• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
holky, na kolikátou to máte v pátek domluvený? já mám od 9h zkoušku, tak kdyby to klaplo nějak rychle, tak bych se za váma mohla zastavit :wink: ale teda bez dětí :sweat_smile:

Oli, tak ten sekáč tady u nás je prej ta samá majitelka jako to měla ve mlejně :wink: ještě jsem se tam nedostala, ale chci tam zajít, uvažuju, že tam dám do komise kočár
26. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Oli ne, ale Stáňo :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - panter - nejsme ještě domluvený, pokud půjde ještě někdo, dorazím s malou dřív, Lucka to vidí tak před jedenáctou....

Oli- se sekáčem reaguješ na mě? Nějak se nechytám....
26. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen, jestli už nemám jít k Chocholouškovi :confused: dík, žes mě v tom nenechala, je hezký, že na mě tak myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zkouškový - chápu, pamatuju :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se omlouvám za neúčast, ale manža se prostě včera rozhodl, že mi přeinstaluje noťas :stuck_out_tongue_closed_eyes: on mi pořídil větší disk, to je v pořádku, to jsem chtěla, ale rozhodně jsem ho nepotřebovala tak akutně, aby to musel dělat hned :rolling_eyes: já před zkouškama, všechno potřebný v noťasu a teď nemám nic :rolling_eyes: on se totiž rozhodl, že mi tam musí dát windows 7, i když jsem to nechtěla, tak se s tím včera mořil celej večer, pak usoudil, že to není ono, tak to zase zformátoval a dneska mi tam bude vracet moje xpéčka :sweat_smile: no, fakt zuřím :angry: dva večery ztracený :rolling_eyes:
26. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to nebude jen zkouškovým :grinning: :grinning: někdy už si fakt přijdu úplně vypláchlá :grinning:

tak já v pátek uvidím :wink: ještě jsem si říkala, že bych Jáchymajdu vzala a nechala ho přes zkoušku u manži v práci, ale on začal pokuckávat, tak asi ne :unamused:
26. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,kůn cválal pomalu,tak jsem na chvilku odpočívala :grinning:

já bohužel dřív nedorazím a i tak to bude tak na půl hodky,ale ráda uvidím kohokoliv :wink:

oli panter,kam jdeš na zkoušku na Jeronýmovku?

snažím se vzbudit zvíře,už spí 2 hodiny,ale ignoruje mě :sweat_smile: a to kolem ní běhá honzis,dupe a ona nic a já bych docela ráda s nima šla na chvilku ven,dopoledne tam bylo tak příjemně,zítra polkud bude ten strašnej mráz,co předpovídaj,tak ven nevystrčíme ani nos
26. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme jak na tom budeme. Nerada bych aby jsme někoho z vás nakazili. Ale v Bazilice je to fajn.

Ten kůň je dneska teda fakt fofr... :confounded:
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, šla bych s vámi taky ráda do Baziliky, ale tento týden tu budu mít rodiče, tak to neklapne... :cry:
26. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nešel nám zase internet. Tak jsem mohla číhnout až teď. Koukám, že domlouváte srazík. Ráda bych vás viděla, ale bohužel jsme nachcípaní, takže nejspíš nepřijdeme.
26. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri a šári tak uvidíte do pátku je ještě čas :wink: :wink: :wink:
26. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli...ekzém jednou tak, jednou onak, jednou fakt síla :frowning2: nedá se to nijak komentovat, nejhorší je, že si pořád nejsem úplně jistá čím to je :frowning2: když už si myslím, že je to něco ono, tak to zase vyleze i tak. Nejhorší je to na rukách a malá si to drape opravdu do krve, až má na prstíkách vyškrábaný dírky :frowning2: (nevím jak jinak to napsat)

Oli, Panter...já to vím, s tím sekáčem, oni se holky rozešly, ve Mlejně byly na to dvě a teď je každá sama. Já jsem se tam taky ještě nedostala, ale mám to v plánu, zatím nic akutního nepotřebujeme a jít tak jen na kukačku pěšo se mi fakt nechce :sweat_smile:

Holky v pátek v Bazillice??? já bych šla ráda, ale nic nezaručím, záleží na počasí, jestli bude sněžit nikam nepojedu
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se jdeme oblíkat a půjdeme tatkovi kousek naproti,večer jdu na basket,tak se juknu,až se vrátím
26. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak pokud se do pátku nic zvláštního nestane, tak bysme na chviličku zajely.
Teď jsme byly chvilku sáňkovat, jsem si říkala, že jí trošku unavím... Deni absolutně spokojená a rozjetá -a já mám omrzliny a ještě jsem ulítaná, jak jsem tam s ní běhala...
Luci, dneska se mi o vás s Míšou zdálo, že jste přišli na návštěvu k naší mamce, Míša měla ten růžovej svetr, jako když jsme byly na tom hřišti. Normálně jste se s našima hrozně dobře znali, prý přes tvýho manžu (nejmenoval se Franta, ale nějak jinak - už nevím). Pořád jsem se chtěla zeptat, jak jste se potkali, ale musela jsem sedět u PC, protože mi nešel zavřít Koník :grinning:
26. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leni :grinning: :grinning: :grinning: ještě z nás budeš mít noční můry nebo z koníka bud ti nejde vůbec nebo nejde zavřít :grinning: :grinning:

my taky venku,děti spokojený,musely lézt přes ty největší hromady,takže oba mokrý,tatka pořád nejel,už jsem si říkala,že nás asi nechá zmrznout :confounded: ,ale pak přijel,já měla telefon doma,protože se mi nabíjel a on nevěděl,jestli už má jet :pensive: :pensive:

ted si na chvíli odskočil do tipáče,v pátek po strašně dlouhé době propad hazardu a zadařilo se mu a vyhrál docela velký peníze a pořád jixch tady na pobočce neměli tolik,tak snad už si dneska donese zbytek :wink: ,tak sapon máme na rakousko :slight_smile:
26. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mně to nejde otevřít :frowning2:
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni mě už dneska taky nee :frowning2: ,no nevadí,vyberu a až to přijde tak to nafotím na dveře,jen jsem zvědavá,jak se s nima domluvím na placení,protože je to ze slovenska a ti už maj eura :unamused:
27. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdybyste se chtěla některá podívat,tak mi napište emailovou adresu a já vám to přepošlu :wink:
27. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem postupně za dopoledne dočetla, co tady od pátku přibylo.

V pátek do Baziliky bych klidně šla, to nic nemáme. Přijela bych asi busem, nebudu mít auto. Jsem schopná dorazit nejdřív tak v 9.30 až 10 hodin, na kdy tam budete vy? Je to normálně úplně nahoře v té kavárně? Já tam byla jen jednou a to bude asi už rok, to byl Josífek úplně malinký a jen ležel a té jedné pohovce, vůbec jsem nezaregistrovala dětský koutek. Už se začínám těšit, že se alespoň z některými z Vás poznám osobně.
27. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepe, je to ono, ta kavárna. My tam můžemem být taky po tý 9. okolo 9,30 :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepe do kavárny v Bazilice se jede výtahem naproti KFC, vedle hlavního vchodu do Igy :wink: .Není to v obchodní pasáži...
27. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám vás moc pozdravovat od Beat. Zatím jim na nic nepřišli, takže Beat přemýšlí, že se objednají na vyšetření v Motole. Chování doktorů a sestřiček je prý otřesné (čemuž věřím, už jsem slyšela hodně o ČB dětském oddělení...) a prý i ta vyšetření nedělají moc pořádně. Jinak psala, že je nejspíš zítra pustí.
27. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni,díky za pozdravy,to je naprd,že jim zatím nic nezjistili,já nechápu,že ty dětský oddělení jsou všude stejný :confounded: :confounded: ,v písku si nemůžu stěžovat na nedonošenecký,ale dětský :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,přitom to má pod palcem stejnej primář a o táborským dětským se ani nezminuju :sweat_smile:
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my teda v pátek vyrazíme na srazík, pokusíme se tam být taky kolem půl
27. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hurá mám zpátky svůj noťas :sunglasses:

jinak náš Hynďa dneska vyhrál školní kolo recitační soutěže mezi prvňáčkama :wink: postoupil do Domu dětí, kde už budou soutěžit školy mezi sebou :slight_smile: no a zítra vysvědčení :sunglasses:
27. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak to je hynda šikulka :slight_smile: :slight_smile: a co ty naučená?Doufám,že se v pátek potkáme :wink: :wink:
27. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já to taky nepochopím. Na neonatologii v ČB byly ty sestřičky úplně úžasný, doktoři to samý, hrozně nám to tam všem ulehčovali. Ale na tom dětským prý hrůza. Sestřenka tam před lety byla - už jí bylo 18, ale dali jí na dětský. Bylo jí strašně špatně, bolela jí hlava, zvracela atd., tak jí tam nechali 3 dny pomalu plazit po zemi, ještě jí nadávali, že je bulimička (není a nebyla - kvůli tomu, že zvracela jim to asi připadalo) a podobně. Nakonec upadla do bezvědomí a skončila na ARU s krvácením do mozku - kdyby jí na dětským věřili a vyšetřili dřív, tak to tak nemuselo dopadnout. Docela zvažovali teta se strejdou, že podají stížnost, ale nakonec z toho sešlo...Na primáře strejda málem skočil, když byla sestřenka na tom ARU, tak prý měl takový arogantní kecy, že musela teta strejdu držet (a to je strejda celkem kliďas) a teta se prý držela taky...A kamarádky, co dělaj v nemocnici sestřičky, taky říkají, že na dětským je nejhorší personál z celý nemocnice. Přitom zrovna k dětem by měli dávat ty nejhodnější, nejmilejší a hlavně nejschopnější... :frowning2:
Oli, Hynďa je šikulka, takže budoucí mediální hvězda?? :wink:
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co se týká dětskýho, tak je fakt že ty sestry tam nejsou nic moc. Segra tam taky ležela a jak oni se chovali to bylo hrozný. A přitom u dětí by měli být hodný lidi. My dospěláci lecos překousnem, ale ty děti ne. Už takhle je pro ně dost trauma tam být a tohle může znamenat že se tam budou děti bát.
Co se týká doktorů, víme o jednom skvělým (s ostatníma zatím zkušenost nemám). Je to hematolog a stará se o manžu (i když mu je už 30), ale byl to člověk který mu moc pomohl. To je dobrá duše dětskýho.
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak my v pátek nedorazíme,máme už dlouho objednanou Solnou jeskyni a dopo tam vyrážíme,tak snad vymyslíte ještě nějaký srazík :wink: :slight_smile:

add dětské oddělení-my byli loni raději v Hradci,aby byla jsem moc spokojená,moc milé setry a doktoři byli taky fajn :dizzy_face:

Jinak u nás zase napadalo dost sněhu,už to nemáme ksm dávat s nechci vidět až začne tát tu naší zahradu,protože to bude jedno velké bláto :sweat_smile:
28. led 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek