• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
ahojda, holky, budíka nařídíme, ale nevím nevím, jestli někdo z nás vstane... :unamused: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: podařilo se? :grinning:
18. únor 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: taky mám puštěný hokej... teda, že bych na něj nějak koukala, to ne... manžel se díval na první třetinu, pak mazal do práce :slight_smile:... jinak z pátka na sobotu v ty 2 ráno vstane a půjde s kamarádama do hospody, ve sportíku U Evžena tady na Máji jim slíbili, že nechají otevřeno, už se jich prý před časem ptali, kdo přijde, a zamlouvali stoly :grinning:
18. únor 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím očkováním... taky si budu muset dát zase to proti klíšťové encefalitidě, akorát nevím, jestli můžu teď, když kojím, to asi letos tedy ne... předloni jsem stihla jen ty první 2 dávky, tu třetí už ne, protože jsem byla těhotná... Taky jsem měla být loni přeočkovaná proti tetanu, ale tím těhotenstvím k tomu taky nedošlo, tak prý mám přijít letos, až přestanu kojit...
18. únor 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,koukáme a jásáme,ale koušou bratia slováci

holky zázrak,honzík snad po třetí za celých svých necelých 6 let spal až do rána u sebe a v noci nepřišel,až jsem měla strach,jestli mu něco není :grinning: :grinning: ,tak místo něj přišla míša,ale až ve čtyři,čekala jsem,že přijde dřív,chudinka nemohla usnout,protože ji trápila ta rýma,ale pak už to docela šlo
18. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: gratuluju k dlouhé noci :wink: ... já jsem od porodu spala max. do 2:30 h vkuse, a to se stalo včera :grinning:
18. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Oli, co myslíš?? :grinning: Jak miminka až do půl osmé, kdy nás vzbudila Deni :grinning: :grinning: No, aspoň jsme dokoukli konec. Ani si nepamatujeme, že ten buďas zvonil :grinning:
Pabli neboj, ono se to bude prodlužovat. Deni byla teda spáč od začátku, někdy v 5 měs. už spala do rána - pak se to pokazilo, tak jsme někdy v 9-10.měs. přestěhovali do pokojíčku (resp. my jsem se odsud odstěhovali) a od té doby spí celou noc...takže to u vás určitě taky přijde a vyspíš se :wink:
Luci, tak gratulujem, už je to velkej kluk.
18. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych nejásala předčasně,tipuju,že si to zase nejmín na půl roku vybral a dneska přijde už o půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, taky gratulka :wink: uvidíš, že to bude už jen lepší :wink:

já se dneska těšila, že se podívám aspoň na první třetinu v klidu, ale po šestý se rozletěly dveře a mladej pán přikráčel i se svýma všema plyšákama :sweat_smile: tak jsme museli koukat spolu, druhá třetina byla naprd, protože jsem musela vypravit Hynďu do školy, tak pak jsem zas koukala "relativně" v klidu na třetí
18. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já si to myslela, že budík nemá šanci :grinning:
18. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu ke kadeřnici, ale vůbec se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím páááá
18. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já bych šla hned shodit tu hřívu,co mám,ale slíbila jsem,že až na jaře a jenom na mikádo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak já koukala včera na sjez a dneska na první 2 třetiny. A to nejsem žádnej fanatik. Ale nějak nic jiného nedávají. :grinning:
Luci, taky gratuluji ke klidnému spánku. Malej si na to už určitě zvykne a bude to tak už pořád. :slight_smile:
Oli, kadeřníka závidím. Já se tam taky musím někdy dokopat. Akorát bych se nejraději nechala ostříhat taky na mikádo, ale mám zákaz. :grinning:
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti já mám ted tak dlouhý vlasy,že snad ani na svatbu jsem je takový neměla :sweat_smile: ,takže i mikádo bude skok,ale už se na to těším,já stejně nechápu,proč chlapi tak lpjej na dlouhejh vlasech
18. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakou mám objednat míše čelenku rozhoduju se mezi modrou a zelenou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30394058&tab=8
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla naposledy krátký vlasy (na mikádo) asi v 18 a od té doby už jen dlouhé.
Luci, mě se líbí ta zelená.
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci, já bych taky volila zelenou :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráda,že jste mi to potvrdili,mě se taky líbí,já zase nechci růžovou,i když se mi taky líbí,protože z ní nechci bonbonek
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli s zpráva na telefonu,souhlasí cena?
18. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky bych šla do zelené :wink:
18. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, promiň za komplikace a děkuju.
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinko, při kojení by se klíšťovka očkovat neměla. Mám ale takový dojem, že budeš muset opakovat všechny vakcíny, když nemáš 3-tí očkovací látku.
18. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem doma :wink: nechala jsem si to jen zkrátit o nějakých 5cm :grinning: já s tím teď nic nevymyslím, od tý doby, co jsem byla strojkem, tak se mi to hrozně kroutí a tak mi na tom nic jinýho nedrží :grinning: a navíc je tohle bezúdržbový :wink:

Luci, manžovi se zas hrozně líbilo, když jsem to měla úplně krátký :wink: je fakt, že určitá dýlka byla fakt fajn, ale pak to dorůstání, to bylo otravný...
18. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli strojkem :confused: :wink: ,tak do toho bych nešla,já měla vždycky dlouhý,až v druháku na gymplu mi spolužačka zastřihávala konečky a já přišla domů s mikádem po uši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no a pak jsem to střídla,je pravda,že určitá délka je v pohodě,ale než se na ní dostanu,tak to by mě piclo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo a hlavně já mám plachtáky :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já poslala chlapa pro vajíčka do krámu a on je asi šel snést,či co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .ba ne,je mi jasný,kde je,cestou je tipsport :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prej byl na chvíli v tipáči,ale v krámě se zdržel dýl,protože zřejmě byly dávky a krám se černal s velkými nákupy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, byla jsem strojkem a ani to není tak dlouho, asi tak necelej rok a půl, co jsem si sedla do vany a manža mě tím strojkem ostříhal :wink: za necelej rok jsem měla vlasy dlouhý jak před stříháním, takže to, jak mě už znáš osobně :slight_smile: ale hlavně si ty vlasy teď nemůžu vynachválit, fakt jsou pevný a zdravý a navíc se mi začly právě kroutit :wink:
18. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim nemate nekdo doma na dvd borek stavitel,postak pet nebo cerveny trakturek? Chtela bych to vypalit. My mame jen Borek stavitek vesele vanoce a malymu se tyhle pohadky moc libi. Dekuji
19. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty Slováci jsou borci :wink:
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko já bych zase moc ráda sehnala Matýska a Jáju, to se mi moc líbí a jelikož jsem kreslící analfabet, tak bychom se podle toho mohli s Josífkem učit oba :grinning:
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek