• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Leni, to zahájení dávají myslím dneska ve 3h celý nesestříhaný v záznamu :wink: jinak dneska začíná Sudová, tak uvidíme, jak po tom zranění, ale zítra jede první závod Sáblíková, je to před půlnocí, tak to si nenechám ujít :slight_smile: no a hokejisti začínají myslím v e čtvrtek ráno od 6h
13. únor 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :rolling_eyes: byla jsem nucena vstavat... nase ditatko se rozhodlo, ze v 17.h. zalehne a bude spat az do rana :sweat_smile: no... aspon ze se nevzbudila ve tri :sweat_smile: z toho jsem mela strach :slight_smile:

Leni, diky moc za tipy! Ja totiz byla na Lannovce v nejakem - uz nevim - a nic moc tam nemeli. A i docela drahy veci. Do mesta moc nejezdime a kdyz uz tak do obchodaku a tam sekace nejsou :pensive:

Panter, jsi zapalena olympionistka, jo? :grinning: Manzel si kvuli O zaplatil mesic sportovnich programu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prej mi druhou televizi prestehuje do pokojicku (Anetka spinka jeste s nami v loznici, kde je TV nyni), abych mohla sledovat tu svou Ordinaci :grinning:
13. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvizi, no, Ordinaci jsem taky sledovávala, ale od tý doby, co se to tam furt tak nechutně opakuje, tak jsem jí zavrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: olympiádu si nenechám ujít :wink:
13. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
zvizi, na Lannovce byl dřív fajn sekáč - myslím Brittex, ale na podzim ho zrušili. Ten u PVT taky není nejlevnější, ale věcičky tam mají nádherný. Ty v Sucháči jsou o něco levnější.
Oli, já to v noci nahrála, máme DVD rekordér, takže na to dneska jen mrknem a smažem :slight_smile: Já počítám, že se teď po dobu olympiády na nic jinýho nekouknu - jen přes den, když bude Peťa v robotě. A do 8 večer ještě můžu u Dendy v pokojíčku, má tam malou telku :wink: Ale já Ordinačku nesleduju, tak mi je to jedno a co budu chtít vidět, tak si nahraju a skouknu druhý den přes den :slight_smile: Sudová jezdí ty boule? Nebo si to pletu??
13. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já už část zkoukla teď na eurosportu :wink: my máme taky DVD rekorder, ale mě to pak už neba, já na to musím koukat, když to v tý televizi dávaj :grinning: jj, jezdí boule
13. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to taky baví když to dávaj v telce, ale když to dávaj ve 3 v noci, tak by mě to teda asi moc nebavilo :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já teda ve 3 v noci koukala - malej se zrovna vzbudil na kojení :grinning:

jinak sekáč na Lannovce byl super, tam jsem si toho nakoupila i spoustu pro sebe :slight_smile:... u PVT je taky moc fajn, akorát ty ceny, no... a se Sucháčem taky souhlasím, jen jsem tam byla jen jednou, když jsem tam jela ke kadeřnici před porodem, takže ještě že jste to tu připomněly, se tam zas musím vydat :slight_smile:

my máme kabelovku, tak manžel bude taky dost koukat, akorát teď není doma, tak mám od OH klid :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Britex na lannovce je zrušenej??? :confused: :confused: :confused:
13. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho Britexu je mi líto. Tam měli fakt super věcičky. A u PVT jsem nakoupila spoustu věcí na malého (hlavně bodíčka) a nepřišlo mi to tak drahé. Naopak ten v sekáči vedle pizzerie mě zklamal. Byla jsem tam poprvé a nakoupila tam super věcičky snad za 500 a od té doby se mit tam nic nelíbilo. Prostě ty věcik měli takové ošuntělé. A když se mi líbili, tak byli malé. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to chce asi taky mít štěstí na ty věci... já spoustu bílých overálků a jednoduchých bílých bodyček koupila U Slona ve Vrátě, je to tam na váhu a vyjde to super levně... ale teď jsem tam byla v lednu, že koupím něco od velikosti 68,74 a nic, prostě nic!!! Jen samé hadříky s krátkým rukávem... :angry: U PVT jsem nakoupila super lacláčky, riflíky a tak :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke slonovi jsem taky chtěla jít, ale nějak mi to nikdy nevyšlo. A teď už ty věci tak nepotřebujeme. Takže už tam asi ani jen tak nepůjdu.
Dobré věci mají i sekáči v Otakarce. Je to Front. Mají tam dost věciček, i když mi všude přišlo, že mají víc věcí pro holky.
13. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter gratulace ke zkoušce a hydri k prvním výsledkům - držíme palečky.

k nákupům v sekáčích - já občas zajdu na Máj do Berušky (je to stejný majitel jako Dráček v Alšovce) máme to docela blízko, tak si uděláme procházku a mrknu tam, i když poslední dobou tam nemají žádná bodíčka na nás a zrovna bych nějaký potřebovala. Nakoupila jsem tam spoustu punčocháčků, botičky, tepláčky. Jinak dost nakupuju v Tescu, když mají nějaké slevy nebo akce. Pár věcí jsem koupila i v bazaru u Kanonu, tam mají hodně hraček. Taky je dětský bazárek v Jírovcovce, kousek od Pekárenské směrem do centra - naproti gymplu. Pro sebe ráda nakupuji ve Frontu v Otakarce, i když teď jsem tam už dlouho nebyla. Měla jsem to kousek od práce, tak dřív jsem tam chodila pravidelně. Tam měli alespoň i něco na mě a značkový, když měl teda člověk štestí. Myslím, že poslední dobou už se ale i normální obchody polepšili a dají se sehnat pěkné věci ve velikosti 42/44 :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat ti sis objednávala plavky z bonprix, že jo, jak to vůbec dopadlo? Taky se mi líbí, ale nikdy jsem si netroufla si něco objednat, bojím se že mi to nesedne a ty starosti s tím pak :unamused:
13. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

koukám tak asi ta chata žádná nevyjde asi co? :confounded:

já byla v sekáči jen jednou,-to jsem kupovala mimi věci,pár kousků,nikdy nemám štěstí na to,abych kápla na něco,co sem i líbí :pensive:

Pepahani já si říkala,že jsi tu nějak nebyla,snad sme tě toup rocházkou nějak neodradili :zipper_mouth: :grinning: jj kupovala jsem si plavky v bonprix,ale plavky mi přijdou o číslo menší než normálně,takže je sice nosím,ale necítím se v nich ani náhodou :sweat_smile: ale na vrácení už je pozdě,takže mám smůlu,ale asponm ám motivaci do nich hubnout :sweat_smile: :grinning:
13. únor 2010 ve 14:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,
tak mám "volno" a je to nezvyk...... :wink:

sekáč na lanovce je zrušenej - n neříkejte...... :frowning2: tam se mi občas povedlo něcoulovit....... pár hezkých věci mají taky v sekáči u nás na Máji na točně.,ale pani tam bývá jen odpo. odtud jsem dětem vždycky něco donesla.... :wink:

na olympošku nekoukáme, neb nám jde jen ČT1, nova a prima. zatím to rozšiřovat nebudem, když se budem výhledově stěhovat..... :wink:

beat, proč myslíš, že nevyjde..... :-O já myslím, že by se to mohlo povézt - jen najít nějaký ten termínek....... :slight_smile: jestli chceš, tabulku vytvořím a můžem se zapisovat a pak by jsme něco vybraly.........
13. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, taky gratuluji ke zkoušce. Musím tě obdivovat. Já už bych se asi učit nedokázala. :slight_smile:
Pepehani, děkuji. :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, gratuluju dodatečně ke zkoušce a hydri k dobrým výsledkům........ :wink:
13. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Hani. :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak čtu, že ten sekáč na Lanovce zrušili, jo. No to je docela škoda, tam neměli špatné věci ani pro dospělé. Jinak v Sucháči jsem taky měla dost v poslední době smůlu. A nebo jsem spíš byla svědkem toho, jak tam ty nejlepší věci schovávají pro známé :angry:

Jinak jsme si dneska udělali výlet do Gmündu na koupání a super teda.
13. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero a bylo tam hodně lidí? My jezdíme vždycky ve všední den. O víkendu jsme neměli odvahu.
13. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, vůbec ne. Já nevím, kolik tam bývá ve všední den, parkoviště teda bylo dost plný, tak jsem se zhrozila, ale uvnitř úplná pohoda. My tam byli tedy na 11.hod a jen jsme to měli na dvě hodiny. Byli jsme poprvé, tak jsme nevěděli. Možná jestli tam pak bylo odpoledne víc, ale lidi taky průběžně odcházeli a přicházeli.
13. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Na Lannovce je teď nějakej jinej, ale nic moc tam nemají. Britex už není. Právě jsem se tam vypravila, že tam měli pěkný věci a ejhle smůla :rolling_eyes: Tak až budu mít cestu do města, tak někam zajdu. Nebo si objednám z netu, to je nejlepší :grinning:

No jo, jdu si dolít vínko a povinně čučet na OH :confounded:
13. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Oli, gratuluju! To už si budeme brzy na nějakém srazu dávat něco dobrého na úspěšné dokončení :sunglasses: :grinning:

Holky, kdo nechvátáte s těma nákupama, tak v mateřs.centru na Máji bývá 2x do roka burza ( jaro - léto; podzim - zima). Teď na začátku března 5.a 6., bude jaro -léto a za sebe říkám, že člověk nakoupí pěkné věci za pěkné peníze. Zatím nemají na www čas, kdy to bude, ale v pátek je to, myslím, celé odpo až do večera a v sobotu dopo :wink:

Když se bavíte o Gmündu, kamarád mi před pár dněma posílal mailem zprávu, že prodávají zlevněné vstupné, kdo byste chtěl, pošlete mi mail.adresu, přepošlu vám to.
13. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat určitě jste mě neodradili, já chodím teď od ledna vypomáhat do práce a dělám lidem mzdy, takže tenhle týden byl náročnej :grinning: a neměla jsem nějak čas na koníka.

taky myslím, že by nám to mohlo s tím výletem vyjít - Hani tak tu tabulku udělej. Určitě se najde pár dní, kdy by nás mohla alespoň vetšina, všechny se asi nesejdem nikdy, to si nedělám iluze, ale já se na to těším jak malý dítě, ještě jsem takhle nikde nebyla - babinec s dětma to bude tóčo :grinning: čím víc, tím líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme dneska museli razit na pohotovost, protože malej od pátečního večera zvrací a má průjem a včera se přidala horečka a akorát mě tam pořádně vytočili. Vůbec tam bába malého nezkontrolovala ani neposlechla, neprohnatala břicho nic. Jen nám předepsala hylak a řekla ať koupíme kulíška. Fakt jsem byla vytočená. :angry:
14. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verko ty jsi taky tehu,jee moc gratuluju
14. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, jojo, už to tak je, díky :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Marti, tak ať to do zítra zvládnete a můžete k Dr. a nic zlého to není.

Věrko, taky velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať máš vše bez problémů. Tady budem miminek :slight_smile:

Hani, nenavnadí tě to na to třetí :grinning:

Holky, mějte hezký večer.
14. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,jsem zpátky,měli jsme se báječně,lyžovačka suprová,tedy až po té,co jsem měla od druhýho dne jiný lyže,ale ty fakt byly bomba,takže jsem si je přivezla :sweat_smile: :wink: ,akorát jak už jsem psala,jsme měli docela ošklivý počasí,sluníčko jsme neviděli,sněžilo atd...,ale jinak fakt nádherný místo,s majitelem penzionku,no on je to kamarád našeho dlouholetýho kamaráda,jsme se domluvili,že tam v létě přijedeme na pár dní d dětičkama na výlety :wink: :wink:

naši to taky s dětma zvládli,ale babička z toho bude odpočívat ještě nejmín tejden :grinning: :grinning: ,dostali jsme nabídku na další lyžování v březnu,taky v rakousku,ale asi nepojedme,protože manžel si odrasoval koleno,na sjezdovce ho sice treochu pobolívalo,ale zničil si ho těsně před odjezdem domů,kdy si ho totálně podvrknul na schodech,podezřívám ho,že schvválně :grinning: :grinning: ,já bych totiž na ty hory chtěla jet,ale i s dětma :wink:

jinak jsem vás dočíst nestihla a asi se nebudu snažit,jen jsem zaregistroval,že panter udělala zkoušku,no jsi jednička,však ty to víš :grinning: :slight_smile: a přibily těhulky,no to je nádhera,martinka má dobrý zprávy atd..

hani tabulku udělej,my se určitě přidáme :wink: :wink:

jinak my tedy olympiádu sledovat budeme asi celkem pečlivě,dneska už se těším na biatlon a na sáblíkovou,tak zatím papapa
14. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, taky moc gratulujem k těhulkování!! :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek