• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
jo a ještě pokud se chcete mrknout tak fotečky zde http://supka.rajce.idnes.cz/
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, fotky moc pěkný:slight_smile: super dort, už taky přemýšlím nad dortem pro Jáchymka :sunglasses: Miška už to má za pár, viď? to tak hrozně letí...
1. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulinky :dizzy_face:

no mě ted kříží plány moje mamka,zítra by k nám měla přijet a v pátek jede někam na ples-nechá nám tu pesana,jen právě nevím jestli nebude po mě chtít odvést na ten ples,dozvím se to zítra tak napíšu,jestli u nás pátek platí.ale ráda bych!!!!Mispuli ještě neznám a ještě někdo psal,že by šel,toho taky neznám :grinning: :grinning: tak moc ráda bych vás poznala!!! :dizzy_face:

jinak jsem moc ráda,že nám zase otevřeli Factory pro tak už zase můžem s prckem chodit plavčit,tak už se moc těším!!!nechtěla jsem se smířit s tím,že by sme nechodili,prckovi se to opravdu moc líbilo,tak by mi to přišlo líto

Mispuli fotečky sou krásný,koukám,že karneval se opravdu povedl!!!!!! :dizzy_face: je moc hezký kolik ste tam měli her pro děti,co já vím,tady sice taky nějaký hry dělají,ale asi né tolik
1. bře 2010 v 10:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj oli,už v sobotu :confused: :confused: ,tak strašně rychle to uteklo,dort se mi moc líbil,jak už jsem psala na obrázku nebyl tak pěknej jako ve skutečnosti a ani mi nepřišel nějak extra drahej,míša bude mít u našich z italský cukrárny,obyčejnej kulatej s jahodama a přidáme marcipánový figurky a pak bude ještě jeden společnej sem do protivína,abysme oslavili s tchánovcema a švárovcema,ten objednám ze stejný cukrárny jako pingiho,ale nechám udělat kulatej,potaženej marcipánem,s jménama a s figurkama krtečka a mišky,měli ho tam na obrázku a vypadal taky hezky :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile: opět jsem koukam hodně prošvihla ale už jsme konečně přestěhovaná a jsme s tatinkem v jednom baráčku takže super proto taky ta absence.Ale hurááááááááá ted muzu vitezne uz rict vse je jak ma byt a muzu uz v klidku tehotnet doma i kdyz se uz moooc nudim a pri pomysleni ze jeste skoro 6 mesicu budu jejeeee :frowning2: ale snad to nejak zvladnem a kor kdyz uz nam sviti slunicko :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kissi, to je super, užívej si těhu, je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, já už jsem Jáchymkovi vyhlídla taky marcipánovej, chci ale takovej malej kulatej s pejskem nahoře :wink: bude mi ho dělat moje mooooc šikovná spolužačka ze základky :dizzy_face: jinak normálně míváme dorty dva z cukrárny, tmavej kokosák a pak ovocnej, ale tentokrát budou teda tři :grinning: ale ten malej bude aspoň ten den jen pro Jáchymka a hlavně na focení :wink:

takže bude další oslava tenhle víkend? tý jo, máte to pěkně za sebou :wink:
1. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak my jsme dneska celej den s dudlíkem, to už tu dlouho nebylo... normálně ho má jenom na spaní, ale když on je dneska s ním táááák hodnej :pensive: a jak jsme doma už dlouho, tak už toho mám nad hlavu...
1. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli joo,obě dětičky měly bejt bejčci a obě jsou ryby :grinning: :grinning: a to jsem si před dvěma lety touhle dobou říkala,jak to jde krásně,že mi vůbec nic není a pak kuk a míša byla tu :grinning: :grinning:

oli já už bych byla nervozní,že na něj něco leze,u nás kdy\ž jsou děti hodny,tak to většinou bývá nemoc,ale to tě nechci strašit
1. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no, my právě nemocný jsme :sweat_smile: no jo, ale snad už to bude dobrý, už je snad bez teplot, tak už bysme podle dr. mohli i na procházku... já si to šetřím na zítra, protože budu muset vzít s sebou Jáchymajda, až půjdem s Hynďou do hudebky na akrodeon :unamused: David jede do středy pryč a naši jsou taky pryč, tak nemá kdo hlídat :unamused: zrovna když je nakřáplej...

jooo, s těma znameníma, to znám :grinning: Hynďa měl bejt panna (jestli se nepletu - měl být 25.8.) a je rak a Jáchymek měl být blíženec a je beran :grinning: :grinning: ale je hrozně zajímavý, že oba na ty svoje znamení fakt sedí...
1. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě teda bylo po celý obě těhu, ale je fakt, že ve středu jsem se s Jáchymkem cítila fakt dobře, i dr. mě pochválil, že prý za 14 dní povolíme režim... a ve čtvrtek se Jáchymajda narodil :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli naše děti jsou taky rybky,ale toho bejka v sobě nezapřou též,takže se jim ty znamení prolinuli :slight_smile: :slight_smile:

tak snad už bude líp,já doufám,že mi to zase nějak přežijeme,koupila jsem olynth,tak snad si nechá do nosu stříknout,jinak venku je nádherně,akorát občas zafouká
1. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady teda fučí jak blázen, takže se s malým ani nikam nechystám... akorát s Hynďou musím odpo do hudebky, ale vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža musí být doma, protože konečně budem mít tu žebřinu, tak jí budou přidělávat :wink:
1. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme přidělali žebřinu a já jsem zralá na Bohnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooolky, kde jste?? :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já jsem tu,včera jsem hledala dětský pískoviště,natvrdo jsem se zase tchánovců zeptala,jestli tedy můžu míše k narozkám koupit pískoviště na zahradu,bylo to i před fr.,no byli všichni zaskočený,no ale jasně že můžu,proč nee,jen zase vymejšlí kam pískoviště,na zahradě jako kráva,dát,protože když to dáme někam na trávu,tak jim budou děti roznášet písek po trávě,no prostě,objednávám tohle http://www.detske-hriste-piskoviste.cz/detske-piskoviste-se-striskou-p-10.html a at ho daj kam chtěj :wink: :wink: :wink:

taky jsem koukala po dětském nábytku a zamilovala jsem se do tohohle http://www.mojedomacnost.cz/nabytek/p838285-detsky-pokoj-elf-d2
2. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Lucko :slight_smile: vy jste měli problém s pískovištěm? ježiš, tak když je velká zahrada, tak co řeší? :sweat_smile: my taky máme na chalupě, i když teda amatersky vyráběný :grinning: já přemýšlím nad tímhle http://www.bianko.cz/cz/produkty/skluzavky1242051403/, že bysme na chalupě udělali podstavu a skluz by dostal Jáchymek k narozkám:wink:

ten pokojíček je moooc pěknej:wink: líbí se mi, že to není úplně dětský a jde to nechat i pro větší dítě, ne-li puberťáka :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Luci, moc pěkný fotečky z karnevalu, už se těším až budeme taky chodit!

Pískoviště budeme na léto taky potřebovat, ale asi ho vyřeším tak, jako to maji známí. Písek nasypali do obyčejného dětského bazénku a je vystaráno. :wink:

POkojíček je taky moc pěknej. My zatím ale nový nábytek pořizovat nebudeme. Ale jednou taky budu chtít něco, ne vyloženě dětského.
2. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj oli,měla jsem slíbený pískoviště už vloni,ale pak z toho nějak sešlo,tak jsem do toho letos vlítla po nohách,přepošlu to tchánovi a objednám,no právě tam je tak obrovská zahrada,že by tam mohlo bejt klidně pískoviště jako kráva :grinning: :grinning:

mě se právě taky líbí na tom nábytku,že to není pro mrnata,strašně se mi líbí ta skřín,to řešení těch poliček na boku,já bych právě od nich chtěla tu skřín,komodu a možná psací stůl,postel chci jinou
2. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a klouzačky dobrý,kamarád takhle udělal dvojčatům na zahradě houpačky a klouzačky a naše děti tam strašně rády choděj,když je hezky a strpí nás tam :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Šári :slight_smile: těhulko, tak kdy budeš rodit? :wink:

Luci, my teď taky doděláváme pokojíček :wink: měli jsme palandu do elka, ale předělali jsme jí na klasickou, aby kluci měli víc místa, teda hlavně kvůli tý žebřině, protože tam, kam jsme jí chtěli dát původně, by nešly dělat lehy sedy, nikdo by se tam v lehu nevešel :sweat_smile: a ještě nám dělají psací stůl pod okno pro oba kluky a k tomu poličky :wink:

ty pokojíčky pro mrňata stojí hrozný peníze a pak už je to blbý, když dítě začne chodit do školy... vyhozený peníze :unamused: ale většinou je to krásný, to uznávám :grinning: my teda volili nábytek klasickej a doplnili jsme to dětskýma obrázkama, který pak snadno sundám a vyměním za něco jinýho :wink:
2. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už právě máme po Hynečkovi dělanou houpačku, tak přemýšlíme nad klouzačkou :wink: no, je fakt, že jsem docela zoufalá, co Majdovi k narozkám :grinning:
2. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám kuřecí stehno, poraďte co s ním, abysme měly dobrej a rychle oběd :grinning:
2. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda šári,doufám,že mimísek se vyklube toho 6.,to má míša narozky,atk by se mi to dobře pamatovalo :slight_smile: :slight_smile:

oli já toho pro míšu taky tolik nemám,zato honzis ted dostal dárků víc než o Vánocích :grinning: :grinning: ,ale pučmelouda nosí pořád,zrovna dneska si ho vzal do auta do školky a Od Andulky po žížalu si taky pouští denně,tak aspon nějakej úspěch :slight_smile: :slight_smile:

přesně s těma pokojíčkama pro mrnata,oni z toho stejně nemaj rozum a za chvíli z toho vyrostou a těch peněz :frowning2: ,já nevím,že musej na těch dětičkách tak vydělávat

jinak dneska byl ve schránce leták z hypenovy,tedy vlastně alberta,maj akce na dětský věci,od zítřka
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevím kdy budeme rodit... Už mě můj dr. předal na KO do nemocnice, tak jsme byli včera na monitoru. Prcek ho celý prospal, absolutně se nenchal vyrušit, zkrátka nepomohlo přetáčení na bok, stání, pohupování,... Doufám, že takhle bude spát i po narození :grinning:

My měli kuře o víkendu. Upekla jsem ho jen s kmínem, máslem a trochou sladké papriky v římkém hrnci, jako přílohu jsme měli jeden den am.brambory a druhý den rýži a ananasovej kompot. Já už fakt nevím co pořád vařit, nemám nápady...
2. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokojíček je krásnej a pískoviště taky, já jsem nakonec koupila plastový - červenou berušku s příklopem - máme ho na zahradě celoročně a nic se mu nestalo - už ho máme rok a půl - koupila jsem Kubíkovi dětský písek v baumaxu ( stačili 2 pytle) - ale letos koupím asi novej píseček - aby byl zase tak krásně jemnej.

Já bych ted chtěla nechat udělat Kubíkovi k narozeninám takový to dřevěný hřiště - s klouzačkou, houpačkou a nějakým lezením - možná s domečkem nahoře u klouzačky.uvidíme jak seženeme dřevo a kůly.
2. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aero,když je místo,kam udělat takovou nádheru a šikovnej chlap k tomu,tak není,co řešit :grinning: :grinning: ,já taky přemejšlela i o plastovým,asi by mi nevadilo,ale tady to mi přijde cenově přijatelný,tak půljdu do něj :wink:

já dělám kuřátko po různu,většinou,jaký koření mi padne pod ruku,to nasypu a dám upéct na máslíčko do trouby,příloha bud brambory,rýže nebo kuskus :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aero:slight_smile: na kolik vyjde ten písek v baumaxu, netušíš?

já přemýšlím, že ho prostě nějak zapeču, co s tím jinýho, že jo :sweat_smile:
2. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten písek stojí asi 50 kč...víc ne...nepamatuju si přesně je to už dlouho..a myslím že je to 2Kg pytlík.a nám se tam fakt vešly 2 a bylo ho dost.Já jsem pískoviště kupovala po sezoně v tescu - beruška předtím stála 1080 a je tam i sedátko ...a já ho koupila za 499 a pak jsem koupila ještě pejska k babičce na zahradu..ten je teda bez plastovýho víka a přikrývá se plachtou a ten stál po slevě 349.

A kuře dávám taky na máslo do pekáče a posypu ho grilovacím kořením nebo pečené kuře a dám do trouby a k tomu brambory.A nebo tam ještě vysypu pytlík mochovské zeleniny a je to fakt výborný!!!! ta zelenina i kuře je pak strašně dobrý.
2. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukali jste na tu beta verzi nových stránek? tam jsou i soukromý skupiny
2. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek