• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
tak jsem něco našla,tohle je ta bunda na běžky http://www.ialea.cz/index.php?menu=detail&i=701-300-bunda,
tak ta zimní tam není,nebo nemá obrázek,nevím,tohle triko má franta na vyzkoušení http://www.ialea.cz/index.php?menu=detail&i=503-171-mikina-2,zbytek tam nějak nemůžu najít :wink:
3. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni já si taky strašně přála holčičku,říct jsme si to nenechali,protože jsme chtěli překvapení pro všechny a já kdybych to věděla dopředu,tak bych to nevydržela a rozkecala všem :grinning: :grinning: ,ale nějak vnitřně jsem cítila,že to zase bude kluk,byla jsem o tom přesvědčená,a tak když se mě na sále ptali,co chci a já že holku a táta kluka,tak jsem jim slíbila za kluka jedno šáňo a za holku dvě,tak litovali,že nemáme dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: a dojetím jsem se rozbrečela,tak asi tak,tak přeju,at máš taky radost,i když hlavně,když bude mimčo zdraví,na pohlaví,až tolik nezáleží
3. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a začalo sněžit :sweat_smile: :confused:
3. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, to je hrozný, já se sem vždycky dostanu po několika dnech a pak vás ještě dočítám na etapy a pak nevím, co jsem chtěla napsat :grinning:

Oli panter omlouváme se, že jsme zapoměli na Hynďu, tak alespoň dodatečně. Na Jáchymka určitě nezapomenu, protože ten má svátek na moje narozeniny :slight_smile:

Oli.s kde je kouhout? Taky bychom se šli podívat, i zítra bychom mohli, jestli se můžeme přidat. Teda jen pokud nebude pršet nebo něco hůř. Kdyžtak písni kdy a kde sraz a jestli si mám vzít kočár do terénu nebo stačí kárka s tvrdýma kolečkama. Dík.

Jinak já na ženský chodím tady na Vltavě k Turkový a jsem spokojená, nevím ale jestli přijímá nové pacienty. Já to s vycházkama v těhu měla taky něco dopo a něco odpo, ale sestřička mi řekla, že tehulky nekontrolujou a kdyby náhodou, tak mám hned zavolat a nějak to uděláme. Doma jsem bývala pramálo a nikdy nic.
3. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, dětičky jsou úžasná věc :dizzy_face: nedokážu si představit, že bysme je neměli... jen moje tři spolužačky mít svoje vlastní dětičky asi nikdy nebudou, tak si toho fakt moc vážím :pensive:
3. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, kamarádka je teď na lyžáku - 14 dní - tak nevím, jestli už nebude pozdě.

Hani, kohout je na druhou stranu, než jdeš na Zavadilku, teda nevím, jestli se tady na Máji orientuješ. Je to cesta celou dobu po asfaltu, ale nejezdí tam auta :slight_smile: Ještě nejsme s Beat úplně domluvený na čas, ale myslím, že kolem desáté, Daníček vstává dýl. Pošlu ti do IP mobil, tak se ozvi a potvrdím ti čas.

Luci, a u vás je podnikovka? My na hory letos určitě ne, ale Kája si kupuje termo do práce a Protivín nemáme daleko při cestě k rodičům. Já z Protivína znám jen Platan :grinning: samozřejmě jen okem z vlaku :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to vůbec nevadí, mně to stačí až pak :wink:
3. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jj,tady je jedna podniková a druhá je v písku,ale tady u nás maj otevřeno od pondělí do pátku asi od 7 do 15,možná jen do 14:30,tím si nejsem zcela jistá,ale chodím okolo,tak se můžu podívat,ona ta firma patří frantovýmu splužákovi a naše dobrá kamarádka vymejšlí návrhy oblečení :wink:
3. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

taky trošičku přispěju :slight_smile:

mně podle čínského kalendáře vyšel klučík, jinak naprosto podle všeho i podle mínění všech měla být holčička :grinning:

Jinak s tím divadlem - četla jsem, že na pohádky v Bazilice (myslím, že mají jedno dopol. v SO a jednu odpol v NE) mají třeba děti do 3 let vstup zdarma, tak s nimi tam asi taky počítají. Tak bych se tak s malým asi nebála jít, až mu bude tak rok a půl třeba (ale ještě úplně nevím, jsem v tomhle nováček, nemám představu, co bude za rok :slight_smile: ).

Chodím k dr. Hořejší a ta mi napsala v těhu vycházky "dle potřeby", to bylo super. Ale taky myslím, že nepřibírá další pacienty, pořád tam někdo volá, ptá se, má plno. Ale nevím jak teď aktuálně.

Holky, kde a co je "kohout" na Máji? Já se tu s vámi ještě vzdělám :slight_smile:. Díky vám jsem i zjistila, kde tu máme na Máji to Sluníčko :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, a mají tam u vás taky dětský funkční prádlo? Hynďa má to triko od jitexu, ale chtěla bych ještě nějaký pro něj i pro Jáchymka :wink:
3. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli nejsem si jistá,můžu se tam zastavit a zeptat se na nejmenší velikost,kterou dělaj,byly doby,kdy tohle všechno pro jitex šili právě v alee,ale jak je to ted nevím :wink:
3. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím divadlem pro tyhle malý prcky... já bych teda zatím nešla nebo bych šla na takový, co je fakt určený pro tyhle prcky :wink: dost často v létě chodíme do letňáku v černej, kde je vždycky ve středu divadlo pro děti a tam v létě Jáchymka určitě taky vezmu :wink: ale není to to klasický divadlo, hodně tam spolupracujou s dětma (je to takový divadlo, který chodí i do školek)
3. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kdybys tam náhodou měla cestu, tak se mi zeptej, jestli si vzpomeneš, díky :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
divadlo neporadím,my byli akorát s honzíkem na Majdě aFrantiškovi a to bylo fajn,trvalo to hodinu a celkem to vydržel,ještě lepší byl prejMichal,ale my byli zrovna pryč

oli to víš,že ti to zjistím :wink:
3. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Michalovi jsme byli my v Hořicích :wink: Hynďa byl fakt nadšenej :slight_smile: jinak my byli v létě s Hynďou poprvý (!) v kině na pohádce Peklo s princeznoul, bylo to v letňáku, tak to na něj bylo dost dlouho, pak jsme byli v září na Době ledové 3 a to se jako fakt bál a nelíbilo se mu to
3. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím v polomrtvém stavu... :rolling_eyes: Mám za sebou noc a den střevní chřipky a jsem totálně vyřízená. Myslím, že jsem schopná vydržet dost, ale tohle byly fakt muka. Hlavně jsem měla strach, že si vyvolám porod. Ale dobrý, zvládli jsme to, akorát jsem šíleně unavená. Anettka je pořád nemocná - pěkně se jí to rozjelo. Je strašně zahleněná, noci na dnešek měla 39,3... Teď už šla spinkat, tak já půjdu taky, potřebuju dospat deficit. :sweat_smile:
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli, taky jsem měla od "Vandy" vycházky dle potřeby, ona je úžasná... Ale asi fakt už nebere.
Na Majdu nebo Michala bych si s Deni troufla taky, to jí strašně bere. Na tu Baziliku kouknu, díky za tip.
Šári, to je hrozný, moc tě lituju. Snad to brzy přejde... :frowning2:
3. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, Šári, ty už tam máš 36tt :dizzy_face: za chvíli tu budeme mít malý mimi :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně ať jste brzy zdravý :pensive:
3. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek, taky už začínám uvažovat, že bych malého někam zkusila vzít, ale musí to být s muzikou, jinak to u nás neklapne. my jsme rádiový dítě, televize ho moc nebere, jen když začnou reklamy, tak na to kouká jak na svatý obrázek - no jo výrazná muzika a tak. Vím, že tu bylo loni něco na podzim, myslím, že nějak v rámci dnů evropského dědictví (to si už nejsem úplně jistá), bylo to jako nějaké divadlo pro děti, ale vyloženě tam psali, že je to pro děti, které byste jinak normálně do divadla nebrali, tak to musím letos hlídat a jestli tu zase budou, tak vyrazíme - to budeme jen o trochu starší než vy teď. Co třeba ten Kašpárek v rohlíku - jestli to ještě uvádějí.
Jinak divadlo pro dospělé - byla jsem nedávno po dlouhé době se ségrou v Jihočeském divadle na Perfect Days a bylo to super, můžu doporučit. http://www.jihoceskedivadlo.cz/repertoar/porad.html?m=2&qid=847
Zatím pa a dobrou noc :wink:
3. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári drž se a ať jste brzy OK.
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tohle divadlo hraje vždycky v tý Černý http://www.dellarte.cz/
3. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

pročetla jsem, snad nezapomenu, co jsem vám chtěla napsat, často neudržím myšlenku :grinning:

My byli s malou v létě na divadle při Borůvkobraní, byla z toho nadšená, i my, nejvíc se jí líbil kapřík a čerti, co pařili na Kabáty :grinning: :grinning: Takže přemýšlíme, že zajdeme - Bazilika mívá v neděli myslím od 16h v sobotu dopo je to, myslím, v Solnici. Jinak jsem přemýšlela, že bych se zkusila s malou podívat někdy v sobotu do Montessori centra co je v Hrdějovicích (http://www.montessoricb.cz/sobotni-program-pro-deti-a-rodice.html )...

Šári, drž se, ať tam mimísek ještě počká pěkně v bříšku :wink:

Dellarte je výborný, my na to chodili na vejšce :wink:
3. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír :grinning:

teda stěží jsem dočetla,ale už nevím na co reagovat :grinning: dneska jsem byla s malým venku asi 2 hodiny,usnul mi v kočáře,tak jsem chtěla aby se vyspal,no zmokla jsem hezky,tak jsem šla nakoupit a vylezu a ono chumelý!!docela mě to zaskočilo teda :astonished:
byli sme na 18.měsíční prohlídce a malej má 15kilíček :sweat_smile: a 85 cm.jinak nic nového sme se nedozvěděli

Šári doufám,že budeš brzo fit a mimísek se ti vydrží dopejkat hezky v bříšku :zipper_mouth: to není možný,jak ti ty týdny hezky naskakují :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak jsem zase dočetla co jste všechno napsali. Je zajímavé to číst, alespoň budu vědět co mě čeká :slight_smile: Jinak u nás nic nového, máme za sebou další týden, a pěkně si to užíváme :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak já za chvilku frčím s Anettkou k dr., dneska ráno měla zase 38,6 :rolling_eyes: . Nebudu na nic čekat a vezmu ji tam, ať se na ni dr. podívá. Doufám, že dojedu v pohodě. MM mi odjel do práce s autem se zimní výbavou, tak mi tu zůstat Peugeot na letních gumách.... :confounded:

Já už jsem v pohodě, je mi fajn. Docela jsem se i vyspala, tak doufám, že všechny choroby a nemoci už jsme si pro letošek vyčerpali :sweat_smile: .

Koukám, že jste tady řešili divadla. To pro nás ještě moc není, Anettka je jako pytel blech... :grinning: Ale pamatuju si, když jsem byla malej prcek, tak jsme chodili s mamkou hodně na Malou scénu.
4. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nějak jste tu toho na mě nakeceli moc, takže ani nedočítám. :grinning:
Jen jsem si všimla Šáry, že jste nemocní, tak držím palce ať jste všichni už zdravý.
Nás se pořád drží to blbý nachlazení, ale teď to dopadlo víc na mě. Nechci se cpát žádnýma lékama, tak to zkouším pouze čajem. A taky si občas odpočinu, když si malého veme mamka. Nebo když spí, tak se válím taky. :slight_smile:
Dneska jsem opět pohořela s jídlem. i když má Radeček rád sladký, tak sladký jídla zásadně odmítá. Takže palačinky jsem už vzdala a zkusila jsem dneska udělat tvarohové knedlíky s jahůdkama a taky už je dělat nemusím.Radši šel spát hladový. A :unamused:
4. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky od doktorky. Anettka dostala Hedelix na průdušky a pak ještě jeden strašně hnusnej sirup, mastičku na hrudníček a při teplotě Nurofen. Jestli bude mít do zítra ještě nějakou vyšší teplotu jako do teď, tak máme zítra přijít a pošle nás na krev. :rolling_eyes: Taky mi dr. řekla, že je hodně hubená - od poslední preventivní prohlídky v 8. měs, nepřibrala ani deko. :frowning2: Ale co mám dělat, je jako čertík z krabičky. A navíc, jak jí teď lezly zoubky a teď ta nemoc, tak je fakt že jídlu moc nedá.

hydri, já se taky snažím nebrat žádný léky, ale teď to moc nešlo. Při tý střevní chřipce jsem si vzala jeden Torecan čípek na zvracení a pak jsem pila Kulíška a ten mi fakt pomohl. Pořád bojuju s rýmou, na tu jsem si dneska koupila Pinosol, ten je jen bylinkovej a jinak nic neberu. Nevím jak tobě, ale čajíky mi moc nepomáhaji. :sweat_smile: To je to, co mi na těhu vadí. Normálně bych si vzala Paralen, udělala si do půl litru čaje s medem, citronem a pořádnou porcí slivovice a pěkně zalenout a druhý den je člověk jako rybička! :grinning:
4. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Šári, Paralen si klidně můžeš vzít, jestli se bojíš, tak třeba jen půlku. Taky jsem byla v těho hodně nastydlá a dr. mi Paralen dovolila - samozřejmě nejíst ho po kilech :slight_smile: Ten Pinosol jsem měla taky a docela pomohl. Kromě tý slivovice bys mohla asi všechno, ne?
S nepřibírání si nic nedělej, hlavně že malá nezhubla. Loni touhle dobou jsme měli taky všichni střevní chřipku a Deni tenkrát téměř 2 kila shodila, to byl celkem průšvih. Jednak hodně kadila a blinkala a pak takových 14 dní nechtěla vůbec jíst, takže jsme jen kojili a občas jsem do ní dostala trošku mrkve nebo kus rohlíku. Hlavně musí Anett hodně pít, to je nejdůležitější. Snad se z toho obě rychle dostanete...
Bodlásku a jak je? Už cítíš špunta? Tohle mi z těhotenství snad jediný chybí, ty pohyby - to bylo super :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já vím, že Paralen můžu, ale nechci ho brát. Teplotu nemám a na zahlenění a ucpanej nos mi stejně nepomůže.

bodlasek myslím, že už psala, že jí spuntík šťouchá. :dizzy_face: Jo, je to paráda, je v pozdejším těhu už to docela i dost bolí, když se dobře trefí. No, za chvilku bude o píďalkovi v bříšku vědět pořádně i hydricka. :dizzy_face: Sakra, ten čas tak letí!!! :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek