• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Lucko, kdy jedete? a na jak dlouho?
9. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli dneska se přemistujeme k našim a zítra ráno razíme,prej tak,abysme stihli ještě odpolední lyžovačku,vracíme se domů v neděli :wink: :wink:

tak to je fajn,že jste si popařili,zkoušku zmákneš,jsi holka šikovná,no a ninak já se taky těším,já jsem pro každou srandu :slight_smile: :slight_smile:

oli s. jak je?,tak to konečně musím dobalit,čekala jsme na mm s obědem,prej přijdu v poledne a dorazil skoro v jednu,tak máme skluz,ale nevadí,stejně musíme počkat na fr. kolegu,kterej se vrací z krkonoš,aby nám půjčil rakev na auto,a ten je silně nespolehlivej,takže bůh ví,kdy vyjedeme,ještě musíme v táboře do intersportu,nechat si nabrousit a seřídit lyže,7 let jsem na nich nestála a mám o téměř 10 kg víc :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, my jsme nikde nepařili :grinning: my jsme jen s klukama byli u našich, protože máme taťku pryč :grinning:
9. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vy jste doma báli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dá se to tak říct...
9. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda,že náš tatka nikam na služebky nejezdí,a když náhodou někam přes noc jede pryč,tak nás taky vozí do tábora :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli poprvý, jinak jsme doma, jen když jsem byla těhu a jel na tejden na Slovensko, tak jsme byli s Hynďou u našich, abych mohla ležet, takže teď to byla víceméně výjimka
9. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to na těch horách hlavně užijte :wink:
9. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, k Dr. jdu až ve čtvrtek, ale dneska jsem nakonec vyrazila aspoň na preventivní prohlídku do těhu průkazky tak mě rovnou poslali i na EKG.
Jinak jsme měli dneska zábavné usínání. Malej si prostě usmyslel, že se spát nepůjde, tak měl půl hodinový hysterák.
9. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka jednou psala na FB, že se tam bude ukrývat jen v chatu, aby lidi neměli problémy, že je furt na PC. Tak nevím, jestli kvůli tomu už nechodí ani sem na Budějce.
9. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
byly jsme v Bazilice a bylo to o Marii Curie - objevitelce polonia a radia,byla to částečně pravda a částečně fikce,ale bylo to moc pěkný. hráli to ochotníci z Homole nebo odkud. celé představení vařili polévku a nakonec jí rozdali chlapům - byla to fakt sranda........

jj, Luci, hory si užijte a přijeďte ve zdravý........

hydri . já si říkala, že to tak nějak bylo,ale nebyla jsem si jistá.... :wink:

s tou chatou, no my jsme taky pro každou "špatnost" a jak by jste to holky viděly, přes týden, nebo na víkend? nebo jak......
9. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani nám je to vcelku jedno,ale víc by se mi to šiklo přes týden,to bejváme celý dny sami doma,tatka je dlouho v práci,tak by nám to aspon uteklo :wink:
jinak dík,já bych mohla předvídat,samozřejmě se fr.nemůže tomu kamarádovi dovolat,nebere mu telefon,a tak je to s radečkem vždycky :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: ,mišuli už jsem radši převlíkla a nandám jí jenom bundu a tepláky

marti budu na tebe ve čtvrtek na sjezdovce myslet,dopadne to dobře neboj :wink:
9. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu zase po delší době a konečně jsem vás dočetla :grinning: byla to fuška

se shazováním kil mi vůbec nemluvte, já bych potřebovala dolu minimálně 20 - to fakt nekecám a ani potom ze mě mebude anorektička s padesáti kily - a to zdaleka. A to to ani nemůžu svádět na těhotenství :grinning: stihla jsem se vykrmit ještě před tím. V těhu jsem naštěstí pak přibrala jen 9 kg a ty byly dole hned, ten zbytek bohužel zůstal a drží se zuby nehty. Pravda, moc se v jídle neomezuju, taky mám ráda sladký a vůbec dobroty. Ale už s tím musím začít něco dělat, třeba se budu v létě vdávat a nechci být velryba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Letní srazík bychom brali, ale přiznám se, že nemám čas ani sílu moc zkoumat ty odkazy. Za to se omlouvám. Na nějaký kouknu, ale moc se tomu věnovat nemohu. Strmilov mě zaujal, tam to znám, táta tam má chalupu a jezdím tam od mala a miluju to tam. Okolí je pěkné, městečko klidné. Loni jsme tam s Josífkem trávili celý srpen, abychom nemuseli být zavření v paneláku. V chalupě s metrovými kamennými zdmi je krásný chládek, i když je venku 30 ve stínu. :sunglasses: Letos to určitě na nějaký čas zopáknem. Mám v okolí i nějaké známe a můžu se poptat i po jiných objektech, kde by se to případně dalo uskutečnit. Co se u nás týče termínu, tak zatím nemáme nic najisto naplánované, tak je nám to jedno. Počkám až Oli vyrobí tabulku a pak se někam zapíšem :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,míša usnula za křeslem na zemi,tatka se nám nehlasí,já to tuišila,že to nebude jednoduchý :sweat_smile: :grinning: :grinning: ,tak jsem zatím stáhla fotky na rajče,tak jestli chcete mrkněte http://supka.rajce.idnes.cz/
9. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky byla pro všední dny, ale to by u nás zas muselo být o prázdninách, protože už máme ty povinnosti ve škole :sweat_smile:
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Nějaká chajda by byla super, ale nic neslibuju. S dovčou máme letos útrum, v plánu mám akorát práznidny u našich na chalupě a pak výlet k babičce do Varů. Akorát bych s sebou určo musela brát hafana...

Jinak nemoc nás snad úspěšně opustila, pořád teda Anettce dávám Hedelix, protože je slyšet že nějaké hleny v sobě ještě má.

Ty woe, právě mi vykramařila šuplíky v obýváku!!!! :angry: :angry: :angry: Mě snad trefí! POMÓÓÓC....
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci, i když už jsi někde na cestě, je mi dobře, jen pondělí jsme trávily s Kájinkou u kamarádky a včera jsem byla u kadeřnice - jezdím s kamarádkou do Suchdola - a malá byla u jiné kamarádky. Tak jsem měla včera poprvé v ruce malé miminečko s kolikou - já vím, že spousta z vás to zná, ale já to od Kájinky vůbec neznám :confused: Tak snad se nám tohle zase vyhne, i když ta maličká naštěstí, jakmile se jí uleví, už nepláče, takže žádný hodinový pláč, ale musí to být teda něco :confused:

Marti, zítra vše ok a klid :wink:
10. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Teď jsem přifrčela od dr., všechno je OK. Píďátko se prý začíná pomalu chystat, musím říct, že už se docela těším až se narodí. :sweat_smile: Jen ještě potřebuju do průkazky razítko od obvodačky, dneska tam totiž nebyla :rolling_eyes:.

Ke kadeřnici bych taky potřebovala, už jsem nebyla hoooodně dlouho... :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak ať to všechno už dopadne dobře a těšíme se na nové miminko :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, tak super, hlavně že je všechno v pořádku. Už se to pěkně blíží, co? Já jsem zvědavá, jestli to bude kluk nebo holka - tipuju kluka, co vy ostatní? :wink:
10. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju. :dizzy_face:

Tak dneska bych ráda konečně na chvilku vyrazila na prochajdu, snad to Anettka nějak zvládne a nemoc se nevrátí. Je tam teda pořádná kosa! Ale půjdeme jen na chviličku.
10. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženský omlouvám se moc za absenci sotva jsem přišla ale stěhování je dřina a taky jsme makala dokud to šlo jako fretka :slight_smile: přidávám fotečku z 10 tydne těhu ,já bulela jako malá by jste nevěřili reakci toho mého chlapa koukal na monitor jak sůva a sotva odešel tak doktor mi říká tatínek by nejkradši aby mu miminko z monitoru rovnou zamávalo že??? :grinning: a ja na něj víte že máte pravdu to je to na něm tak poznat???on by nej aby nám děcko už běhalo po zahradě moc ho to nebere :frowning2: což mě krapet mrzí upřimně
10. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

Sari - je dobře, že je vám líp, snad to do porodu zvládnete. já už ty poslední dny s Honzíkem počítala a těšila se každý den, že už by jo aono ještě ne. dal si ještě deset dnů přes termín - no věděl, kde je mu dobře..... :wink:
já budu k Anetce tipovat holku.... :wink:

mispul - krásný fotečky......... :sweat_smile: (a snad jste vyjeli v pořádku a včas....... :grinning: )

kissinka - neboj, to je asi každý chlap, oni z toho nemají ten správný rozum......... :grinning:

jinak našeho taťku dneska pustili dom a 16.3. nastupuje na bypass - tak se nám ten rok zdravotně pěkně zamotává, ach jo...... :frowning2:
10. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah - no nemají ale aspoň trošku soudnosti viď on nebere absolutně žádnou změnu a byl by nejradši aby už bylo mimi venku a bylo hodné a už běhalo a tak je jak prdlej chjoooo :unamused:
10. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou prostě chlapi....... :grinning: :grinning: ho to mímo začne brát, až s ním začne komunikovat, smát se na něj a tak....... ale nebuď z toho smutná (i když hormony pracují) páč takhle to má většina chlapů - teda alespoň těch co znám...... :wink:
10. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis??? prave ze hormony pracuji a ja mam skoro az na nej vztek :frowning2: jak kdyby se nechumelilo ja se stehuju a rikam mu at ty krabice vezme ze bych je unesla ale jsou an me uz dost tezke a on ty nemas silu?? a ja ne ja jsem tehotna :frowning2: vis jsou to drobnosti asi ale vadi mi to proste :frowning2:
10. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to máš doma fakt "veselo" :fearful: Tak ať to dobře dopadne. :wink:

kissinko, nebuď smutná. To jsou prostě chlapi. Holt musíme zatnout zuby a vydržet to. Jen počkej, až se prcek v bříšku začne ozývat. Až si TM sáhne na mimíska v bříšku, tak mu to dojde. :wink: Pamatuju si, když Anettka poprvé kopla MM do ruky! Nejdřív koukal jako zajíc z jara a pak se rozbrečel jako malej kluk. :grinning: A pak další takovej velkej prožitek byl pro něho porod. :wink:
10. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka- dekuji za uklidneni jen si myslim ze ten muj je proste unikát a ze je mu to jedno :frowning2: my jsme spolu kratce mimi jsme chteli oba ale bojim se ze si anm to tatinek rozmyslel vis?? :pensive:
10. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissinko, z chlapů si nic nedělej. Prostě jsou takový. Oni se nijak v těhu nemění, tak to na ně nemá takový vliv jako na nás. :grinning:
MM dokonce řekl, (ale o malého se krásně stará od narození) že do tří měsíců neměděl co s ním. A pak že ho začal bavit. Jak už reagoval, tak to bylo o něčem jiném.
10. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mas pravdu ale nam to proste vsechno kazi vztah a jeden druhemu se oddalujem vis? :frowning2: no hold to nejak dopadne jen je toho na me uz moc :frowning2:
10. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek