• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Holky, neodebíráte některá Burdu? jde mi o střihy na něco pro děti, nejsem žádná zdatná švadlena, jen bych chtěla něco zkusit nebo nemáte radu, kde nějaké střihy sehnat?
5. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli moje mamča nějaký burdy s dětskýma střihama má,určitě vím,že má tu poslední na celej rok,některý věcičky tam jsou docela hezký

tý vo.e kdyby jsme nebyli hračkama zavalený,tak jí i nějakou koupím,ale ona je tak hodná,že si vyhraje se štětkou na záchod,s kostkama ledu,s ruličkama od toaletáku,s tamponama...tak nám šetří peníze :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci (já mám furt tendenci psát Míšo:grinning:), ten link znám, alee to víš, doma na to nemám čas, jak to zapnu, tak jsou u mě a přes ty jejich paličky nic nevidím :grinning:

jo, tak tampony a slipovky jsou taky Jáchymkovo oblíbený hračky :grinning: :grinning: pořád se mi hrabe ve spodním prádle :grinning:

Luci, já chci ten stůl mít po celý jedný straně pod oknem, každej bude mít půlku, po stranách chci vyhnat nahoru poličky a uprostřed nějak vyřešit tiskárnu atd. :wink:

ta kavárna se bude muset vyzkoušet, jaký to tam je :wink:

jinak s šitím neporadím, já jsem absolutně levá a moje mamka je pletařka :wink:
5. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
g trčřrt;
5. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá, to je Míša? :grinning:
5. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to napsala a odeslala míša,prostě génius

já jsem na takový práce taky úpně levá,moje mamča šije,plete,háčkuje,tak já nemusím :wink:
5. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mi změnila styl písma a já nevím,jak to vrátit zpátky :confounded:
5. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
není nad naše miláčky :grinning:

Lucko, už se zase vezou, co? :unamused: možná je nakonec lepší, že tam nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem ti to chtěla napsat,když oni s bolkou a brnem neuměj hrát :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli ted koukáte na večerníček,tak jak je ta reklama na tu knížku a dvd Od Andulky po žížalu,tak to Honzík dostane k narozkám,když to dávali v kouzelný školce,tak se mu to moc líbilo,tak jsem ráda,že to vydali,kupovala mi to kamarádka v práglu a zrovna dneska to franta od ní přinese z hospody :wink:
5. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, většinou jim to jde s těma silnýma soupeřema, ale tyhle slabší, co prostě potřebujem porazit, to je vždycky naprd :unamused: no, jsou to existenční zápasy, tak musí máknout hošánci...

Luci, nevíš, ve kterých novinách nebo časopisu vyjde nějakej podrobnej přehled olympiády?
5. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my máme skoro všechny ty díly nahraný :wink: Hynďovi se to taky hrozně líbilo :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ale to Brno jede :wink: vede nad Pardubkama
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to může tvrdit každej, že jeho děti mají hraček dost :grinning: Možná nemáte dost podnětný hračky :grinning: :grinning: Je teda pravda, že museli mít taky docela dlouho odpaďák mimo kuchyň :grinning: :grinning:

Ona měla vyjít nějaká Burda snad v září 09, kde bylo něco pro děti, jen bych chtěla něco zkusit, jsem spíš neodborník, ale mám stroj, tak ať nezahálí.
5. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tady si to číslo můžeš asi objednat, ne? http://www.burda.cz/clanek/6/predplatne_stanek.html

já mám tedy stroj taky, ale asi ho zahálet nechám :sweat_smile: jsem fakt levá
5. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, Oli, to je docela mazec. název zní dost odborně.......

Luci, počkej až ti z toho záchodu přinese "kafíčko" že ho máš vypít - to byl nějaký vtip, ne.......

ta herna vypadá dost dobře - mi přijde, že to BB je pro dítka od 3 let dost drahý......
5. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Hani :wink: no, je to docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

právě, já bych Hynďu do BB ráda vzala, ale když vidím ty prachy, je to děs :unamused:
5. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě tu s váma chvilku pobydu a večer zas máknu na bakalářce :unamused:
5. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jj, to by mohla být ona.

Hani, já myslím, že my taky nebudeme s Kájinkou do BB po 3.narozkách chodit, taky mi přijde 150.- dost.
5. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter a kladno nad zlínem :rolling_eyes:

holky není nad suchý těstoviny,já vůl jim nechávám dobrou rajskou a oni to nechtěj,ale suchý joo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oli s tak já se mrknu až budeme u našich,kdyžtak bych ti dala vědět,co tam má :wink: :wink:

GÓÓÓL!!!!!
5. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, a zase jít tam jen s Jáchymkem, to by mi bylo líto, že jsem tam nevzala Hynďu, kterýmu by se to určitě líbilo :wink:
5. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi říkala ještě kamarádka, že někde u Pavlače - u náměstí - jePizzerie, kde chtějí udělat děts.koutek, že se tam naučilo chodit dost maminek, že je to tam nekuřácké, tak snad bude další možnost :wink:
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, neke :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, až já nebudu mít příští rok školu, tak s váma budu srrazíkovat pořád :grinning:
5. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snopek dal gol, jo? :grinning: tak to už je fakt zoufalost
5. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkuju, ono to nechvátá :wink:

Už se těším na olympiádu, úplně mi to GÓÓl připomnělo Nagano :grinning:
5. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli s,tak to je přesně ta burda,co mamča má,pamatuju si titulní stránku :slight_smile: :slight_smile:

holky a kolik stojí BB a kde to vlastně je?tak už se jen ptám kde to je,cenu vidím :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Nagano, to jsme sledovali hodně ve škole :wink: akorát teda nevím, jak budu koukat v noci :grinning:
5. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě letos sport nějak nebere - já jsem takový ten fanda,který fandí až na konci - ze mě toho moc nemají, ale třeba na střední jsme na hokeje dost chodili..... ale třeba před vánocema jsem vydržela do jedný do noci koukat na tenis........ :wink:

v Plachého byla taky jedna kavárnička s koutkem a byl podstatně lepší nez v Mléčným baru,ale vydrželo to tam jen chvilinku. to jsem zvědavá co bude dalšího. ono až bude zas léto,tak to bude jiný - to budem lítat po té stromovce - taky ty 4kila ne a ne dát dolů.......
5. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek