České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
mispuli
2. bře 2010
oli mě nějak dělá problémy se v tom orientovat :-N :-N
sarka_k
3. bře 2010
Ahoj

Včera mi kamarádka přinesla letáček, že v Družbě otevřela její známá nový dětský bazárek - Slůňátko. Mají tam oblečení, botičky, potřeby pro maminky a miminka, kojenecké zboží, kočárky, hračky,... Je to někde v přízemí Družby. 😉
mispuli
3. bře 2010
ahoj šárko kinder vajíčko 🙂 🙂 ,na kuřátkách jsem četla,že aleni už má elenku u sebe 🙂 🙂

hoky,tak jak v ten pátek? Platí ta Bazilika?
sarka_k
3. bře 2010
Luci, jj už jsem se to taky dočetla. Sakra a já pořád nic!!!
mispuli
3. bře 2010
no protože prďolka se chystá na termín 😃 😃 😃
sarka_k
3. bře 2010
Tak po prvním termínu máme už dávno. Já mám ale takový dojem, že se chystá na pátek...
lenousek100
3. bře 2010
Ahoj holky, jen vás jdu pozdravit, tenhle týden nějak vůbec nestíhám - ale slibuji, že ten příští sem budu nakukovat častěji 😉
Beat, zítra jdu, platí od půl 7???
V pátek holky nemůžu, pak se určitě ozvu.
Papáááááá
pepehani
3. bře 2010
Ahoj,my bychom taky rádi vyrazili na srazík, je jedno kam, ale Bazilika se mi zdá dobrá - hlavně, že tam budou děti 🙂 Představte si, co nám prďola stropil v neděli - byli jsme u táty, tak tam celý den blbnul s naší Kristínkou (7let), běhali, schovávali se, hledali, bafali na sebe apod. Prostě se bavil. Odpoledne se prospal na čerstvém vzduchu na procházce, v podvečer jsme ještě jeli na nákup, takže pozoroval dění z vozíku - prostě celý den zábava. Když jsme drazili k baráku, tak jsem ho z auta přesadila na kárku, ať všechno netáhnu zvlášť a ať jsme rychleji doma. Vůbec se mu do ní nechtělo a začal ječet. To jsem si myslela, že až dorazíme domu, tak ho to přejde, ale ouha. V chodbě jsem ho vyložila a on hned ke dveřím a chtěl ven. A když jsem ho zula a vedla z chodby do kuchyně, tak se normálně držel futer a dral se zpátky do chodby - to vše za hroznýho hysteráku. Pepa pak večer říkal, že jsme ho asi naštvali. Prostě celý den zábava a legrace a pak po něm chceme, aby šel domů, to jsme ale macecháčcký rodiče 😃
mispuli
3. bře 2010
hani 😃 😃 😃 ,my museli začít zamykat dveře na hlavní chodbu,protože si je míša s přehledem otevře a odchází,taky si noxsí doma boty na ven a musím jí je obout,jinak je zle,ted už jsme druhý den doma,má kašel a venku hodně fouká,tak to nechci nějak přiživit,to zas pak bude dělat jak urvná ze řetězu,až půjdme ven

holky a kdo tedy bude v ten pátek,tady je ticho jak po pěšině 🙂
panterka
3. bře 2010
Luci, já dám fakt vědět až zítra nebo v pátek ráno, protože malej už se sice zdá dobrej, ale dneska jsme vyšli na prochajdu a hrozně kašlal :-| ten studenej vzduch udělal svý... tak nevím, jak na tom bude
aeroaero
3. bře 2010
Která pravidla porušuje: | Zruš http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalis...
olina.s
4. bře 2010
Dobré ráno,

my se včera večer vrátili od našich.

Luci, my dorazíme, počítám s tím 😉 Jen my zítra asi budeme opravdu stíhat až tu 11.h nebo lehce před.
mispuli
4. bře 2010
tak se budeme těšit 😃 😃
panterka
4. bře 2010
holky, já ještě furt nevím, uvidím, až vyjdeme s malým ven...
beata.n
4. bře 2010
ahojky mamulky jen hlásím,že asi taky dorazíme x-) budem tam nějak po 10 spíš víc k jedenácté 😃 těším se papa x-)
hydricka
4. bře 2010
Ahoj holky!
Tak nám přišli poslední výsledky z genetiky a je to všechno v pořádku. Tak už jen ten UTZ. 🙂
Jinak mi zítra nedorazíme. MM si vzal na zítra volno, tak si ho budeme užívat. 😃
mispuli
4. bře 2010
Marti tak to jsou super zprávy a tatku si pořádně užijte,to je třeba 🙂 🙂
panterka
4. bře 2010
češtinářky, co učíte i literaturu 😃 mám problém... nevíte někdo, ze který sbírky nebo knížky je básnička "Tužka a spisovatel" od Michala Černíka?
mispuli
4. bře 2010
teda oli,to jsi mě totálně zaskočila a toto učím,ale fakt nevím,on těch sbírek má strašně moc 😞 a takhle z hlavy fakt nepomůžu a to jsem ti slíbila,že když bude češtinářský úkol,tak pomůžu 😞 😞 ,k čemu to potřebuješ?

holky nevíte jestli existuje ,tedy on určitě existuje,nějakej program,ve kterém bych si mohla navrhovat rozmístění nábytku v pokoji? Chytlo mě to a chtěla bych to dát dohromady,ale nějak nevím,jak začít.Když jsem řekla fr.,že mi to musí nakreslit on,tak se mi smál,že prej neumím nakreslit na čtverečkovanej papír obdélníky a čtverce :-S :-N ,tak jsem si koupila ten čtverečkovanej papír,ale nějak nevím,tak mě napadlo,jestli není něco na počítači
panterka
4. bře 2010
Luci, s tím programem fakt nevím...

no, on právě s touhle básničkou Hynďa vyhrál to školní kolo tý recitační soutěže a 19.3. mají okresní kolo v Domě dětí... no a paní učitelka po nás chce právě vědět, ve který knížce to vyšlo😕 jenže naše mamka, jak dělala ve školce, tak si tenkrát z různých časopisů jako je Mateřídouška, Sluníčko a tak vystřihovala zajímavý básničky a mezi nima i tuhle, takže netušíme, odkud to je :-| už jsem si i našla kontakt přímo na pana Černíka a napsala mu maila, tak doufám, že ta básnička je vůbec od něj :-N
panterka
4. bře 2010
holky, tak už mi pan Černík odepsal😉 je moc milej, že mi odpověděl tak rychle x-) prý v žádný sbírce ani knížce nevyšla, jen asi prý v té Mateřídoušce 😉 tak už to, Lucko, nehledej 🙂 dík
mispuli
4. bře 2010
oli pan černík je sympaták 😃 😃 a díky za informace ohledně básničky 🙂
mispuli
4. bře 2010
holky tak já už asi našla stůl do pokojíčku 🙂 http://www.sovainterier.cz/pc-stoly-psaci-stoly...
mispuli
4. bře 2010
tak ještě jinak,stůl se mi líbí,ale necháme si ho vyrobit od známýho,tedy fr.vzdálenýho příbuznýho,kterej nám dělal postele do ložnice a nebude naklápěcí a taky si od něj necháme udělat postel,co se mi líbí 😉 😉
panterka
4. bře 2010
Lucko, ten stůl vypadá fakt dobře 😉

jinak já furt přemýšlím, co s tím zítřkem, ráda bych dorazila...
panterka
4. bře 2010
hele, Šárka se dneska neozvala, nerodí? =-)
mispuli
4. bře 2010
tak jsem vytáhla čtverečkovanej papír,napsala si rozměry pokojíku a jsem bezradná 😃 😃 😃 ,no hlavní je,že už vím,co bych kam chtěla,tatka zase propad hazardu a vyhrál nějaký prašula,tak jsem řekla,že je dá stranou a za to bude aspon část toho pokojíčku 😉 ,já se zamilovla i do postele,ale když jsem spočítala všechny ty doplnky,co se mi u toho líbí,hodili závěrečnou cenu přes 15 tisíc a za to si ji můžou strčit víte kam,ten známej nám ji udělá levnějc zaručeně 🙂
panterka
4. bře 2010
Lucko, ale to stejně to není tak moc, my si necháváme dělat ten stůl do pokojíčku s poličkama po stranách a stůl do obýváku a vyjde nás to na 15,5tis. :-N
pepehani
4. bře 2010
Ahoj holky, tak se budeme zítra těšit, docela se mi hodí, že to bude trochu později, ráno si něco potřebuji zařídit a taky dorazíme kolem jedenácté, pokusíme se spíš před. Panter, co vy teda?
panterka
4. bře 2010
Hani, my bysme rádi dorazili, Jáchymajda ještě trochu chrčí, ale už myslím, že je to dobrý, tak asi jo, ale na tuty to řeknu zítra😉

Začni psát odpověď...

Odešli