• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Hani, doufám, že že taťkovi bude brzo dobře.
Jinak co se puberty týče, tak se hrozím už teď. Radši si to ani nepředstavovat. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, joooo, tak to jsem si taky myslela, že Hynďa bude v pohodě :grinning: on je klidnej pořád :grinning: ale někdy až moc... prostě trochu nám neposlouchá napoprvý :unamused: většinou ani napodruhý, napotřetí atd. ... a trochu se nám začal toulat cestou ze školy :sweat_smile: ale jak říkám, klidnej je pořád :grinning: tak si říkám, že Jáchymek je proti němu pořádný éro, tak třeba si to vybere teď a pak bude zlatej :dizzy_face: dost naivní představa, že jo :grinning:
6. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ta první je ale i moc pěkná :wink: já mám bílou linku a neměnila bych jí :sunglasses: a co udělat tu první v tý vínový barvě?
6. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, teď prohlížím fotky a narazila jsem na tuhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3740254#navigator , to je Viktorka od Kullliska, že jo? :wink:
6. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu zas na bakalářku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, v budějovický nemocnici hoří - je to možný....... :rolling_eyes: :angry:

Oli, barvy ještě nejsou stopro rozhodutý,byl to jen návrh jak by měla vypadat. nechci úplně bílou, ale takovou vlnku- je to na těhle stránkách http://www.trachea.cz/ a je to toto označení: Tvar 66B Fólie 185 - stříbrná vlnka

ať ti to jde od klávesnice........ :wink:
6. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky

hani já bych strašně chtěla mít sporák proti pracovní ploše :wink: :wink:

mišá kuž přes hodinku spí,dospává noc,jak si jednou říkám,že noc by mohla bejt v pohodě,tak mě vždycky vyvedou z omylu,včera odpoledne jsme si schruli celá rodina komplet,tak jsme se šli vyvětrat,zašli na návšetěvu ke známejm,stejně míša usnula večer až po desátý a honzík dokonce po jedenáctý,jak už odpoledne honzis nespí,tak nemoh zabrat :frowning2: :frowning2: ,my šli s frantou spát kolem jedný,ve dvě mě probudila křeč v břiše a sotva jsem usnula,tak v půl třetí začala brečet míše,drala se ven z postýlky,tak vzbudila honzise,chvíli jsme zkoušeli spát všichni 4 u nás,ale v půl pátý ráno zase řev,tak jsem se s ní přestěhovala do obýváku a spali jmse skoro do osmi

ještě jí nechám chvilku,po probuzení půjdeme ke tchánovcům,tedy spíš pojedeme,jinak dneska se usím pochválit,poved se mi oběd :wink: ,jedli všichni a to je občas co říct :grinning: :grinning:

šári ještě má anetka tu vyrážku nebo už to mizí
7. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, už to krásně slezlo! Včera to měla ještě na krku a trochu po obličeji a dneska už je všechno fuč! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Od včera taky začala krásně jíst, tak mám radost.

Jé, kuchyň bych si vymyslela hned. Sem by se mi ale žádná pořádná nevešla :frowning2: Chtěla bych hlavně hodně úložných prostor a velký jídelní stůl :sweat_smile: .

MM jel do práce, tak já půjdu vyzkoušet recept na jedny moc dobré řezy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si myslím,že jste úspěšně zdolaly 6.nemoc :grinning: :grinning:

řezy to zní dobře,určitě nějaký oříškočokoládový,co :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jmenují se "Orgasmus"!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale oříšky a čokoláda tam jsou.... :grinning:

No, hlavně aby jsme už byli úplně OK a mohli konečně zas chodit ven :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to by byla moje smrt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak tak pročítám bulvár a nestačím se divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsem četla tohle http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/37551-belohorcova-po-tezkem-porodu-prisla-nemoc.html, říkám si, co se děje a ono jde o žloutenku... a noviny z toho udělají kdovíco :rolling_eyes:

no, co si budem říkat :grinning: prostě celebrity nejsou smrtelníci, že jo :grinning:
7. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak už to holt je,a když má náhodou nějaká celebrita problémy,tak to neventiluje,jako např Kornová :wink: ,Belohorcová u mě není celebrita,ale pipina největší :grinning:

jsem zvědavá na co přijdou v tý budějovický nemocnici
7. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jojo, není celebrita jako celebrita :grinning: :grinning:

tak to by mě taky zajímalo, je to ale mazec :unamused:
7. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy oli,ty tozas hrajou :confounded:

holky myslíte,že míša někdy přestane hejkat
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si říkám,že je míša v kuchyni v klidu :grinning: :grinning: ,normálně si sundala pixlu s polívkou,postavila si to na židly a přehrabovala se v ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám na 168 hodin - reportáž o "létání miminek" a mám pěticentimetrovou husí kůži!!!!! :confounded: :confounded: :confounded: To je šílenost!
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tuhle reportáž jsem viděla v hlavním zpravodajství a je to teda fakt mazec,jak někdo může takhle ubližovat vlastním dětem a ještě když tak pláčou a jasně se jim to nelíbí :frowning2: :angry:
7. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se ani nedivím, že se to mimčům nelíbí. Mě by se to taky nelíbilo. Kdo tuhle krávovinu vymyslel.... :angry:
7. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

nedočítám vás,to je nad moje síly :grinning:

jen jsem kouksala,že tu máme marody,tak těm přeju brzké uzdravení :dizzy_face:

hydričko věřím že vše bude ok a mimísek je určitě zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce!!!

táááák holky osvítil mě takový nápad :fearful: :zipper_mouth: napadlo mě,co kdyby sme se domluvili a vyrazili třeba v létě na nějakou chatu??s dětma?že by to byl takový větší srazík?klidně pište svoje názory :wink:
8. únor 2010 v 10:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bea,jak se máte?zrovna včera jsme na vás myslela :wink:

srazík je super,my v květnu jedeme na 3 dny s holkama ze strakonic,jsem na to zvědavá 15 mamin 17 dětí :grinning: :grinning: ,já jsem pro,když nebudeme zrovna někde na dovolený,tak jsme pro všema deseti,ale neumím zařizovat :wink:

ad létání miminek,myslím,že ani nemusím komentovat,prostě nechápu,jak jsem psala na nedonošencích,jsem ráda,že moje děti přežily,natož je mučit :frowning2:

holky peru,žehlím,myju nádobí a ono to vůbec neubývá,jsou tady prázdniny,babi s dědou si vzali honzíka na celej den,tak aspon jedna starost mi odpadla,ale při představě,že mám večer balit,se mi tedy vůbec nechce
8. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukala jsem na těch 168 hodin a ani jsem tu reportáž nedokoukala. Byla to fakt síla. Nechápu ty maminy. My sice s Radečkem taky blbneme, ale dělat mu tohle to neděláme ani teď. Natož ve 3 týdnech. Chudáci miminka. :frowning2:
Beat díky. Jdeme ve čtvrtek v 8, tak jsem zvědavá. Dneska jsem měla krátkou přednášku a viděla jsem Čutku. Tak aspoň vím co a kdo mě čeká. :slight_smile:
Jinak ta chata zní super, ale mi se nejspíš nezúčasníme. :grinning:
8. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri-mně při Patrikovi vyšli krevní testy taky špatně a na genetice mi řekli,že je tam podezření na Downův syndrom,bylo to hrozný,uplakané období,ještě před svatbou a 9.6. jsme se brali a 6.6. nám řekli,že máme na 99.9% zdravé miminko a to byl pro nás nejkrásnější dar a největší štěstí:slight_smile:Určitě to dopadne dobře i vám,já tomu věřím :slight_smile: Budu držet pěsti :wink:
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli jo ty jsi na nás myslela,to je hezký :grinning: o bordelu mi ani nemluv,dělali sme malému pokojík o víkendu tak bordelu je tu požehnaně :rolling_eyes: Ládík ted vaří,tak aspon něco :dizzy_face: :grinning:

jaká reportáž???co tam bylo?? :astonished:

klidně bych se to pokusila zařídit,ale počkám teda až se vyjádří i jiný maminy :dizzy_face: alem ohlo by to být moc fajn :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych vyrazila taky na srazík,ale jen když někde nebudeme a budeme OK! :wink:
8. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to nejde spustit,ale přečetla jsem si k tomu ten článek a video asi ani vidět nechci :zipper_mouth: nechápu takový mámi co by to dělali svému malému dítěti,není to tak dávno co byla reportáž,že se to s dětma nemá dělat vůbec!! :frowning2: :angry:

no já jsem myslela,že by sme třeba mohli někdy v srpnu ke konci,to většila lidí má už po dovolených :wink: nebo klidně pište svoje nápady,tady jde spíš jen o to,najít nějakou chatu,co by byla aspon trochu v přírodě,ale zároven dobře dostupná kdyby se cokoliv dělo a taky hlavně kapacitně a cenově dostupná :sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, tak děti se právě vykolíbali ven,tak mám chvíli klidu..... :wink: no teda budu vařit a žehlit,ale v klidu..... :grinning:

to lítání bylo fakt hrozný!!!nám tenkrát říkali, že klidně můžem dítě nosit hlavou dolů za jednu nohu, ale v žádném případě s ním nedělat ryhclé pohyby. musím teda ale říct, že je nenosím dodneška, že s nima blbnu to jo, ale tohle bylo fakt maso!!!

srazík by jsme taky brali, možná nějaký červen, než se lidi rozjedou na dovolči......

hydri - to bude dobrý!!!!!§
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v srpnu já určitě nepřijedu :sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako srpen byl návrh,já jsem pro jaskýkoli termín,jem i to jedno jen 14-20.června budem v lázních tak pak klidně potom můžeme,ale hlavně se tedam usíme nějak domluvit :grinning:
8. únor 2010 v 10:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek