• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Tááák máme tu další miminko!!Zpráva od Sarky_k:

Dnesní den jsem si vybral jako ten,kterým se podívám na svět.Narodil jsem se ve 13:25 s váhou 3510g.Jo a říkají mi Tomášku

vééélká gratulace oboum!!at jste jen zdraví!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Šárke gratulujeme :slight_smile:

Prišli sme vás pozdravit...... Občas vás aj stihnem počítat, ale nestíham reagovat. :astonished:

Ale prišla som vám oznámit, že sa nám podarilo konečne otehotnet, tak zase budem mat na vás hodne času:grinning: HURÁ :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to říkala :slight_smile:

Šári, obrovská gratulace k Tomáškovi!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gratuluji ještě tady :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a budeš chodit nadále do práce???a jak se jinak s Filípkem máte??
4. bře 2010 ve 21:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Slavuš, tak přidáváme další gratulaci k těhu :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, ne že nám všechny zdrhnete do těhulek z čb :grinning:
4. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter neboj já tu určo zůstanu :grinning:
4. bře 2010 ve 21:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu chodit do práce. My sme tam len 2 učetní a nikto další. Takže musím kolegynke pomoct nekoho najít a potom by som mohla ostat aj doma ale nejak si to ešte tu chvílu v práci užijem a potom si dám 3 roky doma.

S Filípkom sa inak máme skvele. Je to velký školkar. Je to fakt paráda. Naučil sa strašne moc vecí, básničiek, hrá sa úplne iným štýlom, proste všetko je iné ako ked sme boli doma. Ale samoška zo školky nosí aj kraviny. Povedala by som že sa v školke naučil byt ufnukaný jak baba (nič proti holčičkám :grinning: - ja jednu chcem taky)
4. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se k vám podívat :slight_smile: Zatím se tak poflakuju ve Snažilkách a Těhulkách ČB, tak jsem si řekla, že se podívám i sem k vám :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavus to je jasný,tak pokud nemáš žádné komplikace a práce není nijak náročná,tak proč nepracovat.joo vlastně vy už školkujete,toto ale letí!!taky už se těším,až malej bude ve školce,je to takovej stydlín můj :slight_smile: tak snad se tam trošku otrká.takže bys ted ráda holčičku???doufám že ti vyjde :dizzy_face: ani nevíš,jak vám holky závidím ty těhulkování,ráda bych taky,ale Ládíkovi se do toho zatím nechce a já ho do toho nechci nějak tlačit-ikdyž o miminkách žvaním furt :grinning:

Marcelko vítám tě :slight_smile: určitě k nám choď víc :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 21:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beatko Danísek je ešte prcek. To máte na druhé časuuuuu..... A teraz možem povedat že MD s ročnou pauzou v práci je dobrá. Aspon som prišla do iného kolktívu a k iným rečím a tak. A teraz možem znovu začat o mimonkách, plenkách a tak. Sa na to zase teším :wink:
4. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavus no já bych právě ráda navázala víš.už jen kvůli hypotéce,nechci začít někde pracovat,prát větší peníze než je rodičák,vzít si hypo ap ak zase spadnout na 7600,to by sme asi neutáhli :unamused: takže už jen z toho hlediska chci do malého tří let otěhotnět,ale nechci to zasel ámat přes koleno.musí to chtít oba to hlavně.navíc mi asi plaší hormony no,jak tu všichni těhulkovatí tak mě to k mimi táhne taky :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 21:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti verím, že jak se kolem tehulkuje tak te to tahá víc.
Malý má 1,5 tak máte ešte chvilku času na rozmyslenou, alebo na presvedčení :wink:
Menilo sa nejak porodné? a rodičák?

Idem spat. Zajtra v práci budu nakukovat.....
4. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 22:23 • janka313
ahoj holky, tak to vypadá, že dorazíme :wink: mám jenom dotázek... jak to vypadá v Igy s parkováním? placení a omezení? dík
5. bře 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
veliká gratulace Šárce k Tomáškovi :slight_smile:

Slavuš, to je krásný, tak moc taky gratuluju. Tady nás bude těch druhorodiček :grinning:

O srazíku jsem četla, ale my máme dneska odpoledne náhradní plavání, takže bychom to nestíhali.
5. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Slabuš, také se přidáváme s velkou gratulací k těhu. Ať si ho pouze a jenom užíváš. :slight_smile:
Oli, parkování je tam zdarma mám za to, že na 3 hodiny.
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuš ko sice se neznáme,ale blahopřeju k těhu :slight_smile: :slight_smile:

šári,a pak že se nic neděje a tomášek je tu :grinning: :grinning: :grinning: ,tak at se mj na tom světě líbí a rodičům a sestřičce dělá jen a jen radost,skoro mu můžeme rovnou popřát i k svátku :wink: :wink:
5. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarko moc gratuluji a Slavi tobe taky,vim ze jste se hrozne dlouho snazili
5. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,, tak v kolik tam máme být?:grinning:
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dorazíme před jedenáctou :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já počítám, že pojedem odtud tak v 10h, tak bysme tam byli před třičtvrtě:wink: kdyžtak mi prozvoň, až dorazíte a sejdem se nahoře, ju? :slight_smile:
je to zas v tý bazilice, viď? :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jj v Bazilice

tak si jdu umejt hároš a začít nás balit :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko, velká gratulace k Tomáškovi, hlavně hodně zdravíčka celé rodině.

Slávuš, taky gratulujem k těhu.
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, velkáááááá gratulace Šárce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tomáškovi přejeme hlavně hodně zdravíčka a taky štěstíčka, lásky atd.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Slavu...gratuluji k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Panter...na nádraží ve školce jsou neštovice :wink:, má je jedna holčina co tam chodí.

Vůbec vás holky nestíhám, i když nakukuji, ale pak musím rychle něco... :sweat_smile: Natálka je jednou tam a jednou tady a pořád něco chce :grinning:

Snad jste si užili všichni srazík, mrzí mě, že jsem koukla pozdě, tak snad příště. Mějte se, pa
5. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulace od všech. :grinning:

Neštovice jsou i v Zeyrke, tak je zase jejich období...... A je teraz dobré počasí na prekonanie neštovic. Neni sluníčko tak sa dostanu detičky aspon von - teda zrovna v tom snehu čo je za oknom neeee :grinning: :grinning: :grinning: My je mali v lete takže 20 dní doma je docela peklo.... :unamused:
5. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stani a co ty,v kolikatem jsi?
5. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko...to bych taky ráda věděla :grinning: protože ms jsem měla naposledy v listopadu, ale začátkem ledne jsem těhu nebyla to mi dr. dělat testy z krve. To se pozná až později podle utz, až po budu vědět poinformuji :wink:
A co u vás, jak se máte v novém? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak jak jste si užily sraz? Doufám, že jste vzaly foťáky a dáte sem fotečky. :slight_smile:
Stáni a kdy půjdeš k Dr.?
5. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,sraz jsme si myslím užily zase super,nejdivočejší byla opět naše míša,pár foteček mám já a pár oli panter,až je stáhneme tak je někam hodím,možná na novou verzi konase,abych to nemusela zmenšovat

jdu vás jen pozdravit,jak jsme u našich,tak nemám moc času,za chvíli se jdu mrknout do města,koupit ještě nějakej dáreček,dvojku na dort,vyzvednout dort a odpoledne oslava,tak se ozvu bud večer nebonehptttttthbbbbbbbbbbbbbbbbbbhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nebo zítra
6. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Míše k dnešním narozeninám hodně štěstíčka a zdravíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek