• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Beat, mě žehlení taky čeká, dneska suším 2 pračky, zítra přijedou na celý den tchánovci, tak buď až odjedou - jestli na to budu mít sílu, nebo v neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si to taky myslela, že až příští rok, ale nevím nevím, jestli mi jí pak vezmou od května...??
22. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No vytipovaný mám 2, jedna má pod sebou celkem 3 školky v Sucháči a základnu mají u nás za rohem (jinak mají zahradu přes plot naší :grinning: ). Tak tam asi zajdu pozeptat se... Já mám taky 3 letou mateřskou a nevím, jak to bude s dalším mimi, tak abych to nějak s tou školkou neprošvihla..
22. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
leni já od tý paní taky ráda beru a myslím,že před létem ode mě taky bude mít slušnej kšeft :grinning: :grinning:

žehlit taky budu zítra,dneska už se mi nechce,zejtra přijede na víkend brácha,tak si chvilku odpočinu,protože děti jsou z něj hin :grinning: :grinning: ,taky chvilku pohlídá a my s frantou sjedeme do písku do sportu omrknout lyžařský kalhoty,aby měl miláček v čem lyžovat
22. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli Madagaskar měl uspěch jo??? :grinning: ty postavičky jsou moc hezký,tak se nedivím,že se líbí :dizzy_face:

Leni no já tu mám praček na vyžehlení,hotové Alpy!!ale nebudu to přehánět :grinning: zítra a v neděli mě čeká další praní,páč mám plný koš na prádlo-nevím kde se to tam furt bere :angry: ale na tu školku si radši zavolej,oni budoz vědět líp
22. led 2010 ve 22:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, taky to asi nechám na jaro. Má tam i krásný čelenky a sponky do vlasů, doufám, že Dendě konečně nějaký narostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě je vám blbě? Já mám pořád hrozný křeče v břiše :frowning2:
22. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my už jsme v pohodě a děti to minulo,naštěstí :wink: ,jj čelenky s kittynku a kšiltovku,do toho půjdu taky :grinning:
22. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no já se spončiček asi nedočkám,ikdyž malej má ted tak dlouhý vlasy,že by mu nějaká i bodla :grinning:
22. led 2010 ve 22:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
bea honzík přišel v pondělí ze školky s culíčkem a to jsme ho v pátek ostřihali :grinning: :grinning: ,tak třeba si spončiček užiješ u druhýho :wink:
22. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli to si takhle hrál?? :grinning: no já bych možná i ráda druhýho kluka :sweat_smile: ale člověk tohle neovlivní,hlavně že to bude zdravé!!!
22. led 2010 ve 22:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
né to ho vyzdobily tety :grinning: :grinning: ,přesně tak,hlavní je to zdraví,franta chtěl taky druhýho kluka,já si přála holčičku,ale i ten kluk by mi byl jedno,je to dítě z lásky a chtěný,tak je to fuk,ale musím říct,že si to užívám :wink:
22. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lenousek100: snad to stihnu v pondělí, budu muset pro manžu do nemocnice a pak mám opakovaný velký UTZ...tak pak to snad stihnu...už to taky potřebuji zjistit...
22. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli to má ale hodný tety ve školce,se divím,že mu to ani nevadilo,většinou se kluci moc nenechají čančat :grinning: to je ono,hlavní je to zdraví,ostatní už jsou jen bonusy :wink:
22. led 2010 ve 22:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to ony si ho tam hýčkaj,je tam ted delší dobu samotnej kluk,takže se s nima šmajchluje a dává jim pusinky :grinning:
22. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli,to je moc hezký :dizzy_face: on je idoma tulící typ??náš malej je hrozný tulidlo,většinu dne ho mám na klíně a on mě objímá,jsem za to moc ráda a vychutnávám si to,ale s pusinkama on teda dost šetří :grinning: na dobrou noc teda dostanu vždy,ale během dne,moc nee
22. led 2010 ve 22:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
dřív nebyl protože byl jak na klíček,ale za poslední 2 roky,co se zklidnil,tak je tulící hodně a neroztomilejší je,když se mi nahnoucá pod peřinu,obejme mě,dá pusu a řekne,že mě má rád,v tu chvíli je vše odpuštěno :slight_smile: ,ale tulí se i k ostatním,to míša když se chce potulit tak jedině se mnou a občas s tatkou,jinak nechce pořádně k nikomu
22. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to taky miluju,když přijde ráno do postele ke mě a začne mě tam objímat,ale hned v zálětí otevře pusu a naznačuje,že mě chce pokousat na obličeji-vím že by nekousl,ale spíš mě oslintá :grinning: :grinning: ale když ví že něco udělal,tak ke mě běží pevně mě obejmě a chytne mi hlavu a opře svým čelem o moje a kouká mi do očí,je to kouzelný :dizzy_face: úplně ho mám chut ted opusinkovat :dizzy_face:
22. led 2010 ve 23:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se jdu umejt a hurá do pelechu,tak dobrou a klidnou noc všem :dizzy_face:
22. led 2010 ve 23:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravím vás ze Šumavy.

Leni, to jste na tom jako my - se školkou - Kájinka je taky v květnu. Deniska spadá do zápisu už tenhle rok, jen bude problém, jestli ji někde vezmou - nechci tě strašit, jen loni už povolili dát víc přihlášek s tím, že na ně napíšeš prioritní řazení. My obešli 3, ve 2 nám rovnou řekli, že nemá šanci, když je v květnu, tak jsme na poslední přihlášce škrtli ty 2 předchozí a šli zkusit tu poslední a tam ji vzali. Když byste nešli letos, tak bys pak musel azkoušet, jestli se náhodou neuvolní místo a bylo by to spíš o náhodě.....Ty zápisy tady bývají na konci března, celý týden. Klidně se ptej, jesli tě něco napadne.
23. led 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj oli užijte si to na šumavě :wink:

my se plácáme tady v tý inverzi :confounded: :confounded:

no nic jdu vařiti na dnešek jsem si vymyslela špagáty s bolonskou,na zítra brabce s knedlíkem a špenátem a ještě uděklám na pondělí mexickej gulášek jo a polívku s játrovejma knedlíčkama,tak jsem se rozepsala a jdu pracovat,myčka myje,pračka pere,tak ještě někoho,kdo vyžehlí :grinning: :grinning: ,no kdopak to asi bude
23. led 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,přistěhovali jsme se do Budějovic a hledáme maminku,nebo těhulku na procházky,kávičku a povídání...
23. led 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jannysek na povídání je nás tu dost :grinning: ,tedy když se na drbárnu sejdem :grinning: ,jinak já z budějic nejsem,tak procházky nehrozí,ale myslím,že spřízněný duše z budějovic tady určitě najdeš :wink:
23. led 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak jsme se vrátili z lázní :slight_smile:)... naši jsou v Třeboni, tak jsme se na ně jeli s Vítkem podívat, byli jsme tam i na obědě v restauračce, prostě paráda :slight_smile:... tento týden byl Vítek ve škole, v kavárně, v lázních a v restauraci... na 3,5 měsíční mimino docela dobrý, ne? :grinning:

jannysek: ahojky :slight_smile: taky nějak nemám s kým jezdit na prochajdy, ale ono taky jezdíme každý den jinak, podle kojení, jak to vyjde, tak je to různý... máš mimčo? nebo čekáš? kde bydlíte? :slight_smile:
23. led 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak dneska jsem se sem vůbec nedostala, slavili jsme manžovo narozky, tak jsem se zastavila až teď, když jsme kluky vypakovali do vany :sweat_smile:

Leni, Jáchymek je dubnovej, a další mimčo nebude, jenže já mám automaticky 4letou mateřskou, takže půjde do školky až v září... no, ale zajdu se tam pro jistotu zeptat, jak to máme udělat

jinak jsem teda po dnešku ko a to mě večer OPĚT čeká učení :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
janysek23: Já jsem těhulka z ČB....taky tak nějak hledám někoho s kým budeme chodit na prochajdy...
23. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

to jste toho moc nenadrbali teda :grinning:

my byli včera u mojí mamky v Táboře a pak jsem večer dělala melír Ládíkovo mamče,u toho jsme si otevřeli vínko,tak jsem se sem nedostala.

jste mě s tou školkou dost vyděsili!!!to znamená,že když malej má příští rok v červenci narozeniny 3 roky,že užm usím k zápisu tenhle rok??? :fearful: :fearful: :astonished: to doufám,že nee

Jannysek vítám tě.sice už mám větší dítko,ale jsem přímo z Budějc :wink:
24. led 2010 v 09:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamulky,běžím jen rychle pozdravit a popřát pěknej den

bea vy si to dneska doma hezky užijte a na zítra držím palečky,já už se asi jednou ptala ty máš rodiče v táboře? Já odsud pocházím :wink: a chystáme se tam příští víkend

jdu vařit,dneska budou brabčáci s knedlíkem a špenátem
24. led 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli ahojky :dizzy_face:

mamka bydlí v Táboře od září,protože se tam přesunuli vojáci a ona je vojanda :wink: ale já sem se v Táboře narodila :grinning: ale moc to tam neznám,jen Pražské sídliště,kde bydlí mamka a do města taky trefím,dál ani ťuk :grinning:

no abych řekla pravdu mám opravdu břichabol už ted,budu muset dneska vyžehlit a zabalit tašku.akroát malej má nějakou rýmu,tak snad jim to nebude vadit :unamused:

oběd budete mít mňam!!!!!brabce jsem neměla ani nepamatuju!!! :grinning: já sem vyndala naloženýho kapříka,tak ho akorát obalím a uvařím brambory
24. led 2010 v 10:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
bea kapříkem bych taky nepohrdla :wink:

tak až budete v pořádku,tak se někdy můžeme v táboře sejít,až tam budete na víkend,my tam jezdíme většinou tak jednou za čtrnáct dní,ale není pro mě problém tam být třeba i v týdnu nebo na nějakej domluvenej datum :wink: a v létě zajít na hřiště v holečkovejch sadech,je to tam hezký a ve stínu :slight_smile:

břichabol chápu,já bych běhala už den :sweat_smile:
24. led 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli no my tam jezdíme tak jednou za měsíc a to většinou jen na pár hodin :confounded: mamka má opravdu moc malej byt,žádný hračky pro prcka,tak se tam nedá moc vydržet dlouho,nejdýl sme tam asi byli,když sme šli na Táborský slavnosti,to jsme tam i přespali.alep ro mě není problémsi do Tábora dojet :wink: auto mám,tak se klidně pak můžeme domluvit,až bude hezký počasí,že by sme klidně někam za váma přijeli,amlej cestuje rád,já ráda řídím,tak by to nebyl problém :wink:
24. led 2010 v 11:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to můžete i kdykoliv k nám do protivína,když se jede dobře tak jste tady za 30minut,ale věšinou to jezdíme tak 45 minut,když nechvátáme :wink: ,my se taky rádi družíme,ale auto nemám :cry: :cry: ,tak až budete v poořádku,tak se domluvíme a můžete nás přijet navštívit :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek