• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Beat, taky se mi zdá, že to naskakuje nějak rychle. :slight_smile:
Jinak se cítím fajn. Je se nudím. Jak nesmím nic dělat, tak je to hrůza. Ani tu nemám nic dobrého co bych mohla sníst. Třeba takový zmrzlinový pohár. :grinning:
12. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri nuda je nejhorší,já se taky ted nudím-dítko spí,přítel v práci,z nudy bych mohla umejt nádobí a uklidit,ale tááák se mi nechce že na to prdím :grinning: jo taky čekám na jídlo,až Ládík něco dobrého doveze,ale to bude až k večeru chjo :angry: hmmmm jsi mě tou zmrzlinou nabudila,já mám zase šílenou chut na chipsy!!!! :rolling_eyes: :grinning:
12. únor 2010 ve 14:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už se válím od včerajška. Takže nuda už příšerná. A v TV nic nedávají. :unamused:
Chipsy taky nezní spatně. :grinning:
12. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri jen si to užívej,pak už nebude tak snadný dát si nohy nahoru :grinning: mno já už si nechávám zajít chut!!!!ale nějak mi to moc nejde :grinning:
12. únor 2010 ve 14:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
take se válím holky doktor už mi zakázal pracovat takže ležím doma a teda vážně nevím co budu dělat ještě takovou dobu když už teď se nudím jako blázen ale ono to dělá asi i to počasí kdyby bylo už hezky bez sněhu jdu ven nebo na zahradku to by mi úplně stačilo jejee jak já už chci jaro :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. Mám už jen víkend na válení a pak těch 10 dní na klídek. :slight_smile:
Před chvilkou mi volali z genetiky, tak první testy jsou v pořádku. :slight_smile:
Kissinko, já bych taky už hrozně moc chtěla jaro. Už kvůli malému. I když jemu se líbí i ve sněhu. :grinning:
12. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka gratuluji k vysledkum z genetiky :slight_smile: no ja ten snih moc nemusím ja radši kytičky a sluníčko .jak jdu teď ven tak je to o nabiti čumáku :frowning2: a pak jdu jak kdybych měla v gatích naděláno :grinning:
12. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kissinko, děkuji. Ještě i ten zbytek a bude to fajn. Ty dva potraty měli přece jen nějaký svůj účel. nemusím aspoň tak dlouho čekat na výsledky. :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat jsme se stehovali a ted nam ho zapojili
12. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri a kde mas malyho?
12. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nekolikrat jsem se spatne prihlasila na seznamu na mail a oni se mi i ty spatne adresy ulozili,nevite jak to odstrani?
12. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: není vůbec za co děkovat určo bude vše v pořádku :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejak nejdem v obraze. Hydri musis odpocivat,tak jsi kluky nekam vyhrala? Ty jsi mela 2 potraty,to ani nevim. Kissinka ahoj,my se jeste nezname vid?
12. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, malého má moje mamka a odpoledne se stará MM. Musela jsem na odběr plodovky, tak proto se musím jen válet. Ty potraty jsem měla už v roce 2006. :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri:tak to jsem asi zapomela. No hlavne at ti vsechno dobre dopadne
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na ten knedlík jen zamícháš dohromady všechny suroviny, což za mě udělat robot a v mikrovlnce se "vaří" 10 minut, takže to je o hodně jednodušší než se plácat s klasickým knedlíkem.
12. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokosusenka:ahojky ne nezname ja jsme tady teprve chvilinku a mela jsem take absenci vis?? :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri, gratuluju k dobrým výsledkům z vyšetření. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

hydricka: gratuluju k dobrým výsledkům! Držím palce, ať je vše OK!

hydricka, kissinka: nebojte holky, to uteče jako voda! Já se nejdřív na PN taky nudila, 4 měsíce jsem musela proležet, ale pak už to šlo... hlavně když se zlepší počasí... :slight_smile:

Jinak Vítek dneska dostal druhou hexu a druhý synflorix, tak je trošku mrzutý, hodinu jsme ho s manželem společně uspávali, pak si schrupnul na půl hodinky a teď si hraje v lehátku, ale asi bude krušná noc :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
od března budeme chodit k M. Caplové na cvičení (poporodní cvičení s miminky, je to do 6 měsíců, tak to bude mít Vítek jen tak tak, ale bohužel jsem na to cvičení nenatrefila dřív, ale snad ho to bude ještě bavit :slight_smile: ), nechodil jste k ní někdo taky?
12. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavání pro malého jsem taky zvažovala, ale já nejsem zrovna dobrý plavec a mám pocit, že ta moje nervozita by se na něj snadno přenesla... navíc bych nedokázala ho potápět, když sama to nesnáším! :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. :slight_smile: Teď ještě rychle ten zbytek a bude úplně v klidu.
Pablinka, já naštěstí čas na nudu nemám. O to se postará Radeček, ale teď je to hrozný. 2-3 dny musím jen ležet a pak těch 10 dní klid. Ale to už aspoň můžu ven. :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinka- no prave az se zlepsi pocasi a zatim to vunec nevypada vid?? :frowning2: uz aby se dalo chodit aspon na zahradku :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: nojo, ty budeš mít s malým o zábavu postaráno :wink:
kissinka: aspoň sluníčko kdyby bylo... pro mě jaro sebou nese nástup alergií, uvidím teda teď po porodu, třeba to bude lepší (i když v těhu se mi to zhoršovalo)...
12. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

omlouvám se, že vás zanedbávám, ale já mám doma o zábavu postaráno :sweat_smile: dneska jsem byla na další zkoušce a mám jí za jedna :sunglasses: jinak Hynďa začal hrát na ten akordeon, takže máme další povinnost navíc plus denně musí cvičit :wink: teď mám další zkoušku "až" za 14dní, takže bude leháro :grinning: :grinning: ba ne, chci do konce příštího týdne dát dohromady bakalářku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc začíná olympiáda, tak se bude ponocovat :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: jé, já taky hrála na akordeon :slight_smile: 8 let :slight_smile:. Gratuluju ke zkoušce!
12. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsem to odpoledne vzdala a teď koukám, že nakonec tu bylo přece jen živo :slight_smile:
Hydri, tak moc gratulujem a pořád držíme palce na ty ostatní výsledky. Ale bude to v pořádku, neboj, spousta kamarádek bylo taky na plodovce a všechny to měly nakonec v pořádku.
Oli, jsi šikovná - já si teď nedokážu představit se učit, a to mám jen 1 dítě. Fakt, velká poklona...
Beat, ani mi neříkej, to budu příště pěkně plavat, co? Zkusím o víkendu odchytit Kristý, ale nevím nevím, jestli se jí bude chtít mi něco ukazovat. Tak snad to doženu...už se strašně těším, úplně jsem měla včera absťák...
Holky, víte, co mě na té olympiádě štve? Že to je na druhé půlce zeměkoule a všechny přímáky půjdou v noci. Dneska (resp. zítra..) ve 3 hodiny bude to zahájení - a přeci nebudu celou noc vzhůru...a myslím, že to zrovna neopakujou, co?
Kissi, neboj, určitě se nudit nebudeš. Já byla taky celý těho doma, ležet jsem nemusela - naopak jsem měla doporučený pohyb, aby se mi neudělala tromboza, takže jsem pořád chodila na procházky. Teda na procházky...většinou jsem si vyrazila hezky do města, oblítávala dětský sekáčky, obchůdky, drogerky a hezky pomalu a v klídku dávala dohromady výbavičku. K tomu občas s holkama na kafčo, pak na těhocvik...nakonec jsem spíš měla co dělat všechno stihnout a ještě si odpočinout :wink:
Čoko, to je fajn, že jsi zpátky. Nějak se to tu trošku rozuteklo... :unamused:
12. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zase vás zanedbávám :frowning2: já vím :sweat_smile:

Chci se zeptat vás, které nakupujete v sekáčích :sweat_smile: kde mají pěkné věci??? Potřebuju pro malou nějaká tríča, ze všeho hrozně rychle vyrostla...
Díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zvizi,
hezké věci mají u PVT, pak u nás v Sucháči - tady jsou 2 sekáče kousek od sebe, kdybys jela směrem z centra, tak odbočka doprava těsně před Albertem, vedle pizzerie a další je na té samé křižovatce, bývala tam obuv. Ještě mají celkem hezký věci v Dráčkovi - bazar v Alešovce, je to u té školky (z druhé strany školky než je Velbloud).
Jinak ostatní sekáče mají vždycky jen pár věcí nebo takový koutek s dětskými - Lannovka, Otakarka...
12. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek