České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
hydricka
6. únor 2010
Hani, doufám, že že taťkovi bude brzo dobře.
Jinak co se puberty týče, tak se hrozím už teď. Radši si to ani nepředstavovat. 🙂
panterka
6. únor 2010
Hani, joooo, tak to jsem si taky myslela, že Hynďa bude v pohodě 😃 on je klidnej pořád 😃 ale někdy až moc... prostě trochu nám neposlouchá napoprvý :-| většinou ani napodruhý, napotřetí atd. ... a trochu se nám začal toulat cestou ze školy :-N ale jak říkám, klidnej je pořád 😃 tak si říkám, že Jáchymek je proti němu pořádný éro, tak třeba si to vybere teď a pak bude zlatej x-) dost naivní představa, že jo 😃
panterka
6. únor 2010
Hani, ta první je ale i moc pěkná 😉 já mám bílou linku a neměnila bych jí 😎 a co udělat tu první v tý vínový barvě?
panterka
6. únor 2010
jé, holky, teď prohlížím fotky a narazila jsem na tuhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere... , to je Viktorka od Kullliska, že jo? 😉
panterka
6. únor 2010
tak jdu zas na bakalářku :-p
hankah
6. únor 2010
holky, v budějovický nemocnici hoří - je to možný....... 8-( ]-(

Oli, barvy ještě nejsou stopro rozhodutý,byl to jen návrh jak by měla vypadat. nechci úplně bílou, ale takovou vlnku- je to na těhle stránkách http://www.trachea.cz/ a je to toto označení: Tvar 66B Fólie 185 - stříbrná vlnka

ať ti to jde od klávesnice........ 😉
mispuli
7. únor 2010
ahoj hoky

hani já bych strašně chtěla mít sporák proti pracovní ploše 😉 😉

mišá kuž přes hodinku spí,dospává noc,jak si jednou říkám,že noc by mohla bejt v pohodě,tak mě vždycky vyvedou z omylu,včera odpoledne jsme si schruli celá rodina komplet,tak jsme se šli vyvětrat,zašli na návšetěvu ke známejm,stejně míša usnula večer až po desátý a honzík dokonce po jedenáctý,jak už odpoledne honzis nespí,tak nemoh zabrat 😞 😞 ,my šli s frantou spát kolem jedný,ve dvě mě probudila křeč v břiše a sotva jsem usnula,tak v půl třetí začala brečet míše,drala se ven z postýlky,tak vzbudila honzise,chvíli jsme zkoušeli spát všichni 4 u nás,ale v půl pátý ráno zase řev,tak jsem se s ní přestěhovala do obýváku a spali jmse skoro do osmi

ještě jí nechám chvilku,po probuzení půjdeme ke tchánovcům,tedy spíš pojedeme,jinak dneska se usím pochválit,poved se mi oběd 😉 ,jedli všichni a to je občas co říct 😃 😃

šári ještě má anetka tu vyrážku nebo už to mizí
sarka_k
7. únor 2010
Luci, už to krásně slezlo! Včera to měla ještě na krku a trochu po obličeji a dneska už je všechno fuč! 🙂 🙂 🙂 Od včera taky začala krásně jíst, tak mám radost.

Jé, kuchyň bych si vymyslela hned. Sem by se mi ale žádná pořádná nevešla 😞 Chtěla bych hlavně hodně úložných prostor a velký jídelní stůl :-N .

MM jel do práce, tak já půjdu vyzkoušet recept na jedny moc dobré řezy. :-p
mispuli
7. únor 2010
Tak si myslím,že jste úspěšně zdolaly 6.nemoc 😃 😃

řezy to zní dobře,určitě nějaký oříškočokoládový,co 😃 😃
sarka_k
7. únor 2010
Luci jmenují se "Orgasmus"!!! 😃 😃 😃 😃 😃 Ale oříšky a čokoláda tam jsou.... 😃

No, hlavně aby jsme už byli úplně OK a mohli konečně zas chodit ven 8-(
mispuli
7. únor 2010
šári to by byla moje smrt 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
panterka
7. únor 2010
holky, tak tak pročítám bulvár a nestačím se divit :-p když jsem četla tohle http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/37551-..., říkám si, co se děje a ono jde o žloutenku... a noviny z toho udělají kdovíco 8-(

no, co si budem říkat 😃 prostě celebrity nejsou smrtelníci, že jo 😃
mispuli
7. únor 2010
oli tak už to holt je,a když má náhodou nějaká celebrita problémy,tak to neventiluje,jako např Kornová 😉 ,Belohorcová u mě není celebrita,ale pipina největší 😃

jsem zvědavá na co přijdou v tý budějovický nemocnici
panterka
7. únor 2010
Luci, jojo, není celebrita jako celebrita 😃 😃

tak to by mě taky zajímalo, je to ale mazec :-|
mispuli
7. únor 2010
tedy oli,ty tozas hrajou :-S

holky myslíte,že míša někdy přestane hejkat
mispuli
7. únor 2010
a já si říkám,že je míša v kuchyni v klidu 😃 😃 ,normálně si sundala pixlu s polívkou,postavila si to na židly a přehrabovala se v ní :-p :-p :-N :-N
sarka_k
7. únor 2010
Teď koukám na 168 hodin - reportáž o "létání miminek" a mám pěticentimetrovou husí kůži!!!!! :-S :-S :-S To je šílenost!
negrovka78
7. únor 2010
Tak tuhle reportáž jsem viděla v hlavním zpravodajství a je to teda fakt mazec,jak někdo může takhle ubližovat vlastním dětem a ještě když tak pláčou a jasně se jim to nelíbí 😞 ]-(
sarka_k
7. únor 2010
Se ani nedivím, že se to mimčům nelíbí. Mě by se to taky nelíbilo. Kdo tuhle krávovinu vymyslel.... ]-(
beata.n
8. únor 2010
ahojky mamulky x-)

nedočítám vás,to je nad moje síly 😃

jen jsem kouksala,že tu máme marody,tak těm přeju brzké uzdravení x-)

hydričko věřím že vše bude ok a mimísek je určitě zdraví x-) x-) držím palce!!!

táááák holky osvítil mě takový nápad 😕 :-x napadlo mě,co kdyby sme se domluvili a vyrazili třeba v létě na nějakou chatu??s dětma?že by to byl takový větší srazík?klidně pište svoje názory 😉
mispuli
8. únor 2010
ahoj bea,jak se máte?zrovna včera jsme na vás myslela 😉

srazík je super,my v květnu jedeme na 3 dny s holkama ze strakonic,jsem na to zvědavá 15 mamin 17 dětí 😃 😃 ,já jsem pro,když nebudeme zrovna někde na dovolený,tak jsme pro všema deseti,ale neumím zařizovat 😉

ad létání miminek,myslím,že ani nemusím komentovat,prostě nechápu,jak jsem psala na nedonošencích,jsem ráda,že moje děti přežily,natož je mučit 😞

holky peru,žehlím,myju nádobí a ono to vůbec neubývá,jsou tady prázdniny,babi s dědou si vzali honzíka na celej den,tak aspon jedna starost mi odpadla,ale při představě,že mám večer balit,se mi tedy vůbec nechce
hydricka
8. únor 2010
Ahoj holky! Koukala jsem na těch 168 hodin a ani jsem tu reportáž nedokoukala. Byla to fakt síla. Nechápu ty maminy. My sice s Radečkem taky blbneme, ale dělat mu tohle to neděláme ani teď. Natož ve 3 týdnech. Chudáci miminka. 😞
Beat díky. Jdeme ve čtvrtek v 8, tak jsem zvědavá. Dneska jsem měla krátkou přednášku a viděla jsem Čutku. Tak aspoň vím co a kdo mě čeká. 🙂
Jinak ta chata zní super, ale mi se nejspíš nezúčasníme. 😃
negrovka78
8. únor 2010
Hydri-mně při Patrikovi vyšli krevní testy taky špatně a na genetice mi řekli,že je tam podezření na Downův syndrom,bylo to hrozný,uplakané období,ještě před svatbou a 9.6. jsme se brali a 6.6. nám řekli,že máme na 99.9% zdravé miminko a to byl pro nás nejkrásnější dar a největší štěstí🙂Určitě to dopadne dobře i vám,já tomu věřím 🙂 Budu držet pěsti 😉
beata.n
8. únor 2010
Mispuli jo ty jsi na nás myslela,to je hezký 😃 o bordelu mi ani nemluv,dělali sme malému pokojík o víkendu tak bordelu je tu požehnaně 8-( Ládík ted vaří,tak aspon něco x-) 😃

jaká reportáž???co tam bylo?? :-o

klidně bych se to pokusila zařídit,ale počkám teda až se vyjádří i jiný maminy x-) alem ohlo by to být moc fajn x-)
negrovka78
8. únor 2010
Já bych vyrazila taky na srazík,ale jen když někde nebudeme a budeme OK! 😉
beata.n
8. únor 2010
no mě to nejde spustit,ale přečetla jsem si k tomu ten článek a video asi ani vidět nechci :-x nechápu takový mámi co by to dělali svému malému dítěti,není to tak dávno co byla reportáž,že se to s dětma nemá dělat vůbec!! 😞 ]-(

no já jsem myslela,že by sme třeba mohli někdy v srpnu ke konci,to většila lidí má už po dovolených 😉 nebo klidně pište svoje nápady,tady jde spíš jen o to,najít nějakou chatu,co by byla aspon trochu v přírodě,ale zároven dobře dostupná kdyby se cokoliv dělo a taky hlavně kapacitně a cenově dostupná :-N
hankah
8. únor 2010
ahojky kočky, tak děti se právě vykolíbali ven,tak mám chvíli klidu..... 😉 no teda budu vařit a žehlit,ale v klidu..... 😃

to lítání bylo fakt hrozný!!!nám tenkrát říkali, že klidně můžem dítě nosit hlavou dolů za jednu nohu, ale v žádném případě s ním nedělat ryhclé pohyby. musím teda ale říct, že je nenosím dodneška, že s nima blbnu to jo, ale tohle bylo fakt maso!!!

srazík by jsme taky brali, možná nějaký červen, než se lidi rozjedou na dovolči......

hydri - to bude dobrý!!!!!§
negrovka78
8. únor 2010
Tak v srpnu já určitě nepřijedu :-N
beata.n
8. únor 2010
no jako srpen byl návrh,já jsem pro jaskýkoli termín,jem i to jedno jen 14-20.června budem v lázních tak pak klidně potom můžeme,ale hlavně se tedam usíme nějak domluvit 😃

Začni psát odpověď...

Odešli