• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Mispuli to se určitě domluvíme :dizzy_face: :wink: my sme docela cestovatelé-malej vždycky v autě usne,tak to se pak cestuje jedna báseň :grinning:
24. led 2010 v 11:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak kdyby někdo nevěděl, jako já doteď, kde je to Sluníčko na Máji, tak tady má i své stránky: http://www.volny.cz/slunicko.maj/index.html

dnes jsme tam byli a hned si koupili i zákusky, mňaaaaaam :grinning:
24. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

jdu se s váma jen rozloučit.myslete na nás,at nám to všechno dobře dopadne a my přijdem domů z nemocnice zdraví :wink: zítra už nebude ráno čas sem zajít.škoda že nemáme notebook,bych s váma byla pořád ve spojení :grinning: ale napíšu bud Terče,nebo Olče a Lenče ty vám dyštak napíšou,co je u nás nového :wink: tak papa a opatrujte se všechny!!!
24. led 2010 ve 22:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem čekala kolik tady toho bude na dočítání a ono toho moc není. :wink:

Narozeninky jsme oslavili v pohodě a klídku, Anettka si mooc užívala dárečky. Dostala toho spoustu, ale asi nejvíc se jí líbí hrající šnek od Fisher Price, vkládačka - domeček a stan z Ikei. Do toho si nanosila hračky a pořád v něm "bydlí" :grinning:.
Náladu nám ale předevčírem večer pokazila nějaká choroba. :frowning2: Celý den byla úplně v pohodě, jen odpoledne jí začalo trochu téct z nosíku, tak jsem si myslela, že to je od zubů. Večer jí nešlo moc usnout a byla trochu teplejší, tak jsem jí dala Panadol. Za večer byla asi 5x vzhůru, pokaždý s dost naléhavým pláčem. Nosík už měla úplně plnej a nemohla dýchat, tak jsme odsáli a dali kapičky. V noci skoro vůbec nespala, nešlo jí usnout. Tak jsem si jí vzala k sobě do postele, zvedli jsme si matraci, aby neležela s hlavou v rovině a povídali jsme si pohádky... No, nevyspali jsme se ani jedna. :rolling_eyes: Druhý den teplota vyskočila na 38.5, oči otelký, ospalá, mrzutá,... Dneska už je lepší, ale pořád to v ní chrčí a teď navečer začala trochu kašlat. Snad bude v pohodě, nejsem zvyklá na to, že jí něco je. :sweat_smile:

Jo, jedlý papír na dort jsem kopila na Lannovce v cukrárně. Stál skoro 100,-!!!!!! Ale stálo to zato. Dodám nějaký fotečky.

Sluníčko na Máji je fajn, zákusky maji moc dobrý.
24. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári tak to je super,že se oslava vyvedla :dizzy_face:

jééé je super,že stan užijete,my ho máme v obýváku a malej do něj prostě nejde,myslím že se ho bojí :astonished: :confounded: ale jeho čas snad přijde :grinning: ty o rýmě mi ani nemluv :angry: malej něco chytl tenhle týden a já několikrát denně odsávám,mám dvoje kapky a teda podařil ose to ročku utlumit,ale mám jí i já :angry: snad nás zítra z nemocnice nevyhodí,nerada bych ale nakazila nějaké děti :confounded:
24. led 2010 ve 22:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: ať vám to v nemocnici dobře dopadne!

holky, chtěla bych se zeptat, jaké máte jídelní židličky. Pomalu za takové 2 měsíce už ji budeme muset mít doma taky :slight_smile:. Říkali jsme si, že dřevěnou asi ne, sice se dá přestavět na ten stoleček se židličkou, ale na to u nás zatím není prostor, navíc mi přijde, že by v tom prcek nemusel být spokojený, když bych ho tam musela pořád dávat a vyndávat...Plastové mi přijdou, že se líp asi i udržují, ne? Koupíme asi po někom z MMB nebo z Aukra, aby nevyšla tak draze...
25. led 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

beat, proč jdete do nemocnice? :confused: Asi jsem to tady nějak propásla...

pabli, my máme jídelní židličku z Ikei Antilop i s pultíkem a nemůžu si ji vynachválit! Perfektně se udržuje, je lehká. Sice jsem původně chtěla nějakou polohovací židličku ( líbila se mi Fábula ). Nakonec jsme vybrali Ikeáckou a fakt super. Kamarádka má pro malého polohovací, už sice nevím jakou značku, ale je s ní celkem nespokojená. Zádíčka jí nejdou nastavit do úplného sedu a pultík má strašně vysoko (jejich malému je rok a půl a dneska má pultík ve výšce prsou, takže když chce papat sám tak má ručičky strašně vysoko).
Já jsem s naší židličkou fakt moc spokojená, stojí pár kaček, sice neni moc hezká, ale co... Jo, akorát jsem si na ni vyrobila podsedák, aby Any nemusela sedět na tom studeném plastu. :wink:
25. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahopj holky

šári to je dobře,že se oslavička vydařila :wink: a jedlej papír jsi sehnala ještě ne nejdražší,na netu jsem viděla i dražší,nemoc doufám už zmizela :wink:

pabli my máme nebo spíš měli stejnou židličku jako šárka a tčed už nám leží složená ve sklepě a nebudeme ji potřebovat,tak kdyby někdo měl zájem ,prodáme,rádi se jí zbavíme :wink:
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, teplotu už nemá, ale ten nos má ucpanej pořád! A začala kašlat, tak jsem dala Mucosolvan a namazala prsíčka mastičkou...

Ty jedlý papíry jsou mazec, myslím ty ceny. Ale stojí to za to!
25. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to jo,já ho loni kupovala taky,ale na tom dortu jsou pak hezký :wink:

já zjistila,že míša mucosolvan nemůže a všechny tomu podobný sirupy,dělaj se jí po něm fleky kolem pusy :pensive: ,ale naštěstí už jsme dlouho nic nepotřebovali,mastičku máš tu od justu? Já ji od kamarádky koupila,ale ještě jsme ji nemuseli použít :wink:
25. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, mastičku mám nějakou míchanou z lékárny. Je taková škaredá hnědozelená, ale krásně voní.

Obrázek na dortu je moc hezkej, akorát mě švalo jak se kroutil a popraskal.
25. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu objednávat ty písmenka,za měsíc má honzis narozky,tak at to máme doma,ještě mu budu objednávat pučmelouda http://www.hracky-pisko.cz/pucmeloud-37-cm-cesky-mluvici-p-9094.html a magnetickou tabuli http://www.hracky-pisko.cz/puzzle-drevene-s-magnetickou-tabulkou-klauni-p-4077.html,to nám doporučovala psycholožka
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem učinila nákup,ještě musím objednat ty písmenka a objednala jsem ještě tohle http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1484346, http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1004129,http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=675378,no a honzis je vyřízenej a míša částečně taky :wink:
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Beat, moc na vás budeme myslet :pensive:

Lucko, jé, koukám, že nakupuješ :wink: no, já bych si to měla začít taky aspoň promýšlet, protože se duben blíží :sweat_smile: holky, co jste kupovaly klukům ke 2. narozkám?
25. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli rozvášnila jsem se,pořád si říkám času dost,ale zase lepší mít to doma s předstihem :grinning: :grinning: ,co jsem kupovala ve dvou letech už vůbec nevím,míša dostane tu stavebnici,pak dostane http://www.bino-drevenehracky.cz/didakticke-hracky/278-2,akorát že se zvířátkama,sama si to vybrala,když tady byly v létě slavnosti a od tý doby to tu má schovaný,no a ještě budu muset něco vymyslet :wink:
25. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, když ono je to hrozně těžký, my už takových věcí máme po Hynďovi spoustu :unamused:
25. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi dostane novou přilbu na kolo a něco k tomu a to bude stačit :grinning:
25. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to je mi jasný,taky si říkám,že už všechno máme :frowning2: :frowning2: ,vlastně vím,ještě bych hctěla pro míšu pískoviště k tchánovcům na zahradu a líbí se mi tohle http://abelo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=949630
25. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, Lucko, o klouzačce na chalupu jsem uvažovali :wink: nemáte někdo dobrej tip, kde sehnat velkou za dobrou cenu?
25. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tedy momentálně fakt nevím :cry:
25. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,, vzbudilo se mi mimino a za chvíli frčíme s Hynďou do hudebky:wink:
25. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli prej mimino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,naše princezna ještě chrní
25. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci, ty znáš kosmetiku fy JUST? Dr.se mi o ní zmínila, když jsme se bavily o ekzému, na netu jsem našla jsne nějaký sprch.gel - 200ml za skoro 700.-

Jinak vás mám pozdravovat od Beat z nemocnice, Danískovi nabrali spoustu krve na testy a dělali nějaké stěry a zítra je čeká sono.
25. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli znám a neznám :wink: kamarádka to začala dělat,no a už z několika stran jsem četla,že je výbornej eucasol při rýmě a tymiánová mast při kašli,tak jsem to chtěla vyzkoušet.eucasol si nemůžu vynachválit a mastičku jsme ještě nepoužili,levný to fakt není,ale podle mě opravdu fungující,s ekzémama nevím,netrpíme na to,ale můžu se ti zeptat,kdybys chtěla.ale já si myslím,že ekzém je strašně ošemetnej,že někomu to zabrat může a někomu nemusí,chtělo by to nějakej vzorek na vyzkoušení

tak od nás bea s danískem taky pozdravuj,at jim to dobře dopadne
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to bys byla hodná, když se zeptáš. S ekzémem máš pravdu - někomu pomůže, jinýmu ne. Kdyby byl nějaký vzorek, bylo by to fajn. Pokud má kamarádka třeba nějaký katalog, co jde poslat netem, dala bych ti maila. Děkuju :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,zeptám se :wink: :wink:
25. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, vždyť on je takový přerostlý mimino :grinning: :grinning: Beat moc pozdravuj a moc na ně myslíme, ať jsou co nejdřív doma a je všechno ok!

Oli, a co ty neštovice? :grinning: nemáte je v dosahu? bysme je potřebovali :grinning:
25. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Hynďula začíná hrát od pololetí na harmoniku, tak jsem na to zvědavá :wink:
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek100: Ahojky! Tak jsem ti slíbila že se zeptám na ty příspěvky u zdr.poj. Min. vnitra. Dneska jsem tam byla a musím oznámit špatnou zprávu, pro letošní rok nejsou žádné příspěvky, ani pro těhule ani pro děti.

olina.s: Just taky znám a objednávám. Manžel dlouho trpěl na kašel, objednala jsem mu sirup z echinacei a zabral. Pak jsem mu kupovala vitamíny na klouby tak si je moc chválil. Máme taky tymiánovou mast, skvělá na uvolnění dýchání. Zimní koupel na prevenci před chřipkama, manžel ještě nebyl nemocný.Nemůžu si na just stěžovat.
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že nešetří jen vzp :unamused:
25. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek