s ale lae,tu ze sebe děláš babču :grinning: :grinning: ale už mlčím :zipper_mouth:

Kiss neboj,to se ti zdá ted,alep ak to uteče,ani nebudeš vědět jak,zvlášt pak to miminko ti vyrostě hroznou rychlostí,to pak člověku přijde až neskutečný-když byl třeba v práci a řekl si jo ještě rok,to je doba,ale s dětma ten čas je několika násobně rychlejší :confounded: na těhu plavání určo chodit můžeš,spíš bych se vyhýbala moc přeplněným koupalištím :wink: pak ještě záleží jestli třeba netrpíš na záněty a tak,to bych pak radši konzultovala s dr
21. led 2010 v 16:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: dyt mlčím :sunglasses: :grinning:
21. led 2010 v 16:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky pádím,jdu si oloupat pomelo a budu chvilku koukat na tv než se kluci vzbudí.tak zatím papa a opatrujte se maminky a těhulky :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na zanety netrpim a netrpela jsem snad nikdy jen na nastydnuti a to prave v tehle dobe uz mam jeden za sebou hned na zacatku trpela jsem jako zvire a doktor se dokonce bal ze jsem mimodelozne tehotna nastesti to byl opravdu jen nastydly mocak a miminko haja tam kde ma :slight_smile: no my kazdopadne mame bazenek primo u baracku tak jsem rada ze do nej prez leto budu moct chodit s tim pupikem to preci jen urco osvezi vidte??? :grinning:
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissinko, taky tě vítám. :slight_smile:
Já se normálně nakládám do vany. Je to můj klídkový rituál. Buď když malej v poledne spí nebo ho nechám taťkovi a jdu se koupat s časákem. Jen si nanapouštím tak horkou vodu.
Já jsem byla vždycky večírkový kuřák. Koupili jsme si někdy s kamarádkou krabičku a na akci ji vykouřili. A pak nám bylo druhej den fakt blbě. :grinning:
Panter, taky tě obdivuji. Já už bych se do školy vrátit nemohla. Jsem z ní už 9 let a nějak mi zlenivěli buňky. :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, zapoměla jsem gratulovat k chlapečkovi. To musel mít budoucí děda ohromnou radost po tom babinci co má doma. :grinning:
21. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka dekuji za privitani a s tim koupanim :slight_smile: to jsi riskla nebo ti to vyslovene doktor nezakazal???
21. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiss já se taky normálně koupala ve vaně,i když máme i sprcháč
21. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli a to ta tepla voda nevadila na brisko??? :frowning2: tak proc ty doktori tak silene strasi :frowning2:
21. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč straší,ale je pravda,že jsem tam neležela denně,maxmálně 1-2x za týden,jinak srcha a taky mám obě děti nedonošený,ale myslím si,že vaa s tím neměla co dočinění :wink: :wink:
21. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu.. :wink:
Kiss - teplou vodu můžeš, ale ne horkou - může to tuším vyvolat kontrakce. Já se nekoupala ani ve vaně ani venku v bazénu nebo v přírodě. Jsem strašpytel. A přežila jsem :wink:

Hydri, koukám, že čekáte druhý miminko :dizzy_face: kuchyň už máte předělanou, viď? :wink:
Já si taky občas dám v hospodě, ale už nebudu. Pak je mi ráno zle a je to jen z cigár :confounded:
21. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to doktor nezakázal. Jen jsem někde četla, že příliš teplá voda může vyvolat porod (aspoň doufám, že ten abych tu nepsala nesmysly), takže si napouštím jen míň teplou vodu.
21. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak mam takovy pocit ze si vanicku taky obcas dovolim :wink: nebudu to prehanet ale sprska me moc nebavi ne ze bych se nemyla :grinning: ale je prijemne se cela namocit a odmocit ze??? :slight_smile: dekuji moc za povzbuzeni jsme taky straspytel to vite prvni miminko :slight_smile:
21. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, myslím, že to píšeš správně, že to nedoporučují, právě kvůli tomu spuštění kontrakcí.
21. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissi, já myslím, že pokud si nebudeš dávat moc teplou, že by to škodit nemělo. Možná jde i o to, aby se ti neudělalo zle, přece jenom v těhu tělo reaguje jinak a horko někdy nedělá dobře :wink:
21. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, dík. :grinning: Doufala jsem, že tu neplácám hlouposti.
Kissinko, já si dopřávala vanu celé první těhu a nic se nedělo. Jen prostě nebyla tak teplá voda.
21. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
olina.s jojo zkusim to a moc teplou si davat nebudu zas takovej riskar nejsem vis? :slight_smile:
hydricko no zkusim to vazne nebudu takovej straspytel i kdyz jsme cimdal tim vetsi ale to je asi normalni ze?? :grinning:
21. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si piš. Strašpytlem už zůstaneš. :grinning:
21. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v tom mas pravdu bat o kuliska se budu uz vzdycky :wink:
21. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, my dorazili z venku a tady zas drbanec :grinning: teda já vanu miluju, ráda se do ní naložím, ale nejradši, když není manža doma, ten pak má kecy, že si jí napouštím tak plnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v těhu jsem se teda asi až na dvě vany jenom sprchovala, dělala bych to tak i v normálním těhu, no a kor v tom mým :sweat_smile:

Beat, na tom není co obdivovat, to je z mojí strany zoufalost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek