České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
lenousek100
17. únor 2010
ahojda, holky, budíka nařídíme, ale nevím nevím, jestli někdo z nás vstane... :-| 😃
panterka
18. únor 2010
Leni 😃 😃 podařilo se? 😃
pablinka
18. únor 2010
ahoj holky 🙂 taky mám puštěný hokej... teda, že bych na něj nějak koukala, to ne... manžel se díval na první třetinu, pak mazal do práce 🙂... jinak z pátka na sobotu v ty 2 ráno vstane a půjde s kamarádama do hospody, ve sportíku U Evžena tady na Máji jim slíbili, že nechají otevřeno, už se jich prý před časem ptali, kdo přijde, a zamlouvali stoly 😃
pablinka
18. únor 2010
s tím očkováním... taky si budu muset dát zase to proti klíšťové encefalitidě, akorát nevím, jestli můžu teď, když kojím, to asi letos tedy ne... předloni jsem stihla jen ty první 2 dávky, tu třetí už ne, protože jsem byla těhotná... Taky jsem měla být loni přeočkovaná proti tetanu, ale tím těhotenstvím k tomu taky nedošlo, tak prý mám přijít letos, až přestanu kojit...
mispuli
18. únor 2010
oli 😃 😃 😃 😃 ,koukáme a jásáme,ale koušou bratia slováci

holky zázrak,honzík snad po třetí za celých svých necelých 6 let spal až do rána u sebe a v noci nepřišel,až jsem měla strach,jestli mu něco není 😃 😃 ,tak místo něj přišla míša,ale až ve čtyři,čekala jsem,že přijde dřív,chudinka nemohla usnout,protože ji trápila ta rýma,ale pak už to docela šlo
pablinka
18. únor 2010
mispuli: gratuluju k dlouhé noci 😉 ... já jsem od porodu spala max. do 2:30 h vkuse, a to se stalo včera 😃
lenousek100
18. únor 2010
Ahoj holky 🙂
Oli, co myslíš?? 😃 Jak miminka až do půl osmé, kdy nás vzbudila Deni 😃 😃 No, aspoň jsme dokoukli konec. Ani si nepamatujeme, že ten buďas zvonil 😃
Pabli neboj, ono se to bude prodlužovat. Deni byla teda spáč od začátku, někdy v 5 měs. už spala do rána - pak se to pokazilo, tak jsme někdy v 9-10.měs. přestěhovali do pokojíčku (resp. my jsem se odsud odstěhovali) a od té doby spí celou noc...takže to u vás určitě taky přijde a vyspíš se 😉
Luci, tak gratulujem, už je to velkej kluk.
mispuli
18. únor 2010
holky já bych nejásala předčasně,tipuju,že si to zase nejmín na půl roku vybral a dneska přijde už o půlnoci 😃 😃 😃
panterka
18. únor 2010
Lucko, taky gratulka 😉 uvidíš, že to bude už jen lepší 😉

já se dneska těšila, že se podívám aspoň na první třetinu v klidu, ale po šestý se rozletěly dveře a mladej pán přikráčel i se svýma všema plyšákama :-N tak jsme museli koukat spolu, druhá třetina byla naprd, protože jsem musela vypravit Hynďu do školy, tak pak jsem zas koukala "relativně" v klidu na třetí
panterka
18. únor 2010
Leni, já si to myslela, že budík nemá šanci 😃
panterka
18. únor 2010
holky, jdu ke kadeřnici, ale vůbec se mi tam nechce :-p tak zatím páááá
mispuli
18. únor 2010
oli já bych šla hned shodit tu hřívu,co mám,ale slíbila jsem,že až na jaře a jenom na mikádo :-p
hydricka
18. únor 2010
Ahoj holky!
Tak já koukala včera na sjez a dneska na první 2 třetiny. A to nejsem žádnej fanatik. Ale nějak nic jiného nedávají. 😃
Luci, taky gratuluji ke klidnému spánku. Malej si na to už určitě zvykne a bude to tak už pořád. 🙂
Oli, kadeřníka závidím. Já se tam taky musím někdy dokopat. Akorát bych se nejraději nechala ostříhat taky na mikádo, ale mám zákaz. 😃
mispuli
18. únor 2010
marti já mám ted tak dlouhý vlasy,že snad ani na svatbu jsem je takový neměla :-N ,takže i mikádo bude skok,ale už se na to těším,já stejně nechápu,proč chlapi tak lpjej na dlouhejh vlasech
mispuli
18. únor 2010
holky jakou mám objednat míše čelenku rozhoduju se mezi modrou a zelenou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30394058&tab=8
hydricka
18. únor 2010
Já měla naposledy krátký vlasy (na mikádo) asi v 18 a od té doby už jen dlouhé.
Luci, mě se líbí ta zelená.
olina.s
18. únor 2010
Ahoj holky,

Luci, já bych taky volila zelenou 🙂
mispuli
18. únor 2010
tak jsem ráda,že jste mi to potvrdili,mě se taky líbí,já zase nechci růžovou,i když se mi taky líbí,protože z ní nechci bonbonek
mispuli
18. únor 2010
oli s zpráva na telefonu,souhlasí cena?
lenousek100
18. únor 2010
Luci, taky bych šla do zelené 😉
olina.s
18. únor 2010
Luci, promiň za komplikace a děkuju.
sarka_k
18. únor 2010
pablinko, při kojení by se klíšťovka očkovat neměla. Mám ale takový dojem, že budeš muset opakovat všechny vakcíny, když nemáš 3-tí očkovací látku.
panterka
18. únor 2010
ahoj holky, tak jsem doma 😉 nechala jsem si to jen zkrátit o nějakých 5cm 😃 já s tím teď nic nevymyslím, od tý doby, co jsem byla strojkem, tak se mi to hrozně kroutí a tak mi na tom nic jinýho nedrží 😃 a navíc je tohle bezúdržbový 😉

Luci, manžovi se zas hrozně líbilo, když jsem to měla úplně krátký 😉 je fakt, že určitá dýlka byla fakt fajn, ale pak to dorůstání, to bylo otravný...
mispuli
18. únor 2010
oli strojkem =-) 😉 ,tak do toho bych nešla,já měla vždycky dlouhý,až v druháku na gymplu mi spolužačka zastřihávala konečky a já přišla domů s mikádem po uši 😃 😃 😃 😃 ,no a pak jsem to střídla,je pravda,že určitá délka je v pohodě,ale než se na ní dostanu,tak to by mě piclo :-N :-p ,jo a hlavně já mám plachtáky 😃 😃
mispuli
18. únor 2010
tak já poslala chlapa pro vajíčka do krámu a on je asi šel snést,či co 😃 😃 😃 😃 .ba ne,je mi jasný,kde je,cestou je tipsport 😃 😃
mispuli
18. únor 2010
tak prej byl na chvíli v tipáči,ale v krámě se zdržel dýl,protože zřejmě byly dávky a krám se černal s velkými nákupy :-N :-p
panterka
18. únor 2010
Luci, jj, byla jsem strojkem a ani to není tak dlouho, asi tak necelej rok a půl, co jsem si sedla do vany a manža mě tím strojkem ostříhal 😉 za necelej rok jsem měla vlasy dlouhý jak před stříháním, takže to, jak mě už znáš osobně 🙂 ale hlavně si ty vlasy teď nemůžu vynachválit, fakt jsou pevný a zdravý a navíc se mi začly právě kroutit 😉
cokosusenka
19. únor 2010
Holky prosim nemate nekdo doma na dvd borek stavitel,postak pet nebo cerveny trakturek? Chtela bych to vypalit. My mame jen Borek stavitek vesele vanoce a malymu se tyhle pohadky moc libi. Dekuji
panterka
19. únor 2010
teda ty Slováci jsou borci 😉
pepehani
19. únor 2010
coko já bych zase moc ráda sehnala Matýska a Jáju, to se mi moc líbí a jelikož jsem kreslící analfabet, tak bychom se podle toho mohli s Josífkem učit oba 😃