• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Hani, nejvíc se mi líbí ta první zelená varianta. Má asi ze všech nejvíc úložných prostor. Závidím tak velkou kuchyň :sweat_smile: . Ten náš "krcálek" co máme už mě pěkně štve!
5. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
o krcálkách mi ani nemluv...... :wink: cca 40m2 pro 4 osoby je někdy fáááákt málo........ :wink:
ani teď nevím, jeslti jsem nezapomněla popřát Anetce k narozkám - jestli jo,tak dodatečně všechno nej.... :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme.

Ještě jsem si vzpomněla, že v Bydlení je hra dělali moooc pěknou kuchyň. Klidně bych ji brala úplně přesně, jak ji udělali. :sweat_smile:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/410236100081003-bydleni-je-hra/
5. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vidíš, na to mě naváděla kamarádka a ještě jsem se nedostala k tomu, abych na to koukla...... :slight_smile:

22.1. má narozeniny moje mamka, moje skvělá přítelkyně a kamarádkce se narodilo letos miminko ..... :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš. Já měla termín na 23., to má MM svátek. :slight_smile: Anettce se ale už nechtělo čekat. :grinning: Nevadí, hlavně že je zdravá. :dizzy_face:

V tom Bydlení.... je to krásná kuchyň, ale mazec peněz. :confounded:
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tu na to koukám a 550 je fakt mazec........ :-O
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no, ale tak oni tam říkali, že budou utrácet... byla tam i vinotéka a spoustu takových vychytávek, který bych třeba i oželela. :wink:
5. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani mě se nejvíc líbí ta vínová se sporákem zvlást naproti :wink:
5. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo a teď jsem do dokoukala a ještě o 100 překročili, ale je fakt, že tam mají i obývák. no ale i tak je to darda. si ten chlapík hledal určo nevěstu přes TV.......... :grinning:

tak já jdu chrupčit, zítra nás čeká plesování.........

dobrou a díky holky
5. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ještě jednou děkuji. Jste hodný. :slight_smile:
Jinak S vánou mi nemluvte. Já chci po druhém mimi schodit min. 20 kg. Ale to se mi asi nepovede. Chybí mi jedna drobnost a to je vůle. Jsem závislák na sladkém. :grinning:
Hani, mě se líbí taky buď ta první zelená nebo ta třetí červená.
6. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak mně se líbí právě taky ta první bílá nebo ta vínová se sporákem naproti :wink: ale nejvíc asi ta první, ta se mi zdá nejpraktičtější :wink:
6. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani užijte si plesování :wink:

mě taky chybí vůle :sweat_smile: a ještě víc mi chybíkolektiv,při basketu mi posilování nikdy nevadilo,ale sama se k němu přinutit nemůžu,tady u nás sice je i nějaký cvičení,ale to mě nebaví a ted je ještě v době,kdy hcodím s klukama na basket,tak jdu radši tam :wink:

tady se od rána sype,chvíli je to sníh,chvíli sníh s vodou :unamused: ,musím dojít nakoupit,tatka dospává včerejšek,taky vymyslet,co k obědu,bud bude masíčko s kuskusem nebo zapečený s bramborama a cibulí a smetanou z jednoho pekáče :wink:
6. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady taky něco padá a bude to asi hnus :unamused: navíc my jedeme do toho Brloha, tak ta cesta určitě bude ňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o hubnutí s vámi nedebatuju :sweat_smile: :grinning: posilování je něco jinýho, ale ta vůle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž už by ten sníh někdo tam nahoře vypnul! To je šílený! :angry:

Exém se nám rozlezl až na hlavu :rolling_eyes:

No, jdu posilovat :grinning: - se žehličkou! :sweat_smile:
6. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to klidně může bejt,míša to taky měla ve vlasech,teploty se nevrátily?
6. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem to rozlouskla,budou kuřecí stehýnka s kuskusem :wink:
6. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme teda toho kapřa,ale kuře s kuskusem zní dobře - jak ho děláš? jsem ho tuhle koupila a taky z něj chci něco zkusit......

tak s nemocí neporadím - my jsme zatím bez nějakých nemocí - ťuk, ťuk, klepu to na zuby - na nás to asi čeká až ve školce..... :wink:
6. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani normálně jsem hodila do trouby upéct stehna,chce to hodně štávy a kuskus dělám jako přílohu poDle návodu

holky máme den na hov..,franta zjistil,že nemá peněženku,peníze v ní nebyly,ale občanka,řidičák,karta do bankomatu,permice na hokej,no šel z hospody ještě do baru,co je tady vedle nás,nikdy tam nechodí,tak nevím,co ho napadlo :frowning2: :frowning2: ,zaplatil tam posledníma penězma a ted dopo přišel na to,že peněženku nemá :frowning2: ,už volala do spořky,aby blokly kartu,před chvílí šel prohledat okolní popelnice,jestli se jí třeba někdo nezbavil,pak zajde na policajty :frowning2: :frowning2: ,a to máme jet ve středu do toho rakouska a v práci se bez auta neobejde :frowning2: :frowning2:
6. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky našla se,přišli nám ji vrátit,zapomněl ji v tom baru,ten kámen,co mi spad ze srdce musel bejt spyšet až u vás,možná i v tom rakousku :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
moc vás tu nedočítám :grinning: To se nedá. Nějak teď není na pc čas ani nálada. Ale teď mám chvilku čásek, jsou tu naši, tak si vzali Domču ven, ale pak už zase jedou domu. To je taková pohoda, když mi s ním někdo pomůže a někdo ho zabaví jinej :grinning:

Mispuli, tak to je dobře s tou peněženkou. Doklady pak obíhat, to je strašný.

Hani, mě se taky nejvíc líbila tak první kuchyň a pak ta s tou červenou, asi třetí byla.
6. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, tu tíhu toho kamene znám. Mě to taky jednou potkalo. :slight_smile: Hlavně že to dopadlo takhle dobře.
Hani, tak máš kuchyň vyřešenou. :grinning:
6. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky....... :slight_smile: jste hodné........ :wink:

tak s peněženkama to znám - já a ztrácení peněženek a dokladů je jedna dlouhá kapitola - by vám Milan mohl vyprávět......... je dobře, že se našla - to obíhání je nejhorší.........

já mám taky dnesk ašpatný dedn - taťku ráno odvezli do nemocnice s infarktem :cry: . nakonec ho převezli z JH do ČB - tak ho tu mám alepsoň po ruce..... jsme měli jít na ten ples,ale nikam nejdem, já nejsem schopná někam jít........
6. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....

koukám samý dny nanic... Hani, hlavně, ať je taťka co nejdřív dobrej, jak to s ním vypadá? :confused:
Luci, tak to se nedivím, že Ti ten šutr spadl, protože je to vopruz to všechno obíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás taky den naprd :unamused: byli jsme u tchánovců, Hynďa šel k MM bratrancovi, má skoro stejně starýho kluka a že přijde za půl hoďky, no samo, že nedorazil a to je tchýně viděla z okna, že už jdou, tak je šel tchán hledat a přišel s promočeným Hynďou, prej zahučel do rybníčka :unamused: holky, mě z toho kluka omejou... fakt zlatý Jáchymajdovo období vzdoru, to není nic proti tomuhle období, co má teď Hynďa... a to si ani nepředstavuju pubertu :rolling_eyes: já fakt nevím, co s ním...
6. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to mi je moc líto, snad to bude s taťkou v pořádku.

Panter, to je taky síla, ještě že se mu nic nestalo.
6. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, nejhorší je, že kdyby ho nešel tchán hledat, tak on by normálně lítal dál promočenej venku :unamused: někdy si říkám, že není normální a fakt se děsím, že bude hůř a hůr...
6. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je taky teda dobrý. Ale ony ty děti v tomhle fakt někdy nepřemýšlí, si neuvědomí, co se může stát. Tak to ještě že ho šel hledat. No máme se asi taky na co těšit a puberty se děsím taky už teď.
6. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je Oli taky teda o strach. ještě, že byl jen "vykoupaný" a nic se mu nestalo. teda to je dneska den........ :angry: :confounded: :confounded:

taťka leží v koronárce a čeká ho bypass do dvou měsíců. holky, omlouvám se, že jsem sem s tím tak vpadla..... :pensive:

no já se děcek puberty teda celkem fakt bojím, já budu v přechodu a děti v puběrtě - to bude doma veselo.....
6. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak ať to všechno s taťkou proběhne bez komplikací a je brzy fit :pensive:

jako až Hynďa bude v pubertě, tak se Jáchymek akorát dostane do tohohle věku, co je Hynďa a to mě fakt omejou :unamused: naštěstí to byl jen malej zahradní rybníček, kdyby to byl rybník, tak na to radši ani nechci myslet... on má vůbec tenhle tejden takovej "výbornej" :rolling_eyes: už má zaracha, taťka mu vzal noťas a ještě má zákaz ňaminek, tak už mu nemáme co zakazovat...
6. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jaká ta kuchyně to teda vyhrává u Tebe?
6. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já dětem hrozila vždycky popelnicí - tak teba by to zabralo....... :grinning: Maru bude myslím klidná,ale Honulka bude asi pěkný kvítko a všechno mi to "spočítá"........ :wink:

no já nevím právě - na praktičnost ta první a na pohled ta třetí - ale pořád si nemůžu vybrat právě....... :grinning: jsem si je malovala sama to tam zkusím ještě trochu pozměnit......

tu "žeru" čokoládu - tak nevím kdy ty kila dám dolu.....
6. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek