• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
oli mě nějak dělá problémy se v tom orientovat :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Včera mi kamarádka přinesla letáček, že v Družbě otevřela její známá nový dětský bazárek - Slůňátko. Mají tam oblečení, botičky, potřeby pro maminky a miminka, kojenecké zboží, kočárky, hračky,... Je to někde v přízemí Družby. :wink:
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj šárko kinder vajíčko :slight_smile: :slight_smile: ,na kuřátkách jsem četla,že aleni už má elenku u sebe :slight_smile: :slight_smile:

hoky,tak jak v ten pátek? Platí ta Bazilika?
3. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj už jsem se to taky dočetla. Sakra a já pořád nic!!!
3. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protože prďolka se chystá na termín :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po prvním termínu máme už dávno. Já mám ale takový dojem, že se chystá na pátek...
3. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit, tenhle týden nějak vůbec nestíhám - ale slibuji, že ten příští sem budu nakukovat častěji :wink:
Beat, zítra jdu, platí od půl 7???
V pátek holky nemůžu, pak se určitě ozvu.
Papáááááá
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my bychom taky rádi vyrazili na srazík, je jedno kam, ale Bazilika se mi zdá dobrá - hlavně, že tam budou děti :slight_smile: Představte si, co nám prďola stropil v neděli - byli jsme u táty, tak tam celý den blbnul s naší Kristínkou (7let), běhali, schovávali se, hledali, bafali na sebe apod. Prostě se bavil. Odpoledne se prospal na čerstvém vzduchu na procházce, v podvečer jsme ještě jeli na nákup, takže pozoroval dění z vozíku - prostě celý den zábava. Když jsme drazili k baráku, tak jsem ho z auta přesadila na kárku, ať všechno netáhnu zvlášť a ať jsme rychleji doma. Vůbec se mu do ní nechtělo a začal ječet. To jsem si myslela, že až dorazíme domu, tak ho to přejde, ale ouha. V chodbě jsem ho vyložila a on hned ke dveřím a chtěl ven. A když jsem ho zula a vedla z chodby do kuchyně, tak se normálně držel futer a dral se zpátky do chodby - to vše za hroznýho hysteráku. Pepa pak večer říkal, že jsme ho asi naštvali. Prostě celý den zábava a legrace a pak po něm chceme, aby šel domů, to jsme ale macecháčcký rodiče :grinning:
3. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani :grinning: :grinning: :grinning: ,my museli začít zamykat dveře na hlavní chodbu,protože si je míša s přehledem otevře a odchází,taky si noxsí doma boty na ven a musím jí je obout,jinak je zle,ted už jsme druhý den doma,má kašel a venku hodně fouká,tak to nechci nějak přiživit,to zas pak bude dělat jak urvná ze řetězu,až půjdme ven

holky a kdo tedy bude v ten pátek,tady je ticho jak po pěšině :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já dám fakt vědět až zítra nebo v pátek ráno, protože malej už se sice zdá dobrej, ale dneska jsme vyšli na prochajdu a hrozně kašlal :unamused: ten studenej vzduch udělal svý... tak nevím, jak na tom bude
3. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

my se včera večer vrátili od našich.

Luci, my dorazíme, počítám s tím :wink: Jen my zítra asi budeme opravdu stíhat až tu 11.h nebo lehce před.
4. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se budeme těšit :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já ještě furt nevím, uvidím, až vyjdeme s malým ven...
4. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky jen hlásím,že asi taky dorazíme :dizzy_face: budem tam nějak po 10 spíš víc k jedenácté :grinning: těším se papa :dizzy_face:
4. bře 2010 v 15:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak nám přišli poslední výsledky z genetiky a je to všechno v pořádku. Tak už jen ten UTZ. :slight_smile:
Jinak mi zítra nedorazíme. MM si vzal na zítra volno, tak si ho budeme užívat. :grinning:
4. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsou super zprávy a tatku si pořádně užijte,to je třeba :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
češtinářky, co učíte i literaturu :grinning: mám problém... nevíte někdo, ze který sbírky nebo knížky je básnička "Tužka a spisovatel" od Michala Černíka?
4. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda oli,to jsi mě totálně zaskočila a toto učím,ale fakt nevím,on těch sbírek má strašně moc :frowning2: a takhle z hlavy fakt nepomůžu a to jsem ti slíbila,že když bude češtinářský úkol,tak pomůžu :frowning2: :frowning2: ,k čemu to potřebuješ?

holky nevíte jestli existuje ,tedy on určitě existuje,nějakej program,ve kterém bych si mohla navrhovat rozmístění nábytku v pokoji? Chytlo mě to a chtěla bych to dát dohromady,ale nějak nevím,jak začít.Když jsem řekla fr.,že mi to musí nakreslit on,tak se mi smál,že prej neumím nakreslit na čtverečkovanej papír obdélníky a čtverce :confounded: :sweat_smile: ,tak jsem si koupila ten čtverečkovanej papír,ale nějak nevím,tak mě napadlo,jestli není něco na počítači
4. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s tím programem fakt nevím...

no, on právě s touhle básničkou Hynďa vyhrál to školní kolo tý recitační soutěže a 19.3. mají okresní kolo v Domě dětí... no a paní učitelka po nás chce právě vědět, ve který knížce to vyšlo:-/ jenže naše mamka, jak dělala ve školce, tak si tenkrát z různých časopisů jako je Mateřídouška, Sluníčko a tak vystřihovala zajímavý básničky a mezi nima i tuhle, takže netušíme, odkud to je :unamused: už jsem si i našla kontakt přímo na pana Černíka a napsala mu maila, tak doufám, že ta básnička je vůbec od něj :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak už mi pan Černík odepsal:wink: je moc milej, že mi odpověděl tak rychle :dizzy_face: prý v žádný sbírce ani knížce nevyšla, jen asi prý v té Mateřídoušce :wink: tak už to, Lucko, nehledej :slight_smile: dík
4. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli pan černík je sympaták :grinning: :grinning: a díky za informace ohledně básničky :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já už asi našla stůl do pokojíčku :slight_smile: http://www.sovainterier.cz/pc-stoly-psaci-stoly/rovne/psaci-stul-sp-08
4. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jinak,stůl se mi líbí,ale necháme si ho vyrobit od známýho,tedy fr.vzdálenýho příbuznýho,kterej nám dělal postele do ložnice a nebude naklápěcí a taky si od něj necháme udělat postel,co se mi líbí :wink: :wink:
4. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ten stůl vypadá fakt dobře :wink:

jinak já furt přemýšlím, co s tím zítřkem, ráda bych dorazila...
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Šárka se dneska neozvala, nerodí? :confused:
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vytáhla čtverečkovanej papír,napsala si rozměry pokojíku a jsem bezradná :grinning: :grinning: :grinning: ,no hlavní je,že už vím,co bych kam chtěla,tatka zase propad hazardu a vyhrál nějaký prašula,tak jsem řekla,že je dá stranou a za to bude aspon část toho pokojíčku :wink: ,já se zamilovla i do postele,ale když jsem spočítala všechny ty doplnky,co se mi u toho líbí,hodili závěrečnou cenu přes 15 tisíc a za to si ji můžou strčit víte kam,ten známej nám ji udělá levnějc zaručeně :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ale to stejně to není tak moc, my si necháváme dělat ten stůl do pokojíčku s poličkama po stranách a stůl do obýváku a vyjde nás to na 15,5tis. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se budeme zítra těšit, docela se mi hodí, že to bude trochu později, ráno si něco potřebuji zařídit a taky dorazíme kolem jedenácté, pokusíme se spíš před. Panter, co vy teda?
4. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, my bysme rádi dorazili, Jáchymajda ještě trochu chrčí, ale už myslím, že je to dobrý, tak asi jo, ale na tuty to řeknu zítra:wink:
4. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek