• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
marti představení bylo skvělý,mám strašně ráda Pantůčka a zrovna nám hrál,takže fakt bomba :grinning: :grinning: ,ale málem jsme to nestihli,na poslední chvíli,jak jinak,jsme vezli děti k rodičům,je lepší když je hlídaj u nich,tam tak nedivočí,no a když jsme odjížděli,tak nám cestou do kopce vypověděklo auto,zasvítila elektrika a nejelo to :cry: ,šel okolo kamarád,tak nám pomoh zatlačit to ke kraji,franta vytáh chytrou knížku a zkoušel najít,co by to mohlo bejt,pak otevřel motor,aby zkontroloval cosi,co bylo v pořádku,zkusil sednou do auta,aby to ještě trošku srovnal,no a ono chytlo a rozjelo se,od tý doby zase v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile: ,tak snad s tím někde nezůstane viset

blahopřeju k výsledkům,to je skvělý,tak ted už jen bezproblémovejch dalších aspon 21 týdnů :grinning: :grinning:

jo a dětičky u babi s dědou v pohodě,dřív bejval honzík s dědou v obýváku a koukal na pohádky a míša si hrála s babi v pokojíku,no a po tom co tam u nich honzík trávil celej minulej tejden,tak je to obráceně,míša řádí s dědou v obýváku a honzíkovi v pokojíku čte babička ferdu mravence,už chudinka z toho málem ztratila hlas a honzík to zná nazpaměť,už nám z toho doma odříkává úryvky

zítra jdeme na maškarní,někam jsem založila honzíkovi kolt a pás na něj,aby si to nezničil a nemůžu si vzpomenout kam :sweat_smile: :sweat_smile: ,tak se musím mrknout nebo jít koupit novej :wink:
23. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že se vám divadlo líbilo. Já už na kultuře nebyla ani nepamatuji. Asi budeme muset s mamkou vyrazit. :slight_smile:
Díky za přání. :grinning:
Aspoň to nemají babi s dědou tak jednotvárné. :wink:
23. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri, tak jsme si všichni oddechli, velká gratulace a přejeme další bezproblémový průběh :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pepehani. Děkuji. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak předem se omlouvám za neúčast, ale to ta moje bakalářka... :pensive:

Luci, my jsme nakonec nikde nebyli :unamused: ještě v sobotu jsme se domlouvali s bráchou, že vezmeme neteř, ale v neděli Hynďovi vyskočila teplota, takže z toho sešlo :frowning2: odpískali jsme to a dneska už je dobrej... a mě to hrozně štve, protože takováhle příležitost už nebude, už budem muset vynechat plavání s Jáchymajdou a uvolnit Hynďu ze školy a z hudebky...
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, obrovská gratulka ke skvělým výsledkům! :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, díky. :slight_smile:
Škoda že vám to nevyšlo. Ale třeba příště. :wink:
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
MOC VÁS PROSÍME O HLAS DO FINÁLE.

Potřebujeme se dostat do první desítky aby jsme se dostali do Prahy.

Po vyplnění hlasu, přijde na meil odkaz a kliknutím na něj se hlas odešle.
Z jednoho meilu jde hlasování opakovat po 3 hodinách a tak MOC DĚKUJEME ZA KAŽDÝ HLAS !!!!!

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33885/soutezici-zevl-jakub-matej/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html
24. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasíky poslany Jakubovi přejeme hodně štěstí, jak se jinak Aero máte???

Venku se udělalo hezky, tak jsme celý odpoledne někde na rajzu :sweat_smile: a večer jsem ráda, že sebou plácnu na gauč k telce :grinning: tak se omlouvám, za nepřítomnost :dizzy_face:

Na dneska nám přišly ty slevový nálepky do Takka, tak mě babi přesvědčila a jedeme do Bud. už jsme tam jednou jeli na ty slevy a byl to dost masakr :grinning: tak uvidíme :grinning:

Všem přeji krásný den, papa
24. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOC DĚKUJEME :slight_smile:

JINAK JSME FURT V JEDNOM KOLE....TED MOMENTÁLNĚ TEDA NEMOCNÝ - ODPOLEDNE SE CHYSTÁME K DOKTOROVI.
ted už je to s kubíčkem sranda...krásně se rozmluvil a někdy z něj padají fakt perly :slight_smile: takže se dost pobavím.Přemýšlím o nějakým kroužku pro takhle malý dětičky od 3 let...kamarádka má 4 letýho klučinu na hokeji tak bych se po tom chtěla poptat.

A už jste někdo vyzkoušeli to nový dětský centrum chňapík?
24. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady se nic včera nedělo. No jo, pěkný celý den a pak olympiáda. Ale tentokrát jsem se koukala pořádně i já na lyžování i Sáblíkovou, tak můžu být spokojená. :grinning:
Aero, hlasíky posílám. :wink: My chceme pak dát Radečka někdy na judo.Aby se nám trošku vybil. :grinning:
Stáni, o Takku mi nemluv. Já jsem tam přihlášená, ale nic mi nechodí. I když ty davy lidí mi nechybí. Tak doufám, že jste tam tolik ženskejch nepotkali. :slight_smile:
25. únor 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

včera to byl opět mazec v Takku :grinning: :grinning: :grinning: ale alespoň jsem si koupila ryfle z 800 na půlku, tak jsem měla radost, byly jsme v Igy. Chtěla jsem Natálce jarní bundičku, žádnou nemáme, ale nic tam neměli, teď dělají hodně slaboučkou bundu a v tom mikču, což se mi moc nelíbí.
Olympiádu jsem opět neviděla, ráno říkali v tv, že hokejisti nepostoupili a pofrčí domů :unamused: , já na to nemám sílu se přinutit koukat :sweat_smile:

Všem krásný den, snad se dneska zase povede, hned mám lepší náladu, jak je to sluníčko :sunglasses: :sunglasses:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my měli včera docela náročnej den,byli jsme na tom karnevalu,bylo to moc hezký,honzík tam nejdřív nechtěl jít,pak zas nechtěl domů,zato míša dovnitř vlítla jak uragán a celou dobu se tam nezastavila,dokonce i skoro půl hodiny vydržela mít křídla :grinning: ,než se za nima začala honit jako pes za ocasem :grinning: :grinning: ,měli tam soutěže,tak i míša házela míčky do krtka,lovila rybky a vkládala puzzle :wink:

stáni já kdysi taky dávala svoje číslo,ale vykašlali se na mě a nikdy mi nic nepřišlo,ale neva,nějak jsem si nakoupila rifle před vánoci v akci v marwinovi,ale pro míšu bych taky nějakou pěknou jarní bundičku potřebovala,však ono se někde zase něco objeví,včera mi přišel katalog od bonprixu a maj tam krásný letní věcičky,myslím,že se neudržím a něco objednám :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak oli čekám,že balík od pani dorazí bud dneska nebo vzejtra :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Počasí se nám začíná dařit, tak má člověk hned lepší náladu, co? My dneska jedeme na roční prohlídku a na přeočkování hexy, tak bude zase bebínko. :frowning2: Jinak Anettka nám snad konečně začne sama ťapat, už udělá sama 4 kroky a pak sebou práskne na zem a šíleně se tomu směje! :grinning:
Na víkend budeme s MM sami, Andulička je "objednaná" k babičce, prý už od zítra ráno. Bude se mi po ní stýskat... :sweat_smile:

Dneska mi na mail přišlo jedno varování pro ty, kteří mají doma pejska...:
"Ahoj vsem!!!
POZOR!!! Na Maji - K. Stecha jak je tam to betonovy hriste kdyz se jde k rybnikum nekdo hazi otraveny rybi hlavy. Uz se tam otravilo 5 pejsku. Tak pozor!!! Hlasili to dneska na Faktoru."

V neděli večer jsem si objednávala poporodní pás na břicho a dneska už mi přišel! Byl to teda super fofr, tak jsem ráda. Jsem zvědavá, jestli mi bude něco platný. Kdyžtak mi aspoň zamáčne špeky na břiše. :grinning:
25. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sem psala příspěvek a koník se zarazil. :unamused:
Stáni, je super, že jsi se nenechala odradit lidma a nakoupila jsi si aspoň něco na sebe. :grinning:
my už jarní bundičku máme. Koupili jsme jí s mamkou v Takku, ale v Linzi už před vánoci.
Šáry, tak to na tom budete jako my. Já vezu Radečka ke tchýni zítra odpoledne. :grinning:
25. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Šári, tak já koukám, jestli nějaké nové zprávy s miminkem a ty píšeš o pejskách - lidi jsou...jak to napsat slušně :angry:

Luci, děkuju za zprávu.

Dodatečně - HONZÍKOVI - vše nej a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

My máme malou u našich na týden - děda má prázdniny, tak už byla poporvé na lyžích,....tak vás zanedbávám, snažím se uklízet a zařizovat,....
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli díky,honzíkovi vyřídím :slight_smile: :slight_smile: ,balík ted přišel,tak vybaluju a věci jsou fakt pěkný :wink:
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že tu není ve smajlíkách kytička, hned bysme vám aspoň jednu poslali :dizzy_face:

Luci, jak to u vás vypadá časově toho 5.?

Holky, mějte hezký sluníčkový den, už ho bylo potřeba.
25. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli asi tak jako minule :wink: :wink: ,kluci nás vysadí,odjedou odcvičit a pak nás zase vyzvednou :wink:

tak to si kájinka užívá na prázdninách :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, užívají si to všichni, jsem zvědavá, co jí strejda zase naučí za užitečnou věc - posledně to bylo utírání pusy do rukávů :angry: :grinning:

Dneska se mi zdálo, že se mi ztratila, až mě to probudilo. Holky, normálně magořím, jsem přemýšlela, že jí koupím identifikační náramek, který jsem kdysi viděla na netu, když by pak měla nastoupit do školky nebo budeme cestovat,...... jsem blázen :grinning:
25. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte nějaký babský recept jak se zbavit takové té chronické rýmy? Už mě to tejrá tak 2 měsíce a pořád se toho nemůžu zbavit. Nejhorší je to v noci, už mi i MM nadává že v noci strašně funim a občas i chrápnu :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, no jo, miminko nikam nespěchá. A to jsem měla hrůzu z předčasného porodu... :sweat_smile:
25. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, nevím, jestli to pomůže na chronickou rýmu, ale Beat si chválila nějaký spray s aloe od Matoušový, že jim to pomáhá na rýmu a jí i na pleť, tak třeba ti poradí.
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, děkuju. Zkusím Beat napsat...
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOC VÁS PROSÍME O HLAS DO FINÁLE.

Potřebujeme se dostat do první desítky aby jsme se dostali do Prahy.

Po vyplnění hlasu, přijde na meil odkaz a kliknutím na něj se hlas odešle.
Z jednoho meilu jde hlasování opakovat po 3 hodinách a tak MOC DĚKUJEME ZA KAŽDÝ HLAS !!!!!

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33885/soutezici-zevl-jakub-matej/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html
25. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aero, hlasujeme o sto šest :grinning: snad vám to pomůže :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky :dizzy_face:
omlouvám se,že vás zanedbávám ale poslední dny toho mám tolik,že chodím spát jak spráskaný pes :pensive: taky jsem brzo vstávala-to víte hokej a pak jsem toho celý den litovala,páč jsem byla unavená

dneska jsem se hnala na plavčo s malým o IGY,ale oni Factory Pro zavřeli!!takže jsem zvědavá jak to dopadne!!a tak nás to začalo bavit!!! :cry: :angry:

Šári spray s Aloe veram ám a je výborný!!je to tedap idi lahvička za 150kč ale faktp omáhá,je to i na odřeniny,já to používám i na akné,krásně to všechno zacelý.když máš rýmu,tak si na vatovou tyčinku tohle nastříkáš a vytíráš tím nos,fakt mi to pomohlo i malému,takže já fakt chválím!!! :dizzy_face: když tam za Matouškou půjdete řekni si o něj :wink:
25. únor 2010 ve 20:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beat a jak se ten spay jmenuje, je to i volně k prodeji? Jinak my máme zkušenosti s Aloe vera gelem, když už jsem nevěděla, jak Josífka zbavit opruzenin po zánětu močových cest, tak jsem si to přinesla z práce - podle hesla, když to může léčit spáleniny, tak mu to neublíží a ejhle ono to léčilo i ty příšerný opruzeniny. A to fakt nepřeháním, měl to rozpraskaný do krve, chudák hrozně trpěl. Vždycky to přes noc zatáhlo a zhojilo ty nejhorší ranky a už nekrvácel. Pár dní mu to ještě přes den praskalo, zvlášť když se nějak víc pokakal, ale za chvíli byl klid. A když se nám v nestřeřeném okamžiku opřel o ještě horkou, i když už vyplou, troubu a měl spálený flíček kousek za zápěstím, tak se to taky hodilo :grinning: nemá ani jizvičku

Holky poďte zase něco podniknout, tento týden byl fakt náročný, myslím pracovně, tak bych potřebovala vypnout a odreagovat se nezávazným tlacháním :grinning: Sice to ty maminky na mateřský mají spíš obráceně, ale co naděláš. Jinak ze mě asi bude mediální hvězda :sunglasses: dneska se mnou natáčely Černé ovce, to byla šou. No, jo co naděláš, zákaznici prostě nestačilo, když jí ČOI řekla, že jsem nepochybili a měla potřebu to řešit nějak jinak. Trochu mě zarazil jejich přístup. V televizi to vždycky vypadá, jako že zástupce firmy nahání kdo ví jak dlouho, nabízí termíny a místa schůzek a mě dali jeden termín s předstihem ani ne 48 hodin a když jsem paní řekla, že jsem na mateřské dovolená a že ve čtvrtek budu moc až po 16té hodině, tak se jí to moc nelíbilo. Nakonec volala dnes v jednu, jestli by to teda po té čtvrté platilo. Docela síla, tak jsem zvědavá, jak to nakonec vyzní v reportáži.
25. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Lucko, tak předně hooodně opožděně Honzíkovi všechno nejlepší k narozeninám!! jsem faaakt ostuda, ale snad už to se mnou bude lepší... dneska předposlední zkouška (pak už jenom ta geo) a bude po olympiádě, takže budu zas použitelná :sweat_smile:

já jsem taky pro nějakou akcičku :wink:
26. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjooo takový dlouhý příspěvek jsem psala a pes mi vypnul počítač!!!!! :angry: :angry:

k tomu sprey,našla jsem stránku kde to je ta značka produktů!!!ten spray co mám má 30ml tady je odkaz
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=6339&L=0 snad to někomu pomůže,ale kdo chodí k Matoušové tak ta ho určo má si myslím :wink:

Pepahani a kdy tě budou vysílat???at se na tebe kouknu!!! :sunglasses:

jsem pro nějaký srazík!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Mispuli taky opožděně přeji vše nej nej k narozeninám Honzíkovi!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát koukám,že se tam člověk cenu nedozví,je to jen přes přímí prodej přes nějakýho jejich zástupce :confounded: našla jsem tam kosmetickou řadu i pro děti a to by mě docela zajímalo
26. únor 2010 v 09:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek