• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Odpočívat budu. Zaúkoluju mamku. A já se budu válet. :grinning:
To jsou opravdu samé výhody. Já teď dělala špízy na bramborách podle MMB jen jsem to trošku míň ochucovala kvůli malému a to bylo taky super. Žádné špinavé nádobí kromě pekáče a k tomu to bylo výborný. Takže taky dobrý. :grinning:
5. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, dneska se musím činit! Přešila jsem Anettce povlečení a psovi vyrobila kabátek, aby mi neumrzl. K obědu udělám rybí prsty s kaší. Peru o 106, hlavně musím vyprat a vyžehlit výbavičku pro mimíska. Ted si ale potřebuju nakapat Pinosol do nosu, na minutku si lehnout a nechat působit a možná se mi konečně podaří vysmrkat! :grinning: Už mám od dýchání pusou úplně popraskaný rty? :angry:
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme nejradši všechno z jednoho hrnce či pekáče :grinning: :grinning:

my dopadneme tak,že se dojdu mrknout,co mají tady v bufíku,vezmu krabičky,zavolám tatkovi a on nám tam papání koupí,abysme tam nemuseli stát ve frontě,prostě se mi dneska nic nechce,odpoledne pojede tatka na hokej do budějek a pak jde rovnou na pivko,tak nás čeká celý den osamotě :wink: ,tak se jdeme oblíkat
5. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Šáry, jsi nějaká akční. :grinning:
Tak snad se ti ten nos rychle uvolní. Já nejvíc nesnáším, když to přez den jde a v noci se budím a nemůžu dýchat.
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska budeme taky sami. U nás jde MM taky na pivko.
5. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mě trefí!!!!!! Anettce naskákala na tělíčku vyrážka! Co nás ještě potká? :astonished: :frowning2:
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a měli už jste 6.nemoc? psala jsi že měla teploty,nebo se mi to už plete?

tak my už máme oběd,děti budou mít řízek a já plněnou papriku s rajskou a knedlem,tu já miluju a nikdo z rodiny o ní nestojí,tak si jí takhle občas koupím od nás z bufíku a dětem nechám trochu omajdy na večeři a udělám jim k tomu těstoviny,ty můžou v jakýkoliv podobě :wink:
5. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ne neměli. :confused: Co to je? :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt se mi to ted celkem plete,ale pokud měla anetka aspon 2-3 dny vysoký teploty a pak teplota zmizí a dítě se osype,tak to bývá tzv. šestá nemoc,ta vyrážka vypadá většinou jako taková drobná krupička a za 2-3 dny sama zmizí http://www.novyvek.cz/?sekce=maminka&pg=clanek&id=742,projde si tím skoro každý dítě a není to nic drastickýho
5. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se dneska kupodivu spinká :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to by možná mohlo být ono. Teplotu měla naposledy včera ráno (38,6), od té doby je bez teplot.
5. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to by mohlo,ta vyrážka by fakt měla během 2-3 dní zmizet a většinou ani nebývá dráždivá,ale pokud se ti drbe,tak jí fenistil nemůže ublížit,tedy pokud se teploty nevrátí,pak by to asi bylo něco jinýho
5. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jí to namazala A-dermou, je to sice mastička určená na atopák, ale mě pomáhá na vyrážku taky. Neřekla bych, že jí to svědí nebo nějak jinak vadí. Je v pohodě, dokonce se i pořádně naobědvala, hubeňour náš malej!
5. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já bych si tipla,že to bude ono,pamatuju si míšu i honzíka,taky vysoký horečky,ke všemu míša je měla jen v noci a přes den ne,jíst nechtěli,ale vyrážku si nedrbali a pak to bylo úplně v pohodě :wink:

já se nabouchala ta rajská byla výborná,takhle fakt nezhubnu :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dík.

Jen počkej, ve Stromovce půjdou kila dolů samy! :grinning:
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu,stromovka to jistí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já se těším,až bude hezky,dostala jsem ty kolečkový brusle,tak je budu prohánět,jen ještě musím vymyslet jaka co s míšou,jestli mi bude sedět v kočáře a budu ji talčit před sebou,ale nejdřív se na nich budu muset naučit,nikdy jsem na nich nestála a taky si koupit chrániče na všechno možný :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, brusle mám taky. Stála jsem na nich jen jednou :sweat_smile: To samý lyže! Lyžovat jsem nebyla dobrý 4 roky!
5. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak to mám za dvě :sunglasses:

jsem teď u manži v práci, když jsem tentokrát neměla s kým pokecat :sweat_smile:

Marti, budeme na vás myslet, ať všechno proběhne bez problémů a mimi je v naprostým pořádku :wink: neboj, taky neznám nikoho, komu by to vyšlo špatně :wink:
5. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli super,chybí tady smajlík s palcem nahoru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

šári na lyže jedeme po 7 letech,holt se jednou do toho zase musíme dát
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dík :wink: tak zase příští pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, super! :slight_smile: :wink:

Luci, já bych jela na lyže hned, i když nevím co by mi na to říkalo koleno. :confused:
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechcete někdo naučit našeho Hynďu lyžovat? :grinning: my jsme dva nelyžaři, ale absolutní :grinning:
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak frčíme domů :wink:
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my taky uvidíme,co na to řeknou moje a ale hlavně frantovo kolena,pořád si říká,že bude dělat doma dřepy a ještě se k tomu nedostal, a já se strašně "netěším",aby se něco nepo...
5. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ty jedeš dneska na hokej? Já bohužel zase ne,jak je to v pátek,tak nemáme hlídání,děda jezdí do budějovic,sbírá peníze a maji schůzky a babi by je oba nezvládla
5. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkí,

v MC to bylo fajné, akorát spousta lidí - tolik jsem jich tam ještě nezažila - hůplný nával....

Marti, neboj!! to dopadne super, znám hodně holek, kterým testy nevyšly nejlíp a na plodovce se nic nepotvrdilo.jen ta nejistota čekání je asi blbá. všechno dobře dopadne.......

Oli - gratulujujujem. jsi šikovná......

tak my měli lyže naplánované tak za 14 dnů,ale doktoři mě vyvedli z omylu že nejdřív koncem března. tak mám smůlu a to je zrovna tkaová krásná zima se spoustou sněhu a dalo by se i dobře běžkovat všechno - ach jo......

babi šla teď s dětma ven,tak já se jdu pustit do nějaké činnosti - debordelizaci bych potřbeovlaa udělat i u nás, nechceš beat přijít..... :grinning:
5. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme doma...

Luci, na hokej nejedu :frowning2: měl přijít truhlář okouknout pokojíček, chcem tam nechat udělat psací stůl pod okno, aby byl pro oba kluky, ale manža si to spletl a přijde až příští týden, tak si táta vzal permici a mezitím už jjí udal :frowning2: ani nevím, jak jsem naštvaná, jak mě to hrozně štve, protože já nemůžu jít ani úterý, protože manža jede po,út služebně do německa a Hyneček má harmoniku, tak tam s ním musím a mamka bude hlídat Jáchymka, oba bych jí nechat nemohla :frowning2: hrozně mě to štve! :frowning2:

Hani, díky :wink: já jsem Ti vlastně neodpověděla, ptala jsi se, co dělám za školu... dělám na pedáku Finanční matematiku, není to učitelskej obor, budu jenom bc., teda jestli to dodělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leni, to je i pro Tebe :wink:

jinak mi kámoška poslala tohle http://www.chnapikcb.wz.cz/ , tak na to jukněte, jestli by to nebylo na nějakej srazík :slight_smile: ještě jsem to nezkoumala, hned vám to sem hážu :wink:
5. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to naštve,kor když už moc doma hrát nebudou,tedy myslím v základní části,jestli chceš můžu ti poslat netovou adresu,kde můžeš koukat na zápas přímo ze stadionu,za chvíli si to tam jdu pustit :wink:

jsem zvědavá jak my budeme řešit stůl,chtěla bych do elka,asi to bude muset frantas namalovat a zadat svýmu vzdálenýmu bratrancovi,co je truhlář,už nám dělal jednu skřín a postele

ten hrací koutek s kavárnou vypadá hezky a nabídka služeb :wink:

míša se mi zase zlovila v hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zapomněla jsem zavřít dveře do koupelny,no prostě jsem debil :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, palec nahoru :wink:

Ta kavárna vypadá dobře, teda zatím není fotogalerie, ale alespoň další místo, kam se dá zajít :wink:

Luci, kupte Míše nějaký hračky :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek