• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
jo já vanu taky miluju,nejlépe,když nejsou doma děti nebo už spí,dám si do ní pěnu a čtu časopisy,když jsem byla na vejšce a měla zkouškový,tak jsem se tam chodila odreagovávat ačetla harlequiny,to mi vždycky totálně pročistilo hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

dneska asi vanu taky dám,ale s dětma,míša milovala vodu a najednou nám nechce bejt ve vaně a jelikož si něcozapatlala do vlasů a bude si je muset umejt,tak tam budu muset s nima,to je pak pohled jako velryba a dvě rybky :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady se to zase rozjelo :slight_smile: to je dobře :slight_smile:

kissinka: gratuluju k těhu :slight_smile: já bych se teda bála koupat, i když říkají, že normálně teplá voda neuškodí - jenže já miluju horkou, vařící vanu... bohužel máme sprcháč a naši už mají taky jen sprcháč (i když ti mají aspoň takový ten dobrý, s masážními tryskami :slight_smile:

já přestala kouřit asi půl roku před otěhotněním, ale ne kvůli plánovanému těhotenství, ale kvůli tomu, že se mi v létě zhoršilo astma (mám sennou rýmu a postupně se rozvíjí i astma na jaře a v létě), tak když jsem nemohla dýchat, tak to byl vhodný důvod s tím kouřením přestat... to léto jsem i přestala pít kafe, bolel mě z něho žaludek.. teď si občas mini kávičku s mlíkem dám, ale jen tak 2x měsíčně, ani mi to nechybí, cítím se paradoxně líp a tak nějak víc fit :slight_smile:
21. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša mi ted stojí za zády a češe mě kartáčem :wink:

holky abyste mě špatně nepochopily s tím kouřením,těch pár teček nenaznačovalo,že dál kouřím trávu,ale už pouze určitou sexuální praktiku,která mi asi už zůstane :grinning: :grinning: :grinning: ,já jen abyste si nemyslely,že jsme rodina fetáků,to tedy nee :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter: taky tě obdivuju, že teď studuješ :slight_smile:... co studuješ vlastně? já bych chtěla příští nebo popříští rok taky začít - ale je to jen na rok, dodělat si francouzštinu pro SŠ, mám ji totiž pro ZŠ a teď otevřeli i jednoleté studium rozšiřující na SŠ... akorát to stojí 9 tis. na semestr... :angry: ale ve škole jsem požádala o proplacení nevyčerpané dovolené, což v mém případě dělá asi 4 měsíce, takže peníze budou :grinning:
21. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím omezením v těhu - já nejedla plísňáky, nekoupala se, jen sprchovala, a první 4 měsíce jsem ležela s nohama nahoře... měla jsem to rizikové... pak bylo krásné období 2. trim., pak zas období 3. trim., kdy mi doktorka tvrdila, že mi hrozí, že dřív porodím, tak jsem se zas šetřila, a nakonec jsem přenášela 12 dní... malej se narodil pěkně vysušenej, takovej stařeček náš :grinning:
21. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mohla bys mi sem dát odkaz na tu paní, od ketrý kupuješ bodyčka a tak z MMB? Děkuju.
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinka dekuji moc no ja do dnes lezu zatim jen do sprsky i kdyz mam vanu ale je to spisi ze strachu a straseni doktoru :slight_smile: koukam ze ty mas doma cerstve miminko vid??? gratuluji
21. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinka: sluníčko by mělo být za sociálkou v těch panelákách za ní...teda jestli ho tam nezavřeli

děkujeme za gratulace...

lenousek100: No jo první vnuk! Ale zatím nevidím žádné nadšení. Tohle mi u našich nějak chybí. Víš je mi to celkem jedno, hlavně aby to bylo zdravé. Už dlouho toužím po dítěti, až teď jsem našla partnera (před 2 lety :slight_smile:) a stejně jsme si na něj museli počkat. Já jsem u ZP MV, chci tam jít do pojišťovny, mám to kousek. Taky už jsem to hledala, kvůli kurzu v těhu. Tak to zkusím zjistit.

pepehani: No zatím mi to nadšení nějak chybí, ale snad se to změní až se malý narodí.

kissinka: vítej a krásné a klidné těhulčení....

Taky jsem kouřila a přestala tak kolem 12 týdne. Ale občas si dám když mám vyloženě chuť. Dala jsem si dneska ráno s kamarádkou. Byla jsem hotová, manžela jsem odvezla do nemocnice tak jsem potřebovala z toho srovnat.

Pokud bude srazík, dorazím ráda a ráda vás poznám.

hydricka: děkuji, nad se nadšení dočkám až se malej narodí
21. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkujeme za přáníčka!!!! Jste zlatíčka!
Oslava bude jen tak decentní, nebudem nic přehánět, já na to moc nejsem. :sweat_smile:

Přes chvílí jsme dorazili z Rakouska. Byli jsme v tom Gmündu na koupačce, Anettce se tam moc líbilo. Je to tam vážně super! Já jsem si pekně zaplavala, tak mě dneska ani nebolí záda!!! :slight_smile: Pak jsme si zajeli ještě do Lince do Ikei... :wink:

Děkuju za tipy na jedlý papír. Chtěla jsem si ho objednat na netu, ale úplně jsem na něj zapomněla a vzpomněla jsem si až včera. :angry: Hlava děravá. Kouknu v tom Sluníčku a když tak i v cukrárně na lannovce.

Vítám nově příchozí... :slight_smile:

Nezlobte se ale dneska už vám dočítat nebudu, jsem totálně vyřízená a zralá akorát tak do postele. :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak dnes super noc, malej spal od večera až do 3 h, pak do 6 h a teď už zase chrní :slight_smile:

kiss: nojo, Vítek je ještě "čerstvoučký", je skvělé sledovat, jaké dělá pokroky, oproti tomu, kdy jsme si ho přivezli z porodnice a jen koukal... těhotenství jsem měla děsný, porod ještě horší, ale to mimi za to stojí :slight_smile:

bodlasek: zkusím to tam prozkoumat :wink:

sarka: jak je to takhle s dětmi při cestách za hranice? musíte mít Anettku napsanou v občance nebo ji máte v pase?
22. led 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Přejeme Anettce vše nej k jejím krásným prvním narozeninám. Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a poslušné rodiče. :grinning:
22. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku neboj. Až se malé narodí, tak se to změní a uvidíš jaké bude nadšení. :slight_smile:
Pablinko, pokud jedeš jen po zemích evropské unie, tak stačí mít dítě zapsané v občance. Ale já když jsme jeli do Itálie , tak jsem si ho raději nechala zapsat i do pasu. Jednou dávali v televizi pořad a říkali tam, že mají v cizině problém s naším rodným číslem. Tak ho mám pro jsitotu i v tom pase.
22. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ahoj,my se taky připojujeme k přání všeho nej k Anettčiným narozeninám :grinning: ,všichni si to krásně užijte :slight_smile:
22. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý jitro maminky :dizzy_face:

Šári taky bych ráda někam jela do bazénu,ale asi to ještě chviličku potrvá,než se někam dostaneme :rolling_eyes:

Jinak sluníčko na Máji funguje stále :dizzy_face:

jinak dneska noc fajn,ale byl vzhůru snad už v šest a chodil mě budit,tahal mě za nohu,pak mi foukal do obličeje,no ale nakonec jsem ho ukecala do osmi,že si teda ještě šel lehnout a na chvilku schrupnout,ale pak už byl nemilosrdný :grinning:

chjo čeká mě uvařit oběd a vyprat prádlo,ale nějak sem i nechce-jako vždy :confounded: :grinning:
22. led 2010 v 09:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea to jsme na tom podobně,já tady mám hromady na žehlení,další 2 pračky na vyprání a oběd,ani nemluvím,vůbec nemám nápad :confused:

jo a bazének taky závidím,pořád říkám frantovi,že bysme měli někam sjet,že se to dětem bude líbit,ale pořád nějak není čas :confounded:
22. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli no já budu dělat segedín,mám na něj hroznou chut,no mě čeká asi tak 4 pračky na vyprání,musím totiž ještě vyprat hodně věcí,aby sme měli do tý nemocnice,když nevíme pořádně jak dlouho si nás tam nechají.no my furt plánujeme tu Třeboň že by sme tam sjeli,ale Ládík furt nemá plavky a pak nějak vždycky zakecáme
22. led 2010 v 09:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak u nás teda ráno úděsný, malej byl ve 4:45 vyspalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si ho vzala k sobě do ložnice a přesvědčovala ho, aby ještě spal, on je hodnej, leží, ale brouká si, plácá rukama, pak mě občas zatahá za vlasy a šmejká plínou, takže já prostě nespím :unamused: po hodině jsem se naštvala, nechala ho v ložnici a šla si pro změnu lehnout k Hynďovi do pokojíku, tak pak usnul... budíka jsme měli na 7h, ale už nějakou dobu předtím se vzbudil Hynďa, on je taky hodnej, ale on se tam protahuje, zívá, popotahuje, vrtí se a já jsem samo hned vzhůrru :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže paráda, vypakovala jsem Hynďu před třičtvrtě na osm do školy a jdu si ještě lehnout, protože Jáchymajda ještě spal, lehnu, v tu ránu se otevřou dveře do ložnice a malej pán je vyspalej :rolling_eyes: takže paráda :sweat_smile:

já naštěstí vyžehlila včera po obědě, večer jsem psala bakalářku, tak se to zase protáhlo a já už padám naa hubu :unamused:

já se snažím přemluvit manžu, abysme o jarních prázdninách vyrazili s klukama do těch Čestlic:wink: před rokem jsme byli jen s Hynďou a bylo to super, teď už si myslím, že je Jáchymek dost velkej, abysme ho vzali s sebou :slight_smile:
22. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedín bych mohla udělat o víkendu,ten má rád frantas a dětem asi udělám mexickej,dlouho neměli rejži :wink:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedín máme v neděli :grinning:

Beat, u nás právě Třeboň nehrozí, protože tam nepustí Hynďu na tobogán a to by nepřežil :unamused:
22. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter,tohle je vždycky nan ic,když člověk potřebuje,tak jak na potvoru ty děti to vytuší a je po spánku :angry:
tam je i tobogán??to ani nevím,já teda byla jen v Auroře v sauně,ale právě si říkám že to není tak z ruky
22. led 2010 v 09:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, prý jo, ale děti tam do určitýho věku nepustí, takže to není nic pro nás :unamused: já ani jezdit nemusím, ale to víš Hynďa:grinning:
22. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli čestlice bych taky chtěla dát,ale frantovi se do toho moc nechce,no nebudu ho do ničeho tlačit,jsem ráda,že spolu pojedeme na ty hory :grinning:

no já ráno zjistila,proč se chudina míša pořád posunovala v postýlce a knourala,ona se jí rozepla plína a ležela v mokru,no a já hnusná nevyspalá mamina,jí pořád cpala flašku do pusy,aby se ucumlala a spala :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter,to jsou mi ale pravidla,ale asi jim jde o bezpečnost

no mě láká taky aquapark,ale to si ještě počkáme :grinning: ale už asi loni jsme se bavili o tom Tropical Island-nebo jak se to píše :grinning: tam byli známí a moc si to chválili

Mispuli to je dobrý :grinning: né myslím to ve zlém,ale takhle asi reaguje každá mamča rozespalá,mě by taky nenapadlo,že by v tom mohlo být něco jiného :pensive:
22. led 2010 v 09:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, a to je kde?

my jsme s Hynečkem rádi jezdili na Kladno, tam je takovej malej aquapark, 2 tobogány, 2 velký klouzačky a fakt super :slight_smile: dopoledne ve všední den za fak skvělou cenu a ani tam nebylo moc lidí, tak to byl vždycky takovej fajn výlet, většinou jsme pak zůstali přes noc u známých v Praze a dali jsme druhej den zoo :wink:
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak náš Jáchymek teď miluje bonbonky-rozinky :grinning: to má jako mlsání
22. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli naše děti jsou po mě a rozinky ode všad vyndavaj,míša je nažvejká a vyplivne a honzis je zahazuje rovnou :grinning: :grinning: ,holky si docela chválej ještě horaždovice hg
22. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter je to kousek od Berlína nějak kousek od dálnice hodím ti odkaz http://www.tropikal-islands.cz/ je to tam nádherný!!!!!známej s přítelkyní si to moc chválili a ani to nevyjde tak hrozně draho
22. led 2010 v 09:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rozinky u nás dávám,když máme chut na sladké,to je jediná věc,kterou malej jí opravdu po těch pidi kuličkách,jinak si všechno do pusy cpe tak aby měl plnou pusu,ale tohle jediný nee,to si vychutnává :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v Horažďovicích jsme taky byli :wink: je to celkem blízko a je to docela fajn
22. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek