• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
oli s zase až začne míša moc prudit,stačí jí dát dvě skleničky s ledem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

oli panter do školy půjdu zítra,on my to totiž musí franta v práci vytisknou,doma nám nefachčí tiskárna

tak míša s úspěchem snědla skoro celej knedlík k obědu :sweat_smile: ,mohla by to na chvíli zalomit,abych vyžehlila aspon nějaký prádlo,hromadí se mi to,hromadí,ještě čekám na honzise,až ho přivezou ze školky,večer chci jít s klukama na basket,tak at je aspon vidět,že tu neležím
2. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak jsem v cuku letu přejela dnešní příspěvky - nějak nestíhám.
Terry - ty vycházky jsou na dohodě s doktorem. Já měla na neschopence napsáno "dle potřeby", takže jsem mohla kdykoliv (když jsem měla potřebu :grinning: ). Švagrová teď měla vycházky od 8 do 20, což je vlastně taky jakoby neomezený, kontroly mimo tyhle časy nechodí. A vůbec - ještě jsem neslyšela, že by nějakou těhotnou kontrolovali... S dr neporadím, já chodím k dr. Hořejší a velká spokojenost, ale myslím, že už nenabírá...
Beat, u nás je to naopak - já zase Dendu nemůžu nacpat do kočáru :slight_smile: Teď chodíme hodně pěšky - bez kočáru, jinak když jí chci do kočáru dát, tak se propne a je docela fuška jí tam dostat. Ale pak sedí v klidu - většinou.
Jinak jsme dostali (od mé mamky) prkýnko na záchod, takže Denda už to střídá s nočníkem. Ale chodí jen večer před koupáním a tak 1-2x si přes den řekne nebo souhlasí, když se jí ptám, jinak pořád do plínek.
Teď už zase skoro hodinu čumákuje v postýlce, snad usne, ráno vstávala už v půl 7 - což je u ní strašně brzy, jinak vstává mezi 8-9.hod. :confounded:
Večer jdeme po 2 letech s Peťou do divadla, tak se celkem těším...
Zatím papá, kočky..
2. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Beat, vítej mezi maminkama normálních dětí :grinning: :grinning: přesně tohle dělal a doteď někdy dělá Jáchymajda, ale je fakt, že už je to lepší :wink: z diváků bych si nic nedělala, dokud to nejsou nějaký starostlivý babky, který ho začnou litovat a přesvědčovat Tě, že je ještě malej na chození :rolling_eyes: to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nočník nekomentuju :angry:

jinak holky, jsem vám fakt moc vděčná za tu geošku :pensive:

Oli, ale Kájinka je fakt roztomilá :dizzy_face: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ten hokej, to je v háji, co?
2. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli o tom mi chvilku povídej,dokdy potřebuješ tu geometrii,zejtra to vezmu do práce,jestli to pro mě budou ochotný udělat :wink: ,taky si jdu domluvit schůzku s ředitelem,moh by být dobře naladěnej,narodila se mu vnučka :slight_smile: a taky objednat lístky na kulturu 22.2.tady bude společniost Háta Olgy Želenské,na ty my chodíme,ty jsou super,vždycky je to děsná sranda
2. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Beat-tak u nás je to normál,doma to zvládám,ale venku,kde jsou diváci a ještě pohoršené babky,tak to je pak něco na moje nervy :sweat_smile:

Dneska jdeme na návštěvu ke kamarádce,tak jedu něco nakoupit a upéct roládu :slight_smile:

Asi už nebudu dávat Páťu po O spát,protože večer má velký problémy usnout a asi to bude takhle nejlepší,sice už přes den nebude žádné leháro,ale za to večer bude klid :wink:
3. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

koukám,že s tím zvládáním vzteku jsme na tom všechny přibližně stejně a oni to na nás pořád budou zkoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

roládu bych si taky dala ale masovou :grinning: :grinning: anebo takovou,jakou mi vždycky dělala babička k svátku a narozeninám,obyčejnou piškotovou plněnou krémeme s ovocem a rumem :grinning: ,jé tu bych si fakt dala

vy už celkem věk máte,na to aby odpo nespal,ale ta naše potvora pořád spát potřebuje,ale poslední dobou usíná kolem druhý odpoledne a spí do čtyř a to ji většinou musím budit,takže je to s řevem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a večer usíná kolem půl desátý,protože se jí dřív prostě nechce :sweat_smile:
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to s tím spaním po o máme podobný, někdy sice lehne a chrní hned, ale poslední dobou začal zlobit a usíná až kolem půl druhý, pak se budí mezi půl čtvrtou a čtvrtou a to jsem radši, když se vzbudí sám, protože jak ho jdu budit, tak je to děs :unamused: večer taky hůř usíná, ale furt jsem ráda, že jde kolem čtvrt na osm do postele, přečtu pohádku, dám pusu, řeknu dobrou noc, zhasnu, zavřu dveře a on je v posteli, i když třeba nespí :wink: je to v pohodě, hlavně že leží, ale pak jde v osm spát Hynďa a to pak začnou lumpačit :sweat_smile: nakonec většinou Hynďa usne mnohem dřív než Jáchymajda :grinning:
3. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako bez spaní bysme to přes den ještě taky nedali :unamused: třeba náš Hynďa, spal po o prakticky do 5ti let a pak jako předškolák ještě ve školce, doma už jsem ho pak nedávala...
3. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jak nám konečně přišly ty boby pro Hynďu, tak musím říct, že jsou fakt super:wink: jsou to tyhle https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowProduct.html?prodID=1&site=cz-cs&pId=3300167372&pType=c
3. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, držím pěsti s tím ředitelem :wink:
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli zatím si sním jdu jen domluvit schůzku někdy po prázdninách,chci totiž,abysme tam šli společně s frantou :wink:
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno mamulky :dizzy_face:

no děkuji,že jste mě přijali do řad vztekajcích se dětí :grinning:

no jako s tím spaním,malej fakt nemá problém spát třeba do půl sedmé a pak usnout po osmé,je fakt nějakej ochrapka,včera vlastně mi tady usnul nějak po té jedenácté na koberci a spal do čtyř :zipper_mouth: pak co vstal,tak sme dělali furt kolo kolo mlýnský-chtěla jsem zkusit,jestli už to bude chápat a on to už chápe až moc,mě už se motala hlava a on by se furt točil-to se zase naučil věc :sweat_smile:

Panter ty boby jsou moc krásný!!takym áme doma boby,ale malej se vn ich bojí :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 09:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Negrovka a jak se jinak cítíš??? :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, tak to vaše odpadávaci dítě, který je schopný usnout kdekoliv, to je suprácký :grinning:

u našeho Jáchymajdy teda boby ani sáňky nehrozí, ten si na ně ani nesedne, ale Hynďa je s těmahle frajer :sunglasses: dneska jdou zase bobovat se školou, tak si je bere, předtím měl vždycky ty obyčejný starý
3. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter,já si na to taky nestěžuju,ale doktorům se to moc nelíbí :rolling_eyes: jako on takhle nespí každý den,tak to prostě beru tak,že to asi zrovna ten den potřeboval tak ho prostě nebudím,ale nevím,jestli to není špatně :confused:

no já přemýšlela o těch sánkách s tím fusakem s tříškou,co jsem vám sem házela odkaz,ale bála bych se aby to nebyli vyhozené peníze a navíc,Ládík říkal,že ted už by to nemělo smysl je kupovat,tak snad další sezonu,ale to nevím jestli budou mít smysl,páč by se asi ten fusak tolik nevyužil
3. únor 2010 v 09:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli mě se to nechce otevřít,tak nevím,jakej je hynda frája :wink:

míša boby joo,když jí tam posadím,tak mi na nich sedí dokud jedou,ale jak se zastaví,tak leze dolů,mám krásný nový fotky,jak jsme bobovali u našich,bobovali i strejda i babička :grinning: :grinning: ,jen mi to musí franta stáhnou t do počítače
3. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli my to máme naopak,sedí dokud se nerozjedou,jak se rozjedou,tak začne řvát a to ikdyž na bobech sedí s ním táta-to jsem si dala je táhnout oba :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás si na ně ani nesedne :rolling_eyes: když se ho snažím přesvědčit, tak řve, jak kdybych mu dělala kdovíco a přitom mu chci jenom ukázat, že je to příjemný :grinning: už jsem to vzdala, uvidíme příští rok :grinning:

holky, tak uvažuju,, že dám kočár do baazaru :unamused: je to pro mě těžký rozhodnutí, je to taková moje srdcovka a nevím, jesstli to za těch pár šupů stojí...
3. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea to je pak dobrá odtučnovací kúra :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak jsem tu psala, že mě bolí to břicho, tak už mě bolí zase... k dr. jsem se samo nedostala, ale vypozorovaala jsem, že mě bolí, když jsem unavená nebo po námaze... je to možný?
3. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak ho schovej pro vnoučata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, a ty myslíš, že nějaký budou? :grinning: já tomu moc nevěřím, při dnešním trendu a ještě s těmaa chlapama :sweat_smile:

ale takhle na to třetí... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no taky jsem vysvětlování vzdala :grinning: já ani nedoufám v ten další rok,že to bude lepší,ale třeba ho podcenuju a on překvapí :sweat_smile:

Mispuli no hlavně sem si říkala,že to vypadá blbě,snad by měl táhnout chlap ženskou ne????to máme doma nějaký obrácený :angry: :grinning:

panter to ani nevím,že tě bolí :confounded: ty jo s tím bych si asi nezahrávala a došla k doktorovi.a kde tě to bolí?
3. únor 2010 v 09:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter dobrá taktika :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, to já právě nemůžu popsat, ani nevím, kam s tím jít a co bych jim řekla :sweat_smile: ono to stejně nakonec vždycky přejde :wink:
3. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte nějakej tip, co by se dalo brát na dodání energie?
3. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme oblíkat a razíme na velkou přestávku do školy :wink: ,to jí zase nebudu moc dostat odtud pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak papa :wink: my včera stáli u ploty u školky, kde děti klouzaly na lopatách, malej se držel plotu a nemohla jsem ho odtud dostat :grinning: však se dočká a to docela brzo :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter,no aby to nbylo třeba něco vážnýho,pokud se ti to vracítak bych radši byla za blbce,než pak něco zanedbat :confounded: mě slepák taky přestával vždycky bolet a pak to bylo jen tak tak :sweat_smile:
co si koupit ten koplex vitamínů??

taky si musím namalovat obličej a musíme jít k dr,ale jelikož máme rozmezí,v kolik máme přijít,tak nechvátám :grinning:
3. únor 2010 v 09:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek