• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Leni vidím že Negrovka už ti odpověděla :wink:
Ten přebalovák já jsem tam neviděla a bylo to pěkně na prd, jinak jsme si tam ale užili, myslím že malá byla taky kolem roku věku, je tam teploučký mělký bazének pro dětičky a jinak velkej bazén se dá podle mě i bez kruhu, my tam taky tak byly :wink: Jen vemte nějaký hračky a šup na to :slight_smile:

Oli tak my jsme se teď vrátily z procházky a utíkaly jsme už před deštěm, tak snad vás to taky nikde nechytlo :slight_smile: Potkaly jsme Hanku, ale bylo vidět že někam frčí, tak jsme se jen pozdravily :slight_smile: hned na to si malá odřela rypák o chodník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky! Zkusím to navrhnout a buď tam zajedem tenhle víkend, nebo přespříští (příští jdem na tu svatbu Peťovo segry :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Tady je taky pěkně zataženo, ráno jsme byly jen na nákupech a jinak sedíme doma. Docela otrava. Zítra jdem plavčit - budem nahrazovat zameškanou hodinu.
Jak jste na tom příští týden? Že bysme mohly do tý Stromovky nebo někam ven, mají být pěkný pařáky...
10. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni my jdeme příští týden na očkování v 15timěs., ale reakce mají být prý až tak za 14 dní, tak snad to bude v pohodě :slight_smile: Jinak by se mi ta stromovka moc líbila a ještě víc by se mi líbilo kdyby to bylo oplocený :grinning: jinak mi malá někam zdrhne :grinning: ale byl docela průšvih jak jsem ji minule kvůli MC přetáhla to jedno spaní, má prostě tenhle režim a vyhovuje ji nejvíc, pak s ní člověk nemůže vydržet tak bych třeba dorazila až po spaní nebo bychom to dali odpoledne když vidím jaký tady máte děcka spáče, včera jsem vzbudila Beat po 9h :sweat_smile: a dneska se jí bojim napsat abych je zase nevzbudila :sweat_smile:

A jinak se mi líbilo i v MC kdyby zase někdo chtěl, i to Bezbot si myslím že by stálo za zkoušku co? :slight_smile:

Jo Leni to můžete zkusit když se budete o víkendu nudit, neni to tam nějaký superextra pro tyhle prcky, ale můžeš tam malou vypustit a hodit relax :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to jsem právě si říkala, že bych Dendu šoupla Peťovi a šla si pořádně zaplavat, mám záda úplně v pr.... :unamused: . No jsem zvědavá, jestli se tam dokopem, uvidíme.
My teď máme to odpolední spaní tak děsný - někdy ani nespí, jindy spí 3 hodiny, pokaždé v jinou dobu...no hrůza. Do tý Stromovky klidně můžem i odpo, se podřídíme. Pokud to nebude pondělí, ještě 2x jdem na plavčo.
10. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já prozatím nemůžu příští týden v tu ST, to jdeme zrovna odpoledne na to očkování, ale jinak jsem celý týden volná, vypadá to že nejvíc tady vyhovujou ty pátky??? Jak jsme to tady minule řešily co?

Leni ty jo taky bych šla plavat :dizzy_face: akorát že nemám velrybí plavky :grinning: Možná bych se mohla zeptat mamky jestli nevyhrabe nějaký svoje starý jednodílný :grinning:

No my máme na víkend o plány postaráno, MM mi dneska oznámil, že do tý práce opravdu jde, takže si musíme s Kristý vymyslet něco na sobotu, navíc nevíme jestli budeme mít už auto z opravy, tak abychom courali někde tady když to děláme celý týden to se mi nechce :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat - vás, co jste dávaly Prevenar. Teď byl v nějakým časáku leták na očkování Synflorix - je to taky proti pneumokokům, ale je tam o několik typů těch "bacilů" navíc. Neptaly jste se, jestli se náhodou nedá navázat na ten Prevenar tímhle? My byly 3x na Prevenaru, teď máme jít až ve 2 letech. Chci se na to dr. zeptat, ale jdem tam až v 15 měs. a já jsem zvědavá už teď... :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak já ti půjčím moje plavky, jestli potřebuješ velrybí :grinning:
10. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Leni myslím že když jsi dala Prevenar tak by si v něm měla pokračovat, ale jistá si fakt nejsem, to ti s jistotou řekne asi jen Dr. :astonished:

No ty jsi vtipná s těma plavkama :grinning: a kam půjdeš na plavku? Sem? Já tady nebyla ani nepamatuju a všichni mě odrazujou že je to tady špinavý :confounded:
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Leni myslím,že se malé bude v Třeboni líbit.Také tam jezdíme s malým a chodíme s ním do výhřivky a teď už je v kruhu a berem ho do velkého bazénu.
Já si myslím,že ten Synflorix je něco,jako prevenar a dájí se děti očkovat už dříve něž na prevenar.

Tady u nás je pod mrakem,ale zatím neprší.Půjdem na chvilku ven.Malej bude zítra týden po těch spalničkách a má maličkatou teplotu horší to bude asi zítra.To by měl dostat teploty.
10. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky a malá už spí.

Leni, na Stromovku se přidáváme. Klidně i víckrát v týdnu- jednou můžeme být u Oázy, podruhé u toho hřiště pro prcky... My nemůžeme akorát st dopo - máme cvičení :wink:
10. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, Terez, to se nedivím, že nás Beat nestíhá, když celé dopo spí :grinning: Asi by nás neměla ráda, kdybysme jí každé ráno budil někdo jiný, ať si jde s náma "povídat" na koně, co? :confused: :grinning:
10. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak dneska už jsem s Beat mluvila, zajdou k nám po 15h, jestli nic nemáte klidně se někdo přidejte :slight_smile: Akorát sranda že malá chodí v 15h spát a spí tak do 17h :grinning: no ale my to zvládneme i bez ní :grinning:

Jo jinak já ostuda bych měla přihodit ty fotky ze srazíku, tak moment, jdu na to! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni-a kam chodíte na plavání? :slight_smile:

Teda ta Beat se má,že může tak dlouho spát :sweat_smile: Já tak maximálně a při troše štěstí do půl 7,jinak před 6 už tady čumákuju :frowning2:

Musím jít rychle něco poklidit než se milostpán probere a pak vyrazíme na kole na koníky :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=186450&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

My taky vstáváme brzo a mě to nevadí, to víte že bych si pospala, ale smůla :slight_smile: ráno toho aspoň hodně vyřídíme, i když občas musíme počkat než otevřou obchody :sweat_smile: Ale zase mi teď spí hodně přes den, teď už dává 2,5h tak to vypadá že dneska bude taky spát jen jednou, pak by byla přespalá, aspoň ji tu Danísek zabaví :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak ty fotky omluvte, občas tam má někdo jen čtvrtku něčeho :grinning: a taky jsem si teď všimla že jsem na jedný fotce zapomněla jmenovat Denisku, byla tam tak dobře schovaná :grinning:
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-fotky jsou super a sratík musel být prima,škoda,že jsme nemohli :frowning2: Tak snad příště :wink:
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Negrovka příště určitě půjdete!!! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen se musíme teda nějak domluvit, mě přijde že nám všechno moc trvá ne :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-to je pravda,tak Budějičandy dejte návrh :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak ono je to všem jedno a pak nikdo nemůže :grinning: takže mě je to opravdu jedno, navrhovala jsem pátek... těžko říct jak ale tento pátek bude jestli by šla ta Stromovka nebo spíš MC kdyby bylo ošklivo, v předpovědi říkali, že vybírat se to počasí má až o víkendu :slight_smile:

Nebo jestli chcete do toho Bezbot? Tam jsou asi od 9-18h takže by se nemuselo řešit že v MC jsou jen od 9-12h :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-tak my tenhle pátek nemůžeme,protože nebudeme mít auto :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, fotky jsou hezký, mám z nich radost :dizzy_face:

My v pátek nemůžeme, máme přesunuté cvičení z dneška.Příští týden se nám hodí vše krom středy.

Terezko, rády bysme za váma šly, ale nechte si to odpo s Beat pro sebe. My půjdeme okolo 17.h směrem k lesu, je tam zahrada se slepicema, tak se půjdeme podívat. Kdybyste měli chuť jít s náma a byli venku, dejte vědět. Jinak se těšíme, že se něco společného domluví.
10. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli škoda, čtu to až teď a před chvílí odešla Beat a taky máme vyjímečně taťku doma, tak jindy no :slight_smile:

Vy mluvíte o tomhle pátku? To já celý den lítám po doktorech, mám být u třech, tak to je vyloučený. Nejspíš ten příští týden co? Ale nikdo nepíšete jaký místo nebo hodina by vám vyhovovala. Tak pište ať víme kdo jak může :wink:
10. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou moc hezký (až na jednu paní :grinning: ).
Příští týden kromě pondělí můžem. Hodinu nechám na vás, přizpůsobíme se. Místo - rády bysme něco pro nás trošku blíž, než Máj :slight_smile: . Ale i tam bysme případně dojely...
10. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Fotky jsou moc hezké. :slight_smile: Jen jsem ješte zvedavá na fotky od Beat protože chci videt Terez s Lukáškem :grinning: Ja jsem na tie pupíky tak zvedavá... :dizzy_face:

Buduci pátek se nepřidáme, ale když se bude delat pak srazík odpoledne ve stromovce tak to stíhame kolem 16,00 za váma. Takže dofam že buduci týžden to nebude posledný srazík. :wink:
10. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fotky od Beat mám u sebe v PC já a dám sem max. fotku kde mi neni vidět obličej :grinning:

Leni to myslíš mě tou paní viď :grinning:
A jak to máte s tou Stromovkou? Jako spoj, já ani nevím kde tam jako myslíte, nikdy jsem tam pořádně nebyla, tak bych ráda dala spicha někde před :slight_smile:

Slavu ta hodina by nám vyhovovala po tý 16h-17h, malá bude vyspalá a můžeme tam být až do večera, ale uvidíme jak to bude a i něco nízkopodlažního bych odtamtud chytla domů což je fajn :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo...... Tak alespon pupík :grinning:
a ješte se tu poperte která paní...... Ja tam nebyla, tak mne naštestí nemyslíte :grinning:

Tak domluvte sraz na 23. alebo 24. alebo 25. 6. Ve stromovce po 15,00 - komu jak vyhovuje dle spaní. A písnite mi den nekto do IP abysom to nemusela hned po dovče brutálne dočítat a vedela o termínu :dizzy_face: :wink:

Terez busík určite pujde. 7 chodí celkem často bezbarierová, nato že chodí tak málo :pensive:
10. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavu to je asi na nás daleko takhle rozhodnout :grinning: my můžeme mít reakci po očkování, jinak 24.6. jdu na gyn. ráno, ale odpoledne jsem volná a nic jinýho ani neplánuju :slight_smile:

Jo 7 jezdí často, ale ne tak často bezbariérová, to vím když jsem jezdila na kožní jak to bylo, ráno jezdí tak jednou za 2 hodiny :angry: a odpoledne teda nevím to se přiznám, ale jede mi tam jednička a ta jede bezbariérová každá druhá :dizzy_face:

Jinak fotky tady a pupík taky:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=186450&vReferer=

Nemůžu tam z kapacitních důvodů dát všechno, takže kdo by měl zájem o kompletní fotky, tak napište e-mail do IP a ráda pošlu jo :wink: Doufám, že se mi povedlo vybrat ty fotky nějak objektivně, Beat má parádní foťák ale ty její fotečky jsou nějaký mázlý často, škoda no.
10. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Víte co, dala jsem to na rajce a zaheslovala, až se to tam natáhne tak vám všem co navštěvujete tohle téma písnu odkaz i s heslem a bude to :wink:
10. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem koukla na fotečky...dětičky rostou jak blázen, strašně to letí :dizzy_face: a Vám všem to taky mooooc slušelo :wink:
Kristi díky
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek