• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Kristý díky oc

Všem dětičkám i maminkám to moc slušelo :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být moc
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme středa dopo cvičení, jinak nic pevného. Spaní mezi 11,30 - 14,30.
10. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Nemáte zač holky :slight_smile:

Tak to vidím že nej by to fakt bylo odpol. až se děti vyspí, třeba po 15h a pak se k nám mohly trousit další a další děti :slight_smile:

Dneska Kristý tak pěkně spala a já samozřejmě taky a vzbudily mě opět příšerné rány, to je jako by nám bourali barák, tak jsem se tam na ní byla podívat, už si mne očička, i když by ještě spala, se na to vyprdnu, v životě mi dobrovolně takhle dlouho nespala a teď nás čeká tohle celý léto! :angry: Když mi bude vstávat takhle tak ji budu dávat spát jen jednou denně, takže bych to odpoledne mohla brzo :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Terez, moc díky za fotky! Já byla ve Stromovce naposled před cca 5 lety, ale vím, že tam chodí hodně lidí s dětičkama, takže to tam asi bude fajn.
Odpoledne můžeme na srazík taky, možná je to i lepší než dopo. takže už zbývá domluvit jen den :slight_smile:
Dneska jedeme odpo do Šikulky - nahradit si jedno plavání. Moc se mi teda v tomhle počasí nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se nebudu muset potápět, nerada bych pak s mokrou hlavou ven...
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni no to počasí je fakt na prd, ale ať se vám na plavču líbí :dizzy_face:

My jsme se domlouvaly s Beat dneska na houpačky a to nevím jak nám to klapne, ale nechci jí ještě psát, abych je nebudila :grinning:

No jinak co se týče tý Stromovky tak můžeme dát spicha někde na zastávce nebo známějším místě, popř. si zavoláme a odnavigujeme se :slight_smile: jestli mě teda nenechá můj úžasný telefon ve štychu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

************************Co ten příští pátek teda? Tzn. 19.6.2009 po 15h************************

Doufám, že se k tomu vyjádří co nejvíce lidí :wink:
11. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: moc pěkný fotky ze srazíku :dizzy_face: škoda, že mi nebylo dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tobě nakonec nebylo dobře? Já myslela že tě TM nechtěl pustit nebo co :grinning: a ta Stromovka vám asi neklapne co :confused:
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, když je to příští týden, tak uvidím :wink: nám spíš nevyhovuje, že je to pátek odpoledne, protože jestli bude hezky, tak nejspíš pojedem na chalupu :unamused: kdyby to byl čtvrtek nebo zas to dopolko, tak by to pro nás bylo lepší...
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pravda, že v pátek jedou lidi pryč, ale zase v pondělí nemůže ten, v úterý ten, ve st tamten, čtvrtek tam taky někdo něco měl i když nevím v jakou hodinu...
11. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak dneska je vlastně čtvrtek a teď vidím že to má Léňa s Deny plavčo odpoledne :wink:
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já vím, že je to těžký... prostě ten pátek se hodí víc lidem, tak to domluvte a třeba to vyjde i někomu jinýmu :wink: já sama nevím, co bude... my nemůžem v pondělí a ve středu a pak jsou to takový nárazovky, třeba dneska má Hyneček akci se školkou, takže máme taky plno
11. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak kdo nemůže:

Olina.s - ST dopoledne cvičení
Panterka - PO, ST, PÁ
Lenousek100 - ČT odpoledne plavání
Slavuska - PÁ (příští - 19.6)
Jck - Yamaha už jim zkončila co psala, tak jsou možná volný "pořád"
Negrovka78 - omlouvám se, ale nemůžu dohledat kdy máte cvíčo vy, tak prosím o doplnění
Krista - ÚT odpoledne (16.6), ST dopoledne (24.6.)
Beata.n - myslím, že nemají nic stálého
Marta82 - ???
Sykorova66 - ???
Mispuli - ???
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, možná to pondělí by nakonec šlo :wink: odpoledne teda, dopoledne máme plavko
11. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže. Jak kdo nemůže:

Panterka - PO dopoledne, ST, PÁ odpoledne
Negrovka78 - omlouvám se, ale nemůžu dohledat kdy máte cvíčo vy, tak prosím o doplnění
Marta82 - ???
Sykorova66 - ???
Mispuli - ???
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Ozvěte se prosím ostatní jestli má ty údaje u vás OK :wink: Jinak se snad nikdy nemluvíme pořádně :pensive:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak takhle to nějak u nás sedí :wink: ve čt 25.6. má Hyneček rozloučení ve školce a v pátek razíme na dovču, takže pak už je to pro nás tak nějak spíš pasé, protože přes léto budem na chalupě :sweat_smile: ale kdyby to nějak šikovně vyšlo, tak bysme možná mohli dorazit odtud :wink:
11. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to vidím na ten příští týden, jako tady jen o to se domluvit, ale je to těžký :wink:
11. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my v sobotu odjíždíme na dovolenou,u nás je to i tak trochu složitý,ale myslím,že někdy se nám podaří se určitě domluvit,s Míšou můžeme prakticky každý dopoledne,jak s honzíkem zatím nevím,jen na konci července určitě nebudou mít školku a pak nevím.Ale když budu vědět termín,na kterým jste se domluvily,tak bu´d řekneme ano nebo ne,takže dle nás se neřiďte,my se budeme podřizovat :grinning: :grinning:

napsala jsem to strašně složitě,ale snad jste to pochopily :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
také pátky nemůžu jezdíme na chalupu.Mě by to spíš vyhovovalo dopoledne.Malej chodí spát od půl12do2 jak kdy.
A nebo se sejít před obědem někam si zajít a dětičky nechat spát v kočárku.Ale to zase Terez nemůže co?
To je práce.
Mě by pak malej řval v autě,kdybychom jeli domů.Ale snad by to 30minut vydržel.
11. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže úprava:

Marta82 - ???
Sykorova66 - PÁ
Mispuli - vyjádří se k danému datu
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Já dopoledne můžu, do 10h :stuck_out_tongue_closed_eyes: to někomu děcka ještě spí :sweat_smile:
Malou jsem přetáhla v tom MC, byla v pohodě tak do 17h večer a dokonce mi pak usnula v kočárku, ale zlobila v noci, hlídala ji tady MM kolegyně a ta mě taky naštvala, ale to už nebudu rozebírat :wink:

Dneska jsem jí to chtěla zase natáhnout, ale nešlo to, je hodně protivná a já sama ji zabavit nedokážu když má dojít na spaní, když takhle někde je, tak je to lepší ale taky nemusí být, o víkendu jsme si nevšimli že jsme protáhli dost procházku a cestu nám prořvala domů protože už měla spát a to byla celkem dlouhá procházka, takže domů jsme letěli jako šílený až mě bylo zle a břicho mě bolelo.

Ale jinak neni problém sejít se zase v MC od těch cca 9-12h, jeden se to nepodělá.
11. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já bych to potřebovala u mě poopravit, plavání máme v pondělí, dneska jsme měly jen nahrazovat jednu zameškanou hodinku. A cestou jsme chytily ten šílenej slejvák, takže jsme to zas otočily a jely domů, já byla zralá na ždímačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže teď ještě 2x půjdeme v pondělí, ostatní dny zatím můžem. A pak - za ty 3 týdny - už budeme volný celý týdny.
Dopoledne - vstáváme v 8, takže tak od 9-9,30 můžeme někde být (podle vzdálenosti) a kolem poledne zase domů na papání. A odpoledne - se podřídíme, Deny spí docela nepravidelně, ale většinou je do 15 hod. vzhůru.
11. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovoluji si to upravit:

Lenousek100 - PO plavání
Marta82 - ???
Sykorova66 - PÁ
Mispuli - vyjádří se k danému datu
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Myslím, že Negrovka něco měla v úterý dopo...
11. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak promiň Leni, ale už jsem z toho zblbá, někdo si nahrazuje hodinu, někomu to končí a já už fakt nevím ty jo :astonished:

Viděla bych to tedy na nějaký den odpoledne, celkem volný je úterý jestli se opět nepletu? :confused:
11. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, Terez, to si nemůžeš všechno pamatovat :slight_smile: .
Myslím, že to úterý odpo nikdo nic nemá...
My jsme taky volný, tak pokud se domluvíte, přijedeme.
11. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda určitě nemůžu toho 16.6., to jdeme s Kristý na 15měs. prohlídku a očkování, já nevím jak jí potom bude, kdyby byla v pohodě, tak možná bychom přijeli ale fakt až dýl a to tam na nás asi nikdo čekat nebude tak dlouho :sweat_smile:

Ale taky se nemůže všechno podřizovat mě, takže jestli všem 16.6. odpoledne vyhovuje, tak šup na to a my se tam buď ukážeme nebo ne a je to :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, jsem se nekoukla na datum ...a co toho 23.?
11. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo 23. tam zatím nic nemáme, my jak nechodíme na cvičení tak jsme k dispozici skoro pořád, akorát já mám teď každý měs. nějakýho doktora, pořád gyn., pak musím na endokrinologii, k zubaři a pak budu už budu pomalu rodit :sweat_smile:
11. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak co se domluvit předběžně na toho 23. a uvidíme, kolik lidí se "přihlásí"?
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já jsem klidně pro :slight_smile:
Horší je, že sem moc lidí nechodí teď, takže jich o tom moc nebude vědět, ale kdyžtak někomu písnu SMSku nebo IP :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, toho 23. je úterý, že jo? :wink: to by i šlo :sunglasses:
11. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek