České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
mispuli
2. únor 2010
oli s zase až začne míša moc prudit,stačí jí dát dvě skleničky s ledem 😃 😃 😃 😃

oli panter do školy půjdu zítra,on my to totiž musí franta v práci vytisknou,doma nám nefachčí tiskárna

tak míša s úspěchem snědla skoro celej knedlík k obědu :-N ,mohla by to na chvíli zalomit,abych vyžehlila aspon nějaký prádlo,hromadí se mi to,hromadí,ještě čekám na honzise,až ho přivezou ze školky,večer chci jít s klukama na basket,tak at je aspon vidět,že tu neležím
lenousek100
2. únor 2010
Ahojda holky, tak jsem v cuku letu přejela dnešní příspěvky - nějak nestíhám.
Terry - ty vycházky jsou na dohodě s doktorem. Já měla na neschopence napsáno "dle potřeby", takže jsem mohla kdykoliv (když jsem měla potřebu 😃 ). Švagrová teď měla vycházky od 8 do 20, což je vlastně taky jakoby neomezený, kontroly mimo tyhle časy nechodí. A vůbec - ještě jsem neslyšela, že by nějakou těhotnou kontrolovali... S dr neporadím, já chodím k dr. Hořejší a velká spokojenost, ale myslím, že už nenabírá...
Beat, u nás je to naopak - já zase Dendu nemůžu nacpat do kočáru 🙂 Teď chodíme hodně pěšky - bez kočáru, jinak když jí chci do kočáru dát, tak se propne a je docela fuška jí tam dostat. Ale pak sedí v klidu - většinou.
Jinak jsme dostali (od mé mamky) prkýnko na záchod, takže Denda už to střídá s nočníkem. Ale chodí jen večer před koupáním a tak 1-2x si přes den řekne nebo souhlasí, když se jí ptám, jinak pořád do plínek.
Teď už zase skoro hodinu čumákuje v postýlce, snad usne, ráno vstávala už v půl 7 - což je u ní strašně brzy, jinak vstává mezi 8-9.hod. :-S
Večer jdeme po 2 letech s Peťou do divadla, tak se celkem těším...
Zatím papá, kočky..
panterka
2. únor 2010
ahoj holky 😉

Beat, vítej mezi maminkama normálních dětí 😃 😃 přesně tohle dělal a doteď někdy dělá Jáchymajda, ale je fakt, že už je to lepší 😉 z diváků bych si nic nedělala, dokud to nejsou nějaký starostlivý babky, který ho začnou litovat a přesvědčovat Tě, že je ještě malej na chození 8-( to znám :-p

nočník nekomentuju ]-(

jinak holky, jsem vám fakt moc vděčná za tu geošku |-|

Oli, ale Kájinka je fakt roztomilá x-) 😃
panterka
2. únor 2010
Lucko, ten hokej, to je v háji, co?
mispuli
2. únor 2010
oli o tom mi chvilku povídej,dokdy potřebuješ tu geometrii,zejtra to vezmu do práce,jestli to pro mě budou ochotný udělat 😉 ,taky si jdu domluvit schůzku s ředitelem,moh by být dobře naladěnej,narodila se mu vnučka 🙂 a taky objednat lístky na kulturu 22.2.tady bude společniost Háta Olgy Želenské,na ty my chodíme,ty jsou super,vždycky je to děsná sranda
negrovka78
3. únor 2010
Dobré ránko,

Beat-tak u nás je to normál,doma to zvládám,ale venku,kde jsou diváci a ještě pohoršené babky,tak to je pak něco na moje nervy :-N

Dneska jdeme na návštěvu ke kamarádce,tak jedu něco nakoupit a upéct roládu 🙂

Asi už nebudu dávat Páťu po O spát,protože večer má velký problémy usnout a asi to bude takhle nejlepší,sice už přes den nebude žádné leháro,ale za to večer bude klid 😉
mispuli
3. únor 2010
ahoj

koukám,že s tím zvládáním vzteku jsme na tom všechny přibližně stejně a oni to na nás pořád budou zkoušet :-p :-p

roládu bych si taky dala ale masovou 😃 😃 anebo takovou,jakou mi vždycky dělala babička k svátku a narozeninám,obyčejnou piškotovou plněnou krémeme s ovocem a rumem 😃 ,jé tu bych si fakt dala

vy už celkem věk máte,na to aby odpo nespal,ale ta naše potvora pořád spát potřebuje,ale poslední dobou usíná kolem druhý odpoledne a spí do čtyř a to ji většinou musím budit,takže je to s řevem :-p ,a večer usíná kolem půl desátý,protože se jí dřív prostě nechce :-N
panterka
3. únor 2010
Luci, tak to s tím spaním po o máme podobný, někdy sice lehne a chrní hned, ale poslední dobou začal zlobit a usíná až kolem půl druhý, pak se budí mezi půl čtvrtou a čtvrtou a to jsem radši, když se vzbudí sám, protože jak ho jdu budit, tak je to děs :-| večer taky hůř usíná, ale furt jsem ráda, že jde kolem čtvrt na osm do postele, přečtu pohádku, dám pusu, řeknu dobrou noc, zhasnu, zavřu dveře a on je v posteli, i když třeba nespí 😉 je to v pohodě, hlavně že leží, ale pak jde v osm spát Hynďa a to pak začnou lumpačit :-N nakonec většinou Hynďa usne mnohem dřív než Jáchymajda 😃
panterka
3. únor 2010
jako bez spaní bysme to přes den ještě taky nedali :-| třeba náš Hynďa, spal po o prakticky do 5ti let a pak jako předškolák ještě ve školce, doma už jsem ho pak nedávala...
panterka
3. únor 2010
holky, tak jak nám konečně přišly ty boby pro Hynďu, tak musím říct, že jsou fakt super😉 jsou to tyhle https://www.shellsmart.com/smart/catalog/ShowPr...
panterka
3. únor 2010
Luci, držím pěsti s tím ředitelem 😉
mispuli
3. únor 2010
oli zatím si sním jdu jen domluvit schůzku někdy po prázdninách,chci totiž,abysme tam šli společně s frantou 😉
beata.n
3. únor 2010
dobrý ráno mamulky x-)

no děkuji,že jste mě přijali do řad vztekajcích se dětí 😃

no jako s tím spaním,malej fakt nemá problém spát třeba do půl sedmé a pak usnout po osmé,je fakt nějakej ochrapka,včera vlastně mi tady usnul nějak po té jedenácté na koberci a spal do čtyř :-x pak co vstal,tak sme dělali furt kolo kolo mlýnský-chtěla jsem zkusit,jestli už to bude chápat a on to už chápe až moc,mě už se motala hlava a on by se furt točil-to se zase naučil věc :-N

Panter ty boby jsou moc krásný!!takym áme doma boby,ale malej se vn ich bojí 8-(
beata.n
3. únor 2010
Negrovka a jak se jinak cítíš??? x-)
panterka
3. únor 2010
Beat, tak to vaše odpadávaci dítě, který je schopný usnout kdekoliv, to je suprácký 😃

u našeho Jáchymajdy teda boby ani sáňky nehrozí, ten si na ně ani nesedne, ale Hynďa je s těmahle frajer 😎 dneska jdou zase bobovat se školou, tak si je bere, předtím měl vždycky ty obyčejný starý
beata.n
3. únor 2010
panter,já si na to taky nestěžuju,ale doktorům se to moc nelíbí 8-( jako on takhle nespí každý den,tak to prostě beru tak,že to asi zrovna ten den potřeboval tak ho prostě nebudím,ale nevím,jestli to není špatně =-)

no já přemýšlela o těch sánkách s tím fusakem s tříškou,co jsem vám sem házela odkaz,ale bála bych se aby to nebyli vyhozené peníze a navíc,Ládík říkal,že ted už by to nemělo smysl je kupovat,tak snad další sezonu,ale to nevím jestli budou mít smysl,páč by se asi ten fusak tolik nevyužil
mispuli
3. únor 2010
oli mě se to nechce otevřít,tak nevím,jakej je hynda frája 😉

míša boby joo,když jí tam posadím,tak mi na nich sedí dokud jedou,ale jak se zastaví,tak leze dolů,mám krásný nový fotky,jak jsme bobovali u našich,bobovali i strejda i babička 😃 😃 ,jen mi to musí franta stáhnou t do počítače
beata.n
3. únor 2010
Mispuli my to máme naopak,sedí dokud se nerozjedou,jak se rozjedou,tak začne řvát a to ikdyž na bobech sedí s ním táta-to jsem si dala je táhnout oba 😃 😃
panterka
3. únor 2010
tak u nás si na ně ani nesedne 8-( když se ho snažím přesvědčit, tak řve, jak kdybych mu dělala kdovíco a přitom mu chci jenom ukázat, že je to příjemný 😃 už jsem to vzdala, uvidíme příští rok 😃

holky, tak uvažuju,, že dám kočár do baazaru :-| je to pro mě těžký rozhodnutí, je to taková moje srdcovka a nevím, jesstli to za těch pár šupů stojí...
mispuli
3. únor 2010
bea to je pak dobrá odtučnovací kúra 😃 😃
panterka
3. únor 2010
holky, jak jsem tu psala, že mě bolí to břicho, tak už mě bolí zase... k dr. jsem se samo nedostala, ale vypozorovaala jsem, že mě bolí, když jsem unavená nebo po námaze... je to možný?
mispuli
3. únor 2010
oli tak ho schovej pro vnoučata 😃 😃 😃 😃 😃 😃
panterka
3. únor 2010
Luci, a ty myslíš, že nějaký budou? 😃 já tomu moc nevěřím, při dnešním trendu a ještě s těmaa chlapama :-N

ale takhle na to třetí... 😃 😃 😃
beata.n
3. únor 2010
Panter no taky jsem vysvětlování vzdala 😃 já ani nedoufám v ten další rok,že to bude lepší,ale třeba ho podcenuju a on překvapí :-N

Mispuli no hlavně sem si říkala,že to vypadá blbě,snad by měl táhnout chlap ženskou ne????to máme doma nějaký obrácený ]-( 😃

panter to ani nevím,že tě bolí :-S ty jo s tím bych si asi nezahrávala a došla k doktorovi.a kde tě to bolí?
beata.n
3. únor 2010
panter dobrá taktika 😃 😃 😃
panterka
3. únor 2010
Beat, to já právě nemůžu popsat, ani nevím, kam s tím jít a co bych jim řekla :-N ono to stejně nakonec vždycky přejde 😉
panterka
3. únor 2010
jo, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte nějakej tip, co by se dalo brát na dodání energie?
mispuli
3. únor 2010
tak my jdeme oblíkat a razíme na velkou přestávku do školy 😉 ,to jí zase nebudu moc dostat odtud pryč :-p
panterka
3. únor 2010
Luci, tak papa 😉 my včera stáli u ploty u školky, kde děti klouzaly na lopatách, malej se držel plotu a nemohla jsem ho odtud dostat 😃 však se dočká a to docela brzo :-N
beata.n
3. únor 2010
Panter,no aby to nbylo třeba něco vážnýho,pokud se ti to vracítak bych radši byla za blbce,než pak něco zanedbat :-S mě slepák taky přestával vždycky bolet a pak to bylo jen tak tak :-N
co si koupit ten koplex vitamínů??

taky si musím namalovat obličej a musíme jít k dr,ale jelikož máme rozmezí,v kolik máme přijít,tak nechvátám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli