• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
panterka: docela mě to zklamalo....chtěla jsem to na předporodní kurz, ale co se dá dělat...hlavně že mají paláce...ale koukala jsem u tety do buletinu VOZP a tam mají těhule 1000,- Kč i na rok 2010.
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, neštovice nikde, malá se neosypala a ani o nikom nevím.

Holky, a je naten Just nějaký katalog?
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj oli je,zítra ti napíšu víc,ted se hrne k pc franta :wink:
25. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
olina.s: jojo je, já mám katalog tištěný od kolegyně z práce, ale jukni na www.just.cz jsou tam všechny produkty...
25. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, kouknu na to a nechám si od vás poradit to, co máte vyzkoušené a není na ekzém :wink:
25. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda v rychlosti,
dnes vůůbec nestíhám. Dopoledne nám přivezli konečně novou sedačku (naší úúúplně první NOVOU!!! máme obří radost :slight_smile: ), odpoledne jsme byli s malou u zubařky - obě jsme dopadly dobře. Já jsem bez kazu a Denda dostala pochvalu, jak je hodná :slight_smile:
S tou pojišťovnou jsem teda docela vytočená, teď se tam přihlásil Peťa, abysme mohli uplatnit ten příspěvek na dítě a oni to zruší :angry: :angry: Hlavně jsem se na to tý paní kancelářský ptala, než jsme to přehlásili, jestli to bude platit a ona totálně mlžila a říkala že nejspíš to zase bude :angry: No nic...
Luci, krásný věci máš objednaný. Já už taky přemýšlím, co Dendě... Chtěla jsem ten stan, ale nějak se už k nám nevejde :frowning2: Hraček má milion, knížek taky, tak vůbec nevím...no ještě mám na to 4 měsíce...
Tak zatím, zítra se sem snad konečně dostanu :wink:
25. led 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli bodlasek to napsala za mě,jinak v pátek jedeme do budějek na rehábu ke kolářovej,tak pokud bys chtěla,můžu se ti zeptat tý kamarádky,jestli má nějakej papírovej a kdyžtak si ho někde předat :wink: ,bodli říkáš,že ta koupel funguje,já o ní uvažovala,mám moc ráda pěny a koupele,ale prej je tahle docela silná

leni denda je šikulka,ale míša byla u zubařky taky hodná,zatím :wink:
26. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Luci, já koukala na net a přiznám se, že se v tom teda úplně neorientuju :frowning2: Klidně se můžeme sejít i bez katalogu - snad nebudou šílený mrazy.

Holky, nešijete náhodou některá doma? Nemáte tip, kde koupit metráž??
26. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli sejít jedině někde kolem tý kolářový,máme tam bejt v jedenáct,je to kousíček od polikliniky jh,tak nevím,jak moc by pro tebe bylo složitý

nešiju,jsem na to antitalent,v prioru už neprodávaj? :wink:
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Pol. Jih je pro nás busem 8 min :wink:

Prior prodává, já jen že ty švadleny to mají "vychytaný" :slight_smile:

Právě jsem mluvila s mamkou, tak jim přes noc napadlo 20cm sněhu, děda už se těší, že vezme malou na lyže :slight_smile:
26. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak si ještě písnem,nebo pokud víš o něčem,kam bysme mohli na chvilku sednout a zajít,než kluci zvládnou rehábu,aby to bylo v dosahu auta,tak se klidně můžeme sejít,nebo pokud nebude mráz,tak se můžeme projít tam kolem řeky :wink: :wink:

tady taky napadlo a víte proč :grinning: :grinning: ,no protože my máme velkou službu a musíme zametat před barákem :grinning: :grinning: ,ale tam je to jen kousek,tak to tolik nevadí,ale říkal franta,že byl ráno shrabat i u rodičů a tam je toho pěknej kus,maj docela velkou zahradu a chodník všude kolem
26. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: jo řekla bych že to funguje. Na mě to tedy moc nepůsobí, já měla virozu a chřipku, ale to bude kvůli těhu, nejspíš. Ale je fakt že manža se v tom koupal a nechytl ode mě vůbec nic. Takže na tom něco bude. Je dost aromatický, ale to ty bylinky a krásně to voní. Jinak máme ještě dobré zkušenosti s Echinaceou a s Osartenem.
26. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, a kolik je to tak času - my na Vojtu nechodili, tak nemám vůbec představu.

Já jsem teď tak vytočená. Sousedka nad náma začala chodit kouřit na chodbu, tak jsem jí řekla, ať chodí někam jinam, že nehodlám mít v bytě každou chvíli smrad až u malý v pokojíku a dneska zase nahuleno. :angry: Ona jakmile slyší, že se u nás otevírají dveře, tak prchá do bytu - tohle snad dospělí nedělají??!!
26. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli tu echinaceu máme taky,já to koupila v tom balíčku na nachlazení,je pravda,že když na mě něco leze,tak si jí dám,ale je na mě strašně sladká a zapomínám ji užívat pravidelně,ten osarten jsem koupila fr.rodičům,ale nevím,jestli ho používaj,ještě jsem jim koupila tu mastičku na revma :wink:

oli to je fakt na palici,některý dospělí se chovaj hůř než děti,mě taky občas vytáčí soused,zapálí si,když vychází z bytu a klepe popel na schody,mě to vadí,já to sice zametu,když mám službu,ale doma si to taky neklepe na podlahu ne,tak proč to neodklepne venku,jsou to jedny schody dolů nebo si nezapálí venku :rolling_eyes:

oli je to většinou tak na 20 minut až půl hodky,záleží na tom,kolik je tam lidí,jak rychle jim to odsípá,kolik je rehabilitačních,atd...to bohužel nikdy dopřede nevíme
26. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala jsem strakoničandám,asi se budeme stěhovat,nechcete se některá přidat k nám http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2010/01/25/panelovy-luxus-v-byte-za-50-milionu/ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny Vás zdravím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je počas, co? Jsem se ráno hoto "blbýho" sněhu lekla, jsem si myslela, že už bude pokoj a přijde to jaro a ono zase nic :sweat_smile:

Oli...já si látky kupuju (teda občas) většinou v Prioru, ale tak před měsícem jsem byla náhodou po sto letech v Broukárně u náměstí, vůbec netuším jak se to teď jmenuje, tak tam mají taky plno látek, většinou tam byly teda satény, krajky atd. na plesovky, ale výběr tam mělo měli, záleží na co to potřebuješ
26. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je v pohodě, já jen jestli se vyplatí popojet busem třeba do IGY, kde si děti vyhrajou nebo to je jen na procházku u řeky. Taky podle toho, kolik máte času....

My jsme nekuřáci a štve mě to kvůli malý.......
26. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Stáni, Broukárna je asi furt Broukárna. Na plesy ne, to bych si teď musela kupovat lístek za dva rozměrově i počtem :grinning: :grinning: spíš pro děti, chci něco zkusit ušít.....
26. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli... :grinning: tak hrozný to určitě není :grinning:
já většinou jezdím do Prioru a většinou když mají třeba těch 20% slevu, tak to jedu na látky, mezi svátkama jsem kupovala flauš, jsou na něm ražený medvídci a metr vyšel něco kolem 60kč, čož je paráda. Určitě ještě někde v Bud. bude hodně malých obchůdků kde prodávají látky, ale to já bohužel neporadím
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, to nevadí, děkuju :dizzy_face: A jak je jinak? Co AE? My stále na tabletách, malá chtěla včera trochu jogurtu, tak jsem jí trochu dala a v noci se zase škrabala :frowning2:
26. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli mám pro tebe ten katalog,ona ho měla kamarádka akorát v práci,tak jsme se tam v rámci procházky zastavily :wink: ,hele a co jak o tom psala pablinka,někde v metropoul,jestli jsem to pochopila správně nebo kdybych se s frantou domluvila,tak by nás moh vzít i k tomu igy,stejně poslední dobou jezdíme zadem,tak by to pak vzal kolem igy na pekárenskou a cestou zpátky by nás tam vyzvedli,stejně jezdíme k našim do tábora a za odměnu jezdíme na hranolky a hamburgr :wink:
26. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkuju!!

mně je to jedno, v tom Metropolu toho není tolik na hraní pro děti, v tom IGY toho mají víc. Kdyby se chtěl někdo přidat, tak v IGY je víc místa, ale nechám to na vás, jak vám to bude vyhovovat. jinak se můžeme sejít rovnou před Metropolem nebo Igy, klidně tam počkáme, s tím není problém. Pošlu Ti do IP mobil.
26. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli už jsem o tom mluvila s frantou,tak bych to asi nechala na to igy a sejdeme se tam,taky ti pošlu telefon a jasně holky,kdo budete chtít,přidejte se k nám :wink: ,my bysme tam mohli bejt tak kolem třičtvrtě na jedenáct,ale třeba by se někdo přidal a sejdete se dřív a my vás tam pak najdeme
26. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska koupila eukalyptový kapky a už čmucháme aromalampu. Ještě cmudím oběd, neměla jsem nic nakokupeno, tak jsem dopoledne lítala po nákupech. MM byl doma, tak hlídal, nechtěla jsem totiž tahat Any ven. Pořád je tam okolo -6 stupňů... :angry: Potřebovala jsem nakoupit jídlo, Anettce mlíčko,... Využila jsem 50% slevového kuponu v DMku na velkej Sunar, takže mě vyšel na 109,-!!!! :grinning: Jinak teda ten sníh mě pěkně s...! Silnice - kostky na Zavadilce klouzaly jako prase, jela jsem asi 20! Po Zavadilce je všude kopa sněhu, jelikož cestáři se sem moc neobtěžujou.

A kam se holky chystáte? Bazilika? :wink:
26. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám,že je nějaký podezřelý ticho a klid a ona si míša vlezla do postýlky a usnula tam,ani jí nevadí,že tam honzíkovi hraje křemílek a vochomůrka :slight_smile: :slight_smile:

já se strašně přejedla,měli jsme mexickej guláš a musím se pochválit,byl fakt výbornej

já nevím co je tam v igy,ona mě olča nasměruje vid :wink:
26. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, v pátek do Baziliky - dopo.
26. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla, ale pořád nudláme a kašleme... :frowning2:
26. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš, třeba se to zlepší :wink:

Holky, pokud máte někdo chuť na Baziliku v IGY v pátek dopo, dejte vědět.
26. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
že bych za vámi vyrazila...mám to tak 2 minuty od domova....
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě, přijďte, kdo bude mít chuť, my s Kájinkou klidně dorazíme dřív.
26. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek