• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
to je neuvěřitelný, že už je to 12let
5. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vám dám na střechu nějaké obrázky kuchyní co jsem vytvořila - koukněte mi na ně a řekněte mi prosím, která by se vám líbila a zdála by se nějpraktičtější - já si nějak nemůžu vybrat...... :-/
5. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jdu číst Jáchymajdovi pohádku a uložit ho, pak ještě juknu, zatím pa :sunglasses:
5. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, u nás to samý :grinning:
5. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc děkuju :wink:
5. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani 4 kilča,jéé co bych za to dala ,já musím sundat aspon 8 :unamused: :unamused:

tak to my jsme s frantou do sportu blázmi oba :grinning: :grinning: ,když je nějakej přenos a není nic v telce,tak je jasný,že bude hrát sport,když je franta v práci a běží nějakej sport,kterej vím,že ho zajímá,tak mu posílám výsledky,no fakt jsme uhozený,hledali,nebo spíš nehledali jsme se a našli se :grinning: :grinning: :grinning:

olympiáda je jasná,naštěstí jsem koukala,že toho docela dost bude dopoledne v telce,jo a nagano,akorát jsme byli na lyžáku v železnej rudě,když si katka dojela pro medaily,to bylo někdy kolem čtvrý hodiny ráno,mám pocit,že jsme na to vydrželi dva :grinning: a hokejový zápasy jsme sledovali na katedře místo přednášek a seminářů
5. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy ted koukám,že jsem češtinář na baterky,samozřejmě pro medaili

my si dáme na uspání noc na Karlštejně,já si nemůžu pomoc,ale mě ještě neomrzela a nevadí mi,že to dávaj co každej půl rok
5. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlavně od 14ti žiju budějckým hokejem :grinning: ale řeknu vám, že je to náročný, zvlášť když tomu manža neholduje, ale zase je to výhoda, že se nehádáme o hlídání :grinning:
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do mýho vysněnýho je taky tak alespoň 6,ale to vím, že nedám...... :frowning2:

já sport radši v reálu-takový ten rekreační, tak se spíš projedu na kole, zahraju squahs, když je spoluhráč. ale je fakt, že když sledovala celá parta v hospodě nějaký zápasy,tak atmosféra byla super..... a když náhodou něco vidím, tak mě taky úplněmrazí, jak to ti komentátoři umí krásně navodit...... :wink:
5. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo se to tu ptal na přehled olympiády,určitě vyjde ve sportu a je myslím už v dnešním magazínu sportu :wink:
5. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to jsem byla já :wink: tak dneska už to určo nestihnu... kdybys věděla, kdy vyjde něco přesně, tak mi prosím písni, ju? abych si to stihla koupit :wink: nějak o těch novinách a tak nemám přehled
5. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani akorát komentátoři na nově,ještě,že už si vypůjčili jiný :wink:

to my rekreačně taky,dokud nebyly děti,tak jsme jezdili lyžovat a hodně na kolech,squash mě taky baví,ale moc ho neumím,ale vícemeně cokoliv,ale nemám moc ráda individuální sporty,ráda plavu,ale dělat to závodně by mě nebavilo,stejně tak běhání dlouhých tratí moc nemusím
5. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy jestli zas prohrajou na penalty :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak si k tý bakalářce taky zapnu Noc na karlštejně :wink: hele, tak už je prodloužení, co?
5. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na to si počkám...
5. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, holky,tak to budu rekordman - já potřebuju 15 :angry: A to není nijak přehnaný, kdybych je shodila, tak pořád nebudu žádnej velkej hubeňour.
Zítra jedem nach Pilsen, tak se na koníka nedostanu.
Na olympiádu se taky těším, letní mě nebaví, ale na zimní koukám skoro na vše, jen na takový jeden záhadný sport ne - tuším curling (posílají tam takový "žehličky" po ledě a zběsile u toho zametají smetákama :grinning: :grinning: :grinning: ).
5. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jo curling mě docela i baví, ale nějak jsem do toho zas nepronikla :grinning:
5. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a když do curlingu pronikneš tak je to super sport,ale chce to rozumět pravidlům,já mám zase radši letní,ale ani zimní nepohrdnu :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je mi taky jedno, jestli je zimní nebo letní :wink: mně snad nebaví jen fotbal
5. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a máme tu nájezdy, na ty se teda podívám a pak jdu
5. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to mi pak budeš muset ty pravidla vysvětlit :wink:
5. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli taky na ně čekám a pak jdeme sledovat ležmo :grinning:
5. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sláva Vencovi Pletkovi! :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon že tak,dva body doma :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se objevím po desátej
5. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se neobjevím... zítra jedem ke tchánovcům, tak až pak :wink: dobrou
5. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Bezbot je na Máji - kousek od multikina

http://bezbot.cz/

Olympiádu moc neprožívám, teda zimní. Ale adrenalin pro mě byl, když jsme měli v Aténách Hatlu - koníci to je moje! :grinning:

Oli jsi se svýma 4 kilama fakt trapná! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Předpokládám, že po porodu budu tak na 70 kg, takže to je ještě 12 kg přebytek z mojí původní předtěhu váhy.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak a kdo bude rekordman???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dokuchala rybu, Karlštejn končí, tak se mějte holky sporťačky....... :grinning:

a co s tou kuchyní - jste mi žádná neporadila........ :cry: :dizzy_face: tak dobrou.........

jo Oli a to už jedeš tedy třeťák..........
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, už se jdu číhnout na tu kuchyň :wink: . Se přiznám, že jsem na to zapomněla. :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári kolik máš??
5. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek