• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Beat-mně je fakt skvěle,já ani nevím,že jsem těhotná :slight_smile:

My jezdíme na saních a to se Patrikovi líbí a na bobech už jel taky,měli jsme je půjčený a hned na ně sedl a držel se krásně :wink:

Koukám,že tady by se rozjelo třetí kolo miminek,já jsem MM řekla,že když druhý bude kluk,tak do třetice to snad bude holka a nějak se mu to nezdálo,že bychom měli tři děti :sweat_smile:

Panter-s tím břichem bych si došla k doktorovi,protože to můžeš mít nějak hodně namožený nebo strhnutý,nezahrávej si s tím :confused:
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, já jsem na tohle fakt hrozná, s klukama běžím hned, ale sama se nikam nedostanu... nechce se mi malýho tahat s sebou, takže mi ho musí pohlídat naši, to není problém, ale když jsem se naposled rozhodla a šla k dr., tak tam zrovna nebyl a než jsem se rozhoupala znovu, tak už to přestalo... teď to zase bolí, včera to bylo ok, ale večer jsem trošku zacvičila (ale fakt decentně) a zas to začlo, já si pamatuju, že takhle mě to bolívalo, když byl v práci fofr a já tam byla sama, prostě z únavy... tak si říkám, že mezitím jsem prošla dvěma těhu, takže kdyby tam bylo něco špatnýho,tak by na to přišli :pensive: uvidím, jestli kdyžtak si tam skočím příští týden
3. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už máme po nákupu a jdeme rychle poklidit a udělat tu roládu a nějaký rychlý obídek a pak tradá za dětma,tam je to moje dítě úplně zlaté a vůbec o něm nevím :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka tak to je super,že si to užíváš,jen asi moc odpočinku není vid? :unamused: a necháte si říct,co to bude??
3. únor 2010 v 09:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, třetí kolo bude možná, ale až za hoooodně dlouhou dobu :grinning: manža mi zas řekl, že to živit nebude :grinning: :sweat_smile: takže je to otevřený, ale spíš myslím, že ne, taky nevím, jak bysme se tu složili...

koukám, jak Ti ty týdny skáčou, 12tt to to letí, za chvíli půjdeš na velký utz, to uteče jako voda:wink: necháte si říct pohlaví?
3. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpočívám,když je doma MM a po O zaměstná Páťu a já si dáchnu,ale i bez toho oddychu to jde-zatím :sweat_smile:

Já asi nechci vědět dopředu co to bude,ale nikdy neříkám nikdy,třeba se rozhodnu jinak,ale stejně už je to tam a nijak to nezměním a pak když je mimčo veknku a oznámí ti co to je,to je nádhera :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-tak u nás je to samý,kdo by to živil :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymek si hraje s legem, tak tam radši ani nechodím, dokud je hodnej, protože, kdybych tam přišla, tak by přestal, jen ať se učí si hrát sám :wink: až ho to přestane bavit, tak vymyslíme něco jinýho :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter no já budu ráda,když bude u nás druhý,ale s tím kočárkem to chápu,já když prodávala Atlantika tak div sem nebulela,pak jsem málem bulela podruhé,když jsem viděla,že si ho koupili cikáni-nejde mi o to,že zrovna oni,ale spíš že jsem je viděla,jak s tím kočárkem zacházejí :frowning2:
3. únor 2010 v 09:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Oli, dojdi si na gyndu a uvidíš, abys tam někde třeba neměla zánět. Na podporu - nemáš tam někde nějakýho dobrýho lékárníka, že by ti poradil? Já se přiznám, že k těm přípravkům - komplexům - co jsou na všechno, moc nevěřím.

Moni, to je bezva, že je ti dobře :dizzy_face: Bych chtěla vidět výraz manžela, když jsi mu říkala, že když bude chlapeček, tak ještě to třetí :grinning:

Beat, zítra počítáme s kohoutem, kdyby bylo špatný počasí, tak můžeme i k nám - prostě se zařídíme podle počasí :wink:

jinak, holky, ty časy spaní u nás začly takhle přesně. když začlo tohle počasí a malá se venku pořádně neunavila, tak odpadala nejdřív ve dvě a večer byl boj, kdo usne dřív, až nechodí spát vůbec, spíš výjimečně jako včera po plavání.
3. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, je fakt, že já bych to nevydržela, ale u druhýho jsem na to nebyla zas tak zvědavá jako u prvního :wink:
3. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-já ti to popíšu-ZDĚŠENÍ :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak po plavání si Patrik taky pokaždé dáchne v autě,tak hodinku a je v pohodě :wink:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-u prvního mi to bylo úplně jedno a to druhý,fakt bych si moc přála holčičku,protože ta holka se vám bude vracet domů a bude chtít pomoct od mámy a vidím jak MM,kdybych ho neposlala k rodičům,tak tam ani nezajde :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli, tak já s tím něco zkusím udělat, jen najít čas, to je problém :sweat_smile:

já si pořád říkám, že až nám Jáchymajda odroste, tak už manža nebude tak proti, že mu bude líto, že už nemáme doma toho malýho špunta :slight_smile: ale zase mi jasně oznámil, že ve 40ti nehodlá vstávat k miminu :grinning: taaky uvidím, jak se mi bude chtít, protože přece jen nastoupím do práce a už bbudou kluci "velký", tak to bude takovej ten klid...
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je mi jasný :wink: já mám teda dva starší bráchy a jeden k našim skoro nezajde a druhej zas dost často aspoň volá :wink: ten první je tady a druhej je v Budějcích :sweat_smile: ale je fakt, že já jsem u našich pečená vařená :grinning: ale zas mít tři kluky... protože my bysme holčičku neměli :grinning:
3. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ještě chtěla napsat, že ten druhej brácha u našich bydlel do nějakých 35ti let :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já ti půjčím tu naší upovídanou :grinning:
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu holky vymyslet oběd, tak se zatím mějte.
3. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, že jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: broučci moji
3. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli-to jo,hlavně,když jsou zdravý :slight_smile:

Mně podle čínského kalendáře vycházel prvně kluk a byl tam a teď holčička,tak jsem zvědavá :sweat_smile:
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, čínskej kalendář je takovej ten podle věku matky při početí? podle toho mi totiž vyšel Hynďa holčička a Jáchymajda kluk, takže 50:50 :grinning: a máš tušení, co čekáš? na to já hodně dám :wink: já si u Hyndi byla jistá, že je to kluk a u Jáchymajdy jsem to tušila :wink:
3. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Patrika jsem si myslela,že si jedu pro holčičku,protože všichni mi říkalï,že to bude kluk a byl to :grinning:

Teď vůbec nevím,a ten kalendář je podle věku a měsíce početí :wink:
3. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měli si obě dvě těhotenství stejný? :fearful:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, já jsem si u Jáchymka říkala, že by to bylo hezký ta holčička, mít páreček, ale v duchu jsem tušila kluka, proto jsem taky vůbec nebyla překvapená na velkým utz, hrozně jsem se musela naopak smát :grinning:
3. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v něčem jo a v něčem ne :unamused: ale obě naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jsou hlavně kluci fakt každej jinej, jak povahově, tak stavbou těla, velikostí při porodu, spaní maj každej jiný a tak
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my půjdem ven, za chvilku půjdou Hynďa se školou bobovat sem pod barák, tak na ně půjdem juknout a hodit řeč s paní učitelkou :sunglasses: zatím papa
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak to jsem si udělala výlet do práce,kolegyně,co zařizuje lístky na kulturu tam nebyla,prej na nějakej olympiádě,či co,celý vedení tam nebylo,prej jsou na školení a ta matikářka je marod :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,ještě tam půjdu zítra,tak zkusím kolegu,toho jsem akorát viděla odjíždět,když jsem šla do práce :frowning2:

venku bylo sice docela teplo,ale louže a poprchávalo,ještě jsem zašla do prodejny Alea,sportovní oděvy,jestli to znáte,to šijou tady u nás,slíbila jsem frantovi,že tam zajdu pro multifunkční trika,takový ty,co sajou pot a drží teplo,no a oni měli spoustu věcí v akci,takže jsem si koupila lyžařskou bundu,letošní řada,za 1000 kč,tak mám radost,že i já budu mít na ty hory něco novýho na sebe,ještě měli v akci i bundu na běžky,kdybych jela na lyžák,tak bych neváhala,akce je do 15.2.,pak by zase měli mít na jiný věci :wink: ,ale uhlídat tam mišáky,byl nadživotní úkon,jen jsem se otočila,už byla v trapu,zkusím kouknout na jejich stránky,jestli tam tu bundu nenajdu
3. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včerejší divadlo bylo skvělý, hrozně jsme se nařechtali :grinning: :grinning: Hráli tam jen Krausová s Rodenem, bylo to super super super. Doufám, že brzy zas Peťana někam vytáhnu, chtěla bych do Jihočeskýho, už jsem tam nebyla roky - při škole jsem chodila tak 4x do měsíce. Jo a ještě s divadlem - kdy myslíte, že už se může s dítětem do divadla na nějakou pohádku nebo tak? Deni docela vydrží i u televize, myslím, že by se jí to mohlo už líbit, ale dýl jak hodinu určitě nevydrží, nevíte, na co tak jít??
My to s tím odpoledním spaním máme střídavý, minulý týden spala snad jednou, jinak ne. O víkendu jsme jí šoupli do postýlky a usla hned na 2 hodiny. Takže tak. Ale i když nechce spát, tak jí hodinku v posteli nechám, třeba jen odpočívá nebo si v klidu sama hraje nebo tak... A v noci spí pořád parádně, jen občas se vzbudí - tak 1x do týdne - na mlíko a hned zase usne.
Moni, určitě budeš mít holčičku, cítím to v kostech :slight_smile: Já si holčičku hrozně přála, všichni mi říkali, že budu mít kluka, tak jsem se s tím "smiřovala", pak na UTZ nebyl žádný pindík vidět, ale pořád jsem si říkala, že tam třeba bude schovanej a radši se připravovala na kluka. A když mi to pak řekli na sále, že máme holčičku, tak se mi "ulevilo", řekla jsem jen HMMM a to bylo všechno. Až druhej den mi to tak nějak docvaklo a pak jsem tedy měla strašlivou radost a mám jí doteď... :grinning:
3. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek