• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
ahoj holky,tak se s vámi jdu rozloučit,dostanu se sem asi až večer,teď budu balit,uklízet atd...Ráno mezi 3-4 hodinou vyrážíme,tak na nás myslete,ať je cesta v pohodě :wink:

srazík takhle dopředu nepotvrdím,odpoledne je pro nás asi špatný,ale ještě se to může změnit,takže pa,pa a užijte si to tady,všem kteří vyráží jako my do Itálie přejeme šťastnou cestu a příjemný pobyt :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, takže holkám cestovatelkám Bon Voyage a nám, co budeme doma aspoň trošku hezký počasí....
Dneska jsme se přihlásily na prázdninové plavání, takže i v létě budeme mít pondělky zadaný,ale tentokrát budem chodit už od 10,30, takže na případné odpolední srazíky bysme to měly stíhat.
Jinak už máme dneska uvařeno, uklizeno, teď jen doufám, že dneska po o hodí Denda spánek, mám v plánu nějaký válení s knížkou nebo u TV. Ale moc tomu nevěřím. Ona ta mrška přestává přes den spát, ale tak kolem 16-17 hod. už začíná prudit a je protivná až do koupání...
Nějak pořád nevím, jak to s ní udělat. Taky jen kvůli tomu ještě 1xdenně kojím, občas u toho usne...A už bych ráda přestala úplně, ale asi to nijak nevymyslím. Navíc UM pije jen ráno, jindy to nechce ani vidět :confounded: Nevíte, kolik mléčných výrobků by měla sníst, aby měla tu "denní mléčnou dávku"? Toho UM vypije tak 170 max.
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsu se rozloučit, dneska už nebudu moc stíhat, možná večer. pořád balím a škrtám seznam věcí co všechno s sebou :grinning:

Slavu...když se poznáme tak se přihlásíme :wink:
http://www.ckpressburg.cz/italie-chorvatsko-francie-2009/villaggio-ai-pini_3552_caorle/fotky/
http://mesta.orbion.cz/rim/fotka/detail/?nl_image_id=149151&s_param=a%3A1%3A{s%3A4%3A%22data%22%3Ba%3A1%3A{s%3A11%3A%22nl_image_id%22%3Bs%3A6%3A%22149151%22%3B}}&return=mesta.orbion.cz%2Frim%2Ffotogalerie%2Fvillaggio-ai-pini-5424

to jsem našla v rychlosti :sweat_smile:

Mějte se krásně a to úterý nemůžu opravdu nic potvrdit, papa
12. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak jsem ráda, že to vypadá s námi nadějně s tím srazíkem :dizzy_face:

Jck vypadá to tam krásně :grinning: :dizzy_face:

Já odpo letím na ten UTZ tak držte palce, malej tam skáče jako opice, kéž by chrápal ať z toho něco máme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v pořádku dojeďte, užijte si to se všemi, co jedou s vámi a budeme se na vás těšit :wink:

Terezko, my na tom budeme za chvíli jak Beat - dneska vstávala Kájinka v 8,10 :astonished:
12. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no vidíš to je paráda ne, co bych za to dala :sweat_smile:
12. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

jdu jen na skok,jak sme na máji,tak moc nestíhám chodit na net :zipper_mouth: občas sem jen na kouknu,ale hned zase letím

tak s náma to se srazíkem vypadá taky dobře,takže asi tak na 95% určo dorazíme,pokud nás neskolí nějaká nemoc,nebo nezaspíme :grinning: :grinning: :grinning: (to je teda vtip jo,my tak dlouho nespíme) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

všem cestovatelkám přeju štastnou cestu a krásně prožitou dovolenou(ale píšu to s těžkou závistí,aby ste věděli :grinning: :pensive: :grinning: )
12. čer 2009 v 19:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Je víkend a tady klasika nokoho. No není divu, konečne krásne počasíčko :grinning:

Máme dobaleno a jdu se s váma rozlučit.Mejte krásne počasíčko a všechni detičky at jsou zdravé a spokojené.

23.6. se uvidíme na srazíku. Sa tešíme.

Terez Lukášek je velkej fešák :slight_smile: a Kristýnka byla taky fešanda. :slight_smile: Teda je pořád, ale už ne bříšková :grinning:

Ahojte
14. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Slavuš to jsem si myslela že jsi se přišla rozloučit :slight_smile: tak ať máte dobrou cestu a pořádně si to tam užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A díky za pochvalu fotek :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Slavuš přejeme taky krásnou dovču.
My jdeme za chvilku koupat, jinak jsme si užili super víkend, snad to počásko ještě vydrží.
Terez, fotky jsou krásný. Škoda, že jsem nevěděla, že to Čutka dělá, do toho bych taky šla...
14. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni když jsem čekala Kristý tak to ještě nedělal nebo spíš nechtěl dělat, tak si nemáš co vyčítat, pravděpodobně by vám to nevyšlo. My jsme si teda víc užili ten 4D s Kristý, máme lepší záběry, lepší fotky... teď nás to dost zklamalo, ale to nechci moc pitvat, asi jsme od toho čekali víc...

My jsme měli taky fajn víkend, akorát Kristý pořád pláče, i v noci, nevíme co s ní je, vím že jí roste jedna dvojka nahoře a dole jsou obě dvojky naznačený a vždycky kvůli zubům vyváděla, ale co dělá teď :confused: :pensive: No uvidíme jak to bude dneska a dál :slight_smile:
Jinak mě docela štve že jsme si ten srazík naplánovali tak daleko, zašla bych někam už příští týden :grinning:
14. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je zase asi nějaký řvací období. Deny je taky nějaká mrzutá, měla včera i dnes i zvýšenou teplotu - asi taky zoubky. ALE - dneska skoro nic nesnědla, jen ráno 150 Sunaru a dopo půlku rohlíku při nákupu, jinak jen vždy tak 4-5 lžiček čehokoliv a konec. A už zase přes den nespala, ani včera ani dnes. Kojení odmítá, což je na tom jediný pozitivní... no jestli už nebude vůbec přes den spát, tak se asi zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to ti nezávidím, ale jestli máte tu teplotku, tak bych to i chápala, já když je mi blbě tak taky nejim a malá tomu při těch teplotách taky nikdy moc nedala, my spíš máme opačný "problém" :grinning: včera jsme přijeli k babičce po vydatným obědě a oni měli řízky, malá dělala jako šílená, celej řízek ještě stlačila, pak měla sváču - 2x jogurt + banán (což je dost i na to co s ní doma) ještě stláskala nějaký jahody a pořád koukala do misky kde jsou a všichni říkali: "Ona má hlad" :confounded: tak my jsme vypadali jako že jí nedáme doma ani najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jak do toho řvala, tak to jsem celý den jen poslouchala že má hlad :rolling_eyes:

A ty chceš Deny už odstavit? Ty jo kojíte dýl jak my :slight_smile: My to vydržely jen ten rok, jak vzala UM tak jsme skončily nenásilně pro obě :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak ahojky při pondělku :grinning:
15. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak my měly bezva noc, jsem jak kdyby mě někdo spráskal... Šla jsem spát kolem půlnoci, po 1 hod. v noci se mladá vzbudila, bulela a řvala až do 4! Teploty už neměla, takže asi ty zuby...no, v půl 7 už byla jak rybička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terez, jo, už 3.den nekojíme, v noci jsem jí i zkoušela dát, ale nechtěla a dnes taky ne. Takže to vypadá, že jsme už odstavený. Jsem ráda, ale na druhou stranu, nevím, jak to bude s tím odpo spaním. No doufám, že se to nějak srovná, takhle jet celý den je fakt docela záhul.
Týjo, tak to závidím, jaký má Kristý apetýtek. U nás je to fakt na houby, občas má období, že pár dní docela hezky papá, ale jinak fakt nic moc. Jsem z toho docela na nervy. Navíc jakmile dorazíme k tchánovcům (nebo oni sem), tak poslouchám, že jí málo krmím, špatně krmím atd. No minule jsem se musela uklidnit nikotinem, abych tchána neposlala kamsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Terez a kolik teda Kristý vypije tý UM a kolikrát za den? My dneska ráno trhly rekord, vypila 200! Asi jak včera nejedla...ale těch posledních cca 30 jsem jí musela přemlouvat
Holky, jsem úplně mrtvá, D je samozřejmě nevyspalá´= protivná, celý plavání provřeštila. No děs... doufám, že dneska bude spát aspoň v noci :sweat_smile:
Jinak tuhle (teda podobnou) zprávu jsem psala na třikrát - ráno, pak znova později ráno a teď...mi to tu nějak blbne nebo co
15. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni už by stránky měly být snad OK, byl tady problém, ale už je vyřešen :slight_smile:

Kristý mi pije jen 150ml 2x denně a to mi to taky kolikrát nedopije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno celkem jo, ale odpoledne už to do ní taky tlačím až jí to teče ušima :grinning: no ale nějak to nehrotim, mimo to má jogurty, sem tam sýr, gervais, mlíka má snad dost :slight_smile:

To mě mrzí že jste se moc nevyspali, malá tam dneska taky kňourala, ale naštěstí se uchlácholila nějak sama, že jsem k ní prvně šla až v 5h, ale taky od půl 7 byla čilá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za to odpoledne zase spaní totálně bojkotovala :unamused: a který zoubky rostou Deny??? Já myslela že ty co rostou nám nejsou tak hrozný, to se poděláme až jí porostou stoličky! :sweat_smile:
15. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na řadě by měla být dvojka dole vpravo... já nevím, my měli problémy jen když (teda než) jí vyrostly horní jedničky, ty pak vykoukly ven obě najednou v jeden den, tak asi proto. Ostatních 5 zubů, co je už venku, jsem ani nepostřehla, že by se něco dělo. Ale tomuhle se asi nějak nechce nebo co. Vidím, jak to tam má nateklý, ale sáhnout si tam nenechá, takže ani nevím, jestli už není aspoň trošku venku.
Já už si tak nějak zvykla, že spí D celý noci od 8 do 8, takže asi proto mě to dneska tak "položilo" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A taky ty odpolední spánky, se opakuju, ale fakt ty mě hrozně štvou a bojím se, aby to už nebylo napořád. Mamka mi dneska říkala, že jsem já přestala odpo spát taky už někdy v 1,5 roce :confounded:
15. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska mi kamarádka přivezla (půjčila) autíčko - tohle: http://hry-hracky-ostatni.sbazar.cz/odrazedlo-zvukove-koprivnice-o2724573.html , asi mi teda brzy ulítne hlava, jak si tam D pořád pouští ty písničky, ale když jí za něj postavím, tak si ho před sebou tlačí a chodí. Tak jsem moc ráda, asi se na to chodítko vykašlu, tohle je podobný asi, ne?
15. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm. tak to bych se picla kdyby mi nespala vůbec, to se mi stalo v sobotu, kdyby mimo to nevřískala tak prosím, ale ona jinak celej den řvala a to je fakt na budku :confounded:

No s těma zubama jsme na tom teda stejně, malá má prořízlých 5, všechny jedničky + dvojku vpravo nahoře (z mého pohledu) druhou dvojku nahoře zatím nevidím, ale dvojky dole jsou naznačený obě. Jako my jsme věděli o všech zubech vždycky až moc, ale je mi divný že to je tak na střídačku, jeden den spí celou noc (cca 19:30-5h) a druhej den jde spát v těch 19:30, vzbudí se v 21h, 23h ... a pak ještě stokrát do rána, fakt nechápu... nám teda malá nikdy od 20-8h nespala :pensive: spávala od těch cca 19:30-6h ale byla jsem za to ráda, teď jak se budí pořád tak mě to taky rozčiluje, chtěla jsem ji už i sebrat dudlík, protože kolikrát mám pocit že řve snad jen kvůli němu nebo nevím, spala teda celou noc v kuse jen asi dva/tři měs. a teď už dlooooouho je s tím konec. Já už jsem se nějak smířila s tím že u nás nic nepůjde hladce. No ještě je chvilka času aby to bylo aspoň o chlup lepší než se malej narodí a pak to vidím na blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je moc krásný, taky bych chodítko už nekupovala mít tohle :slight_smile: Ono to vyjde na stejno určitě! :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,chci se s vama rozloucit,ale na konika uz chodit nebudu. Obcas na vas kouknu,ale psat nic nebudu. kdyz neco napisu otoci se to proti me a ja uz na to nemam. Jsem totiz spatna,kdyz chci aby muj muz pracoval,kdyz chci abychom kazdy mesic meli na spaltky,kdyz rozesilam zivotopisy vsude kam muzu. Vic to komentovat nebudu. Tohle je proste verejna diskuse a kazdy si to tu precte,takze ja uz nic psat nebudu.
Jinak dnes jsme otevreli obchod (chci abychom meli nejake peize-asi taky spatne) a zatim to docela slo na prvni den. Tak pa,pa,obcas pisnu do IP
15. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nemáte chuť vyrazit tenhle týden do Stromovky, kyž má být pěkně - asi spíš odpo, aby bylo víc času...
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Oli já bych určitě šla, dneska ale nemůžeme, to jdeme k Dr. na prohlídku a očkování. A ve ČT odpoledne přijde asi kamarádka. Takže moc na vybranou jsem vám nedala co :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to nevadí, tak můžeme ve středu a komu se bude chtít, tak i ve čtvrtek, by se vše vidělo....Ať je u Dr. vše v pořádku :wink:
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Leni teda malá má vydrž nespat přez den.To mi naštěstí dáme tak ty 2hod.,když spí doma venku mi dá tak hodinku.Slyší děti a je hned vzhůru.
S tím kojením jste na to výborně.Já kojím ještě ráno a pak večer a v noci každé 2hod.a když mu neni dobře tak mu dám i přez den.Já bych asi jinak praskla :slight_smile:

Terez malá teda baští krásně.To mi vše jen za pochodu.Ale teď jsme malému sundali sen pult na jídelní židličce a baští na stole a to tam vydrží.Uvidíme,jak dlouho.

Odnaučuji Ríšu plínky.Ráno se mi vykadil do plíny,tak jsem mu dala slipy.Za chvilku se vyčůral a přišel mi říct, že udělal čí.Tak jsem ho šla převlíct a říkám si nechám ho chvilku nahého.Šla jsem do koupelny a slyším, jak si šoupe nočník myslela,jsem si, že si do něj sedně a něco tam vytvoří.Volal na mě, tak jsem se vrátila a náš malej seděl na bobečky pod ním hovínka a nočník měl vedle sebe.Hned, jak mě viděl začal v tom hopsat.Myslela jsem, že mě trefí.
Jinak malej se mi odneska osypal po očkování, ale teplotku zatím nemáme.Jen je ukňouraný
16. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor, to jste šikulky že už se učíte bez plenky :dizzy_face: No s těma bobkama to by mě taky švihlo, ale už se nám tady taky asi dvakrát vyčůrala, jednou na peřinu, jednou na koberec, hlavně že jinak je v celým bytě plovoučka, dlažba a lino, ale ona musí na místa kde to půjde nejhůř dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá dneska měla snad prvně přes noc suchou plenu :dizzy_face: ale bez plínek - to si u nás ještě počkáme :slight_smile:

A my jdeme dneska na to očkování, tak jsem zvědavá :astonished: ale nějak se toho nebojim, jak jsme se bavily s Oli tak na mrzutý dítě jsem zvyklá :grinning: horší by byly teda ty teploty :wink:
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi máme také všude plovoučku.v pokojíčku má puzzle a 2kobrce s dráhou.naštěstí to udělal na puzzle.zatím nám to moc nejde on řekně čí, ale když je hotovo.
16. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/proti-kterym-nemocem-se-dnes-ockuje-v-ramci-pravidelneho-ockovani/ockovani-proti-spalnickam-priusnicim-zardenkam.html

já jsem o tom očkování četla tady.Mi měli po každém horečky a ted je to dobrý.Nesmím to zakřiknout
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme neměli horečku ani jednou, ale byla vždycky protivka a měla strašnou modřinu a to zarudnutí (jak tam píšou) na nožičce a to ji bolelo.
16. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak asi jsme už fakt odstavený :slight_smile: a ani to nebolelo :slight_smile: . Na to, jaký jsem z toho měla strach... Jinak včera po tom, co jsem tu psala, že chce UM jen ráno, tak jsem jí zkusila v 6 odpo udělat 90 a ona skoro všechno vypila. Tak snad se to nějak zlomí tím nekojením.
Jo, já jí taky obdivuju, jak vydrží jet celý den. Teda tak od 4-5 hod. už začne docela echtovně prudit a prudí až do koupání. Jenže - ona je ospalá, sotva drží oči a jak jí šoupnu do postýlky nebo i spolu do postele, tak z posledních sil začne sedat, stoupat, řvát...no a úplně se probere a jede dál. Min.týden jsem jí dala do postýlky a šla do obýváku, že to zkusím jako když jsme jí učili usínat večer. Napřed 5 min. řev, pak si už jen povídala a pak ticho. Tak jsem se tam po chvíli šla kouknout, jak krásně spinká - a ona si tam seděla NAHATÁ jen v tričku - to jí sundat nešlo - a hrála si se sundanou plínkou, strkala jí plyšákovi na hlavu. By mě trefilo. Naštěstí byla plínka čistá... Takže takhle to teď máme s odpoledním spaním...abych nekecala, tak občas dá 10 minutovku v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S nočníkem jsme my ještě nezačali, teda dala jsem jí na něj asi 3x, 1x se vyčurala, ale pokaždé hrozný hysterák. Tak to ještě nechám...
16. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek