České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
lenousek100
22. led 2010
Beat, mě žehlení taky čeká, dneska suším 2 pračky, zítra přijedou na celý den tchánovci, tak buď až odjedou - jestli na to budu mít sílu, nebo v neděli :-p
Já jsem si to taky myslela, že až příští rok, ale nevím nevím, jestli mi jí pak vezmou od května...??
lenousek100
22. led 2010
No vytipovaný mám 2, jedna má pod sebou celkem 3 školky v Sucháči a základnu mají u nás za rohem (jinak mají zahradu přes plot naší 😃 ). Tak tam asi zajdu pozeptat se... Já mám taky 3 letou mateřskou a nevím, jak to bude s dalším mimi, tak abych to nějak s tou školkou neprošvihla..
mispuli
22. led 2010
leni já od tý paní taky ráda beru a myslím,že před létem ode mě taky bude mít slušnej kšeft 😃 😃

žehlit taky budu zítra,dneska už se mi nechce,zejtra přijede na víkend brácha,tak si chvilku odpočinu,protože děti jsou z něj hin 😃 😃 ,taky chvilku pohlídá a my s frantou sjedeme do písku do sportu omrknout lyžařský kalhoty,aby měl miláček v čem lyžovat
beata.n
22. led 2010
Mispuli Madagaskar měl uspěch jo??? 😃 ty postavičky jsou moc hezký,tak se nedivím,že se líbí x-)

Leni no já tu mám praček na vyžehlení,hotové Alpy!!ale nebudu to přehánět 😃 zítra a v neděli mě čeká další praní,páč mám plný koš na prádlo-nevím kde se to tam furt bere ]-( ale na tu školku si radši zavolej,oni budoz vědět líp
lenousek100
22. led 2010
Luci, taky to asi nechám na jaro. Má tam i krásný čelenky a sponky do vlasů, doufám, že Dendě konečně nějaký narostou :-p Ještě je vám blbě? Já mám pořád hrozný křeče v břiše 😞
mispuli
22. led 2010
my už jsme v pohodě a děti to minulo,naštěstí 😉 ,jj čelenky s kittynku a kšiltovku,do toho půjdu taky 😃
beata.n
22. led 2010
no já se spončiček asi nedočkám,ikdyž malej má ted tak dlouhý vlasy,že by mu nějaká i bodla 😃
mispuli
22. led 2010
bea honzík přišel v pondělí ze školky s culíčkem a to jsme ho v pátek ostřihali 😃 😃 ,tak třeba si spončiček užiješ u druhýho 😉
beata.n
22. led 2010
Mispuli to si takhle hrál?? 😃 no já bych možná i ráda druhýho kluka :-N ale člověk tohle neovlivní,hlavně že to bude zdravé!!!
mispuli
22. led 2010
né to ho vyzdobily tety 😃 😃 ,přesně tak,hlavní je to zdraví,franta chtěl taky druhýho kluka,já si přála holčičku,ale i ten kluk by mi byl jedno,je to dítě z lásky a chtěný,tak je to fuk,ale musím říct,že si to užívám 😉
bodlasek
22. led 2010
lenousek100: snad to stihnu v pondělí, budu muset pro manžu do nemocnice a pak mám opakovaný velký UTZ...tak pak to snad stihnu...už to taky potřebuji zjistit...
beata.n
22. led 2010
Mispuli to má ale hodný tety ve školce,se divím,že mu to ani nevadilo,většinou se kluci moc nenechají čančat 😃 to je ono,hlavní je to zdraví,ostatní už jsou jen bonusy 😉
mispuli
22. led 2010
jj to ony si ho tam hýčkaj,je tam ted delší dobu samotnej kluk,takže se s nima šmajchluje a dává jim pusinky 😃
beata.n
22. led 2010
Mispuli,to je moc hezký x-) on je idoma tulící typ??náš malej je hrozný tulidlo,většinu dne ho mám na klíně a on mě objímá,jsem za to moc ráda a vychutnávám si to,ale s pusinkama on teda dost šetří 😃 na dobrou noc teda dostanu vždy,ale během dne,moc nee
mispuli
22. led 2010
dřív nebyl protože byl jak na klíček,ale za poslední 2 roky,co se zklidnil,tak je tulící hodně a neroztomilejší je,když se mi nahnoucá pod peřinu,obejme mě,dá pusu a řekne,že mě má rád,v tu chvíli je vše odpuštěno 🙂 ,ale tulí se i k ostatním,to míša když se chce potulit tak jedině se mnou a občas s tatkou,jinak nechce pořádně k nikomu
beata.n
22. led 2010
to taky miluju,když přijde ráno do postele ke mě a začne mě tam objímat,ale hned v zálětí otevře pusu a naznačuje,že mě chce pokousat na obličeji-vím že by nekousl,ale spíš mě oslintá 😃 😃 ale když ví že něco udělal,tak ke mě běží pevně mě obejmě a chytne mi hlavu a opře svým čelem o moje a kouká mi do očí,je to kouzelný x-) úplně ho mám chut ted opusinkovat x-)
beata.n
22. led 2010
tak se jdu umejt a hurá do pelechu,tak dobrou a klidnou noc všem x-)
olina.s
23. led 2010
Ahoj holky,

zdravím vás ze Šumavy.

Leni, to jste na tom jako my - se školkou - Kájinka je taky v květnu. Deniska spadá do zápisu už tenhle rok, jen bude problém, jestli ji někde vezmou - nechci tě strašit, jen loni už povolili dát víc přihlášek s tím, že na ně napíšeš prioritní řazení. My obešli 3, ve 2 nám rovnou řekli, že nemá šanci, když je v květnu, tak jsme na poslední přihlášce škrtli ty 2 předchozí a šli zkusit tu poslední a tam ji vzali. Když byste nešli letos, tak bys pak musel azkoušet, jestli se náhodou neuvolní místo a bylo by to spíš o náhodě.....Ty zápisy tady bývají na konci března, celý týden. Klidně se ptej, jesli tě něco napadne.
mispuli
23. led 2010
ahoj oli užijte si to na šumavě 😉

my se plácáme tady v tý inverzi :-S :-S

no nic jdu vařiti na dnešek jsem si vymyslela špagáty s bolonskou,na zítra brabce s knedlíkem a špenátem a ještě uděklám na pondělí mexickej gulášek jo a polívku s játrovejma knedlíčkama,tak jsem se rozepsala a jdu pracovat,myčka myje,pračka pere,tak ještě někoho,kdo vyžehlí 😃 😃 ,no kdopak to asi bude
jannysek23
23. led 2010
Ahoj holky,přistěhovali jsme se do Budějovic a hledáme maminku,nebo těhulku na procházky,kávičku a povídání...
mispuli
23. led 2010
jannysek na povídání je nás tu dost 😃 ,tedy když se na drbárnu sejdem 😃 ,jinak já z budějic nejsem,tak procházky nehrozí,ale myslím,že spřízněný duše z budějovic tady určitě najdeš 😉
pablinka
23. led 2010
ahoj holky 🙂

tak jsme se vrátili z lázní 🙂)... naši jsou v Třeboni, tak jsme se na ně jeli s Vítkem podívat, byli jsme tam i na obědě v restauračce, prostě paráda 🙂... tento týden byl Vítek ve škole, v kavárně, v lázních a v restauraci... na 3,5 měsíční mimino docela dobrý, ne? 😃

jannysek: ahojky 🙂 taky nějak nemám s kým jezdit na prochajdy, ale ono taky jezdíme každý den jinak, podle kojení, jak to vyjde, tak je to různý... máš mimčo? nebo čekáš? kde bydlíte? 🙂
panterka
23. led 2010
ahoj holky 😉 tak dneska jsem se sem vůbec nedostala, slavili jsme manžovo narozky, tak jsem se zastavila až teď, když jsme kluky vypakovali do vany :-N

Leni, Jáchymek je dubnovej, a další mimčo nebude, jenže já mám automaticky 4letou mateřskou, takže půjde do školky až v září... no, ale zajdu se tam pro jistotu zeptat, jak to máme udělat

jinak jsem teda po dnešku ko a to mě večer OPĚT čeká učení 8-( :-p
bodlasek
23. led 2010
janysek23: Já jsem těhulka z ČB....taky tak nějak hledám někoho s kým budeme chodit na prochajdy...
beata.n
24. led 2010
Ahojky mamulky x-)

to jste toho moc nenadrbali teda 😃

my byli včera u mojí mamky v Táboře a pak jsem večer dělala melír Ládíkovo mamče,u toho jsme si otevřeli vínko,tak jsem se sem nedostala.

jste mě s tou školkou dost vyděsili!!!to znamená,že když malej má příští rok v červenci narozeniny 3 roky,že užm usím k zápisu tenhle rok??? 😕 😕 :-o to doufám,že nee

Jannysek vítám tě.sice už mám větší dítko,ale jsem přímo z Budějc 😉
mispuli
24. led 2010
ahoj mamulky,běžím jen rychle pozdravit a popřát pěknej den

bea vy si to dneska doma hezky užijte a na zítra držím palečky,já už se asi jednou ptala ty máš rodiče v táboře? Já odsud pocházím 😉 a chystáme se tam příští víkend

jdu vařit,dneska budou brabčáci s knedlíkem a špenátem
beata.n
24. led 2010
Mispuli ahojky x-)

mamka bydlí v Táboře od září,protože se tam přesunuli vojáci a ona je vojanda 😉 ale já sem se v Táboře narodila 😃 ale moc to tam neznám,jen Pražské sídliště,kde bydlí mamka a do města taky trefím,dál ani ťuk 😃

no abych řekla pravdu mám opravdu břichabol už ted,budu muset dneska vyžehlit a zabalit tašku.akroát malej má nějakou rýmu,tak snad jim to nebude vadit :-|

oběd budete mít mňam!!!!!brabce jsem neměla ani nepamatuju!!! 😃 já sem vyndala naloženýho kapříka,tak ho akorát obalím a uvařím brambory
mispuli
24. led 2010
bea kapříkem bych taky nepohrdla 😉

tak až budete v pořádku,tak se někdy můžeme v táboře sejít,až tam budete na víkend,my tam jezdíme většinou tak jednou za čtrnáct dní,ale není pro mě problém tam být třeba i v týdnu nebo na nějakej domluvenej datum 😉 a v létě zajít na hřiště v holečkovejch sadech,je to tam hezký a ve stínu 🙂

břichabol chápu,já bych běhala už den :-N
beata.n
24. led 2010
Mispuli no my tam jezdíme tak jednou za měsíc a to většinou jen na pár hodin :-S mamka má opravdu moc malej byt,žádný hračky pro prcka,tak se tam nedá moc vydržet dlouho,nejdýl sme tam asi byli,když sme šli na Táborský slavnosti,to jsme tam i přespali.alep ro mě není problémsi do Tábora dojet 😉 auto mám,tak se klidně pak můžeme domluvit,až bude hezký počasí,že by sme klidně někam za váma přijeli,amlej cestuje rád,já ráda řídím,tak by to nebyl problém 😉
mispuli
24. led 2010
tak to můžete i kdykoliv k nám do protivína,když se jede dobře tak jste tady za 30minut,ale věšinou to jezdíme tak 45 minut,když nechvátáme 😉 ,my se taky rádi družíme,ale auto nemám 😢 😢 ,tak až budete v poořádku,tak se domluvíme a můžete nás přijet navštívit 🙂 🙂