České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
hydricka
5. únor 2010
Odpočívat budu. Zaúkoluju mamku. A já se budu válet. 😃
To jsou opravdu samé výhody. Já teď dělala špízy na bramborách podle MMB jen jsem to trošku míň ochucovala kvůli malému a to bylo taky super. Žádné špinavé nádobí kromě pekáče a k tomu to bylo výborný. Takže taky dobrý. 😃
sarka_k
5. únor 2010
Tak, dneska se musím činit! Přešila jsem Anettce povlečení a psovi vyrobila kabátek, aby mi neumrzl. K obědu udělám rybí prsty s kaší. Peru o 106, hlavně musím vyprat a vyžehlit výbavičku pro mimíska. Ted si ale potřebuju nakapat Pinosol do nosu, na minutku si lehnout a nechat působit a možná se mi konečně podaří vysmrkat! 😃 Už mám od dýchání pusou úplně popraskaný rty? ]-(
mispuli
5. únor 2010
taky máme nejradši všechno z jednoho hrnce či pekáče 😃 😃

my dopadneme tak,že se dojdu mrknout,co mají tady v bufíku,vezmu krabičky,zavolám tatkovi a on nám tam papání koupí,abysme tam nemuseli stát ve frontě,prostě se mi dneska nic nechce,odpoledne pojede tatka na hokej do budějek a pak jde rovnou na pivko,tak nás čeká celý den osamotě 😉 ,tak se jdeme oblíkat
hydricka
5. únor 2010
Tedy Šáry, jsi nějaká akční. 😃
Tak snad se ti ten nos rychle uvolní. Já nejvíc nesnáším, když to přez den jde a v noci se budím a nemůžu dýchat.
hydricka
5. únor 2010
My dneska budeme taky sami. U nás jde MM taky na pivko.
sarka_k
5. únor 2010
Asi mě trefí!!!!!! Anettce naskákala na tělíčku vyrážka! Co nás ještě potká? :-o 😞
mispuli
5. únor 2010
šári a měli už jste 6.nemoc? psala jsi že měla teploty,nebo se mi to už plete?

tak my už máme oběd,děti budou mít řízek a já plněnou papriku s rajskou a knedlem,tu já miluju a nikdo z rodiny o ní nestojí,tak si jí takhle občas koupím od nás z bufíku a dětem nechám trochu omajdy na večeři a udělám jim k tomu těstoviny,ty můžou v jakýkoliv podobě 😉
sarka_k
5. únor 2010
Luci, ne neměli. =-) Co to je? :-N
mispuli
5. únor 2010
fakt se mi to ted celkem plete,ale pokud měla anetka aspon 2-3 dny vysoký teploty a pak teplota zmizí a dítě se osype,tak to bývá tzv. šestá nemoc,ta vyrážka vypadá většinou jako taková drobná krupička a za 2-3 dny sama zmizí http://www.novyvek.cz/?sekce=maminka&pg=clanek&... si tím skoro každý dítě a není to nic drastickýho
mispuli
5. únor 2010
tak u nás už se dneska kupodivu spinká 😃 😃
sarka_k
5. únor 2010
Aha, to by možná mohlo být ono. Teplotu měla naposledy včera ráno (38,6), od té doby je bez teplot.
mispuli
5. únor 2010
šári to by mohlo,ta vyrážka by fakt měla během 2-3 dní zmizet a většinou ani nebývá dráždivá,ale pokud se ti drbe,tak jí fenistil nemůže ublížit,tedy pokud se teploty nevrátí,pak by to asi bylo něco jinýho
sarka_k
5. únor 2010
Já jsem jí to namazala A-dermou, je to sice mastička určená na atopák, ale mě pomáhá na vyrážku taky. Neřekla bych, že jí to svědí nebo nějak jinak vadí. Je v pohodě, dokonce se i pořádně naobědvala, hubeňour náš malej!
mispuli
5. únor 2010
šári já bych si tipla,že to bude ono,pamatuju si míšu i honzíka,taky vysoký horečky,ke všemu míša je měla jen v noci a přes den ne,jíst nechtěli,ale vyrážku si nedrbali a pak to bylo úplně v pohodě 😉

já se nabouchala ta rajská byla výborná,takhle fakt nezhubnu :-N 😃
sarka_k
5. únor 2010
Luci, dík.

Jen počkej, ve Stromovce půjdou kila dolů samy! 😃
mispuli
5. únor 2010
to máš pravdu,stromovka to jistí 😃 😃 😃 😃 😃

já se těším,až bude hezky,dostala jsem ty kolečkový brusle,tak je budu prohánět,jen ještě musím vymyslet jaka co s míšou,jestli mi bude sedět v kočáře a budu ji talčit před sebou,ale nejdřív se na nich budu muset naučit,nikdy jsem na nich nestála a taky si koupit chrániče na všechno možný 😃 😃
sarka_k
5. únor 2010
Joo, brusle mám taky. Stála jsem na nich jen jednou :-N To samý lyže! Lyžovat jsem nebyla dobrý 4 roky!
panterka
5. únor 2010
ahoj holky 😉 tak to mám za dvě 😎

jsem teď u manži v práci, když jsem tentokrát neměla s kým pokecat :-N

Marti, budeme na vás myslet, ať všechno proběhne bez problémů a mimi je v naprostým pořádku 😉 neboj, taky neznám nikoho, komu by to vyšlo špatně 😉
mispuli
5. únor 2010
oli super,chybí tady smajlík s palcem nahoru 🙂 🙂 🙂

šári na lyže jedeme po 7 letech,holt se jednou do toho zase musíme dát
panterka
5. únor 2010
Luci, dík 😉 tak zase příští pátek :-p
sarka_k
5. únor 2010
Oli, super! 🙂 😉

Luci, já bych jela na lyže hned, i když nevím co by mi na to říkalo koleno. =-)
panterka
5. únor 2010
nechcete někdo naučit našeho Hynďu lyžovat? 😃 my jsme dva nelyžaři, ale absolutní 😃
panterka
5. únor 2010
tak frčíme domů 😉
mispuli
5. únor 2010
no to my taky uvidíme,co na to řeknou moje a ale hlavně frantovo kolena,pořád si říká,že bude dělat doma dřepy a ještě se k tomu nedostal, a já se strašně "netěším",aby se něco nepo...
mispuli
5. únor 2010
oli ty jedeš dneska na hokej? Já bohužel zase ne,jak je to v pátek,tak nemáme hlídání,děda jezdí do budějovic,sbírá peníze a maji schůzky a babi by je oba nezvládla
hankah
5. únor 2010
ahojky holkí,

v MC to bylo fajné, akorát spousta lidí - tolik jsem jich tam ještě nezažila - hůplný nával....

Marti, neboj!! to dopadne super, znám hodně holek, kterým testy nevyšly nejlíp a na plodovce se nic nepotvrdilo.jen ta nejistota čekání je asi blbá. všechno dobře dopadne.......

Oli - gratulujujujem. jsi šikovná......

tak my měli lyže naplánované tak za 14 dnů,ale doktoři mě vyvedli z omylu že nejdřív koncem března. tak mám smůlu a to je zrovna tkaová krásná zima se spoustou sněhu a dalo by se i dobře běžkovat všechno - ach jo......

babi šla teď s dětma ven,tak já se jdu pustit do nějaké činnosti - debordelizaci bych potřbeovlaa udělat i u nás, nechceš beat přijít..... 😃
panterka
5. únor 2010
holky, tak jsme doma...

Luci, na hokej nejedu 😞 měl přijít truhlář okouknout pokojíček, chcem tam nechat udělat psací stůl pod okno, aby byl pro oba kluky, ale manža si to spletl a přijde až příští týden, tak si táta vzal permici a mezitím už jjí udal 😞 ani nevím, jak jsem naštvaná, jak mě to hrozně štve, protože já nemůžu jít ani úterý, protože manža jede po,út služebně do německa a Hyneček má harmoniku, tak tam s ním musím a mamka bude hlídat Jáchymka, oba bych jí nechat nemohla 😞 hrozně mě to štve! 😞

Hani, díky 😉 já jsem Ti vlastně neodpověděla, ptala jsi se, co dělám za školu... dělám na pedáku Finanční matematiku, není to učitelskej obor, budu jenom bc., teda jestli to dodělám :-p Leni, to je i pro Tebe 😉

jinak mi kámoška poslala tohle http://www.chnapikcb.wz.cz/ , tak na to jukněte, jestli by to nebylo na nějakej srazík 🙂 ještě jsem to nezkoumala, hned vám to sem hážu 😉
mispuli
5. únor 2010
oli to naštve,kor když už moc doma hrát nebudou,tedy myslím v základní části,jestli chceš můžu ti poslat netovou adresu,kde můžeš koukat na zápas přímo ze stadionu,za chvíli si to tam jdu pustit 😉

jsem zvědavá jak my budeme řešit stůl,chtěla bych do elka,asi to bude muset frantas namalovat a zadat svýmu vzdálenýmu bratrancovi,co je truhlář,už nám dělal jednu skřín a postele

ten hrací koutek s kavárnou vypadá hezky a nabídka služeb 😉

míša se mi zase zlovila v hajzlu :-p :-p ,zapomněla jsem zavřít dveře do koupelny,no prostě jsem debil 😞 😞
olina.s
5. únor 2010
Oli, palec nahoru 😉

Ta kavárna vypadá dobře, teda zatím není fotogalerie, ale alespoň další místo, kam se dá zajít 😉

Luci, kupte Míše nějaký hračky 😃 😃
mispuli
5. únor 2010
oli 😃 😃 😃