• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Beat, tak to je pro nás z ruky, tam manžu nedostanu :grinning:
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no z ruky to je,to je pravda,ale stojí to za to,přespává se rovnou tam :grinning: myslím že to dělají i cestovky jako zájezdy,myslím že to stojí nějak 2500tis nebo tak nějak
22. led 2010 v 10:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě počkáme,co se vyvrbí v písku,tam chtěj taky rekonstruovat bazén :wink:
22. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám puštěnou jedničku a tam jsou starý písničky,akorát zpívá filipová,tu mám moc ráda,akorát mě ted zklamala,jak dělá reklamu na okna macek,holt konkurence :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím nově příchozí :slight_smile:

vůbec nestíhám vás dočítat, snad dneska až půjde malá spinkat. Jen jsem koukla kousek, tak musím hned napsat, že nás letos láká http://www.ramadaresortbudapest.hu/ doporučil nám to taky jeden známý a taky si to moooc chválil, to jen pro zajímavost.

Mějte se krásně, dočtu v poledne :wink:

Panter...už jsi byla v tom novým sekáči u vás, nad elektrem. Má to tam známá a já jsem od nás ještě nevymyslela žádnej bus. a když jsem měla auto tak jsem tam nezajela :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo ještě říkal,že docela hezký koupání je v Příbrami,ale to je taky dost z ruky :sweat_smile: no ted jsme se bavili s Ládíkem,že do toho Tropicu by sme si možná udělali dovču v zimě,ale ono z toho určo sejde-jako ze všeho :grinning:

Mispuli s těma reklamama,ted mi přijde,že snad všechny osobnosti jsou dost prodejný :frowning2: spoustu jsem jich už viděla jak propagují teleshoping a mě je z toho akorát zle :unamused:
22. led 2010 v 10:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáňo, u nás je nějakej novej sekáč na elektrem? :astonished: to vůbec nevím! je ttam nějakej svatební salon, ale sekáč jsem tam neviděla, ale je fakt, že jsem na poštu už dlouho nnešla, tak já tam zkusím juknout, až teď půjem do krámu :wink: kdybys sem jela, tak mi písni, můžem dát prochajdu :slight_smile:

my jsme byli ještě v Rakousku v Laa an der Thaya nebo tak nějak, je to někde pod Znojmem a jsou to spíš takový lázně :wink: taky moc pěkný a tepllý :slight_smile: i se slanou vodou
22. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jck ahojky :slight_smile: tak tam to vypadá fakt úžasně!!!!! :dizzy_face: no my odjíždíme cleá rodinka v červnu do Termální lázně Mezökövesd jsem na to docela zvědavá,ale už se moc těším
22. led 2010 v 10:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck to vypadá skvostně,mě by lákalo madarsko na prázdninovou dovču,ale JAKO UŽ TRADIČNĚ POJEDEME DO ITÁLIE a možná ješětě se známejma do bulharska
22. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak Budapešť je pro nás taky z ruky, leda bysme se manžovi nakýblovali do auta, až pojede sluužebně na východní slovensko:grinning:

my razíme do toho krámu :wink:
22. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli tak to vás čeká parádní dovča!!!já bych taky radši někam k moři,ale to stojí mnohem víc financí :unamused:
22. led 2010 v 10:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem do Chorvatska :grinning:

Luci, ještě jsem zapomněla, ať vám dneska dobře dopadne ten zápis :wink: Honzík je šikulka :slight_smile:
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak míša dělala papa tátovi do telefonu,taky musíme ven,koupit něco k tomu obídku,odpoledne nás čeká ten zápis,tak honzík ráno hlásil tátovi,že půjde do školy :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli vy máte dneska zápis??tak to držím palce,at to dobře dopadne!!!!!!ale určitě jo :dizzy_face:

Panter tak hezky nakupte :grinning: a chorvatsko taky závidím,já ho mám moc ráda :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter...jj je tam někdy od prosince, možná už polovila listopadu nevím to jistě :wink: je to někde nad poštou

U nás se chystá dovča pravděpodobně na slovenko, ještě se uvidí. Našli jsme pěkný ubytování v nízkých tatrách, tak je kousek ta tatralandia a ještě něco. Ale ty aqua parky vypadají všechny parádně :sweat_smile: je vyrazit :grinning:

Mispuli...u nás je to taky hodně Itálie, loni jsme tam byli dvakrát (což už se asi nikdy nepovede :grinning: ).

Jsem i uvažovala, že bych jela s Natálkou a segrou do Chorvatska autobusem, ale nevím co malá, ňák si to nedovedu představit :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak probíhá zápis do školky??? je ještě čas, ale...
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea jdeme se podívat,neseme tam odklad,honzis zatím na základku nemá,ale jen at se otrká a ukáže,že není úplnej debil,jak si někteří myslejí :frowning2:

jck my byli po třetí a jedeme zase,do naší oblíbený vilky,zrovna jsem nedávno říkala frantovi,že my tam snad budeme jezdit i až s námi nebudou chtít jezdi děti :wink: ,strašně se nám tam líbí
22. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea ze mě si taky děti dělaj prču,když křičím,tak nekřičím,ale když zvýší hlas tatka,tak sklopí uši,holt jsou s námi maminami pořád :wink:
22. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli určitě není blbej!!!!!já bych vám přála,aby všem vytřel zrak a kdo na tohle třeba jen pomyslel,at se pak pořádně chytí za hlavu a omluví se :angry:

jako vracet se pak na stejné místo je moc hezký,aspon pak budete moc vzpomínat na to,co jste tam prožili,necháte tam taky nějaký ten kousek ze svého života :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck to by mě taky zajímalo,vůbec mi nějak nedocházelo,že letos půjdeme na dva zápisy :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno nic mamluky,jdu se vrhnout na ten segedín-ale žy by se mi chtělo,to teda nee :zipper_mouth: :grinning: tak se zatím mějte moc hezky a užijte si krásný víkend!!!
22. led 2010 v 10:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea já samozřejmě vím,že není debil,jen mi vadí na tom našem státě,že když není tělesně postiženej nebo úplně debilní,tak mu prostě nedaj šanci,na to kolik toho má za sebou a čím vším si prošel by si trochu toho uznání zasloužil,holt jen potřebuje ještě trochu času a pomoci a on to dožene :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vy jste teda jely, my balíme, už nejsme infekční, tak konečně razíme k rodičům.

Ten Berlín vypadá teda hezky!!! Já bych vám doporučila v Německu Bad Salzungen - v Durynsku - jsou tam různé bazény s různým % slanosti, sauny se °C a druhy - např. jehličí,.....

Kája byl o víkendu s malou v Auroře a opravdu říkal, že tam chtěl menší chlapeček - tak 5 let - na tobogán a hned tam byl plavčík, že ne, oni tam, myslím, mají od 10 let.

My jezdili s dětma na táborech do Aquaparku v Liberci a teď tam udělali ještě ten Babylon - tam jsem nebyla, ten aqua taky není špatný - kdyby někdo byl na severu :wink:

Ještě vám sem hodím odkaz na Šumavu - kdyby někdo nejel zahraničí - my tam byli s malou, když jí byl rok a něco http://www.elsyndvur.cz/, pro děti supr, pro dospělý taky, bazén, .....prostě koukněte :wink:

Mějte hezký víkend.
22. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlava, Luci, ať vám to dobře dopadne :wink:

Anettce vše nejlepší!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli dík

vrátily jsme se z venku,pořkali jsme se před barákem se známou,co maj chlapečka přesně o rok staršího a docela si rozuměli :wink: :wink: ,ted jsem pustila zprávy a koukám,co jste to tam dneska měli v budějicích za ledovou nadílku :sweat_smile: :confused: ,tak pozor
22. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ty akvaparky mě taky už dlouho lákají,nikdy jsem v žádném nebyla. Prý je pěkná plovka i Jindříchově Hradci a letos jí ještě rekonstruovali, tak se tam možná dostaneme v létě, až budeme na chalupě.

Jinak já byla taky kuřačka, u mě je to ve vlnách, chvíli nic, pak svátečně na akcích, pak se to nekontrolovatelně rozjede až nakonec řeknu dost a třeba dva roky nekouřím, takhle to mám už asi od sedmnácti a ten cyklus se tak třikrát vystřídal :grinning: Když jsem zjistila první těhu (to bylo na konci září), tak jsem zprvu jen omezila, ono to pak nevyšlo, kolem operace jsem asi týden nekouřila vůbec a pak se zase rozjela, ale na Silvestra jsem si řekla, že už toho bylo dost a on Novýho roku jsem přeslala. V březnu jsem zjistila, že jsem znovu těhu, tak se i přítel vystěhoval s cigaretama a chodí na lodžii. Prvně jsem si zapálila po roce a půl loni v létě na oslavě mých 30tých narozenin - dala jsem si tři prásky a vrátila to, ne bych se pozvracela. Na vánočním večírku z lidma z práce jsem vykouřila jeden a půl cigarety, jinak mezi tím a potom zatím nic, ale zase to asi směřuje ke kouření na akcích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dítě už je zvyklé občas přespat u babičky a tak se člověk i někam dostane. Třeba zrovna dneska jdu do Feabriky, Pepa tam hraje s kapelou, tak si je jdu poslechnout.

Dneska mě ten máš prďola docela dostal. Pepa má ve skříňce v kuchyni nasypanou smetánku a cukr do kafe v takových plastových dózách a malýmu je občas půjčíme a on si s nima hraje a staví je na sebe. Dneska, když jsem si šla udělat čaj, tak se jich dožadoval. Půjčila jsem mu je a řekla ať si postaví komín, načeš pustil dózy a udělal komín - jako se dělá, když dětem utíráte zadeček. Fakt jsem se musela smát, pochválila ho jakej je šikovnej a řekla mu ať si postaví věž. Prostě člověk se musí vyjadřovat přesně :grinning:
22. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem absolvovali zápis,docela to šlo,honzis řek jak se jmenuje,jak se jmenuje ségra a básničku,dokonce 2x,dál už spolupracovat nechtěl,ale jsem ráda,že jsme tam šli,aspon se podívat :wink: ,no od tý chvíle,co jsme se vrátili,tak jsou pořád v sobě,tatka šel na hokej a házenou do hospody,tak jsem na ně sama a ještě chvilku a seřežu je na jednu hromadu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

pepi je to šikulka :wink:
22. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
bodlasku, tak až vyjistíš tu pojišťovnu, tak to sem hoď prosím, budeš zlatá. Jinak občasný cigárko v těhu prý nevadí, vím, že jsem se o tom bavila s dr ještě než jsem otěhotněla a než jsem přestala kouřit, nějak jsem nevěřila, že dokážu úplně přestat :wink: (a pak jsem sama sebe překvapila :grinning: )
kissi - pokud nemáš nějaký speciální problém, tak se koupat můžeš. Jde o to, aby sis dala spíš vlažnou vodu, horká ti může vyvolat kontrakce. A pak o to, aby se ti neudělalo třeba špatně, nebo pak až budeš mít velký břicho, tak aby se ti podařilo vylézt. Takže vlažnou vodu a někoho v bytě, kdo ti pomůže ven a v pohodě se můžeš rochnit :slight_smile:
Luci, ten první odkaz na MMB mě asi bude něco stát :grinning: Paní tam má krásný věci, až se nastřádaj nějaký penízky, tak jí nejspíš udělám kšeft... Jinak Honzík podle toho co píšeš je hrozně šikovnej. Tak třeba se "něco" stane a stát se umoudří. Minule, jak jsi psala, tak mě to strašně vytočilo, že byste toho asistenta nedostali...tak držím všechno co mám...
Pepi - malej je šikulka. To víš, je to chlap, tomu to musíš vysvětlit přesně :grinning:
Holky, co máte děti cca starý jako je Denda a nebudete doma na mateřský s dalším prckem, půjdete už letos k zápisu do školky? Nějak se v tom vůůůůůbec neorientuju :unamused: Denisce budou 3 roky příští rok v květnu, tak nevím, jestli už teď jít nebo až příští rok...
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír :grinning:

tak se musím pochlubyt,že jsem ted před chvílí po 100 letech dožehlila prádlo,žehličku jsem v ruce nedržela snad rok,ale nezapomněla jsem to.no akorát jsem spíš ostuda co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Leni myslím,že když je až v květnu příští rok,tak půjdete k zápisu taky až příští rok :wink: ale dobře to řeknou snad ty zkušenější
22. led 2010 ve 22:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,děti právě usnuli,koukali jsme na madagaskar a líbil se,takže honzis bude mít písmenka s madagaskarem :grinning: :grinning:

leni já se v tom vůbec navyznám,ale vzhledem k tomu,že mám mateřskou jen na 3 roky,tedy myslím s míšou,tak musím příští rok v březnu nastoupit a k zápisu půjdeme už letos,nejlepší by bylo zeptat se přímo ve školce,pokud máš nějakou vytipovanou
22. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek