České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
sykorova66
10. čer 2009
Kristý díky oc

Všem dětičkám i maminkám to moc slušelo 🙂
sykorova66
10. čer 2009
mělo tam být moc
olina.s
10. čer 2009
My máme středa dopo cvičení, jinak nic pevného. Spaní mezi 11,30 - 14,30.
kristaautor
11. čer 2009
Ahojky 🙂

Nemáte zač holky 🙂

Tak to vidím že nej by to fakt bylo odpol. až se děti vyspí, třeba po 15h a pak se k nám mohly trousit další a další děti 🙂

Dneska Kristý tak pěkně spala a já samozřejmě taky a vzbudily mě opět příšerné rány, to je jako by nám bourali barák, tak jsem se tam na ní byla podívat, už si mne očička, i když by ještě spala, se na to vyprdnu, v životě mi dobrovolně takhle dlouho nespala a teď nás čeká tohle celý léto! ]-( Když mi bude vstávat takhle tak ji budu dávat spát jen jednou denně, takže bych to odpoledne mohla brzo 🙂
lenousek100
11. čer 2009
Ahoj holky!
Terez, moc díky za fotky! Já byla ve Stromovce naposled před cca 5 lety, ale vím, že tam chodí hodně lidí s dětičkama, takže to tam asi bude fajn.
Odpoledne můžeme na srazík taky, možná je to i lepší než dopo. takže už zbývá domluvit jen den 🙂
Dneska jedeme odpo do Šikulky - nahradit si jedno plavání. Moc se mi teda v tomhle počasí nechce :-p Tak snad se nebudu muset potápět, nerada bych pak s mokrou hlavou ven...
kristaautor
11. čer 2009
Leni no to počasí je fakt na prd, ale ať se vám na plavču líbí x-)

My jsme se domlouvaly s Beat dneska na houpačky a to nevím jak nám to klapne, ale nechci jí ještě psát, abych je nebudila 😃

No jinak co se týče tý Stromovky tak můžeme dát spicha někde na zastávce nebo známějším místě, popř. si zavoláme a odnavigujeme se 🙂 jestli mě teda nenechá můj úžasný telefon ve štychu :-p

************************Co ten příští pátek teda? Tzn. 19.6.2009 po 15h************************

Doufám, že se k tomu vyjádří co nejvíce lidí 😉
panterka
11. čer 2009
ahoj holky 😉 moc pěkný fotky ze srazíku x-) škoda, že mi nebylo dobře :-p
kristaautor
11. čer 2009
Oli tobě nakonec nebylo dobře? Já myslela že tě TM nechtěl pustit nebo co 😃 a ta Stromovka vám asi neklapne co =-)
panterka
11. čer 2009
Terko, když je to příští týden, tak uvidím 😉 nám spíš nevyhovuje, že je to pátek odpoledne, protože jestli bude hezky, tak nejspíš pojedem na chalupu :-| kdyby to byl čtvrtek nebo zas to dopolko, tak by to pro nás bylo lepší...
kristaautor
11. čer 2009
No to je pravda, že v pátek jedou lidi pryč, ale zase v pondělí nemůže ten, v úterý ten, ve st tamten, čtvrtek tam taky někdo něco měl i když nevím v jakou hodinu...
kristaautor
11. čer 2009
Jo tak dneska je vlastně čtvrtek a teď vidím že to má Léňa s Deny plavčo odpoledne 😉
panterka
11. čer 2009
Terko, já vím, že je to těžký... prostě ten pátek se hodí víc lidem, tak to domluvte a třeba to vyjde i někomu jinýmu 😉 já sama nevím, co bude... my nemůžem v pondělí a ve středu a pak jsou to takový nárazovky, třeba dneska má Hyneček akci se školkou, takže máme taky plno
kristaautor
11. čer 2009
Jak kdo nemůže:

Olina.s - ST dopoledne cvičení
Panterka - PO, ST, PÁ
Lenousek100 - ČT odpoledne plavání
Slavuska - PÁ (příští - 19.6)
Jck - Yamaha už jim zkončila co psala, tak jsou možná volný "pořád"
Negrovka78 - omlouvám se, ale nemůžu dohledat kdy máte cvíčo vy, tak prosím o doplnění
Krista - ÚT odpoledne (16.6), ST dopoledne (24.6.)
Beata.n - myslím, že nemají nic stálého
Marta82 - ???
Sykorova66 - ???
Mispuli - ???
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???
panterka
11. čer 2009
Terko, možná to pondělí by nakonec šlo 😉 odpoledne teda, dopoledne máme plavko
kristaautor
11. čer 2009
Takže. Jak kdo nemůže:

Panterka - PO dopoledne, ST, PÁ odpoledne
Negrovka78 - omlouvám se, ale nemůžu dohledat kdy máte cvíčo vy, tak prosím o doplnění
Marta82 - ???
Sykorova66 - ???
Mispuli - ???
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Ozvěte se prosím ostatní jestli má ty údaje u vás OK 😉 Jinak se snad nikdy nemluvíme pořádně |-|
panterka
11. čer 2009
Terko, tak takhle to nějak u nás sedí 😉 ve čt 25.6. má Hyneček rozloučení ve školce a v pátek razíme na dovču, takže pak už je to pro nás tak nějak spíš pasé, protože přes léto budem na chalupě :-N ale kdyby to nějak šikovně vyšlo, tak bysme možná mohli dorazit odtud 😉
kristaautor
11. čer 2009
No tak to vidím na ten příští týden, jako tady jen o to se domluvit, ale je to těžký 😉
mispuli
11. čer 2009
ahoj,my v sobotu odjíždíme na dovolenou,u nás je to i tak trochu složitý,ale myslím,že někdy se nám podaří se určitě domluvit,s Míšou můžeme prakticky každý dopoledne,jak s honzíkem zatím nevím,jen na konci července určitě nebudou mít školku a pak nevím.Ale když budu vědět termín,na kterým jste se domluvily,tak bu´d řekneme ano nebo ne,takže dle nás se neřiďte,my se budeme podřizovat 😃 😃

napsala jsem to strašně složitě,ale snad jste to pochopily 😃 😃
sykorova66
11. čer 2009
Ahojky holky
také pátky nemůžu jezdíme na chalupu.Mě by to spíš vyhovovalo dopoledne.Malej chodí spát od půl12do2 jak kdy.
A nebo se sejít před obědem někam si zajít a dětičky nechat spát v kočárku.Ale to zase Terez nemůže co?
To je práce.
Mě by pak malej řval v autě,kdybychom jeli domů.Ale snad by to 30minut vydržel.
kristaautor
11. čer 2009
Takže úprava:

Marta82 - ???
Sykorova66 - PÁ
Mispuli - vyjádří se k danému datu
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Já dopoledne můžu, do 10h :-p to někomu děcka ještě spí :-N
Malou jsem přetáhla v tom MC, byla v pohodě tak do 17h večer a dokonce mi pak usnula v kočárku, ale zlobila v noci, hlídala ji tady MM kolegyně a ta mě taky naštvala, ale to už nebudu rozebírat 😉

Dneska jsem jí to chtěla zase natáhnout, ale nešlo to, je hodně protivná a já sama ji zabavit nedokážu když má dojít na spaní, když takhle někde je, tak je to lepší ale taky nemusí být, o víkendu jsme si nevšimli že jsme protáhli dost procházku a cestu nám prořvala domů protože už měla spát a to byla celkem dlouhá procházka, takže domů jsme letěli jako šílený až mě bylo zle a břicho mě bolelo.

Ale jinak neni problém sejít se zase v MC od těch cca 9-12h, jeden se to nepodělá.
lenousek100
11. čer 2009
Ahojda, já bych to potřebovala u mě poopravit, plavání máme v pondělí, dneska jsme měly jen nahrazovat jednu zameškanou hodinku. A cestou jsme chytily ten šílenej slejvák, takže jsme to zas otočily a jely domů, já byla zralá na ždímačku :-p
Takže teď ještě 2x půjdeme v pondělí, ostatní dny zatím můžem. A pak - za ty 3 týdny - už budeme volný celý týdny.
Dopoledne - vstáváme v 8, takže tak od 9-9,30 můžeme někde být (podle vzdálenosti) a kolem poledne zase domů na papání. A odpoledne - se podřídíme, Deny spí docela nepravidelně, ale většinou je do 15 hod. vzhůru.
lenousek100
11. čer 2009
Dovoluji si to upravit:

Lenousek100 - PO plavání
Marta82 - ???
Sykorova66 - PÁ
Mispuli - vyjádří se k danému datu
Vera78 - ???
Adelin - ???
Hankah - ???

Myslím, že Negrovka něco měla v úterý dopo...
kristaautor
11. čer 2009
Jo tak promiň Leni, ale už jsem z toho zblbá, někdo si nahrazuje hodinu, někomu to končí a já už fakt nevím ty jo :-o

Viděla bych to tedy na nějaký den odpoledne, celkem volný je úterý jestli se opět nepletu? =-)
lenousek100
11. čer 2009
No jasně, Terez, to si nemůžeš všechno pamatovat 🙂 .
Myslím, že to úterý odpo nikdo nic nemá...
My jsme taky volný, tak pokud se domluvíte, přijedeme.
kristaautor
11. čer 2009
Já teda určitě nemůžu toho 16.6., to jdeme s Kristý na 15měs. prohlídku a očkování, já nevím jak jí potom bude, kdyby byla v pohodě, tak možná bychom přijeli ale fakt až dýl a to tam na nás asi nikdo čekat nebude tak dlouho :-N

Ale taky se nemůže všechno podřizovat mě, takže jestli všem 16.6. odpoledne vyhovuje, tak šup na to a my se tam buď ukážeme nebo ne a je to 🙂
lenousek100
11. čer 2009
nojo, jsem se nekoukla na datum ...a co toho 23.?
kristaautor
11. čer 2009
Jo 23. tam zatím nic nemáme, my jak nechodíme na cvičení tak jsme k dispozici skoro pořád, akorát já mám teď každý měs. nějakýho doktora, pořád gyn., pak musím na endokrinologii, k zubaři a pak budu už budu pomalu rodit :-N
lenousek100
11. čer 2009
No tak co se domluvit předběžně na toho 23. a uvidíme, kolik lidí se "přihlásí"?
kristaautor
11. čer 2009
Jo já jsem klidně pro 🙂
Horší je, že sem moc lidí nechodí teď, takže jich o tom moc nebude vědět, ale kdyžtak někomu písnu SMSku nebo IP 🙂
panterka
11. čer 2009
ahoj holky, toho 23. je úterý, že jo? 😉 to by i šlo 😎

Začni psát odpověď...

Odešli