• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Ahoj holky,

k dr. jdu v úterý :wink: tak snad budu chytřejší :sweat_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MÍŠE PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska odpol. jedeme zase s Natálkou na maškarní, tak už od rána děláme tanyny a musíme mít na sobě pintinu - princeznu :grinning: :grinning: :grinning:

Všem přejeme krásný víkend, pa
6. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
takže Šárce ještě jednou gratulujem k Tomáškovi, Míše vše nejlepší k narozkám :wink:
Nevím, jestli to včera na srazíku Beat říkala, ale raději vám to ještě napíšu sem.
Včera v poledne jsem se vdávala (proto jsem nepřišla na srazík :grinning: ), takže kdybyste mi chtěly psát pohled z dovči, tak "paní Lenka Sýkorová" :grinning: :grinning: :grinning: Byli jsme jen s rodiči, babičkou, svědky a Deniskou - taková pidi svatbička - jen radnice a pak oběd Na Pavlači - a večer jsme s mojí rodinou a pár kamarády popili. Moc fajn, fotky by měly být v pondělí, tak vám sem nějakou hodím - pokud budou aspoň trošku publikovatelný :sweat_smile:
Tak zatím papáááá
6. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HODNĚ ŠTĚSTÍ M L A D A P A N Í :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, gratuluju, hodně štěstí :slight_smile:

Míše přeji také vše nej k narozeninám :slight_smile:
6. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak i tady gratulace aa hoooodně štěstí!! :dizzy_face:
6. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky DÍKY!!! :sweat_smile:
6. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sraz moc fajn! My si ho teda s Kájinkou zase užily.

Leni, to je teda řádná omluvenka ze srazu :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať vše klape tak, jak má a hodně štěstí!!!!

Šárce velká gratulace a oběma hlavně zdraví! :dizzy_face:

Míše, malé - velké slečně hezkou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky :dizzy_face:

opravdu se moc omlouvám že jsem nedorazila,ale ještě ted jsem nějaká grogy,malej se poslední dny v noci budí a pláče ze spaní,nevím jestli má špatný sny,nebo jestli mu rostou ty poslední zuby,ale něco z toho to bude.úplně mě tím odrovnal a mám z toho nějaký migrény či co to je,ale bolehlav mám celý den i po požití ibalginu :rolling_eyes: už nevím co s tím,opravdu sem celé dny nepoužitelná.opravdu sem se na vás těšila :pensive: snad teda konečně příště

Míše přejem s Danískem krásnou oslavu a at si jí hezky užije!!! :dizzy_face:
Leni já na srazíku nebyl tak to ví až ted od tebe :slight_smile: ještě jednou moc gratuluju!!!! :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 12:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jé, koukám, že jste měly srazík! :slight_smile: Doufám, že na další se za Vámi s Víťou zajdeme mrknout... Mně měla přijet včera kámoška, nakonec jsem to zrušila, měla jsem tu jednodenní střevní chřipku, co prý tady řádí... Teda, byla to šílenost a fakt trvala přesně 24 hodin :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel si musel vzít dovču, protože já pořád na záchodě, bya jsem ráda, že jsem malého vysílená udržela na kojení vůbec... Ufff, tak už mám asi dole i to poslední těhotenské kilo :grinning:
6. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šárka_k: gratuluju k Tomáškovi!!! Hlavně hodně zdravíčka a hodné rodiče :wink: :slight_smile:

slavuska: gratuluju k těhu! :slight_smile: ať jde všechno dobře :slight_smile:

lenousek: gratuluju k svatbě :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ted jsem si to přečetla,tak mocinky blahopřejeme mladá paní :wink: :wink: ,je príma,že už máte všichni stejný příjmení
6. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucko, jak jste slavili? :wink:
6. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli,bylo to pěkný,míše se nejvíc líbil dort a na něm jahody,začala je sundavat ještě dřív,než jsme zapálili svíčku,to se jí taky líbilo,ale ještě víc honzisovi,foukalo se na několikrát,největší úspěch měly jahody z dortu a lízátko,to pak lízala celý odpoledne,ale nakonec se jí líbily všechny dárky,měla jich skoro víc než o vánocích :wink: ,ještě že další oslava s dárkama nás čeká až v červnu,už ted to nemáme kam dávat :sweat_smile: :sweat_smile: dostala ale moc hezký dárky a knížky,kdyžtak mrkni na nedonošence,posílala jsem tam odkaz na dvě z nich :wink: a i se stavebnicxí si pak hrála,všechno pak bude vidět na fotkách

ted nás ještě bude čekat jedna oslava s druhejma prarodičema a švagrovou,ale to už bude jen s dortem a o hodně min dárkama

holky,co sníh,tady ho napadlo přes noc docela dost,naši měli službu,takže jsme dopoledne i hrabali a zametali chodník :confounded: :rolling_eyes:
6. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Blbne nám internet, tak musím vždycky počkat až se připojím.
Leni, hodně štěstí v manželství. :slight_smile:
Míše přejeme všechno nej k jejím narozeninám. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak jsem zvědavá na fotky :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka sem už bohužel moc nechodí, ale kdyby náhodou - tak prosím vyřiď Kristýnce všechno nej nej nej k dnešním narozeninám!!!!!!!
A pevně věřím, že se tu zase začneš ukazovat, myslím, že nemluvím jen za sebe když řeknu, že v téhle diskuzi moc moc chybíš :unamused: :sunglasses:
8. bře 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez my se taky připojujeme k přání všeho nejlepšího,stálý úsměv na tváři nejen kristýnky,ale celé rodiny,dárečky jen ty nej,nemoci a úrazy,at se vám vyhnou,prostě kristý užij si to jako míša v sobotu :grinning: :grinning:

holky fotky budou,až znásilním manžela i jinak než fyzicky,já nějak nevím,do jaký zdířky to mám na tom našem compu strčit a ještě fr.to nějak zálohuje,tak to musím nechat na něm :wink: ,snad dneska přes oběd nebo odpoledne

holky já sníh ráda,ale co je moc toho je příliš :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já už se tak těšila na jaro a ono přišlo tohle. A já si přitom vytáhla už jen kabát a normální boty a tak jsem se na to těšila. :angry:
8. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,já už taky nasadila botasky a u těch zůstanu,ale štve mě ta tlustá bunda a rukavice a taky mi včera dopoledne mrzly uši,když jsem šla nakoupit :angry:
8. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes mamka davana na financak nase dane a pry je to spatne. protom jsem to pocitala na servrech jako www.idnes.cz,www.mesec.cz a vyslo mi to stejna a na FU rekla ze je to spatne. meli nam dost vracet a ted to vychazi o dost mene,tak ja nevim ted co je spatne. vratila nam to,mam to opravit. Asi se s toho zblaznim,vubec nevim jak.
8. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko nám to naštěstí vyplnujou v práci a my jen podepíšeme a fr to dělá známá,takže my se stím nemusíme patlošit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak v pátek jsem oli.s zapomněla říct,že věcičky jsem vyprala,ale samozřejmě si je klidně vyper znovu :slight_smile: :slight_smile:

a hani doufám,že josífek od nás nechytli rýmu,když mu tam míša pořád upíjela z flašky,my ale už o víkendu lepší,dnaska úplně bez kašle a rýma skoro žádná
8. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ta zima taky už štve. Už zase padá trošku sněhu. Nějak se letos nechce vzdát. :unamused:
S daněma nestrašte. Já nic letos nepodávala ani mi nevolali z práce abych šla podepsat fialový papír.
8. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak jak se máte? já jsem zase zapadl do učení, takže počítejte, že ještě tak příští 3 měsíce se mnou nic nebude :sweat_smile: hrozněto letí a začíná mi z toho všeho být na nic, to nemůžu zvládnout :unamused:

jinak počasí je hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková kláda! já normálně trpím... jinak včera byl manža s Jáchymkem na náhradním plavánía zvládli to kluci v pohodě:wink: my zas dneska byli spolu na normálním kurzu:slight_smile:
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko o rýmu neměj strach, my ji taky trochu měli, takže dobrý.

Leni gratuluji - snad se taky dočkám :grinning: Opožděně přejeme i Míše, Kristýnce a Tomáškovi k svátku.

Srazík byl super, Josífek samozřejmě usnul cestou domů. Asi tak pět minut od baráku, tak jsem šla ještě na nákup a procházku, abych ho hned nemusela budit. Musíme to zase brzy zopáknout. Rádi bychom do toho Chňapíka.
9. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj musíme si to zase zopáknout :slight_smile: ,já samozřejmě zapomněla,kdy jedeme na další rehábu,ale je to na začátku dubna,musím se zeptat fr.

za chvíli vyrážíme s mišákem ven,vůbec se mi do tý zimy nechce,ale slíbila jsem kamarádce,že za ní zajdeme,chce tady otevřít mateřský centrum,tak se o tom jdeme pobavit :wink:

jinak jsem včera byla v práci,schůzka dohodnuta na příští středu v 10,po velký přestávce,tak na nás myslete,jo a s mojí mamčou a s fr. jsme se shodli,že zkusíme pro H tu školku tady bez asistenta,takže by nám nemuseli dělat problémy s přijetím,prostě jsme se dohodli,že je šikovnej a zvládne to,na záchod si řekne a oblíct se s pomocí taky umí,tak snad nám to klapne a kdyby to nešlo,tak pak začneme řešit asistenta,no a tím,že bude předškolák,tak by ho vzít měli

zítra máme ještě oslavu s fr.rodičema a švagrovou,fr.jede ráno někam za Prahu měřit celou bytovku,takže přijede někdy pozdě,no naštěstí babička řekla,že si po školce vezmou honzise,tak snad tady stačím trochu poklidit s tím druhým zvířátkem za zadkem :wink: :wink:

oli ve čtvrtek bysme na hokej měli jet,jsou to blbouni nechat si dát 2 goly při 5 na 3 :frowning2: :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a míša začíná trošku rozvazovat s řečí,už se snažila zopakovat pár slovíček,včera zkoušela říkat zmrzlina a docela to v tom bylo slyšet/nevím,proč si vybírá tak jednoduchý slovo/ a zajíc,to je teda "pajíc",ale aspon něco :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Hani, do Chňapíka mě to taky láká, tak se někdy s holkama domluvíme a vyrazíme :wink:

Luci, chtěla jsem se tě zeptat - ale neudržela jsem myšlenku :grinning: - na ten mop, co sis, myslím, koupila. Mamka má teď hodně špatný koleno a když jsme byli u nich, tak mě napadlo, že by jí to možná ulehčilo práci. Mají převážně dlažbu, v ložnici plovoučku.

Ať vám to s tou školkou dopadne co nejlíp!!!
9. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli už jsem to možná jednou psala,já jsem s níkm fakt spokojená,myslím s mopem,taky máme všude dlažbu a plovoučku,ovládá se mi to dobře a fakt to čistí,akorát májm pocit,že když se s tím vytře a uschne to,tak to pak chvíli klouže a mohlo by to mít trochu delší šnůru.,ale to se nechá vyřešit prodlužovákem :wink:
9. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu pro radu. Dáváte někdo přihlášku do školky v ČB? Já nevím jestli mám dát jednu a nebo víc. Stojíme moc o jednu školku tady v okolí, ale nevím jestli nemám pro jistotu dát ještě i druhou. Nebo se dá podat ještě potom dodatečně?
9. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek