• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Aha, já myslela, že máš taky ty horečky jako malá...
Jo, ke konci to už tak příjemný nebylo, když se tam nemohla malá vejít. ale předtím ty žďuchance jo, kolikrát mi nadskakovalo břicho :grinning:
Letí to strašně, dneska máme 21 měsíců, než se otočím, tak už půjde malá do školky...ach jo... :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

je mi líto,že vás doháněj nemoci :frowning2: snad brzo bude líp

šári s tím nepřibíráním,nedělej si z toho hlavu,sama to znám od našich dětí,jsou prostě pořád v pohybu a maj dobrý spalování,honzík 2 roky stál na 13 kilech,ted má 15 možná půl kila k tomu a míša měla v roce 10 kilo,já sama měla v první třídě 18 kilo a žijeme všichni,ona kdyby strádala,tak se přihlásí neboj :wink: :wink:

jinak vám musím říct,že jsem úplně změnila názor,na ten můj návrat do práce,dneska jsem tam byla a normálně jsem se venku rozbrečela,jak mě to všechno mrzelo,já vůl chtěla nastoupit třeba i dřív,abych nepřidělávala problémy,když bych šla až v pololetí,a řeknu vám ani mě nehne,nastoupím,až budu muset,ředitel tam opět dneska nebyl a zítra nebude,prej ve středu v 11,tak to budeme akorát na cestě do rakous na hory,tak se prej mám ozvat po prázdninách,ale strašně mě překvapilo neosobní jednání všech ostatních,nejsem tam 6 let a všichni se strašně změnili,takže jsem zjistila,že se mi vlastně vůbec nechce zpátky,že naopak mám strach se tam vrátit :cry: :cry: a uvědomila jsem si,jak strašně miluju svoje děti a jsem tak vděčná,že je mám,v práci na mě všichni koukali jak přes prsty,jako co tam vůbec chci,no fakt strašnej pocit,skoro mě normálně napadlo,že se chci odstěhovat pryč,já vím,že mě to zase přejde

tak se nezlobte,že jsem si vylila srdíčko,ale škoda,že si nemůžeme popvídat osobně
4. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, na to není co říct :frowning2: lidi se mění, doba je hnusná a podle mě už lepší nebude... :pensive:
4. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem hrozně šťastná za ty naše špunty, ale na druhou stranu si říkám, do jaký doby se to narodily...
4. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, lidi se bohužel mění, možná mají větší strach o místo...uvidíš, třeba to pak bude v pohodě.
Já jsem taky z týhle doby trošku vyplašená, na druhou stranu jsem šťastná, že se malá narodila v nekomunistickém státě jako my. Že si bude moct přečíst jakoukoliv knihu, poslouchat jakoukoliv muziku a koukat na filmy, že jí nebudou stavět policajti jen tak, nebude mít problémy s vyšší mocí kvůli názorům a pokud bude chtít a mít na to, bude moct cestovat. Tohle je pořád super, ať je politika jakkoliv na ho...
4. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

mispuli: to mě mrzí, že tě v práci vůbec nevítají! Máte tam nějaký starší kolektiv? U nás třeba jsme všichni kolem 25-35 let, spousta nás je na mateřský, když jsem před 4 lety nastupovala, tak jich šlo na mateřskou ten rok 8!!! Minulý rok jsme šly 3, všechny z 1 kabinetu... Akorát hodně holek bylo zástup za jinou mateřskou, takže ty už se tam nevrátí, tak jsem zvědavá, jak ten kolektiv bude za ty 3 roky vypadat :slight_smile:. No, zatím se tam těším!!! Snažím se udržovat kontakt, do školy se jít občas s Vítkem ukázat, taky mám hodně kolegů na facebooku, tak pořád tak nějak vím, co se tam děje... Ale je fakt, že když přijdu, tak na mě třeba koukají hůř 2 kolegyňky, které tam jsou jakoby místo mě... Už se i ptaly ostatních, kdy chci zase nastoupit, chápu, že se už zaběhly a vidina, že budou muset hledat zas něco nového, až se budu chtít vrátit, jim není příjemná...
4. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek: jo, "Vanda" je super :slight_smile: jdu k ní v ÚT pro prášky a na krev :slight_smile:.
4. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, lidi jsou s....! Ale nic si z toho nedělej, život je prostě takovej! Je to blbý, ale je to tak. A neboj, nějak bylo, nějak bude. Já jsem třeba ráda, že se do bývalé práce nevrátím. Jednak mám již ukončenou prac. smlouvu a za druhý to nebyl job na dlouhou dobu. :wink:

K Vandě jsem taky chodila, ale odešla jsem od ní a jsem maximálně spokojená tam kde jsem. Asi jsem si s ní moc nesedla a taky se mi nelíbily recenze jaký jsem na ní zaslechla. Ale nebudu tu nikoho pomlouvat a dál to rozpitvávat. :wink: Pabli ,co bereš za prášky?
4. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se musím pochlubit, že nám dneska konečně dorazila nová autosedačka. Mám z ní velkou radost, vypadá dobře.

http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/autosedacky-9-25-kg/3533-autosedacka-caretero-sport-2010.html
4. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli kolektiv je tak půl na půl,ale je pravda,že se to tam dost obměnilo,na mateřský jsme jen 2,ale přišlo dost lidí z písku a ty to tam nabourali,ještě když jsem byla těhotná s míšou,tak mě zvali na akce typu vánoční večírek,posezení ke dni učitelů,ale pak najednou to začali dělat v písku a když jsem jednou odmítla,protože mi to řekli ten den dopoledne a já neměla hlídání,tak mě přestali zvát úplně :cry: :cry: ,do práce taky občas zajdeme,chodila jsem i s honzíkem,ale co řáděj nemoce,tak tam radši moc nepáchnu,páč nechci,abysme něco chytili,no jinak myslím,že by mě měli s otevřenou náručí,protože tam není žádnej aprobovanej tělocvikář,budu jediná,ale na tom samo záleží asi jen řediteli :wink: já přece netoužím,aby mě všichni vítali s otevřenou náručí a plácali mě po ramenou,ale ta chladnost,která na mě dejchla mě fakt dostala,vypadalo to jako,že se doma flákám a jdu se jim tam vysmívat nebo co :frowning2:

no naštěstí se ke mě venku míša přišmajchlila :grinning: :grinning: ,před chvílí mi pomalovala ruku,takže mám efektní tetování a honzík chce lehtat,taky jsem vyžehlila pár kousků,tak to musím poklidit a večer budu pokračovat :confounded:
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári bohužel mě nezbývá nic jinýho,než se vrátit,protože tady žádnou jinou lepší práci nenajdu a bylo by mi to blbý i vůči řediteli,kterej mi tam drží místo.ale jinak máš pravdu nějak bylo a nějak bude :wink:

sedačka je moc hezká,v tý se bude sedět :grinning:
4. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: beru Cerazette... jsem s nimi spokojená, pořád plně kojím... na začátku jsem teda 14 dní vkuse silně krvácela, ale od té doby nic, ťuky ťuk ... na sedačku kouknu

mispuli: dovedu si tu situaci představit, je to blbý, no... nezbývá než doufat, že až tam přijdeš pracovat, budou tě brát normálně... ovšem - pokud nebudeš chtít často na paragraf s dítětem, to někteří taky špatně snášejí :angry: i když u nás ty vztahy byly zatím vždycky moc fajn, ale taky jsem zvědavá, jak to bude za 3 roky vypadat, kdo tam bude, nebude, už teď tam spoustu lidí neznám a to jsem pryč rok (marodila jsem na rizikovým, pak mateřská).

holky, kde je "krista", že sem nechodí?? :confused: já byla zvyklá, že pořád něco píše, stalo se něco?
4. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já taky nevím jak budu hledat práci... Moc si se svojí školou vybírat nemůžu. Leda bych si při mateřský dodělala VOŠku nebo nějak doplnila vzdělání.

Sedačka je fajn, není moc těžká, hezky se s ní manipuluje, má asi 5 poloh a nebyla drahá. Snad to byla dobrá volba a bude i bezpečná. :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: moc pěkná sedačka!! :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári určitě,my máme úplně obyčejnou,tedy myslím pro míšu,honzis má lepší,a taky stačí,jde kousek položit,když spí a dojeli jsme s ní i do itálie a nic se nestalo :wink: :wink:

u nás je problém,že škola je tady jen jedna a za jakýmkoliv jiným zaměstnáním bych musela dojíždět a to si tedy zatím nedokážu představit,dokud nebude honzis soběstačně zvládat školu,tak to bude komplikovaný :frowning2:

je pravda,že terez jsem už delší dobu nezaregistrovala
4. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli, Carezette se může brát při kojení?

Taky nevím co je s Terezkou, ani na FCB jsem ji neviděla dlouho.

Děkuju za pochvalu sedajdy :dizzy_face:
4. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: jojo, při kojení se bere buď Cerazette nebo novější preparát Azalia, nic jiného, pokud vím...
4. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tedy běžím,za chvíli přijde franta a děti tady z toho stačily udělat bojovou zónu
4. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: nojo, dojíždění by bylo blbý... já vždycky obdivovala lidi, co jezdí třeba denně za prací do Prahy... nevím, asi bych nemohla trávit tolik času třeba v buse i za cenu toho, že vydělám několikanásobně víc než tady (teď nemyslím školství, tam se nevydělá skoro nikde :slight_smile: )
4. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Azalii vím, že se může brát při kojení - viděla jsem reklamu u dr. :wink:
4. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: právě že dřív bylo jen Cerazette, teď se k tomu přidala i Azalia :wink:
4. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak po dobu kojení mám teda na výběr Carezette nebo Alzalii. Pak bych chtěla asi něco dlouhodobějšího... :sweat_smile:
4. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cholki, po dlouhé době zdravím.....

nedávno, nebo možná už dávno myslím, že jsme tu rozebíraly ten Vigantol (teda snad to bylo tady), dneska jsem si byla pro další a paní doktorka mi říkala, že Honzíkovi mám dávat tak dvě kapičky a Marušce tři přes zimu. tak jsem vám to chtěla říct......

jinak u nás je to šílený, až do začátku března nesmím nic nosit, ani děti,tak tu se mnou musí pořád někdo být a je mi blbé vysedávat u netu, když tu někdo je....... takže tak. ale jakmile budu fungovat na 100%, tak se k vám zas napojím..... :wink:

holky - jaký byly slípky....... :wink:

mispuli - k té práci, přesně vím o čem mluvíš,jen já tenhle pocit mám už tak pomalu tři a půl roku, za začátku jsem z toho byla dost špatná, teď jsou pro mě hlavní děti a tak jsem to nějak vytěsnila. když jdu ale do práce, a to tam jdu jen že musím, tak s dost nepříjemnýma pocitama......
4. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Hani, slípky jsme neviděli, asi v zimě na zahradu nechodí, ale viděli jsme ptáčky a veverky :wink: Byli jsme venku 3h a bylo moc fajn.

Luci, nebuď z toho smutná, já takhle chtěla vidět na školní akademii děti, co končily a já je měla jako třídní. Když jsme s Kájinkou odjížděly, tak mi bylo pěkně smutno, jsem měla pocit, že kolegy a vedení obtěžuju jen tím, že jim chci pořát jednou větou hezký prázdniny :frowning2: Pana školníka, který byl vždycky fajn a hlásil se k nám jsem odbyla v rychlosti, protože jsem chtěla slyšet zpívat jednu moc šikovnou holčinu a on byl venku a pak jsme chvátaly na bus. Pak jsem si říkala, že jsem se na ostatní měla vykašlat a popovídat jen s ním. Děti mi ale udělaly radost, ty se hlásily hned , i ty největší grázlíci :grinning: Ale je mi jasný, jak ti bylo. Taky si myslím, že to bude lepší, až se plně vrátíš do procesu :wink:
4. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já normálně musím říct,že jsem vděčná za koníka a že jsem vás poznala,fakt díky :wink:
4. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

koukám, že tu řešíte ty práce :unamused: no, já se nemám kam vrátit a co mi dneska zrovna říkala kolegyně, tak pořád propouští :unamused: je fakt, že ke mně se bývalé kolegyně chovaly vždycky mile a v pohodě, ale to je asi tím, že jsem tam skončila a už se nevrátíím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Šári, já jsem taky bez práce, nastupovala jsem hned po škole a pořád mi dávali smlouvu na dobu určitou a já jsem nechtěla čekat, jestli mi daj na neurčito a šla jsem na mateřskou... když jsem viděla, že tam přišla jedna "inženýrka" po škole, absolutně neschopná, a hned dostala smlouvu na dobu neurčitou, tak jsem se na mateřský rozhodla studovat, vlastně jen kvůlli ní a je fakt, že si teď nadávám, protože je to boj :unamused: no, ale jsem doma už 7let, tak snad z toho aspoň něco bude :grinning:

Hani, snad budeš brzy fit... jak dlouho ještě budeš mít to omezení? ten vigantol jsem psala já ohledně toho pocení :wink: já teda dávám oběma klukům 2kapky denně :wink:

holky, tak zítra na mě myslete, v 9h dělám statistiku...
4. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Dneska zase hektický den, dočítám až teď večer....

lenousek100: Jojo je dobře, cítím se fajn. Špunta už sem tam cítím a cítím ho občas dost fest.

Jojo holky letí to děsně...není to tak dlouho co jsem objevila na testu 2 čárky...to byl pátý týden....a teď už je to 22. Není to tak dlouho co jsem šla na neschopenku a už jsem doma skoor měsíc a půl....to mi ani nepřijde :slight_smile:

mispuli: to je mi líto, že se k tobě tak chovají, ale třeba to byl jen tvůj pocit a až se vrátíš tak se vše změní....neházej flintu dožita :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ještě celý měsíc......... :frowning2:

taky mám takovou jendu "dobrou duši" díky níž jsem začala studovat - teď, když už mám hotovo,tak jsem ráda, že jsem jí měla....... :wink: jednou budeš taky ráda, i když si to nedovedu s dvěma dětma představit!! musí to být záhul. já študovala při práci a stačilo!! co vlastně děláš?? statistika je humus, fuj, fuj, fuj a tak budem moc držet pěstičky a tfuj, tfuj, tfuj - to je pro štěstí............ :wink:

tybláho, ten čas letí, za chvilku budem mít nová miminka...... :wink:
4. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak tfuj tfuj tfuj. Statistiku jsem vždycky nesnášela. Ty děláš ekonomiku na JČU? A koho na tu statistiku máte??
Jinak musím říct, že dnešní tance mě nějak odělaly a mám pocit, že nedolezu ani do sprchy - co ty, Beat?? :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já budu nepoužitelná snad týden :grinning: :grinning: dnešní tance fakt byli náročné!!! :zipper_mouth: :sweat_smile:

Mispuli vím přesně co cítíš,já to měla přsně to samé.dokonce s těch mojich všech spolupracovníků už tam není ani jeden,takže budu nastupovat do neznáma.ale nechci tam jít zpátky,chci něco co by mě víc naplňovalo,ale nevím jestli bez vzdělání mám vůbec na jinou práci šanci :unamused:

Hani at už jsi brzo fit!!a co Maruška??chodí do školky??co Honzulka???já vás neviděla ani nepamatuju :cry:

Oli.s co jste kde vdělali??viděla jsem Pepuhani jít ve dvě teprver u oskarky :grinning: :grinning: snad si jí nedělala nic nekalého :grinning:

Jinak všem marodům přeji hlavně brzké uzdravení!!!!!! :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 21:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek