• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
no proto jsem ráda,že mi jde kolikrát vidět jen hlava :grinning: :grinning: no vypadat jako Kristýna tak si pískám :confounded:
1. únor 2010 ve 21:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy mě vždycky těma svýma tanečkama naladíte, že kdybych bydlela v čb, tak jdu hned s váma :wink:
2. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj :slight_smile: Omlouvám se, že vám lezu do diskuze, ale jsem za Budějc a potřebovala bych poradit.
Který gynekolog je ve městě fakt dobrý? A další věc, zřejmě půjdu na riziko, jenže mi nic není, jen mám náročnou práci a přeřadit na jiné místo mě nemohou. Dočetla jsem se, že lze vystavit na neschopence neomezené vycházky, což by bylo fajn :wink: Nevíte o doktorovi, který by do toho šel? Prý je to čistě na rozhodnutí lékaře, kolik napíše, ale myslím, že se jim do toho nebude moc chít :unamused: Tak kdybyste měla nějaká třeba zkušenost nebo tak, budu ráda. Moc díky a ahoj :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

jako dneska co předvedl malej,to stálo za to,poprvé v životě moje nervy nevydrželi :angry:

panter já jsem z nich úplně nadšená :dizzy_face: hrozně mě to baví

Terryfox ahojky já mám doktora Švece na polik.Sever je moc fajn,ale asi tě zklamu sice ještě nabírá,alep ozor,jelikož jsi těhu,tak si tě na triko asi nikdo nevezme :unamused: ale po porodu by určo nebyl problém.myslím si,že budeš mít asi hodně práce sehnat nějakého doktora,který si tě k sobě zaregistruje,když už jsi těhotná a taky co vím,tak neomezené vycházky by se ze zákona dávat neměli,já je taky nedostala,ale zase co mi někdo říkal,tak těhotný asi snad ani nekontrolují,já jsem si je nechala rozepsat tak,abych měla půlku času na dopoledne a druhou na odpoledne :wink: jinak přeju krásný těhulkování a štastnou ruku s nějakým lékařem :wink:
2. únor 2010 v 11:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
terry já ti bohužel nepomůžu,nejsem v budějkách

bea,co se malýmu povedlo?

míša včera u tchánovců spala 3 hodiny v kuse,tak večer usnula až kolem čtvrt na jedenáct :confounded: ,odpoledne když jsme se vrátili domů,tak si sundala plínu,tak jsem jí dala kalhotky a tepláky a ona mi během půl hodiny počůrala 3,ty čtvrtý jí tedy vydržely až do koupání,je pravda,že to mokrý tahá dolů a chvilkama i vydrží na nočníku,ale jinak nic :confounded:
2. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat: I tak moc díky a taky díky za tip :wink: Snad to nějak promyslím a třeba to vyjde :wink: Papa
2. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli no prosím tě zlobí jako čert od rána!!!byla jsem s ním u zubaře,tam se mi v čekárně furt stavěl na hlavu na špinavejch dlaždicích,tak po stém napomínání dostal na prdel,pak při cestě k zubaři a zpět nechtěl venku chodit,prostě si sedl na mokrý chodník a bulel,tak jsem ho chtěla zvednout a on se furt vspíral,tak dostal takovej hysterák,tak sem šla kousek před ním tak teda šel,ale na druhou stranu než já,když jsem ho chtěla nasměrovat zpátky,zase si sedal a řval,tak mi asi poprvé v životě ruply tak nervy,že jsem ho seřezala :pensive: on je prostě hroznej,já envím co sn ím velku dělat,on se chce furt jen nosit a nebo vozit v kočáře :cry: jak ho chci nechat ťapat,tak to je katastrofa
2. únor 2010 v 11:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda vy jste včera jeli, jsem se pobavila :slight_smile: Tady už se kujou svatební plány a sexuální předvýchova a já u toho nebyla :grinning: :grinning: :grinning:

Beat, s těma dobrotama za oknem bych si tak nebyla jistá :confused: ale i když už máme lednici, tak můžete přijít :wink: :grinning:

Terryfox, já myslím, že už není k tomu, co napsala Beat, co dodat. Oni opravdu gyndaři nechtějí brát těhotný a mně přímo sestřička řekla, že mi může napsat na riziku jen omezené vycházky. Ale zase se říká, že po těhotných nejdou....kontrolu jsem opravdu neměla. Jinak mně sestřička poradila, pokud třeba pojedeme o víkendu k rodičům, ať jim jen zavolám a oni o mně budou vědět, kdyby něco...Pokaždý jsme nevoalali- spíš teda ne, než jo. Klidně zajdi mezi nás častěji a přeju bezprolémové těhu :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea neboj to je jen dočasný,my s tím ted bojujeme taky,kočárek jsme úplně zrušili,protože z něj pořád vylejzala,normálně chodila pěšky a ted se jí najednou nechce,ujdeme pár kroků a ona se mi začne plést pod nohy,věšet se na mě a chce vzít,jakmile řeknu ne,spustí hysterák a lehne břichem na zem,když jí zvednu,tak dělá,že nemá nohy,prostě se na ně odmítá postavit,včera mi to dělala taky,tak jsem jí položila do sněhový závěje :sweat_smile: :sweat_smile: ,řev,vstala a zase,tak jsem ji za sebou táhla,jak čokla :sweat_smile: :sweat_smile: ,naštěstí kolem nebyli skoro žádný lidi,taky doufám,že jí to brzo přejde,ono v tu chvíli toho moc udělat nejde,když jí chytnu a nesu,tak se hystericky zmítá a řve,stejně lidi koukaj,jak když ji vraždím :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, vítej mezi dětma s obdobím vzdoru - ne, nechci tě strašit :grinning: :grinning: Tak mu zkus na vycházky okolo vás nebrat kočár, aby si na něj trochu odvykl.
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s copak chtěla jsi už udat Kájinku,že ti jel íto,že jsi se nezůčastnila??? :grinning: :grinning: ale určo v lendici máte taky nějaký dobroty,jestli chceš,klidně se můžeme vidět dnes :dizzy_face: :wink:

Mispuli jj taky dělal že nemá nožičky,no u nás bylo nejhorší,že to dělal před základní školou,takže diváky sme měli :pensive: no u nás jak ho vemu do náruče,tak je hned po pláči a to jako fakt hned!! :angry: ale jako tahat se s 15kg živé váhy,na to fakt nemám,ikdyž to máme kousek,jdem i spíš o ten princip,nechci aby si zvykal,že zařve a bude po jeho.kdyby měl oteplováky šoupnu ho klidně taky do sněhu,ale on měl manžestráčky,už tak byl dost mokrej z toho chodníku.ale asi byl nějaký unavený,páč mi tu zase usnul na koberci :astonished: normálně chodí spát až tak v jednu
2. únor 2010 v 11:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s no my právě už chodili bez kočárku v pohodě,proto jsem to ted nechápla :fearful: :confused: no my právě ted v tomhle počasí moc nikam nelezeme,max.fakt jen nakoupit nebo k Ládíkovo mamce
2. únor 2010 v 11:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, dneska jde malá s taťkou na cvičení, ale jinak v týdnu už nic nemáme, tak se můžeme konečně domluvit na toho kohouta :grinning:

Z diváků si nic nedělej, ať tě soudí, až budou mít svoje, přestanou a když ne, ať si trhnou....

Malá teda sebou na zem nefláká, ale zase disktuje až to někdy přejde do hysteráku, si říkám někdy zlatý puberťáci ve škole, ty možná měli ještě respekt nebo to tak aspoň vypadalo :confused: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, mohl bejt fakt utahanej, to je snad nejhorší stav, co u Kájinky známe :wink: Se prospí a zase bude zlatíčko :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli kájinka byla skvělá,taková pohodářka,jiný dítě by řvalo,že jí berou balonky a ona si to nechala tak hezky vysvětlit,taky bych jednou chtěla,aby tak míša reagovala :wink:

s divákama máš pravdu,taky si říkám,at mi polí..,ale stejně se cítím divně,když mi dítě ječí až moc :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s no leda teda až ve čtvrtek???zítra jdem k Ládíkovov mamče :sweat_smile: kruciš,než se domluvíme,tak ten kohout bude už dávno někde na pekáči :unamused: :grinning: :zipper_mouth: no nevím,jako neměl žádné známky utahanosti,proto mě překvapilo,když to tady za nmou zalomil :astonished: no snad s ním bude pak lepší řeč,ale zase nevím jak vydrží do večera :confounded: ho asi vemu do kočárku a udondám ho v lese

no já nejsem zvyklá,že by malej zlobil,to fakt nee,proto tyhle stavy u něj nějak neumím řešit :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea netrap se tím,myslím,že je řešíš,tak jako většina z nás,ono někdy ťuťuňuňu prostě nezabere
2. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, onaje taková roztomilá - jak jsem to říkala - jsem vám to s Hankou nevysvětlila. Nám se stane, že oan se na lidi usměje a oni takhle reagují a někdy před 14 dni jsme s Kájou měli fakt už z toho jejího povídání nafouklou hlavu a já mu říkám: jestli ještě někdo řekne, že je roztomilá, tak mu řeknu, ať si ji aspoň na chvilku vezme :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ona je fakt roztomilá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mispuli budu se fakt muset obrnit,jinak mě z toho asi švihne
2. únor 2010 ve 12:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože???!!!! Chtějí zabít kohouta?????!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jedinou přírodní atrakci ve městě :grinning: :grinning: Beat, a pro vás je lepší dopo nebo odpo? My totiž odpo chodíme dřív než ve 4, abysme někam stihli dojít, než bude tma....proto jsme se minule prošvihli s časem.
2. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, to bude dobrý, my byli taky špatný z Kájinky, než nám kamarádka řekla, že 1. období vzdoru bývá už dřív než ve 3 letech, jak jsem si naivně myslela.....jedna známá mi radila, že je prý nejlepší vydržet to a být v klidu a přestát ten "souboj" s klidem, ...no, někdy se nedaří.
2. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.sno nevím,jako než se ke kohoutovi dostaneme,tak aby fakt nebyl dřív na pekáči :grinning: :grinning: :grinning: no tak když nic dopoledne nemáme a mám uvařino,tak klidně můžem dopoledne,my totiž chodíme spát v tu jednu a nejmín do té třetí spí-néli déle :confounded: by ty děti měli v bříšku načasovat všechny stejně a bylo by to snadnější-myslím na to spaní :sweat_smile: no já si myslím,že mám opravdu trpělivosti dost,ale nevím,dneska mi někam utekla asi :astonished:
2. únor 2010 ve 12:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se stane každýmu - ne, že má uvařeno, že mu ujedou nervy - jen tě zlobím :grinning: :grinning: Mně se taky stalo, pak mě to mrzelo, ale jsme taky jenom lidi. Tak u nás je dopo jedno, malá kdybysme šli ke kohoutovi, tak by možná pak doma usnula, že by byla unavená, ale to dřív než před 14.h nebývá, takže času na prochajdu dost, jen teda ,teto, musíš mít uvařeno :grinning:
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu poklidit, tak zatím pa a promysli ten čtvrtek :wink:
2. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to je hezký vyjádření souboj s klidem,doma to tak řešíme,že jí řeknu,at se třeba kousne do podlahy a nereaguju na ní a ono jí to během chvilky přejde,ale na ulici to občas dost možný není :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak my máme dneska střídavou náladu a právě před chvílí jsem nechala otevřeno do koupelny,než jsem si tam došla pro vypraný prádlo a slečna si opět máchala ruce v hajzlu :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,ještě jsem vám zapomněla napsat,že se během víkendu naučila otevírat dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s to víš no,mám doma deva chlap a těm když člověk neuvaří,tak je zle :grinning: :grinning: já bych to nehrotila nemím ten blbej nařízenej režim z nemocnice :unamused: ale téééd mě napadlo,mám tu pro malého tři skleničky,tak můžeme tři dopoledne ven :grinning: :grinning: Ládík tu má chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
2. únor 2010 ve 12:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Luci, můžu ti říct, že jsem z toho byla zezačátku taky vykolejená, protože ona bývá v pohodě a já nevěděla jak na ní a opravdu je těžký přestát to s klidem.
2. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Beat, a až nás Ládík uvidí, tak nás nebude mít rád, protže nás bude mít spojený s chlebem :grinning: :grinning:

Holky, se od vás zase neodtrhnu :grinning:
2. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, fakt jdu, Kája a Kája jsou v Třeboni plavat, tak mám možnost uklízet a aspoň chvilku to bude vidět....však to znáte :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s dobře tak čtvrtek dopoledne,aspon si spříjemním náladu,než pak půjdu na tetanovku :grinning:

Mispuli ty jí chudinku nenecháš ani pořádně umejt ruce :grinning: né vím,že to ení nic příjemnýho,to mym áme horší fekální příhody :zipper_mouth: :zipper_mouth: no říct venku-tak si klidně ten chodník okousej když chceš,mno nevím,nevím,to by ste asi doma měli brzo sociálku :sweat_smile: právě,doma je mi jedno,at si třeba vříská a staví se tu na hlavu jak je mu libo,ale venku to jde těžko mu to povolit.mno už aby vyrostli
2. únor 2010 ve 12:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek