• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
jé Veru gratulululujeme... :wink: čoko co to píšeš?? "taky" těhotná - netajíš nám něco.... :wink: Oli.S - mě by to i navnadilo, ale musíme hlavnvě navnadit taťku...... :wink:

jsem koukala na tu Sudovou a je mi jí holky líto, měla docela dobře našlápnuto.. :wink: ale zdraví si někdy holt udělá svoje...

holky,tak mi pište do IPky, kdy nemůžete a já do dám nějak dohromady....... :wink:

dneska říkali, že na horách by mohl vydržet sníh do velikonoc, tak snad jednu lyžovačku taky zvládnu - mispul - chlapi hledají výmluvy - to je ten můj taky...... :wink: :grinning:
14. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, taky se připojujem s gratulací :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný, tady bude miminek :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, snad se mi tenhle týden podaří už tu bakalářku nějak dodělat a poslat "první" verzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to mazec...
14. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martina Sábíková!!! :dizzy_face:
15. únor 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ne,ja urcite ne a nebudu. myslela jsem taky jako napr.Martina,Monika atd :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!!! :dizzy_face:

Panter gratuluju moc ke zkoušce!!!!ty jsi fakt šikovná,takže bakalářku uděláš jak nic!!!to pak bude potřeba pořádně zapít!!! :grinning:

jéééé Věrko gratuluju k těhulkování!!to je fakt krása,kolik tu budeme mít mimísků,ani nevíte,jak bych se já ráda k vám přidala,ale u nás se sekl táta no,ale do konce roku času dost-to je můj plán na otěhotnění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hydričko jsem mco ráda,že výsledky dopadli opravdu dobře,tak ted už jen hurá do veselého těhulkování :dizzy_face:

teda oukám,že tu pěkně kvůli Olimpiádě ponocujete :grinning:

ok já jsemp ro udělat tu tabulku :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky ja to vubec nesleduju. Ale koukam ze je vas tu dost. Me to nic nerika. No ted jsem nemocna,viz facebbok,takze se stejne nesmim dlouho divat na TV nebo PC
15. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za gratulace :dizzy_face: Bude nás tu teď fakt dost :grinning:
15. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jste tu některá? mám chvíli čas na pokec :grinning:
15. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli,náhodou se snažím naobědvat :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Lucko :slight_smile: tak to už jsem zvládla, dopo jsme měli plavčo, pak jsme přilítli a rychle to zahnat do postele... malej ale usnul až před chvíli ve 2h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že nemusím s Hynďou do hudebky, to se mi fakt nechce
15. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naivně čekám,jestli usne ta malá potvora,ona usne,ale v nejnevhodnější chvíli,jako obvykle,ted se tady svíjí a ječí,protože jsem ji vyhnala z koupelny,dneska už zase 2x byla v záchodě,už dostala přes ruce a stejně tam pořád leze,nevím asi tam budu muset začít zamykat nebo co,jenže to zase nemůžu,protože tam chodí honzis na záchod :sweat_smile: :sweat_smile:

honzise jsemsi dneska nechala doma,protože měl totálně ucpanej nos a kašel,ale ted už dobrý,tak počítám s tím,že zase bude horší noc,ale dokud je to jen kašel a rýma,tak je to v pohodě
15. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, ještě jsem Ti nepogratulovala k dobrým výsledkům :wink: to je dobře, že je to v pořádku :dizzy_face: a co pohlaví, nenechali jste si říct? :wink:
15. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jejda, tak hlavně ať je Honzis v pořádku a nic se mu nerozjede :unamused:
15. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli snad nee,snad jsemto chytli hned na začátku :wink: :wink:

já hledám na netu magnetický puzzle,ted to tam měla kamrádka na těch horách a její 2 letá dcerka si s tím tak vyhrála,že to chci,protože míšu tohle taky baví,tak bych jí to chtěla pořídit k narozkám :wink:
15. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
magnetický puzzle? to neznám :confused: hoď sem nějakej odkaz :wink:
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://obchod.vlacek.cz/Farma-Diset::5744.html, http://fallingstar.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1737911 přemejšlím,že asi půjdu do týhle,levnější jsem ji nenašla,ještě si asi udělám výlet do písku do hračkáren,kdyby náhodou a pověřím mamču nebo budu přemejšlet nad touhle,ale přijde mi spíš klučičí http://www.rappa.cz/hracky/drevene-hracky/175-vkladacka-dopravni-prostr.magn.-tabule.html/?st=2
15. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát,že to pořád není přesně to ,co hledám,ona to měla jako kufřík a ty zvířátka takový ty chytátka,ale je pravda,že už to měla taky asi 4 roky starý,takže už to třeba ani nevyrábí :frowning2:
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že jsem se odmlčela, vypravovala jsem chlapy do hudebky :wink:

jo, tak tohle myslíš :wink: tak to znám, my máme doma takový dřevěny puzzle pro dětičky, kde jsou tvary a obrázky, kde jsou volný místa, kam se ty tvary dávají :wink:
15. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to jo,to my taky máme,že odkud to vyndáš,tam to taky podle tvaru vrátíš,ale na tomhle se mi líbí,že je k tomu ještě ta magnetická plocha,kam si to může podle libosti odkládat :wink: :wink: a ono to nikam nespadne

snažím se probudit mišáka,samo usnula až v půl třetí a ted se jí zase nechce vstávat,jak jinak,mám vypranou první pračku,tak to jdu pověsit a nacpat druhou a pak třetí,no kdo to zase bude žehlit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám naštěstí od včera vyžehlíno:wink: začíná na mě nějak dolíhat to včerejší ponocování a to mě to dneska čeká zase, když jede Bauer :grinning: no, ještě že ty hokejisti to hrajou od 6h ráno :sunglasses:
15. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem si aspoň mohla pobrečet u hymny :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, v albu u Honulky máte nástin tabulky jak by mohla vypadat...... jukněte a připisujte se.. :wink:

musím jít, dole jě nějaký řev....... :confounded:
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jedete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mispuli ty dřevěný jsem viděla myslím v Puntanele,ale nejsem si jistá,jestli byli i magnetický :fearful: :zipper_mouth:

obdivuju vás,že takhle fandíte,já fandila dřív,ale ted mě to nějaknechytá nevím proč :astonished: ale na hokej bych ráda koukla,je někde nějaký rozpis kdy a v kolik se hraje?
15. únor 2010 v 17:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea zkusím kouknout na stránky,oni těhle dřevěnejch mají spoustymale právě nejsou magnetický

hani tabulka dobrá,zítra se snad odstanu k tomu napsat ti nějaký datumy

program najdeš i tady http://www.olympiada.org/zimni-olympijske-hry-v-ceske-televizi/
15. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, ty magnetický puzzle vypadají fakt dobře, kdyby jste je někdo od někud objednával,tak se nějak přihlaště, bych se k vám přidala a měli by jsme menší poštovný......... :wink:
15. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tabulky vypadají dobře, ale já moc Luci nemůžu pomoc, protože jsem nic takového neviděla.
Panter, díky. Pohlaví vím jenom já a tak to bude doufám do porodu. Nesmím se prokecnout. :grinning: Ale potvrdili my to, co jsem si myslela. :slight_smile:
Jinak u nás už to vypadá dobře. Malej už celé odpoledne řádí, tak je to fajn. Jen mě nenechá moc v klidu. :grinning:
S olympiádou vás obdivuji, já to vůbec nesleduji. Moc mě to nebere a že bych kvůli tomu ponocovala nebo vstávala dřív to neexistuje. :grinning:
15. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, mám pocit, že jsi tu psala, co si myslíš, že čekáš :wink: hlavně, že je mimi v pořádku, my si taky počkáme pohlaví vašeho mimíska až do porodu :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem opet mimo,jaky tabulky?
15. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono vám stejně nic jiného nezbyde. :wink:
No vidíš, to ani nevím že jsem to tu psala. Téď se nesmím jen těch pár měsíců prokecnout před tátou. Kdybych nemusela k Čutkovi, tak si to asi říct nenechám, ale když už jsem tam byla, tak jo. Je to opravdu 100%. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek