• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
ahoj holky

dneska máme náročný den,musím poklidit,nakoupit,zabalit dárky a odpoledne oslava,za přání děkujeme :wink:

my přijedeme do budějek 5.3. zase před 11 hodinou,vymyslete,kde se sejdeme :wink: :wink:
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jou tak jsem našla i cenu dětské kosmetiky,tělové mléko pro děti necelé 4 stovky :confounded: to docela drahota,ale mě to fakt pomohlo :wink:

Mispuli příští pátek zatím taky nic nemám
26. únor 2010 v 09:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beat, tuhle řadu - kosmetiku, mám katalog doma, nám od téhle firmy Dr. doporučovala gel - na pití - na pročištění. Můžu ti ho ukázat, pokud se brzy uvidíme, mám ho půjčený :wink:

Hani, můžu se zeptat na firmu/značku toho aloe?
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten aloe vera je tenhle, ale pokud budete mít zájem přinesu vám ho - nemusíte platit poštovné
http://www.aime.cz/_Cz/Product.aspx?kkcUf=3Ynp1Idl324=&llLpq=3qKHpIvHGKM=&sNabl=wK0Pp2hYBrU=

jinak kdy budou ty Ovce vysílat to nevím, to mi neřekli a já se nezeptala

příští pátek bych taky mohla, navrhněte kde a v kolik. Zase Bazilika a 10?
26. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době zdravím a hlavně gratulace opožděně Honzíkovi!!!
Od pondělka trávím čas na WC, dneska přišly výsledky od dr. a já i Peťa máme "Kampelobakteriozu" - je to něco jako salmonela, docela brutál. Dostali jsme antibiotika, tak snad to bude brzy v pohodě. Prý to je nejspíš z mléka z automatu, blbci jsme si lokli (fakt dohromady tak 1 dcl) než jsme ho dali převařit... Takže varuju všechny, bacha na to!!! Prý to tady na jihu teď hodně řádí a některý lidi to chytli i jen z převařenýho...
Jinak příští pátek na 100% nemůžu...
Tak se tu zatím mějte, papáááá
26. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek:to je sila,brzo se uzdravte
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli.s to víš že tě ráda brzo uvidím!!!!jen si řekni kdy já můžu kdykoli krom čtvrtka :dizzy_face: ráda vás zase uvidím!!!!

Pepa tak já se zatím hlásím,že bych šla :grinning: doufám,že to na 10 stihnem :grinning: :grinning:

Leni jejda,to jako fakt???? :frowning2: doufám že budete fit!!!takže tancovat taky nepůjdeš vid? :cry: ty jo já to mlíko piju jedině nepřevařený!!Ládík ho nepije a ani malej!!!ale nikdy mi nic nebylo,ale já jsem jak popelnice :zipper_mouth: :grinning: ale už si budu dávat bacha teda,zrovna zítra sem se chystala ho koupit.
26. únor 2010 v 18:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkoušku jsem úspěšně zvládla :sunglasses:

ten pátek by šel i u nás, jestli budem ok :wink: včera jsme byli s Jáchymkem u dr., protože se dopoledne vzbudil a měl 38,5... prý nějaká viroza :frowning2: no, a dneska už je prakticky bez teplot, tak uvidíme, jak to bude dál :unamused: zatím to vypadá, že to chytil od bráchy, ten to měl taky takhle a už je od úterka ok
26. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, soused (Kikči skoro-tchán) ho pije pořád nepřevařený a nikdy mu nic nebylo. My prostě asi jen měli smůlu a chytli blbou "dávku". Prý minulý a tenhle týden bylo u dr. spousta lidí se stejným problémem. Mluvila jsem s paní z hygieny - oni musí volat, vyptávala se co jsme pili, jedli atd. a říkala, že na 99% je to z toho mlíka, že mají spoustu případů. A že máme raději mlíko pořádně převařit....
Oli, tak snad se z toho Jáchymek brzy dostane...
Tak já jdu spát, Záhrobská už zacinkala, tak můžu s klidem usnout... :slight_smile:
27. únor 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Opožděně také přeji Honzíkovi všechno nejlepší.
S tím mlíkem je to fakt. My když byli u Dr. kvůli Radečkovi s těma samýma problémama, tak se hned ptala, jestli jsme pili to mlíko. Ale já už ho stejně moc nekupuji. :slight_smile:
Jinak pokud by nám to toho něco nevlezlo, tak v pátek zatím můžeme taky.
27. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, gratulace k úspěšné zkoušce. :slight_smile:
27. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
opožděně přeju Honzulkovi všechno nej k narozeninám, omlouovám se ale nějak jsem to tady přehlídla :sweat_smile: .

K tomu mlíku... Je jasné, že se před konzumací musí převařit! Maso přeci taky nedlabeme syrový, že jo. Mlíku nic nic není i když je nepasterizované, jen obsahuje živé kultury, na které nejsme zvyklí a proto z toho má spousta lidí takové problémy. Zrovna včera jsem četla na tohle mlíko ohlasy v Sedmičce, psala tam nějaká těhotná pani, že z toho měla několik dní průjem a teď má strach o nenarozené mimi. Tak jsem si pomyslela, že je pitomá, když si mlíko v těhu neošetří.Navíc to mlíko je mlíko a ne karbicová bílá voda bez tuku...
27. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Šári, já taky před pár dny už v Sedmičce o mlíku a přijde mi to jako účelová negativní reklama. Mají všude psáno, že se má převařit a je na každým, jak se zařídí. Mně přijde bezva, že se takhle dá koupit regionální potravina. My ho teda moc nekupujeme, malá má alergii a ani my nejsme "mlíkoví", ale už jsem ho asi 2x měli a je výborné, oproti krabici a prostě lidi už nemají střeva zvyklá, přesně jak píšeš...

Holky, mějte všechny hezký víkend, my dneska jedeme k našim za malou, už jí skončil týden s babi a dědou, ale ještě tam s ní zůstanu, tak si užiju taky rodiče, no, i když o mě už tam nejde :grinning:
27. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím zase po pár dnech.
My jsme si teď taky oba s malým užili pěknou střevní chřipku. Nejdřív to chytil Domča a já pak od něj. No už je to docela za námi, ale ještě to prostě není 100%. Jsme oba takový vyčerpaní a slabí, ale proti tomu v týdnu to je pohoda. To jsem myslela, že umřu snad.
A z mléka to nebylo :slight_smile:
To jsme ještě nekoupili, ale ne proto, že bychom nepily, ale proto, že tam vždycky byly fronty a odmítala jsem čekat. A jak píšete, se mi to taky zdá přehnaný. Na každém automatu je psáno, že se má převařit. I se o tom furt někde povídá. My když byli malí, tak jsme chodili do jednoho krámu, kde přesně tohle mléko prodávali a na to vzpomínám dodnes. Ta smetana nahoře byla výborná :slight_smile: A pili jsme ho normálně nepřevařený a nic nám nebylo. Teď bych si asi už netroufla radši. Tak snad někdy ho taky koupíme už, ale to by před automatem museli stát max. dva lidi :grinning:
27. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
MOC VÁS PROSÍME O HLAS DO FINÁLE.

Potřebujeme se dostat do první desítky aby jsme se dostali do Prahy.

Po vyplnění hlasu, přijde na meil odkaz a kliknutím na něj se hlas odešle.
Z jednoho meilu jde hlasování opakovat po 3 hodinách a tak MOC DĚKUJEME ZA KAŽDÝ HLAS !!!!!

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33885/soutezici-zevl-jakub-matej/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html
27. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda s tím míkem fakt koukám, zrovna jsem říkala že takhle dobrý mlíko jsem dluho nepila...taky jsem vypila skleničku nepřevařenou a bylo to ok.Zrovna jsem se chystala že pro něj zase zajdu :sweat_smile:

Už jste někdo vyzkoušeli to dětský hřiště chňapík? Přišel mi odkaz na meil a je to někde u nemocnice.

Dneska je opravdu nádherně tak přejeme všem krásný den :wink:
27. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že střevní chřipku si letos "užil" snad úplně každý. To je něco, jak to řádí.

aero, hlasuju co můžu :wink:

V Chňapíkovi jsme ještě nebyli a nejspíš se tam podíváme až tak někdy v květnu. Kamarádka tam ale měla jít včera, tak jsem zvědavá jak se jim tam líbilo. Až se dozvím nějaké info, tak budu tlumočit.

Já jsem se pustila do žehlení, dostala jsem novou žehličku, tak mě to docela i baví. Jen mě pěkně začaly bolet záda, tak si dávám přestávku. Jak jsem doma sama, tak se šíleně nudím. Je tu takové ticho... :cry: :grinning:
27. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky vždycky štvalo, když jsem někoho slyšela jak na to mlíko nadává, že jsou z toho takové problémy a tak. Vždycky si akorát pomyslím, že jsou ty lidi úplně debilní, když si to nepřevaří a to ani nemluvím o tom velkém nápisu na automatu, kde to píšou. :slight_smile:
Já teď musím počkat až se MM nají a půjde dělat zabezpečovačku a musím se pustit do úklidu. :unamused:
27. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, k tomu mlíku - výborný fakt je. Ale teď si ho nejspíš nějaký čas nedáme, nějak teď na něj nemáme moc chuť :confounded: To, že se má převařit tam napsaný je, ale když si jen loknu 2 loky před převařením, abych ho nepřevařený ochutnala (mimochodem je ještě lepší), tak se opravdu nepovažuju zase za takovýho debila ...
Paní z hygieny navíc říkala, že to lidi měli i z převařenýho - zřejmě ho převařili málo.
Každopádně, kdybych se pos.... kvůli tomu, že jsou tam nějaký živý kultury, na který nejsme zvyklý, tak nic neříkám. Psala jsem sem to "upozornění", protože to co jsme chytli my bylo něco jako salmoneloza, což není běžný...
No, naštěstí to není nakažlivý, takže to pořád máme jen my 2, co jsme ho pili a po těch antibiotikách se to začíná zlepšovat...
27. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:
dneska byl tak nádherný den!!!!fakt paráda!!už aby to počasí takhle zůstalo :dizzy_face:

do chˇapíka bych se taky ráda někdy koukla,podle fotek vypadá moc hezky :dizzy_face:

k tomu mlíku,my sme ho ještě asi jako 10ti letý pili nepřevařený od krávy u babičky a nic nám nebylo,ted si ho občas kupuju a piju ho taky nepřevařený,ale potom co slyším,tak s tím asi začnu za nemoc mi to nestojí-náhoda je blbec :rolling_eyes:
27. únor 2010 v 19:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to nebylo myšleno na tebe. Když to piješ nepřevařený a nijak proti tomu nenadáváš, tak proti tomu nic neříkám. Zvlášť jestli je tak ještě lepší. :grinning: MM to taky pije nepřevařený. Já to myslela na lidi, co na to nějak brutálně nadávají a přitom to nedělají. To se mi právě stalo u Terna. :slight_smile:
A hlavně si myslím, že to z toho mléka nebylo. Protože to teď brutálně řádilo všude a hlavně u lidí (aspoň z mého okolí) co to mléko vůbec nekupují. Ale je to tu nově, tak se to na to může aspoň svést. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, u mě je to tak, že ho vždycky převařujeme. Akorát máme hrnec, do kterýho se má vejít litr, ale vždycky tak cca 5 loků ve flašce zbyde a to vylejváme. A tentokrát jsme si řekli, že ho ochutnáme a dopili to.
Jinak Peťa pochází z vesnice a pili ho prý nepřevařený od mala a nic jim nebylo.
Tohle musela být nějaká špatná dávka mlíka, ta paní z hygieny říkala, že během posledního týdne měli už spoustu případů (kolem 50) a měli to lidi i z převařenýho. Prostě se tam stala nějaká chyba, nějaký blbec tam dal třeba nezkontrolovaný mlíko nebo tak. Prostě tam byl ten blbej "bacil" - to je jako se salmonelou, taky sníš 100 jídel a nic a pak z jednoho to chytíš.
Určitě jsem na to mlíko nezanevřela, ale jak jsem už psala, teď je mi blbě jen si na něj vzpomenu :wink: Jinak střevní chřipky tu taky řádí, ale to je něco jiného. Tohle můžeš chytit JEN z jídla.
27. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM ho taky vždycky vyžunkne nepřevařený a nic se neděje. :grinning: My před pár lety jezdily kupovat kozí mlíko na Srubec. Taky jsme ho nikdy nepřevařovali a nic se nestalo. Tedy mě 100% nic protože já nejsem zrovna mlíkový typ takže jsem to vůbec nepila. Já mám problém donutit se vypít i půl litru v těhu. :grinning:
Je to dost blbý, když to pořádně nezkontrolují a pošlou ven špatnou dávka. :angry:
28. únor 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je pusto prázdno...doufám, že kvůli tomu, že jste si užívali neděli a ne proto, že by vás taky skolil nějaký bacil :wink:
28. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já mám teď poslední dobou děsnej pocit, že nic nestíhám a že dělám něco blbě :unamused: už aby tu bylo pořádný jaro, jak má být, fakt na mě už padá pěkná depka :frowning2:
1. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,my měli natřísknutej víkend,tak nějak nebyl čas :wink: ,v pátek jsme slavili honzíka,v sobotu byla zabijačka a včera jsme se vraceli do starých kolejí

oli panter na jaro se taky těším,ted je pro nás za trest jít ven,všude samá louže,hnusně špinavej sníh,všude vylezly psí extrementy,ráno zima,odpoledne 15 stupnu,takže míša chytla rýmu,ale nestěžuju si,nese to statečně,i noc byla dobrá,jen musím zajít dneska do lékárny pro nějaký stříkání do nosu

oli s. a všechny ostatní v pátek tedy platí bazilika?

jo a k mlíku,u nás by se posrajdil leda tatka,já mlíková moc nejsem a děti ty už vůbec nee,já když dostanu chut na mlíko,tak mi stačí krabicový,ale je to lumpárna,když tam nalejou něco špatnýho,chtěj si vydělávat zemědělci a tohle by jim mohlo pěkně ublížit
1. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak já nakonec ten pátek moc nevidím... Jáchymek ještě není úplně ok a navíc je hokej, takže bych jela do čb 2x a to by manža nepřežil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, uvidím, jak to ještě bude, ale na hokej jdu stopro :wink:
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je to už s tím sněhem docela dobrý, ale ty psí h..na, to je děs :angry: já mám prostě teď furt takovej blbej pocit, takovej pocit paniky, že je něco špatně :unamused:
1. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOC VÁS PROSÍME O HLAS DO FINÁLE.

Potřebujeme se dostat do první desítky aby jsme se dostali do Prahy.

Po vyplnění hlasu, přijde na meil odkaz a kliknutím na něj se hlas odešle.
Z jednoho meilu jde hlasování opakovat po 3 hodinách a tak MOC DĚKUJEME ZA KAŽDÝ HLAS !!!!!

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33885/soutezici-zevl-jakub-matej/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html
1. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to je tím,jak se ti blíží konec školy

my taky pojedeme do budějek na dvakrát,tedy fr na stopro,já podle toho jakou má v pátek brácha směnu.ještě jsem s ním nemluvila,ale nerada bych si nechala ujít poslední zápas základní skupiny :wink:
1. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek