České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
olina.s
5. únor 2010
Holky, neodebíráte některá Burdu? jde mi o střihy na něco pro děti, nejsem žádná zdatná švadlena, jen bych chtěla něco zkusit nebo nemáte radu, kde nějaké střihy sehnat?
mispuli
5. únor 2010
oli moje mamča nějaký burdy s dětskýma střihama má,určitě vím,že má tu poslední na celej rok,některý věcičky tam jsou docela hezký

tý vo.e kdyby jsme nebyli hračkama zavalený,tak jí i nějakou koupím,ale ona je tak hodná,že si vyhraje se štětkou na záchod,s kostkama ledu,s ruličkama od toaletáku,s tamponama...tak nám šetří peníze 😃 😃
panterka
5. únor 2010
Luci (já mám furt tendenci psát Míšo😃), ten link znám, alee to víš, doma na to nemám čas, jak to zapnu, tak jsou u mě a přes ty jejich paličky nic nevidím 😃

jo, tak tampony a slipovky jsou taky Jáchymkovo oblíbený hračky 😃 😃 pořád se mi hrabe ve spodním prádle 😃

Luci, já chci ten stůl mít po celý jedný straně pod oknem, každej bude mít půlku, po stranách chci vyhnat nahoru poličky a uprostřed nějak vyřešit tiskárnu atd. 😉

ta kavárna se bude muset vyzkoušet, jaký to tam je 😉

jinak s šitím neporadím, já jsem absolutně levá a moje mamka je pletařka 😉
mispuli
5. únor 2010
g trčřrt;
panterka
5. únor 2010
ahááá, to je Míša? 😃
mispuli
5. únor 2010
to napsala a odeslala míša,prostě génius

já jsem na takový práce taky úpně levá,moje mamča šije,plete,háčkuje,tak já nemusím 😉
mispuli
5. únor 2010
a ještě mi změnila styl písma a já nevím,jak to vrátit zpátky :-S
panterka
5. únor 2010
není nad naše miláčky 😃

Lucko, už se zase vezou, co? :-| možná je nakonec lepší, že tam nejsem :-p
mispuli
5. únor 2010
zrovna jsem ti to chtěla napsat,když oni s bolkou a brnem neuměj hrát 😞 😞
mispuli
5. únor 2010
jestli ted koukáte na večerníček,tak jak je ta reklama na tu knížku a dvd Od Andulky po žížalu,tak to Honzík dostane k narozkám,když to dávali v kouzelný školce,tak se mu to moc líbilo,tak jsem ráda,že to vydali,kupovala mi to kamarádka v práglu a zrovna dneska to franta od ní přinese z hospody 😉
panterka
5. únor 2010
Luci, většinou jim to jde s těma silnýma soupeřema, ale tyhle slabší, co prostě potřebujem porazit, to je vždycky naprd :-| no, jsou to existenční zápasy, tak musí máknout hošánci...

Luci, nevíš, ve kterých novinách nebo časopisu vyjde nějakej podrobnej přehled olympiády?
panterka
5. únor 2010
Luci, my máme skoro všechny ty díly nahraný 😉 Hynďovi se to taky hrozně líbilo 🙂
panterka
5. únor 2010
hele, ale to Brno jede 😉 vede nad Pardubkama
olina.s
5. únor 2010
Luci, to může tvrdit každej, že jeho děti mají hraček dost 😃 Možná nemáte dost podnětný hračky 😃 😃 Je teda pravda, že museli mít taky docela dlouho odpaďák mimo kuchyň 😃 😃

Ona měla vyjít nějaká Burda snad v září 09, kde bylo něco pro děti, jen bych chtěla něco zkusit, jsem spíš neodborník, ale mám stroj, tak ať nezahálí.
panterka
5. únor 2010
Oli, tady si to číslo můžeš asi objednat, ne? http://www.burda.cz/clanek/6/predplatne_stanek....

já mám tedy stroj taky, ale asi ho zahálet nechám :-N jsem fakt levá
hankah
5. únor 2010
tý jo, Oli, to je docela mazec. název zní dost odborně.......

Luci, počkej až ti z toho záchodu přinese "kafíčko" že ho máš vypít - to byl nějaký vtip, ne.......

ta herna vypadá dost dobře - mi přijde, že to BB je pro dítka od 3 let dost drahý......
panterka
5. únor 2010
ahoj Hani 😉 no, je to docela mazec :-p

právě, já bych Hynďu do BB ráda vzala, ale když vidím ty prachy, je to děs :-|
panterka
5. únor 2010
ještě tu s váma chvilku pobydu a večer zas máknu na bakalářce :-|
olina.s
5. únor 2010
Oli, jj, to by mohla být ona.

Hani, já myslím, že my taky nebudeme s Kájinkou do BB po 3.narozkách chodit, taky mi přijde 150.- dost.
mispuli
5. únor 2010
panter a kladno nad zlínem 8-(

holky není nad suchý těstoviny,já vůl jim nechávám dobrou rajskou a oni to nechtěj,ale suchý joo :-p

oli s tak já se mrknu až budeme u našich,kdyžtak bych ti dala vědět,co tam má 😉 😉

GÓÓÓL!!!!!
panterka
5. únor 2010
právě, a zase jít tam jen s Jáchymkem, to by mi bylo líto, že jsem tam nevzala Hynďu, kterýmu by se to určitě líbilo 😉
olina.s
5. únor 2010
Teď mi říkala ještě kamarádka, že někde u Pavlače - u náměstí - jePizzerie, kde chtějí udělat děts.koutek, že se tam naučilo chodit dost maminek, že je to tam nekuřácké, tak snad bude další možnost 😉
panterka
5. únor 2010
no, neke 🙂
panterka
5. únor 2010
holky, až já nebudu mít příští rok školu, tak s váma budu srrazíkovat pořád 😃
panterka
5. únor 2010
Snopek dal gol, jo? 😃 tak to už je fakt zoufalost
olina.s
5. únor 2010
Luci, děkuju, ono to nechvátá 😉

Už se těším na olympiádu, úplně mi to GÓÓl připomnělo Nagano 😃
mispuli
5. únor 2010
oli s,tak to je přesně ta burda,co mamča má,pamatuju si titulní stránku 🙂 🙂

holky a kolik stojí BB a kde to vlastně je?tak už se jen ptám kde to je,cenu vidím :-N :-N
panterka
5. únor 2010
jojo, Nagano, to jsme sledovali hodně ve škole 😉 akorát teda nevím, jak budu koukat v noci 😃
hankah
5. únor 2010
tak mě letos sport nějak nebere - já jsem takový ten fanda,který fandí až na konci - ze mě toho moc nemají, ale třeba na střední jsme na hokeje dost chodili..... ale třeba před vánocema jsem vydržela do jedný do noci koukat na tenis........ 😉

v Plachého byla taky jedna kavárnička s koutkem a byl podstatně lepší nez v Mléčným baru,ale vydrželo to tam jen chvilinku. to jsem zvědavá co bude dalšího. ono až bude zas léto,tak to bude jiný - to budem lítat po té stromovce - taky ty 4kila ne a ne dát dolů.......

Začni psát odpověď...

Odešli