• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
já bych to teda nevydržela to taťkovi neříct :grinning: já mu vždycky vykecám i to, co nechci :grinning: :grinning: však ono to uteče jako voda, ani se nenadějem a bude tu spousta miminek :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se toho vykecání trošku bojím. MM si teď začal trošku myslet, že bude mít holčičku. Zdálo se mu, že to psali na těch papírech, tak si musí počkat, jestli ano či ne.
15. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a on to teda fakt nechce vědět? a ví, že to víš?
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to bylo u obou kluků víc než jasně vidět na utz :grinning: :grinning: i manža-laik to poznal :grinning:
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáš Bauer!! :dizzy_face: :dizzy_face: koukáte někdo??
15. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jasně že koukám:wink: to bych si nenechala ujít :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, vědět to opravdu nechce a ví to já to vím. Ptala jsem se ho jestli to chce říct. On se mnou na UZT nechodí. Tak ke gyndařovi to by pro něj stejně nebyl takový zážitek, tam není mimi vidět celé. A až půjdeme teď k Čutkovi, tak si to ještě rozmyslí jestli půjde. :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na seznamu, že se vám to včerejší koukání na olympiádu vyplatilo. :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ty dřevěný puzle jsou super. Já uvažuju nad takovými se zvířátky, co vydávají zvuky, když tam to zvířátko dobře umístíš - a mají takový ty čudlíky, ze které můžeš ten kousek držet. Na některé typy pozor, kamarádka jedny má, jsou to dopravní prostředky (dost možná ty, cos na ně posílala ten poslední odkaz) a blbý je, že ten kousek má stejný obrázek z obou stan, ale pasuje tam jen z té jedné - prostě není samozřejmě zrcadlový a to dítě to nepochopí. Její syn to tam každou chvíli strkal tou "špatnou stranou" navhr a dvoutelýmu dítěti to není jak vysvětlit. Měli právě i ty zvířátka a s těmi žádný problém neměl.

Hani, tabulka je dobrá, nemáte ji někdo v IP? Já můžu vždy úplně začátkem měsíce, tak do pátého a pak v druhé půlce, tak po patnáctém - to víte mzdová účetní :grinning: Ale jelikož nevím, co se v létě u nás bude dít, tak se to můžu ještě změnit. Ale když si to naplánujem brzy, tak s tím budu počítat a přítel se přispůsobí. Spíš by se mi hodit ten začátek měsíce, to právě zase nemůže přítel. Je vedoucí střediska a na přelomu měsíce musí zpracovávat nějaké výkazy a docháku apod.
16. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste nechali očkovat dětičky proti klíšťovce a kdy. Dneska jsem se dozvěděla, že se děti můžou očkovat od 1 roku.
16. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šáry, já jsem očkovat malého chtěla nechat, ale Dr. mi to doporučila až ve 3 letech.
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko, u nás nám dr. řekla to samý, taky od 3let (i když Hynďu nám bez připomínek naočkovala už v necelých 2letech), ale chci se jí na to zase zeptat, přece jenom trávíme celý léto na Šumavě...
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, jen kosmickou, páč se mi vaří voda na špagety... :wink:

pepe - tabulku jsem do IP nedávala. dělám jí v excelu a pak kjí musím zkopčit do infru,aby mi to šlo vložit, to tam nějak dám dohromady podle toho cos psala...... :wink:

ad očkování klíšťata - očkuje se jen na (a teď nevím, prostě jen na to jedno) a druhý je stejně nechráněný. chtěla jsem nechat loni naočkovat Maru a MUDr. mi řekla, že by děti očkovala až kolem 5-6roku, že dřív to nemá smysl, protože ty děti mají dobré reakce, když nějaké to klíště chytnou, tak jsem to nechala u ledu a očkovat budem až ....

tak a musím jít....... jo a Lukáš je dobrej..... :wink: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na to dr. zeptám ve čtvrtek, půjdeme na roční prohlídku, tak uvidím co mi řekne.
16. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,když tak na to koukám,tak nám by asi nejvíc vyhovovalo kdykoliv v červenci,tady kromě těch volnejch svátkovejch dní,poklud pojedeme do itálie sami,tak asi v červnu,pokud se známejma,tak v srpnu

my tedy nevěděli,co čekáme ani v jednom případě a dětičky na nás byly tak hodný,že to neukazovaly,protože jsme to vědět nechtěli :wink: :wink:

my očkovat nenecháváme na nic navíc,konkrétně u honzise v žádným případě,ale přemejšlím,že letos nechám naočkovat sebe :wink:

hani počkám,jestli mamča nenarefí na to puzzle v táborských hračkárnách,jinak budu asi koncem tejdne objednávat,který vby se ti líbilo?

jdu trošku zabrousit na mmb,nějak jsem zjistila,že míše došly kalhoty
16. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jak tak na to koukám, tak to bude dost těžký dát se nějak dohromady :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul - ta zvířátka by se mi líbila, nějaká, je skoro jedno jaká. líbí se mi, že je to magnetický a že si s tím děti můžou všelijak pohrát. ty vkládací puzzle máme taky a celkem je to taky baví...... no, hlavně vysýpat.... :wink:

jj, jak píšeš, MUDr. povídala, hlavně naočkujte na klíšťovku sebe........
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si někdy připadám, že mám doma absolutně zaostalý dítě :unamused: kdybych nevěděla, že je prostě svéhlavej a jinak to ví, tak už bych propadala panice :sweat_smile: je to možný, že ty dva jsou fakt jak nebe a dudy?
16. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
Nám říkala kdysi dr. klíšťovku od 3 let. Ale píšou, že tam, kde je hodně nakažených klíšťat (což je u nás v JČ), tak se může od 1 roku. Taky jsem se chtěla teď zeptat, když jsme tam byli, ale Denda měla po očkování spalniček takovej hysterák, že jsme jen tak tak slyšeli, co nám dr. říká o možné reakci :grinning: Možná jí zkusím někdy z jara zavolat...
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem na očko v dubnu ve 2 letech, tak se taky ještě zeptám :wink: ale je fakt, že nám taky říkala, že ty děti to snášejí v pohodě, že horší je to u starších lidí
16. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, něco takovýho nám taky kdysi říkala. My jsme oba s Peťou naočkovaný - akorát musím kouknout, jestli nemáme jít na přeočkování... No, od chvíle, kdy jsem naočkovaná (možná takových 10 let??) jsem měla maximálně 5 klíšťat a předtím jsem jich měla tak 20 každou sezónu. Nevím, jestli je ta naočkovaná krev i nějak odpuzuje??? (nebo že bych je odpuzovala já??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Klíšťovka je svinstvo, táta jedný mojí kámošky jí měl když byla kámoška malá a slušně řečeno mu hráblo... :unamused: Chlapi to prý snáší hůř...
16. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, jdu se najíst a pak tvořit nějaké hodnoty (asi žehlení?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Mladá se rozhodla nespat, takže běsní v postýlce a nevím nevím, jestli zabere...
16. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hledám nějaký ty kalhoty pro míšu a narazila jsem na tohle,kdybyste některá měla zájem,já odtud asi vezmu nějaký trička a mikči,tak mi kdyžtak písněte,poku se chcete přidat :grinning: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=575997
16. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

náhodou jsem narazila na tohle, třeba by to byl pro někoho z vás tip na výlet :slight_smile: http://www.zamekberchtold.cz/
16. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hokky,tak včerejší den na olykpiádě pro nás nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a slováci maj ruský stříbro :confused: :rolling_eyes:

oli odpo na to mrknu :wink: ,ted jdeme obědvat,snad bude mišák aspon chvilku otevírat pusu
17. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si, Luci, říkala, že mi to jméno moc slovensky nezní :confused: :grinning:
17. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě a my když můžeme nějakýho sportovce naturalizovat,když má náhodou zájem,tak s tím dělaj obstrukce,ale holčina ruská to udělala dobře,ona za ty sloveny běhá už asi druhej nebo třetí rok,do ruský reprezentace se nedostala,tak šla jinam,včera říkali,že její muž dělal u slováků servismana či co,a tak si tam manželku přived :wink:

tak s jídlem jsme dneska na štýru,zase má své období,že nic nechce a do toho trochu rýma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo budete ráno koukat na hokej? :wink: já jo :grinning: už jsme se s jedním kámošem slovenským vsadili :grinning:
17. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter to je přece jasný,manžel byl v tipáči a přitáhnul českej dres,prej je dneska v tipáči dávali a na něj zrovna vyšel,takže já asi budu jen v tom dresu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho loni vyhrála na hokeji:grinning: ale asi si ho brát nebudu :grinning: ta 6h je v pohodě, horší to bude z pátka na sobotu, vstávat v půl druhý bude maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten poslední zápas s Rusákama hrajou myslím od 9h večer, tak to taky jde :wink:
17. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek