• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
beat kdepak........ všichni stále u maminčiny sukně......... :wink: přijď zítra do MC, plánujem tam dorazit.......

holky, tak pěkně odpočiňte přesnoc a zítra hurá do nového dne..... :grinning:

pa
4. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani Oli mi říkala,že tam budete.přišla bych ráda,ale doma je to jak po výbuchu atomovky,jak furt někdel ítáme,tak zítra dopoledne musím už opravdu ukidit,ale příště určo něco vymyslíme :dizzy_face: :slight_smile: tak brou brou
4. únor 2010 ve 21:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já myslím ,že pak až nastoupíš, tak to bude v pohodě :wink: Já se nejspíš do práce nevrátím, ani nevím, jestli tam se mnou počítají. Někdy tam budu muset zajít, budu potřebovat razítko kvůli školce. Ale jelikož nevěřím, že jí dostaneme, tak budu muset nastoupit až v září a pochybuju, že mi tam místo podrží.
Ráda bych zkusila někam do "státního", no uvidím, co a jak vlastně bude. Třeba se rozhodnem pro to druhý mimi.
Jinak holky, příští středu od 21 hod. budou ve Velbloudu tancovat břišní tance holky z té školy, co tam s Beat chodíme. Budu se snažit sehnat hlídání a juknout na ně. Nechtěli byste někdo jít taky?? Tancujou fakt úúúžasně...
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já si to taky myslím,že pak to bude vpohodě,ale jen jsem si řekla,že se nepoženu,dokud nebudu muset,se vnucovat nebudu

oli panter držím palečky,pak dej vědět :wink: :wink:
4. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, Luci, taky bych to nelámala přes koleno. To není o vnucování, ale uvažovala bych nad tím až kdyby tě oni začali "ukecávat". Máš svou "cenu", takže pokud tě budou potřebovat dřív, ať se snaží :wink: Teď na to zkus nemyslet a v klidu užívej mateřskou...
jdu spát, jak jinak fyzicky nic nedělám, tak jsem z té dnešní 90minutovky totálně na odpis. Asi budu muset začít něco dělat.
Luci, kdybys chtěla mermomocí pracovat dřív, tak jakožto tělocvikářka bys nás mohla čas od času pořádně prohnat, ať shodíme ty pneu :grinning: :grinning:
papá, dobrou
4. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni s tím mám sama problém :grinning: :grinning: :grinning:

ale dneska jsem začala posilovat,koupila jsem si ab rocket a jela jsem 5 minut,v úterý jsem byla na tréninku s klukama a dostala jsem se do trojice,kde jsme pořád prohrávali,tak jsem měla za sebou 60 lehsedů,20 kliků a 200 přeskoků přes švihadlo,tak snad to kurna někde bude časem vidět :grinning: :grinning:

to jsi řekla krásně a je to pravda,mám svojí cenu

holky míša dneska usnula tátovi na břiše a honzík vedla něj a mě vyobcovali do ložnice,abych jim tu nepřekážela,tak jsem to vyblejskla a až frantas stáhne fotky,tak to hodím pro pobavení :grinning:
4. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale až se dostanu zase do formy,tak pak budu jezdit za vámi do budějek a budu vás honit po stromovce a okolo bagru,tam to znám ještě z vejšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šáry, jestli bude druhé mimi stejné jako byl Radeček, tak nebudu cítit skoro žádné pohyby. Ráďulka jen spinkal a nenechal se budit. :grinning: Takže pro mě byli nádherné až ty pozdní pohyby. :grinning:
Mispuli, je mi líto, že jsi měla z návštěvy práce takhle škaredý pocit. Ale ani se moc nedivím. Jak psali holky, lidi se mění a budou se bát i o místo. Přeci jen jsi nešla na návštěvu, ale už kvůli návratu. :confounded: Držím palce a věřím, že až nastoupíš tak to bude už jiné a bude to zase fajn.
Já ani nevím, jestli se budu mít kam vrátit. U nás v práci se většina věcí začala dělat na ústředí v Praze a tady se už dělá jen pár věcí na které tam lidi jsou. Už i tak odsud někdo odešel, takže nevím, jestli mě vemnou zpátky. Ale pokud ano, tak budu na pár let vděčná, protože jsem chodila na 7 a do půl 3 se chodívalo domů. Takže k malým dětem perfektní pracovní doba, i když za málo.
Beat, o nepořádku mi ani nemluv. Nebyla jsem teď schopná něco udělat, takže to tu taky vypadá jak po atomovce. Ale dnesku vezu malého ke tchýni, tak budu mít o víkendu čas. :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri, já mám teda každé těhu jiné. O Anettce jsem taky v bříšku skoro nevěla, za to teď je to pěknej raubíř. :grinning: :grinning: :grinning:

Až budete lítat okolo toho Bagru, tak mi dejte vědět a já se při shazování pneumatik přidám!!! :grinning: :grinning: :grinning: Potřebuju to jako sůl! :rolling_eyes:

Jinak, zdá se, že choroba pomaličku ustupuje. Noc proběhla celkem v klidu, bez "chrochtání", dušení a záchvatů kašle. Jen teda trochu bojuju s podáváním léků. Sirupy jí dávám v takovém tom aplikátoru od Panadolu a už mi nechce otevírat pusinku. :rolling_eyes: Tak to přidávám do malého množství čajíku a to zatím funguje.

O domácí debordelizaci se ani nezmiňuju, ale taky se do toho budu muset aspoň trošilinku pustit. :astonished:
5. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári tak s podáváním léků jsme bojovali u honzise,ale čím je starší,tím je to lepší a hlavně jsme docela dlouho nic nemuseli dávat,míša naopak tý ten panadol tak chutná,že tady pak chodí s tím dávkovadlem a chce ještě :wink: ,lae je dobře,že jsou nemoci na ústupu,jen mám trochu obavy,že počssí jim zase začne nahrávat :frowning2: :frowning2: ,teda to bě se to taky krátí a pokud se malý narodí přesně na termín,tak bude o dva roky mladší než míša :grinning:
5. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šáry, je dobře že nemoc ustupuje.
My jsme to to s podáváním léků půl na půl. Sirupy si chce brát i sám ale kapky byli problém. Ale tentokrát mu to vůbec nevadilo a dokonce si sám lehl abych mohl kápnout do nosíku. :grinning:
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si právě volala k doktorovi na výdledky odběrů krve a sestřička mi oznámila že jim napsali že screnning je pozitivní, takže musím jít na odběr plodovky. Jen doufám, že to nic neznamená. :frowning2:
5. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri a to jsi volala ke svojí doktorce? Nebylo by lepší objednat se k Čutkovi na lepší genetickej ultrazvuk? Vím,že o tom psala holčina na nedonošencích,taky jí špatně vycházely nějaký výsledky,nutili jí na plodovku,ale ona z ní měla strach,vzhledem k předčasně narozenýmu prvnímu,a byla na pořádným utrazvuku a potvrdilo se,že tam nic není
5. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je výsledek po odběru krve. A tam to doporučili. Teď si musím dojít pro žádanku a pošlou mě k Dr. Čutkovi. (Nikdo jiný tu stejně asi není :slight_smile: ). Tak uvidíme. Hlavně aby bylo mimi zdravé. Už před Radečkem jsem 2x potratila a teď to bylo nějak moc jednoduché. Trošku se začínám bát a na druhou stranu si říkám, že pak aspoň budu vědět že je mimi 100% v pořádku a nebo naopak. To by byla ta strašná varianta, ale aspoň by jsme to věděli. Nevím jestli by jsme byli schopni mít postižené dítě. Nejspíš bych se rozhodla pro potrat, protože přivézt do tohodle světa človíčka, který to v životě nebude mít snadné a riskovat, že nám se něco stane a on zůstane sám, to by jsme asi nedokázali. Možná to zní strašně sobecky, ale já to tak cítím. Ale to se nás, doufám, týkat nebude.
A taky budu vědět s naprostou určitostí, co čekáme. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krátí se mi to, krátí. Ale už se těšim. Je toho už docela na mě dost. Jsem hrozně unavená a přitom nic nedělám. :sweat_smile:

S těma lékama to musíme zvládnout. Ze začátku si sirup taky krásně vzala, ale trvá to už hrozně dlouho, tak se jí to přestalo líbit. A navíc, pořád jí nějak "ubližuju". Tu kapičky, tu zas odsávačka,.... už je s toho celá otrávená.

hydri, s tou plodovkou neporadím. Já jsem na ní ani jednou nebyla. Jen teď v druhém těhu jsem chodila snad každý týden na odběr krve, protože se jim tam pořád něco nelíbilo a byla jsem asi 3x na vyšetření (UTZ) u Čutky. Ani mi pořádně nebyli schopní říct, co se děje. Prý se to ale srovnalo a vše je OK a to je pro mě hlavní.
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri budu na vás moc myslet,uvidíte,co vám řeknou u čutky,na nejhorší nemyslete,určitě to bude dobrý :wink: a jinak na to mám stejnej názor jako ty
5. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šáry, Radeček naštěstí už začal smrkat sám, jinak odsávání bylo něco příšerného. Vůbec se nenecha la řval jak blázen.
Uvidíme co mi řeknou tam. Já na nejhorší myslet nechci (jenže je to něco co se člověku vkrádá samo do mysli a člověk můsí trošku počítat í s tou horší variantou aby byl pak víc překvapený a nadšený je je vše O.K). Ale doufám a říkám si že to bude v pořádku. Že u nás prostě těhotenství bez strachu asi nemůže být. :grinning:
Jinak děkuji. Nějak jsem to potřebovala dostat ven.
5. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já si to právě vůbec neumím představit,míšu už nám touhle dobou 3 tejdny dopejkali v inkubátoru a o honzíkovi ani nemluvím :grinning: :grinning:

se smrkáním u honzíka bojujeme doted,pokud má rýmu,tak v noci odmítá smrkat,ale kupodivu odsávačka na vysavač mu nevadí,míša začala ted občas frkat do kapesníku,ale jak říkám,naštěstí jsme ted dlouho rýmu neměli :wink:
5. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bývá rýma často, ale teď už mi to nevadí. Tak pře půl rokem to bylo horší. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Marti, nemysli na špatné. Já byla s Kájinkou na plodovce. Vše dopodlo OK :slight_smile: :slight_smile: Byla jsem psychicky v háji, když mi naši volali, že mají na záznamníku vzkaz. Moje švagrová je setřička, tak byla hodná a zavolala nějaké kolegyni, co dělala celou dobu na porodním a ta jí řekla, že tyhle testy jsou často falešné, protože když nevíš přesně datum početí, tak podle MS jsi třeba nějaký týden, ale ve skutečnosti je tt jinak a pak to vše skresluje a tím vyjdou ty hodnoty :wink: :wink:

Jinak nejseš sobec, my si s Kájou řekli oba, že si nejsme jistí, že bysme postižené dítě zvládli. Obdivuju lidi, kteří do toho "jdou" a taky si říkám, že by člověk musel omezovat pak to zdravé dítě, které už má.
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky říkám, že to určitě bude v pořádku. Byla jsem nachcípaná a taky mám cystu, tak si říkám že i to to může nějak ovlivnit. A jak ten odběr probíhal?
Já si taky říkám že musíš pak omezovat to druhé mimi. A kdyby se nám něco stalo, tak všechno zůstane na starším bráchovi. A to bych taky nechtěla. Děkuji vám moc za krásné povzbuzení.
5. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslím,že takhle uvažuje snad každá z nás :slight_smile: ,taky mě občas přepadnou myšlenky,že kdyby honzík skončil nějak špatně,tak bych to asi nezvládala,ale naštěstí to poškození u nás není takové,ale kdybych to věděla před narozením,tak bych do toho nejspíš nešla :frowning2: a přesně obdivuju lidi,co to zvládaj,když to pak vždycky vidím na nějaký akci s krtečkem,tak mě to vždycky dostane

musíme jít ven a vůbec se mi nechce,ale nějak tu není nic k obědu :frowning2:
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je skvělé, že Honzík nemá nějak vážné poškození. A s péčí obdivuji. Já mám doma dospělého invalidu, ale občas je horší než malé dítě. :grinning:
Já ven naštěstí nemusím. Včera jsem navařila do zásoby, tak potom jen odvezu malého a možná zejedeme i do nemocnice za taťkou.
5. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je dobré, aby někdo jel s tebou, oni i chtějí, aby člověk domů nejel busem, vlakem,... Nejdřív jsem se šla k sestřičce, byla moc hodná, viděla, že mi není dobře, tak mi říká: podívejte se, kolik tu máme psaných maminek a těch špatných výsledků je minimum :wink: Ptala se na rodinu obou - jestli nemáme nějaké postižení v rodině, na co zemřeli dědové a babičky, na náš zdravotní stav. Pak jsem šla na UTZ k nějaké Dr. a pak k Dr. Čutkovi na odběr. dají ti anděla a pod neustálou kontrolou UTZ zavedou takovou jehlu někde v podbřišku, kde není mimi a odeberou. Netrvalo to dlouho, nebolelo. Doporučujou pak asi týden polehávat a výsledky tak za tři týdny, dřív to není, takže buď v klidu, ono to potřebuje čas, nějak ty buňky aby narostly nebo tak něco, abych neplácala úplný hovadiny....

Marti, moje zkušenost je, že jsem byla při čekání už pak v klidu, jsem si říkala, proč by mělo něco být špatně a v rodině žádná zátěž není a moje známá měla poctit špatný a má postiženou holčinu - je už teda dospělá a u druhého dobrý a klučík je zdravý a ta mi sama říkala, že to máma tak nějak pozná, takže ve bude dobře :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych to přičítala tomu, že člověk prostě neví přesně tt, jen když si vezmu, že na UTZ zkoumají nějaké snad 3 hodnoty a ty pak průměrují a tohle je samé :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky nakoupit, udělám karbanátky do trouby - moc nám chutnají a jsou zdravější a pak ještě kouknu.

Luci, už se těším :frowning2:na společnou Stromovku, asi si nechám napsat nějaké osvobození na TV, protože já běh nemám ráda :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se ale, holky, těším zase na nějaký sraz :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Musím říct nesjpíš manželovi. Nikdo jiný mě odvézt nemůže. Ale uvidíme co řekne Čutka. Musím si nejdřív dojít pro žádanku a pak se tam objednat. Ale děkuji moc. Aspoň vím co tam budou dělat. Já jsem taky byla v klidu a všechno bylo v pořádku, jen se holt člověkk pak začne trošku bát. Já spíš čekala že vše bude dobré jen mi třeba řeknout že musím na cukr a oni hned tohle. :grinning: Ale aspoň mi udělají ten velký UTZ.
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karbanátky do trouby sní lákavě. Já si dám dneska ty ovocné knedlíky. Naštěstí se mi podařilo je udat mamce a babičce, tak je nebudu jíst celý týden. A chlapům holt udělám nějaké maso. :grinning:
5. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, bude to dobrý, mně někdo i říkal, že Dr. Čutka má nastavené hodně citlivě ty hodnoty u těch odběrů krve, takže pak jste do toho třeba "spadli" a jinde by to vyšlo negativní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ude dobře, jen se snaž po tom zákroku odpočívat, co to půjde. Budeme na tebe myslet! :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám právě chutnají a malé nechceme dávat smažené věci a člověk udělá jen maso a pak už u toho ani nemusí stát jako u smažení, takže samé plusy :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek