• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
jsem dala jednu fotečku
19. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sluší jí to princezně :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Stani velká gratulace

oli panter já se chtěla zeptat, jestli taky máte prázdniny a teď koukám, že jo. Chtěla jsem navrhnout sraz příští týden, právě v tom Chňapíku (u PK Jih - doufám, že jsem to jméno nepopletla) Hanka Lovčíku mi před pár dny posílala právě fotky, jak se tam její Patrik krásně vyblbnul. Já bych totiž s sebou vzala i synovce (7 let) a myslela jsem, že by to byl kamarád pro Hyňďu, aby nemusel být jen s prckama. Teda jestli bude synovec chtít, on je trochu stydlín. Jeho taťka jde v pondělí na operaci a mamka musí do práce, tak bude celý týden u babičky, tak jsem myslela, že bychom alespoň jeden den něco podnikli, ať má také nějaké prázdninové zážitky. Ale, když máš tu zkoušku, tak to asi neklapne, co? Nemáte teda nějaký tip na výlet, ale ne bazén, Honzík neumí plavat, babička taky ne a já bych to neuhlídala :grinning:

Jinak na jednom karnevalu už jsem byli - v Hůrách, právě s naší Kristínkou - oba šli za berušky - jako maminka a miminko a ještě se chystáme koncem března do Olešníku k segře - tam půjdeme za Ferdu mravence. Není na tu Gerberu někde pozvánka na netu? Jestli tam je Michal na tuty, tak to by bylo něco právě pro Honzíka, ten ho miluje. Teda jestli z něho už nevyrost. Jeden nikdy neví, ono se to u nich mění pomalu ze dne na den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, všechno nejlepší Páťovi k svátku! :slight_smile:

Hani, u nás příští týden asi neklapne :unamused: v pondělí asi pojedem do tý Prahy a pak v pátek dělám zkoušku, takže toho budu mít až nad hlavu :frowning2:
19. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Páťovi taky přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Stáni, já jsem slepá jako patrona. Se tu divím k čemu ti všichni gratulují... A já myslela, že mi mimčo tlačí jen na močák a žaludek a ne na mozek. :grinning: Velká gratulace! Letos bude úrodný rok :grinning: :wink:
19. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Šárko díky, napsala jsi to moc hezky...já dneska se dím celý den u pc :sweat_smile:

Ještě jsem vám holky chtěla napsat, že jsem objednala Natálce botičky http://www.bata.cz/artikl/80987 já teda Baťu moc nemusím, ale nemohla jsem sehnat nic, co by bylo trošku teplý ne zimní a ne jarní, cena je super a musím napsat,ž e botičky krásně sedí.
Mají tam docela slevy, kdyby měl někdo zájem :wink:
19. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Páťovi všechno nej,pro dnešk se zatím loučím fr.nejde na pivko,tak mi bude okupovat pc :slight_smile:
19. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přejeme Páťovi vše nej
19. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter, ten příspěvek v 15:08 byl na mě? :sweat_smile:
to není, že bych mezi vás nešla, ale mk jsem dost sporadicky a dost málo mě zaujmou témata :unamused: jen za poslední týden jsem sem na vás mrkla a zjistila jsem, že je tu spousta podruhý těhotných, takže všem gratuluju, ať to dotáhnete do zdárnýho konce (s tim druhým je to asi jiný, už vám na krku visí to první :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Kdyby jste se někdy srážely, pokud mi to vyjde, přijdu, ale dejte mi to do ip :slight_smile:
mějte se
19. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Na ten karneval mě upozornila holčina, co s náma chodí tancovat - ona chodí hodně do toho centra, co to pořádá - http://www.rozarka.com/ - odkaz jsem tam nenašla. Ve středu nebo čtvrtek s ní budu zase mluvit, tak se jí vyptám na podrobnosti...
Stáni a to jsi objednávala přes net nebo je mají takhle ve slevách i v obchodech? Nevíš? Taky bysme potřebovaly nějaký jarní, ale toho objednávání přes net se docela bojím, abysme trefily velikost...
19. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hokej trochu drámo,ale goly pěkný :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, všem přeji pěkný víkend, už jsme dneska stihli i pohotovost - oční, někde jsem chytla zánět spojivek, mám oko jak balooon a šíleně to svědí :frowning2: , ale jinak pohodička :grinning:

Leni...objednávala jsem botičky přes net, jak jsem psala já Baťu moc nemusím, ale než jsem objednala velikost, tak jsem si došla taky k jedný známý, tak kupuje dětem boty jen u Baťy, to jen pro jistotu velikosti. Ale jinak třeba Natálka má hodně botiček od Deichmanna - Elefanty a to má velikost zimní bot 24, tak jsem objednávala 25 od Baťi, jsou větši, ale ne o moc a hlavně Natálka nezakopává :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

po delší době nakukuju,nějak sme toho měli moc :sweat_smile:

pořád jsem nebyla schopná se přemluvit vstát ak oukat na to jak naši hrajou,ale zítra je určo stihnu,hrajem od devíti tak to stihnu určitě,tak jsem na ně zvědavá :sunglasses:

Karnevali moc závidím,zrovna sme se o nich i s Ládíkem nedávno bavili a řekli sme si,že to necháme na příští rok,že ted by to pro něj asi ještě moc nebylo

Opožděně přejeme Páťovi vše nej k svátečku :dizzy_face:

další těhulce přeju krásný a bezproblémový těhulkování :dizzy_face: je to krása kolik tu bude nových miminek :dizzy_face: ani nevíte jak moc ráda bych se k vám přidala!!!!ale kdo ví,třeba se časem taky přidám :dizzy_face:
20. únor 2010 v 16:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,hezký podvečer,odpoledne jsem byli na rodinné procházce,když jsme se vrátili,tak jsem se já,která zásadně nepeče sladký rozhodla,že udělám pudinkovou buchtu,tedy spíš jsem na ni dostala strašnou chuť :grinning: :grinning: ,tak jsem šla do krámu nakoupit ingredience,máme tady samku,a tak jsem si říkala,že když koupím ten pudink od nich,tak to nebude na tu buchtu vadit,no to jsem si naběhla :confounded: :confounded: ,snad nikdy se mi nepodařilo připálit pudink takovýmhle způsobem,tak musel fr.vyrazit pro další,tentokrát měl nařízeno dr.otkera a úplně v pohodě,fakt nechápu :frowning2: :frowning2:

jo a na ty hory asi nepojedeme,což mě vážně mrzí,protože si myslím,že tam by byly děti jiný
20. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a to jsem opravdu poctivě míchala a dělala v lepším hrnci
20. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Páťovi taky přejeme opožděně vše nej k svátku, nějak jsem to přehlídla...
Já se zatím k těhulkám nepřidám, pořád nejsme rozhodnutý, jestli ještě jedno mimčo, takže to zatím necháváme být...
Luci, to je blbý, že nejedete, když ses tak těšila. Tak třeba příští rok už se dá Franta ukecat :wink:
Jinak - včera jsem poctivě čekala na hokej a po 10 minutách jsem vytuhla :grinning: Já jsem už asi vážně stará... :sunglasses: Ale naštěstí jsou kluci šikovný, tak jsem 3 góly stihla :wink:
20. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni právě že příští rok už jen těžko :frowning2: :frowning2: ,protože pokud to dopadne tak jak má,tak nastoupím do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajo, vlastně...to mi vůbec nedošlo :unamused:
21. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jste nejaka ucetni? Potrebuju poradit s priznanim dane,mam toho moc a nevim jak zacit. navic manzel taky musi podat,ale ma tam pracak,zamestnani,pracak,zamestnani. Vubec nevim. Kdyz tak mi pisnete do IP a nejak se domluvime. Ja si nemuzu dovolit za nejakou ucetni jit,kdyz nejsou penize. Je to hruza. Nenajde se dobra duse?
21. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
leni, všechno nej..... :wink:
21. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a vlastně Páťovi taky.......... :grinning:
21. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jé leni,hlavně,že celej den čumím do kalendáře a přemejšlím,jakou lenku znám :grinning: :grinning: :grinning: ,tk všechno nej a hezky si to užij :wink:
21. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
leni taky všechno nej :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkuju za přáníčka :slight_smile: Tak doufám, když mám ten svátek, že ti naši kluci porazí Rusáky... :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

Leni ti naši kluci tvé přání nějak nevyslyšeli :rolling_eyes: :grinning: držela jsem jim place tak moc,že mi málem odumřeli a prd platný :unamused: kdyby hráli tak jako na konci,byl by ten hokej hezčí,né že by hráli až tak moc blbě,ale mohli to i zvládnout líp :frowning2:

a kde se všichni flákáte??? :grinning:
22. únor 2010 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Beat, ale Martinka to nečekaně zvládla, tak se to tím trochu vyrovná :slight_smile: Koukali jsme na ní, šli jsme spát někdy po 2.hodině a ráno nemohli vstát. Pokud Denda po obědě zabere, tak se k ní asi přidám :grinning:
22. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
cholkí kde jste,vy máte prázdniny,co :grinning: :grinning: :grinning:

my jdeme dneska s frantou na kulturu za 300 :grinning: :grinning: ,hlídat bude babi s dědou,docela se těším,spolek háta,mám moc ráda,byli jsme tady na každým jejich představení a vždycky je to děsná prča,jdeme na tohle http://programy.sms.cz/kultura/praha_1_nove_mesto/divadelni_spolecnost_hata/to_byl_teda_silvestr_2?porad_stav=fotogalerie
22. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
oli panter,jak bylo v čestlicích na koupání :slight_smile: ? Já bych tam takky někdy chtěla vyrazit,lae náš tatka je na to línej :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jaké bylo včerejší představení?
Jinak mě dneska dorazili další výsledky z genetiky a taky vše O.K. :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek