• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Je to holt změna, ale určitě to dobře zvládnete a bude se těšit a pak užívat mrňouse. :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se tesim moooc :slight_smile: ale zadna na to nece byt sama preci
10. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

nebudu číst všechno,nějak nemám sílu :grinning:

k těm zádům,proto jsem měla včera obsenci,chytli mě tak šíleně ráda,že jsem nemohla pomalu nic!!!!nikdy se mi tohle nestalo,tak jsem snědla tři ibalginy a do dvou hodin bylo líp

dneska sme byli na plavču s prckem,tak to docela zlvádl šmudlík,tak už se těším na další.jinak sem si udělala s prckem dvouhodinovou procházku v tý chumelenici-no fakt mňamina :angry:
10. únor 2010 v 18:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, kam chodíte plavčit?
10. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári do IGY :wink:
10. únor 2010 v 18:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký to tam je? Slyšela jsem, že tam je prý hodně hluboký bazén. A kdo to tam vede?
10. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to tam moc hluboký nepřijde-no jako menší maminky by asi měli problém,alě mylsím že na druhé straně je to víc mělký o pár cm.vede to Mirka Cáplová,ale dneska tam byla jiná instruktorka,ani nevím jméno :sweat_smile: ale není to tam špatný,jen blbě vyřešený
10. únor 2010 v 19:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, mě ty záda bolí pořád, po třech injekcích a 3 dnech pod práškama žádná velká změna. Zítra nejspíš nepůjdu :cry: a strašně mě to štve, ale asi to nebudu pokoušet. Doufám, že to pak doženu, budeš mi to pak muset ukázat, co se naučíte...nebo zkusím o víkendu odchytit Kikču :sweat_smile:
Taky přemýšlím, že budem chodit plavat, ale chtěli bysme všichni 3 normálně na plovku - 1 by byl s malou v dětským a druhý by si plavčil ve velkým a pak bysme se vystřídali. No uvidíme...
Kissi, holky maj pravdu. Peťa byl unešenej až když začala Denda v břiše kopat, i když chlubil se už dřív - ale spíš jen chlubil, jinak to zas tak neprožíval... a když byla malá miminko, tak se sice postaral, pomazlil atd., ale žádnej velkej odvaz :slight_smile: - až co se začala smát, otáčet, plazit...prostě když už to nebylo jen ležící miminko. Zato teď se jí nemůže nabažit, cca od roka ho začala hoooodně "bavit". Určitě to bude u vás podobný, neboj...
10. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

kissi-netrap se tím,až prcek vykoukne na svět taťka zjihne a sice nebude dělat kolem mimča všechno,ale jinak se bude rád s ním mazlit a pomáhat ti s ním :wink: :slight_smile:

Šári-tak ty už jdeš do finále,co?Tak držím pěstičky a ať je to holka nebo kluk,tak ať to oba zvládnete :wink: Já tipuju na holčičku,ale já jsem špatný tipař :dizzy_face:

My jezdíme plavat do Matice školské k paní doktorce Horejší a jsem moc spokojená :slight_smile:

Já jsem si dala k večeři bramboráky a teď je mi těžko :confounded:

Jinak kdo má rád Hause,dneska ho znova dávají-JUPÍ :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka-děkuji moooc za utěšení mám prostě jen strach že přez všechny to rozepře a halooo zůstanem s kulíškem sami :frowning2: snad nee snad se nám taťka srovná
10. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissi, zahoď tu tužku a mazej od tý stěny!!! (aneb nemaluj čerta na zeď :wink: )
Moni, kolik to vlastně v Matici stojí? Ani jsem se tam neptala, šla jsem do Šikuly, protože to máme blízko. Ale že bysme třeba letos zkusili tam... kromě té normální plovky... A chodíš k Hořejší i na gyndu? Oni tam snad mají mít její pacientky slevu, myslím, že mi to kdysi někdo říkal...
House můžu ale nemusím, mě bavili Chirurgové na Primě, ale nějak záhadně je uprostřed řady přestali dávat - někdy snad před rokem... :angry:
10. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Matici stojí plavání něco okolo 3800,- :confounded: . Já uvidím na jaře a když mi to menší prcek dovolí, tak bych chodila s Anettkou.

V tom Igy jsem slyšela, že prý je ten bazén dost hluboký a jí jsem prcek. :grinning: Super plavání je prý i v Třeboni, ale to cestování, zvlášť v tomhle počasí by asi nebylo ono. :unamused:

Moni, no jo už se mi to blíží a už se nemůžu dočkat. :sweat_smile: Je to docela náročný. :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda platila teď kurz 3024,-Kč na tři měsíce a pacientka u Horejší nejsem :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Třeboni je to jenom pro děti do jednoho roku na plavání,ale jinak jen tak na plavání je to tam dobré a mnohem lepší je to v Gmündu,tak je to fakt super :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už jsem po vyšetření a musím se flákat a válet. :grinning:
Jinak jsem zase vyděla mrňouska a co se dá poznat podle utz, tak je vše v pořádku. Tak teď už jen výsledky a 12. 3. mimi zase uvidím. :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri, tak tto je super, že je vše v pořádku. Já jsem se měla taky šetřit, co nejvíc odpočívat, ale moc to nejde, co? Jé, 12.3., tak to už nebudu 2v1 :wink:. Jen si užívej, strašně rychle mi to druhé těhu utíká! :frowning2:

Moni, v Gmündu to znám, ráda tam jezdím. Jediné co mi tam vadí je, že ten dětský bazének (brouzdaliště) je dost studený. Musím říct, že mi v něm byla fakt docela zima po nějakých 20 minutách. Je to škoda, všechny ostatní bazény jsou krásně teplé, teda kromě toho plaveckého, tak by mohli víc "zatopit" i do toho brouzdaliště. Jinak je to tam fakt báječný! :dizzy_face:
11. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já frčím vařit. Píďátko jsem dala spát, ale řádí tam jako blázínek. :sweat_smile: Na dnešek jsem si naplánovala rajskou polívku a kuře na paprice a chci zkusit knedlík do mikrovlnky, tak jsem zvědavá jak to dopadne.
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já odpočívat naštěstí můžu. MM si vzal na dnešek dovču tak je tu se mnou a budou se střídat o malého s mamkou. Takže pohodička. :slight_smile:
Knedlík do mikrovlnky? To jsem ještě neslyšela.
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš! Taky bych brala takový odpočinek, ale mám smůlu.

No, knedlíky do mikrovlnky. Je na ně na netu spousta receptů. Nechce se mi vařit klasický knedlík, tak zkusím tenhle.
11. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri-jen odpočívej a buď v klidu :wink: Myslím,že mně řekli,že mám dva dny ležet a kdyby to šlo,tak jsem snad vykonávala potřebu na mísu,kdyby bylo na MM :grinning: Všechno bude OK,já vím je to dlouhá doba na výsledky,ale dočkáš se :slight_smile:

Šári-no my moc v tom dětským nejsme a když ano,tak malý stejně sjíždí tu skluzavku :grinning:
11. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. Já toho taky moc nedělám. Jen ten nutný základ co za mě nikdo neudělá :grinning: a taky jídlo si obstarám sama. To ještě zvládnu. Jinak se tu od příjezdu domů válím na gauči a koukám na TV na PC a taky plánuju spánek. Takže spoustu namáhavé činnosti. :grinning:
My snad budeme mít ty výsledky rychle. Jak jsem měla 2 potraty tak snad kvůli tomu. Tak to snad nebude tak dlouho.
11. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek:jj ja vim snad se vse srovna :slight_smile:
knedliky do mikrovlnky??? :fearful: tak to se musim hned kouknout na nějakej ten recept :grinning:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak knedlíky jsou udělaný. Na to, že jsou z mikrovlnky, tak docela i dobrý, ale klasika je klasika. Rozhodně jsou teda lepší než bábovka z mikrolvnky. :wink:
11. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to budu muset taky vyzkoušet sarko :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissi, zkus, ale žádný zázrak nečekej. Ale pořád lepší něco než nic. :wink:
11. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nedočítám,jen vás chci pozdravit z zellu,máme se super,i když včerejší první lyžvání po 7 letech bylo tragické,od dneška mám jiné lyže,tak to bylo jiný svezen,i když pozdě odpoledne už mě nohy neposlouchaly :grinning: ,fotky asi žádný mít nebudeme zapomněli jsme foták v táboře a moc nám stejně nepřeje počasí,hodně sněží,ale jinak nádhera,tak pa,pa
11. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tady je nějaký mrtvo... :wink:
Luci, užívejte si. Tady napadlo taky hooodně sněhu, takže vy máte určitě ještě mnohem víc.
Šári, jak dlouho se ten knedlík v mikrovlnce dělá? Není nakonec jednodušší ho uplácat normálně?
Beat a jak bylo včera??
12. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni!
Taky sem nakukuju a zrovna když se nudím a nemám co dělat a můžu v klidu brouzdat po netu, tak se tu nic neděje. :grinning:
Luci, hory závidím, ale lyže ne. Já byla naposledy an sjezdovkách v 7 třídě a od té doby ani jednou.
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,nebyla jsem tu 2 tydny,dnes nam zapojili internet. nemam cas vas docitat,je toho moooc. Koukam co noveho,zasadniho,nejake tehulky?
12. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulinky :dizzy_face:

Leni včerejší tanyny bylo super,jen jsem tam nepochytila pár prvků ze sestavy,nějak to bylo nad rámec mého chápání :grinning: :grinning: ale snad příště to pochopím víc.ale za chvíli už jí budem umět celou!!!! :dizzy_face:

Mispuli jéééé obr závist,taky bych si ráda zalyžovala,ale mám holt smolíka :angry:

čoko jak to že jste byli bez netu???

hydri tobě ty týdny naskakují to ani není možný!!!jak se cítíš????
12. únor 2010 ve 13:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek