• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
po tom cos chtěla ty zapátrám u švagrové
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani:dekuji jsi hodna. matyska bohuzel nemam. Dnes jsme kreslili kocku :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli panter,je dobře,že rusákům srazili hřebínek,jen netuším,zda je to dobře i pro nás,rozhodně musíme porazit v noci lotyše,budeš koukat? Franta prej asi na ně půjde do tipáče

oli s penízky pošlu asi dneska odpoledne,nějak se mi nechce s malou ven,tak asi počkám na tatku,až přiveze honzise od babičky :wink: a ta zprávička,že je to za levnějc mě moooc potěšila :slight_smile:

my bořka taky máme jen ty vánoce a to ještě špatně na videu,pata nemáme,honzíkovi se líbí jen ta písnička a na jáju s matýskem ráda koukám já :wink: ,honzík dostane ted k narozkám od Andulky po žížalu,tak snad ho to potěší
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, budu koukat :wink: když je porazíme (což předpokládám), tak by nám pak k postupu stačil s Rusákama jen bod, tak já myslím, že je to dobře :wink: navíc pak už na nás Slováci nemaj šanci
19. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsme to tady s fr.počítali,já předpokládám,že lotyše porazíme :wink: ,i když kanadani taky měli dneska honky a jsou rádi za 2 body :wink: ,jé a pljuščenko je druhej,co se to děje rusáci zatím skoro všude vyhořeli :wink: :wink:
19. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v kolik hrajeme?
19. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári v 1:15 v noci,ideální čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, pro mě neni problém s mojí nespavostí :grinning:
19. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatně se ti s bříškem spí,pozor at z toho neporodíš nebo bys už rdaši bylo po? a malá se asi taky ještě občas budí,co? Já už si zvykla v noci zase spát,ale nu což,máme tady roztaženej gauč,tak u toho v nejhorším usnu,ale spíš nee
19. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už trpím předporodní nespavostí. Malá moc dobře nespí, pořád je tak 5x za noc vzhůru. Nejradši bych už porodila, připadám si absolutně nepohyblivě, neohrabaně, všechno mě bolí a tlačí :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :grinning: :grinning: ,ale ještě pár dní a budeš mít po přeporodní nespavosti,nastane poporodní :grinning:
19. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky vás musím pozdravit, vůbec nestíhám, máme taťku doma tak si ho užíváme, včera jsme chtěli jet do toho Gmundu, ale pak to padlo, protože já mám zase rýmový opar :angry: (to je zase před plesem,by mě šlak vzal :angry: ).
Taky vám musím napsat novinu, že jsme těhotný, ale protože se to nedá určit podle ms, tak musím ještě chvilku počkat až poporosteme a určí se to podle utz :wink:

čoko...u nás letí taky červený traktůrek, Finly pořární auto a Autíčka, Hurvínek a teď Madagaskar. Ráda bych ti pomohla s vypálením, ale neumím vypálit originálky, prostě mi to nejde, ale hodím ti odkaz kde jsem je kupovala za 49.

Dočetla jsem vás jen letecky, ale koukám jak se tu řeší hokej, jen tak dál...alespoň to nemusím nikde hledat jak to vypadá, já hokeji taky fandím, ale že, bych kůli tomu v noci stávala, tak to rozhodně ne, protože jsem ráda, že spim :sweat_smile:

Zatím se mějte, pokusím se vás víc dočíst
19. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Luci, to je holt náš úděl. :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stani gratulace nejvetsi
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, taky velká gratulka :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, Věrko tob taky :wink:

coko...já jsem naposledy objednávala tady http://www.dvd-city.cz/dvd-filmy/detske-detmi-hrane-dvd-filmy/
Finly požární auto a Autíčka...jedno za 49, to u nás nejvíc letí :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Stáni!
Také moc gratuluji a přeji ať je vše v pořádku. :slight_smile:
Teda holky, vstávat dobrovolně v noci by mě nehlo. Já se musím v noci donutit vstát max. na záchod a tím to hasne. :grinning:
Coko, s DVD taky nepůmůžu. Nic z toho nemáme.
19. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, taky mooooc gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: další těhulinka :slight_smile:

pro mě je ta noc taky nejhorší, s Rusama hrajem myslím od 21h, tak to se dá, a od těch 6h ráno taky, ale tohle je děs, člověk má nejtvrdší spánek a do toho vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vstanu a vlezu si i s peřinou na gauč :grinning: zase aspoň bude klid od kluků :grinning:

Šári, koukám, jak už se Ti to blíží, budeme tu mít po delší době zase miminečko :slight_smile:

přemýšlíme, že v pondělí pojedeme do Čestlic do aquapalace, když jsou ty prázdniny, navíc pražáci je nemaj a navíc platí to happy monday, tak toho nejspíš využijem :wink: Jáchymajdu necháme u našich a pojedem se pořádně vyblbnout :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, taky moooc gratulujeme!!! To bude miminek... :slight_smile:
Čoko, my tyhle pohádky taky nemáme. ale zkus kouknout na ulozto.cz - doufám, že to píšu dobře. Peťa odsud nastahoval spoustu pohádek pro Deni, musí se to pak jen nějak "převést", aby to hrálo v DVD přehrávači, to bych ti pak kdyžtak zjistila jak - já jsem v tomhle totální blbec. Ale prý to jde jednoduše a tam by mohly ty pohádky, co chceš být.
Holky, příští neděli od 14 v Gerbeře má být maškarní, pořádá to RC Rozárka (tady ze Sucháče) a prý tam má být Michal z Kouzelný školky. My chceme určitě jít, jen musíme sehnat nějaký kostým. Nechcete se někdo připojit?? Jo a vstup 50 Kč...
Pro mě je lepší ponocovat než vstávat v 6 hodin :grinning: Já se prostě neproberu, dokud nevstane Deni, tak se mnou nic a nikdo nehne... :unamused:
19. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni :wink: a Ty se k holkám těhulkám nepřidáš? :wink:

ten karneval zní docela dobře, že bysme vyrazili? je to tam nějak omezený? třeba věkem nebo tak?
19. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci, děkuju :slight_smile:

Stáni, gratulace taky :slight_smile:

Leni, malá bude na plese u našich, jinak bysme s váma vyrazili, protože Kouzelná školka je u nás v kurzu :slight_smile:

Já teda taky ráda sledovala sporty, ale teď jsem ráda, že se můžu vyspat. Malá se k ránu vždycky přištrachá z pokojíčku k nám, posledně rachot, Kájinka s polštářem, pak znova s peřinou a nakonec s panenkou :grinning: Přičítám lenost věku, takže lepší už to se mnou nebude :zipper_mouth: :grinning:

Holky, už snad bude trochu lepší počasí, tak popřemýšlejte, jestli by se vám chtělo nějaký sraz. Mohly bysme třeba zkusit ten nový koutek s kavárnou u PK Jih ( Oli tady na něj, myslím, dávala odkaz ).

Hani, my se s Kájou učíme taky malovat podle obrázků z Matýska :grinning:
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak pro sraz určitě jsem :wink: příští týden v pátek mám zkoušku a pak už jen tu geometrii, tak pak už to snad bude dobrý :wink:
19. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak, Gábi, pojď mezi nás:slight_smile:
19. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud víte o někom, kdo má rád jazz, mám pozvánku na koncertv hezkém prostředí penzionu :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdou vlastně vaši prckové na maškarní? Lenky psala, že jdou a vy ostatní? Malá půjde u našich za havajskou tanečnici, babi už objednala sukýnku,... :grinning:
19. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli můj brácha docela poslouchá,záleželo by na tom,co konkrétně to je

my jdeme na karneval příští středu,honzík má od krtečka,půjde za šerifa a míša za motýlky,křídla a tykadýlka už mám doma,dostane k tomu sukýnku a růž.tričko s kytičkama :grinning:
19. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, můžu ti poslat přímo na mail pozvánku. Jinak to bude v tomhle penzionu www.penzion-kaminek.cz

Luci, tak pak dej aspoň nějakou fotku sem nebo ty je máš na rajčeti, nebo kde, viď? Ty prckové jsou v tom úžasný :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji...

u nás už maškarní proběhlo, byli jsme u babi a ještě se chystáme někdy v březnu k bráchovi do Chvalšin. Natálka nejdřív nechtěla vůbec "tančit", ale pak se rozkoukala a nechtěla zase domů :grinning:
Byly jsme něco mezi princeznou a vílou, koupila jsem šatičky na mmb růžový a na zádech mají křidýlka :wink:
19. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
stáni ta musela bejt k nakousnutí :grinning: :grinning:

jj fotky pak dám na rajče,já je sem neumím zmenšit :frowning2:

tak mi přeposlala kamarádka ty hory v rakousku,kam máme ještě nabídku jet,jenže frantovi se nechce a já bych jela hned,bylo by to i s dětma,myslím si,že pro ně by to bylo super,i když nelyžujou,vzali bysme s sebou boby a já bych s nima lítala kolem chalupy :wink: a možná by mě někdo nechal i sjet si na lyžích,tak uvidíme,hned,jak přijde fr.domů,tak na něj udeřím
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek