• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
Jo je to úterý, za 12 dní, tak uvidíme, kdyžtak už jsme tři :wink:
11. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by asi bylo odpoledne, že jo?
11. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. už možeme aj my. takže sme 4.
My sa vrátime v noci nebo nad ránom 23. :grinning: a ja nejdem do práce ani Filip do jaslí, takže za vami zejdeme.

A največia novinka a najštastnejšia správa tohto roku u nás:
MÁME ŠKOLKU!!!!!!!

Dneska mi prišla sms od p. ředitelky že si máme príst pro rozhodnutí o prijetí dítete do MS. Som štastná jako blecha :grinning:
11. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Slávi, mám radost z tý školky i za vás!!!!!! Moc ti přeju, že je to vyřešené :wink:

Terezko, u nás by taky neměl být problém toho 23. Hanka si nejsem jistá, jestli nejsou na dovo, řeknu jí o tom datu.
11. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to by bylo určitě odpoledne, dopoledne to moc lidem nevyhovuje a Slávka se aspoň vyspí :grinning:
Tak zatím nikomu psát nic nebudu, určitě sem do tý doby nahlídnou a když ne, tak bych jim dala vědět, bylo by fajn kdyby se sešlo co nejvíc lidííí nebo dejte vědět tomu koho potkáte třeba osobně (Hanka) já dám vědět Beat.

Slavu to je parááááááááda a která to je????
11. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Oli tak jsem to odeslala dřív než jsem četla tvůj příspěvěk, ale ty budeš asi s Hankou mluvit že :slight_smile:
Oni maji dovču, to jsou šikulky, já to s těma dvěma děckama na dovču fakt nevidim dlouho :sweat_smile: ale MM říkal že jel příští rok :astonished: tak to teda uvidíme, ale pochybuju :sweat_smile:
11. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

yamaha nám opravdu zkončila a můžeme kdykoli :wink:
23 nemůžu nic zaručit, v pondělí se vracíme z dovči a počítám, že budu tak dva dny prát a taky musíme hned po dovče k babi :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebudeme to hrotit, až se bude 23. blížit tak se tady pořádně domluvíme na tý hodině a kdo přijde, ten přijde :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já s tím 23. předběžně počítám :wink: pokud se nevyskytne nic nečekanýho :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak když se vyskytne něco nečekanýho tak je to jasný :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se jinak všichni máte? Moc tu nepokecáme a já jsem sama doma! :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, a co Lukášek? jak se máte k světu? :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no právě že se začíná až moc mít k světu a já z něj chci mít kliďase :grinning: včera nebo kdy to bylo mě kopal v noci až to bylo protivný a dneska přes den se se mnou taky nepáral a teď chrouní :grinning: Zítra jdeme na 4D tak se na něj těšim, na pinďu našeho :dizzy_face:

A co vy, jak se těšíte na dovču? My to asi letos odpískáme i po ČR s naším křiklounkem :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, a kam razíte na ten 4D? jé, to bude fotečka, že jo? :dizzy_face: :dizzy_face:

no, my se už na dovču těšíme :slight_smile: já už jí potřebuju jako sůl, začínáme mít doma trochu dusno, tak abysme pročištili vzduch a taky už spolu potřebujem být sami jako rodina :wink:
11. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli jdeme na genetiku k Čutkovi na PK Jih :slight_smile: Fotečka a DVD snad za ty prachy bude :sweat_smile: Doufám, že nám ukáže obličej a nebude hrát na schovku jako Kristý, tajně doufám, že bude mít aspoň trošku ze mě :grinning:

No jasně to bude paráda, relax :dizzy_face: Taky bych potřebovala vypadnout z toho stereotypu, ale je to s náma těžký :sweat_smile:

Kam vy vlastně razíte? Já se tady do toho zamotala, to vypadá že jedete na dovolenou všichni společně :grinning:
11. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jedeme tam jako vždycky, do chorvatska, gradac :wink: je fakt, že se to teď rozjezdilo :slight_smile: my, kdyby Hyneček nebyl ve školce poslední rok a neměl rozloučení 25.6., tak bysme jeli už příští pátek, tak jsme jezdili vždycky, ten poslední předprázdninovej tejden
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, oni už mají v čb 4D? :astonished: a na kolik to vyjde?
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dočkáte se neboj :grinning:

On to tady Čutka prý má dlouho, ale nedělal to, že na to neni čas, což i celkem chápu, když maji tý genetiky tolik, ale byla by podle mě škoda si za to nechat utíkat peníze, za cca 15min. 1000,- a musím si donést i vlastní DVD, ale fotky mi snad daji zadara :astonished: nebo si je prostě udělám doma, to umím naštěstí :sweat_smile:
Já pořád říkala 3D a pak jsem byla opravená sestrou když jsem tam volala že je to 4D tak jsem zvědavá teda :grinning: stejně neuvidím rozdíl asi :sweat_smile:

Vy jedete autem viď? :slight_smile: No my právě taky zvažujeme to Chorvatsko, že je to takový nejblíž nebo ten Gradac je zrovna někde daleko? O týhle lokalitě jsem neslyšela, můžu se zeptat na kolik to tak vyjde čtyřčlennou rodinu s ubytováním, jídlem a benzínem, klidně do IP a nebo neodepisuj jestli jsem moc zvědavá :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak to je super, že se nemusíš nikam handrkovat za tím utz :wink: tak jsem zvědavá, jak budeš spokojená v porovnání s tou plzní :wink:

jj, my jedeme autem a gradac je hodně dole, ještě pod makarskou :sweat_smile: prý asi 969km :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, mám z toho hrůzu... benzín teda nevím, na kolik vyjde, ale ubytko s polopenzí nás vyšlo na nějakých 16,5tis., tu cestu Ti kdyžtak písnu, až se vrátíme :wink:
11. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš ty kilometry zní šíleně :grinning: ale když si vezmu že MM denně ujede nějakých 250km tak on to má najetý :sweat_smile:
A střídáte se v řízení?
Jo tak díky za kalkulaci :grinning: MM teda spíš láká někam letět, že by byl jako klídeček, ale bůh ví jak ono to všechno bude :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
střídat se? :grinning: :grinning: to bysme tam jeli tejden :sweat_smile: manža je taky vyježděnej, když jede za košice, tak dá v kuse skoro 800km a už jel i služebně itálii, kde jel v kuse 1600km, takže to bude jenom na něm :pensive:

my letěli jednou, když byly Hynečkovi 2 roky na mallorku a to jsem řekla, že víckrát neletím, leda z lince nebo až se bude lítat z budějc, ta cesta do prahy byla děsná :unamused: já jsem z toho byla víc hotová než z tý cesty do chorvatska... ale to jsem celá já :sweat_smile: spoustě lidem to neva
11. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se rozhodne toho 23. nedospím. :grinning: když nespí Filip tak nesmí spát nikto :confounded: Ale počítam s tím. Ja zapnu pračku a pujdu za váma. A prádlo v ní počká :grinning:

Jck kde budete v Caorle bydlet? Jsem asi o stránku dřív dávala hotel kde sme mi. Aby sme se tam potkali. Ja nevím jak vyzeráš, takže te nepoznám. Tak mrkni do albíka ku nám a prihovor se k nám, když nás uvidíš.
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak ta cesta autem z letiště a na něj musí být vopruz, protože člověk je takovej ospalej z letadla, já to znám, jeden čas jsem lítala hodně, ale byla jsem ještě malá, tak jsem si pospala a taky jsou blbý ty odklady, že ti kolikrát odloží let o 6h to si nedovedu s dítětem představit :angry:

A v Caorle byla kamarádka s přítelem, kdysi jeli na víkend autobusem, nevím jestli to pořád funguje, vyšlo to na pár šupů, ale taky strašná cesta, protože dva dny skoro strávíte v buse a jeden den u moře :sweat_smile: ale kdo takhle nebyl u moře a hrozně touží se tam podívat a ví že ty peníze na to mít nebude, tak je to dobrý :wink:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to jsem ani nepostřehla, že se slavuš a jck sejdou na stejným místě :slight_smile: to je super :wink:
11. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MM dorazil tak se loučím, dobrou a zítra doufám, že se potkám zase s někým on-line. Mám smůlu, vždycky když malá spí tak skoro na nikoho nenatrefím a nesmíme zanedbávat naše témátko :slight_smile:

Slavu a jakou nakonec máte tu školku? Tu první co jste tolik chtěli? Mám z vás fakt radost, musí to být úleva jako blázen!!!!!! :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, dobrou noc :wink: já půjdu hned po růžovce :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Terez máme Zeyerku. :slight_smile: To som Vám asi ani nepsala že mi volali i z Vrchlického, že maji pro nás místo a ja to frajersky odmítla :grinning: Jsem volala ředitelke jak to vyzerá a tak.....

Do Caorle je to jenom 650km. Vyrážime večer ve 22,00 a ráno v 8,00 máme byt na míste. Loni sme tu cestu absolvovali autem. Na celonočnu cestu, nebo ješte víc bych se s Fildom nedala. Už tak mám nerva jak to bude probíhat. Auto je predse auto..... No podám info..... Bohužel není na hoteli net, jinak bych vzala notebook na večer když bude Filda spát a mne se nebude chtít. Takhle musím najít nahrádny plán :grinning:
11. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak my máme dva dny budíček v 5 :confounded: :confounded: :confounded:

add sraz-my máme dopoledne plavání,ale mohla bych někam zajít na obídek a Patrik se prospí v kočárku a pak zajít za váma :wink: A kde přesně?Ve Stromovce?Já ani nevím kde to je a kde bych zaparkovala :sweat_smile: Budu se muset zeptat MM :wink:

Jé vy se máte,že už vyrážíte na dovolenou,my letíme až v září :sunglasses:
12. čer 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Moni ten budíček me mrzí. My to mávame občas podobne. tedkom spáva do 6,00. Ale už ho vypravuje MM, takže ja mám klídek. Ja v tudobu jedu do práce. :grinning:

Když se pujde stromovky, tak zaparkuješ u kauflandu.
12. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
posíláme všem pěkný pozdrávek a snad se dneska počásko už trochu umoudří :slight_smile:
Jsme u našich, včera tu docela lilo, tak už by mohlo přestat, ať můžeme pořádně lítat venku.
Toho 23.6. mám už v kalendáři (resp. v mobilu :grinning: ). Tak uvidíme, nevím, jestli už budu mít auto. Jde v úterý do servisu. No doufám, že to stihnou do pátku.
Tak přeji krásný den, Domča už mě tahá na hračky :wink:
12. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek