• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
bea to mě mrzí,o psychologických vyšetřeních bych ti mohla vyprávět :frowning2: ,mojí kamarádce,který umřela v budějovicích holčička na vrozenou vadu, doporučili jejich psycholožkui,protože maj 4 letýho syna,tak aby se stím nějak vyrovnali,tak říkala,že jim nepomohla vůbec a naopak ještě udělala debila a chudáka z jejich syna,že prej,když malou neměli doma,tak k ní nemůže mít žádnej citovaj vztah.kdyby jsi chtěla mohla bych ještě zaúkolovat mojí dobrou kamarádku,která dělá asistentku ředitele a tiskovou mluvčí FN na Karláku,aby se poptala,jestli by tam někdo neměl s něčím podobným zkušenosti,musíme se domluvit,že byste zajeli na návštěvu k nám,popovídáme si...
1. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejdřív chci poprosit Olču-panter, aby za nás popřála Hynďovi k dnešnímu svátku :wink:
Beat, ty kecy od psychoušky si prosímtě vůbec neber. Já sice psychologům fandím a uznávám je (tedy jak který..), ale nevěřím tomu, že tam přijdeš a oni během pár minut všechno ví. Podle mě udělat psychologický posudek - kvalitní - je běh na dlouhou trať. Pořád jsou to jen lidi, ačkoliv studovaný, tak nemůžou určit problém "od stolu". A navíc, pokud řeší jen děti s poruchou příjmu potravy, tak je podle mě už tak trochu zdeformovaná a zaujatá. Co tedy zkusit nějakýho "obecnýho" psychologa?
Asi bych fakt zkusila to vyšetření v Motole, tam určitě budou mnohem lepší doktoři (a s mnohem lidštějším přístupem - ČB dětský je vyhlášený, jak už jsme tu řešily...). No, kočko, hlavně vydrž s nervíkama...
1. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jak jsem psala, psychologii jako obor beru a moc tomu fandím, dokonce jsem jeden čas přemýšlela, že půjdu po matuře studovat psycho. Ale je to hodně o těch lidech, co to dělají, ne každý psycholog na tu práci má. Chtělo by to sehnat nějakýho "vyhlášenýho", u kterýho už byl někdo známý.
1. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leni,já jim to taky neberu a souhlasím s tebou,po jednom vyšetření podle mě nemůže dělat takovýhle závěry :frowning2: ,to pak strašně bolí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,my tedy máme vcelku dobrý psycholožky,jen nevím,zda se zabývají i tímto druhem problému,nebo jen tím,že nás škatulkijou a dělaj testy
1. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc za palečky :wink:

jako jsem z toho zdrblá dost,ono tam bylo víc věcí co se mi prostě z jejich "péče"nezdálo,ale to by bylo na dlouhý povídání.na druhou stranu si zase říkám,jestli už nejsem jako matka moc hysterická,že se třeba nechci smířit s pravdou??já fakt nevím,chtěla bych to vidět tak jak to opravdu je,ale už jsem opravdu tak zblbá asi,že jsem prostě bezradná,že nevím co a jak dlá,pořád přemýšlím nad tím,abych něco nezanedbala a malej pak třeba na to nedoplatil,pak hnedm ám myšlenky a co když v nemocnici měli opravdu pravdu a já se stím prostě jen nechci smířit.je to opravdu hnusnej pocit,jak se to ve mě pere :frowning2:

Mispuli určitě rádi přijedeme,ale vidím to nejdřív po výplatě-to víš,ted je hluboko do kapsy :zipper_mouth: :slight_smile:

Leni ani nevíš,jak se už těším na tancování,aspon si vyčistím hlavu,tam nemusím myslet na nic-pouze jen na to jestli správně vlním boky :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci, pokec byl moc fajn a ten deficit máme každá :grinning: a ještě ty děti pobíhají a nenechají nás v klidu diskutovat :grinning:

Až to půjde, ozvěte se a zase něco vymyslíme.

Beat, je mi smutno z toho, co tu čtu a myslím na vás :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, to je teda děs :frowning2: nejhorší jsou tyhle dr. (a nejen dr., ale všichni), který maj jasno na první pohled :rolling_eyes: holka, je mi úplně jasný, jak Tě to vzalo, ale určo bych to nevzdávala, nemůže to být jen tak!

jinak mě ten páteční srazík tak naladil, že pokud se nějak naplánuje něco novýho, tak přijedeme s Jáchymajdou i extra jen kvůli tomu :grinning: teda pokud budem moct :wink:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Hynďa moc děkuje :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, taky přejeme Hynečkovi vše nej k svátku. Jsem si na tebe vzpomněla, žes chtěla kupovat bonbony - Kájinka sice doma taťkovi řekla, že dostala od tety Olinky bonbony i pro taťku, ale stejně ho přemluvila i na ten poslední :grinning:

Tak nám teď dovezli konečně lednici, tak doufám, že bude fungovat dýl než ta poslední, zase budeme normální s jídlem v lednici a ne za oknem :grinning:
1. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslím, že bysme se klidně mohli sejít v tom MC. v út tam bývá cvičení, ve středu zpívání a ve čtvrtek malování - je to v rámci toho vstupného a můžete se zapojit nebo nemusíte :wink: Ale můžeme vymyslet i něco jiného, jen když budete mít chuť se sejít :wink:
1. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nás je nejlepší středa, to nic nemáme :wink:
1. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, jojo, já se taky moc těším. Fakt si to moc neber, neřekla bych, že by Danísek nějak citově strádal, spíš naopak :wink: .
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli promin koukám do kalendáře,říkám musíš popřát a zapomněla jsem,tak dodatečně,hyndovi všechno nej... :grinning: :grinning:

holky my asi budeme moc až v tom březnu,nějak se nám únor nakumuloval :frowning2:
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky :slight_smile: u mě je únor asi takovej, že v pátek mám zkoušku a ten další pátek taky :sweat_smile: a to pak mám před sebou ještě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznáte někoho, kdo je machr v geometrii? nějakýho matikáře? potřebuju pomoc :pensive:
1. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle toho,co potřebuješ,zítra nebo pozítří půjdu do školy,tak se ti můžu zeptat kolegyně
1. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer mamulky :dizzy_face:

já jdu jako poslední ostuda popřát Hynďovi k svátku,vše nej nej a stále hodný rodiče brášku :dizzy_face:

Oli.s a že sem si k vám za to okno pro něco dobrého nedošla :grinning: tak už mám smůlu :cry: tak jen doufám,že vám bude sloužit nejmín 100 let!.já jsem pro pro srazík,at se Danísek oťuká,dneska sme byli u Terky a on se fakt dětí nějak bojí,sice ke konci už i povídal,alenení to nějak ono.

Panter fakt tě obdivuju,já jsem ted vygumovaná,že bych nezvládla ani úsečku!! :grinning:
1. únor 2010 v 19:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, není co obdivovat :unamused: znovu už bych do toho nešla, kor kdybych věděla, že to budu dodělávat se dvěma dětma :frowning2:
1. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme přišly podle toho, na kdy se domluvíte. Nějak poslední dobou toho máme hodně a já nejsem schopná moc dopředu říct jestli jo nebo ne :frowning2: Takže až domluvíte termín, tak se buď přidáme nebo ne. Ale moc ráda bych vás viděla po dlouhé době, kromě Beat jsem všechny viděla pomalu před rokem...
Beat, už máš šátky? Přišly? Jsem na ně zvědavá, přemýšlím ještě o nějakým barevným, tak třeba objednám u stejné paní. Hodíš mi pak na ní odkaz prosím?
Denda je s dětma celkem "oťukaná", ale spíš jí baví starší děti, na vrstevníky a menší docela prdí :sweat_smile: Teď v neděli jsme byli u známých, mají mimčo a 3,5 letýho kluka a s tím je Deni jedna ruka. Celou návštěvu byli sami v pokojíku, Deni jen vždycky zašla zkontrolovat, jestli jsme jí neujeli a jinak si tam povídali (on česky, ona svahilsky), malovali, hráli, dokonce jednou když jsem je šla asi po sté zkontrolovat (jsem plašan, bylo tam nějaký moc podezřelý ticho), tak leželi spolu v posteli pod peřinou a jen tak po sobě koukali :slight_smile: Bylo to sladký. A kámoš (otec klučíka) měl radost, že už malej umí dostat ženskou do postele :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, jsou dány dvě kružnice, z níž jedné kouká z kapsy bagr?? :grinning:
1. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Jáchymajdu taky stejně starý děti moc neberou, jde po straších :grinning:
1. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na mě z ní kouká něco horšího :grinning:
1. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to ani mi nepovídej se šátkama jsem měla pěknou polízanici.paní mi minulý týden psala,že balík odesílá,ale dobrá duše ho poslala na bývalou adresu,přitom jsem jí do mejlu jasně napsala,kam to má poslat :angry: naštěstí v tom bývalým bytě bydlí Ládi sestra,tak mi dala doručenku,dneska jsem voala na poštu u družby,tak mi zítra balíček doručí domů,už se na ně moc těším,jsen napnutá jak kšandy!!hrozně by sem i ještě líbil nějaký světle zelený,ale žádný hezký jsem nikde neviděla.odkaz na ní je tady :http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14770316&tab=8 rozklikni to album,má tam víc barev potom :wink: no hele aby denda nepřišla brzo jako těhule :grinning: :grinning: :grinning: né humor samozřejmě :grinning:
1. únor 2010 ve 20:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no našeho berou možná tak mimi :grinning: :grinning: asi bude na mladší po mamince :grinning:
1. únor 2010 ve 20:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No Denda po mně asi teda nebude (Peťa je taky proti mě zajda). Těhotná brzy nebude, Peťa už připravuje vidle :grinning: Na diskotéky prý taky chodit nebude atd atd. - no bude to mít s tatínkem asi těžký, ještě, že já jsem vcelku normální :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je ládík taky na malého přísnej,ale zase ho aspon vícp oslouchá,ze mě má občas akorát bžundu,jsem na tu výchovu nějaká měkká :unamused: to už vím ted,že když za mnou malej přijde,že chce tam a tam,že mu to povolím a Ládík zakáže :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 20:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je to tak, že spíš než přísnej se Peťa o ní bude hodně bát. Já samozřejmě taky, ale myslím, že na diskotačky atd. prostě chodit musí každej puberťák, stejně tak se musí poprvý opít, zakouřit si atd., tomu se vyhnout nedá...no v nejhorším se za 15 let holky domluvíme a půjdem trsat s nima :grinning: :grinning: jako odborný dohled :grinning:
Beat ty šátky jsou fakt hrozně levný. Jaký sis vlastně nakonec objednala? Černý vím, ale ten druhý???
1. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je jasný,já abych pravdu řekla,dšsím se puberty už ted,ikdyž hodněl idí říká,že u k,luků je líp snesitelná :zipper_mouth: :sweat_smile: no snad bude hodnej po mamince :grinning: :grinning: :grinning: no tak to už budu asi nepoužitelná za takovou dobu,navíc věčřím,že místo zákazu vstupu so 18ti let,bude zákaz vztupu nad 30 let :grinning: :grinning: :grinning: a budeme mít po ptákách :grinning: jj sou levný,proto jsem zvědavá hlavně na tu kvalitu,jestli se jednou nezatřesu a penízky nebudou dole :rolling_eyes: :grinning: jeden mám černý a druhý takový ten sytě růžový,ty hezčí barvy najdeš pod obrázkem toho světlemodrého šátku :wink:
1. únor 2010 ve 21:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, ten růžovej se mi taky hrozně líbí, ale myslím, že by mi nešel - je spíš pro tmavovlasý. A takovej pidi růžovej vlastně doma mám, dostala jsem ho kdysi, možná si ho příště vezmu a uvidím, jak budu v tom obr zrcadle vypadat... Já právě nevím, do jaký barvy bych šla, tak zatím zůstávám u toho černýho, co mám a časem uvidím. Taky jsem zvědavá, tak snad by měl vydržet, ne? :wink:
1. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni podle mě by ti mohl slušet ten krvavě červěný,nebo i ten světle modrý nebo bílí-nad bílím jsem taky uvažovala,ale já bych ho měla brzo jako prasátko :grinning: no jako ty zrcadla mě tam děsí,já mám furtp ocit,že mě tam hrzoně zvětšuje a ono ne a to je dost závažné zjištění :cry: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě trošku uklidnilo, že na tom tam nejsem takhle jediná, naopak, jsou tam i silnější :slight_smile: Jinak když stojíš vzadu a jen tak vykukuješ, tak ty zrcadla tak strašný nejsou :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek