České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
panterka
28. led 2010
holky, ono to je asi všude stejný :-| tady u nás, co byla kámoška s malým dvakrát na dětským, tak říkala taky děs běs, že už by tam nešla :-| malej jí na sebe strhl hrnek horkýho čaje a oni se tam k ní chovali jak k nejhorší matce 8-( přitom ho hlídal někdo jinej a navíc víme, jaký jsou děti, že jo :-|

Leni, jj, na neonatologii jsou zlatý, ale já už jsem tam na to trochu alergická :-N za sebe musím říct, že ještě mnohem hodnější sestřičky než na neonatologii přímo jsou na jipce 😉 jak tam malej ležel tejden, tak fakt byly úžasný...
panterka
28. led 2010
Moni, v Hradci byla švagrová s neteří , v Budějcích jí tam s ní nechtěli nechat ]-(
mispuli
28. led 2010
tak já čekám na babi s dědou,honzík dneska nejde do školky,neb nemáme auto,ale má jít ke tchánovcům,je natěšenej už od rána,vřekli,že přijedou v půl,tak už je oblečenej a oni pořád nikde :-S :-N

mišák má od rána knučivou,to zas bude den 😕 😕 ,jeden zub se proříz,tak jsme měli skoro týden klid,no a ted se asi řeže další 8-( 8-(
mispuli
28. led 2010
ahoj holky,tak mi tedy pořádně popište,kde že se to zítra setkáme,nás franta vyhodí z auta předpokládám z boku u telekomu,tak kudy mám jít dovnitř a po kterých schodech se dát 🙂
jck
28. led 2010
Ahoj holky, my bohužel zítra nedorazíme, máme trošku rýmu malá, zatím opravdu trošku...uvidím co večer. Nerada bych aby jsme někoho nakazily 😉 zítra si to mooooc užíte
adelin
28. led 2010
Ahoj holky zdravím po dlouhé době, ale nejdřív nám umřel počítač a pak jsme jezdili po návštěvách takže jsem se sem dostala až teď. U nás celkem nic nového. Malá se pěkně rozpovídala a taky pěkně rozvztekela. Takže jsme obě pěkně na nervy někdy. Dostane na zadek a je.
V březnu jdeme na pohovor do školky a v září nastupuju do práce.
Nic moc jsem nedočítala akorát jsem koukala, že je Beat s malým v nemocnici můžu se zeptat co se děje díky za info.
olina.s
28. led 2010
Luci, když tě vyhodí u Telekomu, tak jdi dovnitř a když se dostaneš k hlavnímu vchodu, tak je tam vedle výtah - hned vedle HM - ka. tím výtahem do 3.p a z výtahu doleva a tam je kavárna Bazilika. Kdyžtak zavolej 🙂
mispuli
28. led 2010
dobrá tedy 😃 😃 v nejhorším budu volat sos,myslím si,že se snad poznáme,v každém případě miška na sobě bude mít růžovou buřtíkatou bundu 😉
panterka
28. led 2010
holky, tak máme samý jedničky x-)
mispuli
28. led 2010
oli o tom jsem ani chvilku nezapochybovala,že by to bylo jinak,ona už se nedává jen jedna velká?Hynda šikulka 😉
panterka
28. led 2010
Lucko, taky jsem koukala :-N my měli jednu velkou a Hynďa tam má 9 malých, mají to rozepsaný 😉
mispuli
28. led 2010
jj já vím,že to nějak měnili,akorát jsem nevěděla jestli se nevrátili zpátky k tej velkej,mišák spí,tak až se probere,tak asi půjdeme pro honzise k babičce,aby se trochu unavila a vyvětrala
panterka
28. led 2010
já jdu s Hynečkem do hudebky, tak půjdem dřív a zajdem si na pohár 😎
mispuli
28. led 2010
to musíš,zaslouží si to 🙂 🙂
olina.s
28. led 2010
Oli, gratulace, žes pochybovala!! Máte doma šikulu!!! x-) x-) Pořiďte si víc dětí, ať ty učitelky nejsou tak na nervy 😉 😃

Holky, dorazíte někdo do IGY - Baziliky dřív než před tou 11., ať tam s Kájinkou nečekáme třeba hodinu samy?
sarka_k
28. led 2010
Ahoj holky 🙂
tak my zítra bohužel nedorazíme. 😞 Anettka má kašel jako blázen a pořád odsáváme nosík. Navíc MM včera přitáhl domu jakousi střevní chřipku, takže o zábavu jsem měla v noci postaráno. Nezlobte se, ale nerada bych aby jsme vás něčím nakazili. Snad příště... Ani nevíte jak je mi to líto, že nemůžeme. Užijte si to. x-)
panterka
28. led 2010
holky, tak já se budu snažit aspoň na chvíli dorazit😉 snad budu mít aspoň co slavit :-N kdyžtak písnu Lucce, až skončíme😉 taky nevím, kde to je, ale snad je to tam nějak značený, nebo ne?
lenousek100
28. led 2010
Ahoj holky,
tak zítra nakonec nedorazíme, dopoledne se tu má zastavit kamarádka, něco nám přiveze, tak potřebuju být doma. Kdyby náhodou nestíhala a brnkla hned ráno, tak bysme přijely...
Jinak jsme zdravý, tak mě to docela mrzí, ale na jindy jsem to nemohla domluvit, kámoška má zítra dovču, jindy nestíhá...
Oli, moc gratuluju k Hynďovi, to je teda šprt 😉 😃 Pohár schvaluju, doufám, že si pochutnal - je šikulka.
hydricka
29. led 2010
Ahoj holky!
Tak u nás změna nenestala. Malej je pořád nechcípanej, takže určo nedorazíme.
Oli, Hyňda je šikula. Pohár závidím. 😃
mispuli
29. led 2010
škoda holky,že vás skolily virozy,ale třeba se potkáme jindy 😉
pepehani
29. led 2010
Oli.s jestli tu budeš ještě teď ráno, tak u nás to pořád platí, že vyrážíme po 9té hodině a budeme tam tak po půl desáté, jak pojede nějaký bus 😉 Doufám, že si to nevzdala, abych tam nebyla nakonec já hodinu sama 😃
lasinek
29. led 2010
Ahoj holky některá z Vás se tu ptala na metráž. Tady v tý uliččce z náměstí do hroznovy (mam zato Palchého) je metráž a mají tam latek dost a občas i akci třeba tři metry latky za 150 Kč
olina.s
29. led 2010
Ahoj holky,

lasinek: děkuju, to jsem se ptala já 😉

Jinak sraz moc fajn! My tam ještě byli a už chodily "odpolední" maminky 😃
panterka
29. led 2010
ahoj holky 😉 tak jsem to dneska pěkně zvládla🙂 nejdřív zkoušku a pak jsem i stihla zaběhnout pokecat s holkama 😎 bylo to moc fajn!
pepehani
30. led 2010
ahoj holky, srazík se nám taky moc líbil, Josífek mi samozřejmě usnul během cesty domů, ale byl z toho asi tak nadšený, že spal jen něco přes půl hoďky, co kdyby se ještě dělo něco zajímacího a on to prospal 😃 :-p Vynahradil si to v noci. Usnul normálně v osm, ale vstával ráno až v deset, tak jsme toho využili a taky si přispali. Musíme si to zase brzy zopakovat.
Tak zatím pa pa a dobrou noc |-|
panterka
31. led 2010
čau holky, tak dneska jsem z hokeje dorazila po dlouhý době v dobrý náladě 😎 není špatný si vyrazit mezi ty chlapy 😃
mispuli
1. únor 2010
ahoj holky,o víkendu jsem se sem vůbec nedostala,byli jsme u našich a pořád v poklusu a bylo to fajn,včera jsme byli na tom cyklokrose,a tak jsme se domů vrátili poměrně pozdě 😉 ,jinak nám se srazík taky moooc líbil,s hokama jsme si pěkně pokecaly 🙂 🙂 ,no o mě je všeobecně známo,že hubu nezavřu a kor jak jsem dlouho doma,tak mám deficit mluvení 😃 😃 ,tak snad se nám podaří zase něco spáchat,do budějek na rehábu jedeme zase 5.března 😉
beata.n
1. únor 2010
Ahojky mamulky x-)

koukám,že jste se na srazíku asi vykecali a ted je tu ticho 😃
ráda se příště přidám!!!!!

venku je tak nádherně,že asi vezmu prcka na prochajdu,jen musím počkat na Ládíkovo taťku,má nám přivést olivový oleje,co si necháváme vozit z Itálie,tak snad přijedou brzo :-S
mispuli
1. únor 2010
ahoj bea,tak už doma,to je pohoda vid 😉 ,no a jak jste dopadli,něco málo sem holky napsaly,kdyžtak písni ip,my za chvíli taky jdeme k babi,nechám tam děti a jedu na pokec do písku za kamarádkou 😉
beata.n
1. únor 2010
jj už doma,pustili nás ve čtvrtek odpoledne,jako byl to děs,udělali mu jen jedno vyšetření a to ještě podlem ého názoru nekvalitně a pak jen rozbory krve,moči a stolice,jako vědět to,tak sme mohli být doma a všechno tohle podstoupit u naší mudry ]-( no nenašli nic,doporučili nám psycholožku,stou sem se viděla ve čtvrtek,poptala se na pár věcí,vydedukovala z nich,že malej strádá citově,že se mu nevěnujem a že ho vykrmujeme ]-( no jako chtělo sem i z toho brečet.navíc je to psycholožka na děti s bulimií a poruchou příjmu potravi,takže mi přijde,že je na tohle zaměřená.takže i kdyby to dělal z bůh ví čeho,tak si v tom stejně bude hledat to svoje-to je můj názor |-| no řekli sme si,že to zkusíme,ale když to bude furt stejný,tak si domluvíme vyšetření v Motole,sem mě už nikdo nedostane-jen porodit maximálně.ještě to snížení jídla-už ted má od všeho půlku,jí pravidelně 5 jídel denně a oni furt at mu dávku snížim!!!to nevím co teda bude potom jíst!!!nedostává nic mezi jídli,žádný laskominky nedostával a asi jak to vypadá ani dostávat nebude :-S