• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
holky, ono to je asi všude stejný :unamused: tady u nás, co byla kámoška s malým dvakrát na dětským, tak říkala taky děs běs, že už by tam nešla :unamused: malej jí na sebe strhl hrnek horkýho čaje a oni se tam k ní chovali jak k nejhorší matce :rolling_eyes: přitom ho hlídal někdo jinej a navíc víme, jaký jsou děti, že jo :unamused:

Leni, jj, na neonatologii jsou zlatý, ale já už jsem tam na to trochu alergická :sweat_smile: za sebe musím říct, že ještě mnohem hodnější sestřičky než na neonatologii přímo jsou na jipce :wink: jak tam malej ležel tejden, tak fakt byly úžasný...
28. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, v Hradci byla švagrová s neteří , v Budějcích jí tam s ní nechtěli nechat :angry:
28. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já čekám na babi s dědou,honzík dneska nejde do školky,neb nemáme auto,ale má jít ke tchánovcům,je natěšenej už od rána,vřekli,že přijedou v půl,tak už je oblečenej a oni pořád nikde :confounded: :sweat_smile:

mišák má od rána knučivou,to zas bude den :fearful: :fearful: ,jeden zub se proříz,tak jsme měli skoro týden klid,no a ted se asi řeže další :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mi tedy pořádně popište,kde že se to zítra setkáme,nás franta vyhodí z auta předpokládám z boku u telekomu,tak kudy mám jít dovnitř a po kterých schodech se dát :slight_smile:
28. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my bohužel zítra nedorazíme, máme trošku rýmu malá, zatím opravdu trošku...uvidím co večer. Nerada bych aby jsme někoho nakazily :wink: zítra si to mooooc užíte
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím po dlouhé době, ale nejdřív nám umřel počítač a pak jsme jezdili po návštěvách takže jsem se sem dostala až teď. U nás celkem nic nového. Malá se pěkně rozpovídala a taky pěkně rozvztekela. Takže jsme obě pěkně na nervy někdy. Dostane na zadek a je.
V březnu jdeme na pohovor do školky a v září nastupuju do práce.
Nic moc jsem nedočítala akorát jsem koukala, že je Beat s malým v nemocnici můžu se zeptat co se děje díky za info.
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, když tě vyhodí u Telekomu, tak jdi dovnitř a když se dostaneš k hlavnímu vchodu, tak je tam vedle výtah - hned vedle HM - ka. tím výtahem do 3.p a z výtahu doleva a tam je kavárna Bazilika. Kdyžtak zavolej :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá tedy :grinning: :grinning: v nejhorším budu volat sos,myslím si,že se snad poznáme,v každém případě miška na sobě bude mít růžovou buřtíkatou bundu :wink:
28. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak máme samý jedničky :dizzy_face:
28. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli o tom jsem ani chvilku nezapochybovala,že by to bylo jinak,ona už se nedává jen jedna velká?Hynda šikulka :wink:
28. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, taky jsem koukala :sweat_smile: my měli jednu velkou a Hynďa tam má 9 malých, mají to rozepsaný :wink:
28. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím,že to nějak měnili,akorát jsem nevěděla jestli se nevrátili zpátky k tej velkej,mišák spí,tak až se probere,tak asi půjdeme pro honzise k babičce,aby se trochu unavila a vyvětrala
28. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu s Hynečkem do hudebky, tak půjdem dřív a zajdem si na pohár :sunglasses:
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musíš,zaslouží si to :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, gratulace, žes pochybovala!! Máte doma šikulu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Pořiďte si víc dětí, ať ty učitelky nejsou tak na nervy :wink: :grinning:

Holky, dorazíte někdo do IGY - Baziliky dřív než před tou 11., ať tam s Kájinkou nečekáme třeba hodinu samy?
28. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak my zítra bohužel nedorazíme. :frowning2: Anettka má kašel jako blázen a pořád odsáváme nosík. Navíc MM včera přitáhl domu jakousi střevní chřipku, takže o zábavu jsem měla v noci postaráno. Nezlobte se, ale nerada bych aby jsme vás něčím nakazili. Snad příště... Ani nevíte jak je mi to líto, že nemůžeme. Užijte si to. :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se budu snažit aspoň na chvíli dorazit:wink: snad budu mít aspoň co slavit :sweat_smile: kdyžtak písnu Lucce, až skončíme:wink: taky nevím, kde to je, ale snad je to tam nějak značený, nebo ne?
28. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak zítra nakonec nedorazíme, dopoledne se tu má zastavit kamarádka, něco nám přiveze, tak potřebuju být doma. Kdyby náhodou nestíhala a brnkla hned ráno, tak bysme přijely...
Jinak jsme zdravý, tak mě to docela mrzí, ale na jindy jsem to nemohla domluvit, kámoška má zítra dovču, jindy nestíhá...
Oli, moc gratuluju k Hynďovi, to je teda šprt :wink: :grinning: Pohár schvaluju, doufám, že si pochutnal - je šikulka.
28. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak u nás změna nenestala. Malej je pořád nechcípanej, takže určo nedorazíme.
Oli, Hyňda je šikula. Pohár závidím. :grinning:
29. led 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda holky,že vás skolily virozy,ale třeba se potkáme jindy :wink:
29. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s jestli tu budeš ještě teď ráno, tak u nás to pořád platí, že vyrážíme po 9té hodině a budeme tam tak po půl desáté, jak pojede nějaký bus :wink: Doufám, že si to nevzdala, abych tam nebyla nakonec já hodinu sama :grinning:
29. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky některá z Vás se tu ptala na metráž. Tady v tý uliččce z náměstí do hroznovy (mam zato Palchého) je metráž a mají tam latek dost a občas i akci třeba tři metry latky za 150 Kč
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lasinek: děkuju, to jsem se ptala já :wink:

Jinak sraz moc fajn! My tam ještě byli a už chodily "odpolední" maminky :grinning:
29. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak jsem to dneska pěkně zvládla:slight_smile: nejdřív zkoušku a pak jsem i stihla zaběhnout pokecat s holkama :sunglasses: bylo to moc fajn!
29. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, srazík se nám taky moc líbil, Josífek mi samozřejmě usnul během cesty domů, ale byl z toho asi tak nadšený, že spal jen něco přes půl hoďky, co kdyby se ještě dělo něco zajímacího a on to prospal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vynahradil si to v noci. Usnul normálně v osm, ale vstával ráno až v deset, tak jsme toho využili a taky si přispali. Musíme si to zase brzy zopakovat.
Tak zatím pa pa a dobrou noc :pensive:
30. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak dneska jsem z hokeje dorazila po dlouhý době v dobrý náladě :sunglasses: není špatný si vyrazit mezi ty chlapy :grinning:
31. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,o víkendu jsem se sem vůbec nedostala,byli jsme u našich a pořád v poklusu a bylo to fajn,včera jsme byli na tom cyklokrose,a tak jsme se domů vrátili poměrně pozdě :wink: ,jinak nám se srazík taky moooc líbil,s hokama jsme si pěkně pokecaly :slight_smile: :slight_smile: ,no o mě je všeobecně známo,že hubu nezavřu a kor jak jsem dlouho doma,tak mám deficit mluvení :grinning: :grinning: ,tak snad se nám podaří zase něco spáchat,do budějek na rehábu jedeme zase 5.března :wink:
1. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

koukám,že jste se na srazíku asi vykecali a ted je tu ticho :grinning:
ráda se příště přidám!!!!!

venku je tak nádherně,že asi vezmu prcka na prochajdu,jen musím počkat na Ládíkovo taťku,má nám přivést olivový oleje,co si necháváme vozit z Itálie,tak snad přijedou brzo :confounded:
1. únor 2010 v 10:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bea,tak už doma,to je pohoda vid :wink: ,no a jak jste dopadli,něco málo sem holky napsaly,kdyžtak písni ip,my za chvíli taky jdeme k babi,nechám tam děti a jedu na pokec do písku za kamarádkou :wink:
1. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už doma,pustili nás ve čtvrtek odpoledne,jako byl to děs,udělali mu jen jedno vyšetření a to ještě podlem ého názoru nekvalitně a pak jen rozbory krve,moči a stolice,jako vědět to,tak sme mohli být doma a všechno tohle podstoupit u naší mudry :angry: no nenašli nic,doporučili nám psycholožku,stou sem se viděla ve čtvrtek,poptala se na pár věcí,vydedukovala z nich,že malej strádá citově,že se mu nevěnujem a že ho vykrmujeme :angry: no jako chtělo sem i z toho brečet.navíc je to psycholožka na děti s bulimií a poruchou příjmu potravi,takže mi přijde,že je na tohle zaměřená.takže i kdyby to dělal z bůh ví čeho,tak si v tom stejně bude hledat to svoje-to je můj názor :pensive: no řekli sme si,že to zkusíme,ale když to bude furt stejný,tak si domluvíme vyšetření v Motole,sem mě už nikdo nedostane-jen porodit maximálně.ještě to snížení jídla-už ted má od všeho půlku,jí pravidelně 5 jídel denně a oni furt at mu dávku snížim!!!to nevím co teda bude potom jíst!!!nedostává nic mezi jídli,žádný laskominky nedostával a asi jak to vypadá ani dostávat nebude :confounded:
1. únor 2010 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek