• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Lucko, taky moc držím palce s tou školkou! :wink: Honzík je šikula, určo to zvládne! jinak ve čtvrtek se teda uvidíme:wink: hele, možná si pokecáme víc než s dětma, co? :grinning: :sunglasses:

Oli, vidíš, na ten mop už jsem zase zapomněla :grinning: hlava děravá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

eho, se školkou v Budějcích neporadím... možná by sis mohla zkusit zavolat nebo napsat mail na školskej odbor na město, tam by Ti určitě poradili :wink:
9. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Lucko, sice jsme ty dva goly dostali takhle, ale na jeden gol se nedá vyhrávat a oni nějak nejsou schopný jich dát víc :unamused: vidím to tak, že ve čtvrtek si dáme poslední zápas a ahoj :sweat_smile: ale třeba ještě překvapí :grinning:
9. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráda bych jim věřila,že dneska konečně zlomí tu strašnou hru před tv kamerama a vyhrajou :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já to neuvidím, protože jdu s Hynďou na bruslo a na harmoniku, takže dorazím domů až kolem čtvrt na sedm :sweat_smile: ani nevím, jestli mi to vadí :grinning:
9. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda návrat bude kolem čtvrt na osm :sweat_smile:
9. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, eho, se školkou neporadím, taky nevím co a jak bude. Nejspíš se zajdu do nějaký přeptat, jak to vlastně chodí. Pořád nevím, jestli se na to letos rovnou nevykašlu - Deni by měla nastoupit příští rok v květnu a pochybuju, že má vůbec cenu dávat přihlášku...
9. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, akorát jsme to řešili na fb, u nás je to tak, že když dítě nastupuje později než v září, tak pak musíš měsíčně platit udržovací poplatek :unamused: nás se to teda netýká, my půjdem až v září, takže k zápisu až příští rok :wink:
9. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eho, prihlášky do školky mužeš dát kolik chceš. Píšeš tam pořadí která má pro tebe jakou přednost. Takže na tu kterú chcete nejvíc, napíšeš prvá. Zápis je jeden týžden a jindy se prihláška podat nedá. (teda neviem jak je to pak s prípadným prestupem)
9. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem konečně taky dostala! :wink:

Moooc všem děkujeme za gratulky a my gratulujeme slavusce k vytouženému miminku a lenouskovi k svatbě.

Nás pustli domů už v neděli, tak jsem bylo moc ráda. Tominka je úplně úžasný miminečko, je moc hodný, krásně spinká, skoro nepláče a papá o 106! :grinning: Anettka se chce na něj pořád koukat, dělá mu nyny a dává pusinky. Je kouzelná! :dizzy_face:

Porod byl opět "rychlovka" :grinning: . První kontrakce cca v sedm ráno a ve 13:25 už na nás Tomínek křičel z plných plic. Nemám ani nástřih, jen jsem byla trošičku potrhaná, tak mám pár stehů. Tomík se přisál k prsíku hned na sále, tak jsem měla velkou radost, že snad nebudeme mít problém s kojením.
Nějaké fotečky mám v albíku, časem dodám další... :wink:
9. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Tak si ještě zaběhnu pro přihlášku do té druhé školky. Přijde mi divné, že má každá školka svoji přihlášku, včera jsem to vyplňovala, no v přihlášce třeba na VŠ bylo údajů míň :grinning:
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šárko, gratuluju :slight_smile:.
Slavuško, vidím v profilu, že se zadařilo, tak hlavně ať je vše ok :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a to musím vyplňovat přihlášku? My tady máme dvě školky,já uvažuju jen o jedný a čekám na zápis,to už tam před tím musím donýst přihlášku?
10. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, já už si nejsem jistá, ale ta přihláška je pak nějak potřeba potvrdit i od dr., ne?
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se v tom vůbec nevyznám,já myslela,že tu přihlášku s potvrzením dávám,až když nastupuje do školky jako ofišl,vždyt já chci teprve žádat o umístění,ale nevím,to je jen můj laickej názor,asi se na to budu muset zeptat :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ČB se vyzvedává přihláška před zápisem - třeba na té mojí je potvrzení o zaměstnání otca - razítko, potvrzení o zaměstnání matky - razítko, potvrzení od dr. - razítko :slight_smile:. Kamarádka dává do jiné školky a tam stačí napsat prohlášení o zaměstnání, nemusí to být potvrzené. Je to věda :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha díky,tak já se poinformuju,jak je to tady u nás na "vsi" :grinning: :grinning: ,abych něco neprošvihla :frowning2: :frowning2:
10. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to od dr. chtěli v obou školkách, kam Hynďa chodil :wink: ale je fakt, že je to asi všude různý
10. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já to chápu,potvrzení od doktora,ale prostě by mi přišlo logický až ve chvíli,kdy to dítě má nastoupit do školky a ne rok púředem,přeci nemůžu tušit,co se za ten rok stane :wink:
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, u v tý první jsme určo dávali i s potvrzením od dr. někdy v dubnu a nastupoval v září :wink: ve druhý to byl přestup, tak to bylo narychlo a potvrzení bylo "aktuální"
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my razíme na nákup,dneska jsme vstávali o půl hodky dřív,ted chvilku na čerstvým vzduchu,tak doufám,že pak rychle usne,abych tady mohla uklidit na tu dnešní oslavu,ještě pořád jsem v klídku,na to abych uklidila do posledního drobečku,potřebuju bejt pod tlakem,takže si dávám čas a po obědě to vypukne :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate?Tak nam dalsi zajemce odpadl na barak. Ja uz nevim co mam delat :frowning2:((((
10. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

holky, když už ta zima skončí :frowning2:

Luci, tak jak jste si užili oslavu?
11. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli oslava dobrý,i kdyžH prudil a nechtěl slavit,chtěl,aby s ním příbuzenstvo bylo v ložnici a koukalo na dvd :grinning: :grinning: ,ale dort byl zase krásnej,snad už se mi dneska podaří přesbvědčit fr,aby stáhnul fotky do počítače

z počasí jsem jemně řečeno v šoku,když už to jenou slezlo,tak už by to mělo zůstat :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,tohle už mě fakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme na tom stejně, ať sníh zůstane na horách pro lyžaře a tady už sluníčko :frowning2:
11. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak oli,na hory na sníh bych jela hned,ale tady ve městě mě to štve,myslím,že ani doppoledne nepůjdeme ven,nic nepotřebuje,e a mě se prostě nechce :unamused: :frowning2:

míša právě snídá marcipánovou myšku z dortu,tedy spíš ji olizuje :grinning: :grinning: ,zvířátka a kytičky měli úspěch ,míše chutnali moooc :grinning: :grinning:

já udělala palce/tady v řeznictví tomu tak říkaj,jsou to takový horší odřezky panenky/ s brusinkovo hrušovo žampionovou smetanovou omajdou,tak jsem byla pochválená,vždycky dělám jen studený občerstvení,ale včera jsem nějak měla chut,udělat něco jinýho
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sněží a sněží:frowning2: fuj :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli dneska je ve sportu rozhovor s Tůmou a Zajíc tam opět opakuje,že to byl brutální faul,kterej nejen ukončil jeho sezonu,ale poškodil i Budějice,jo a Kovář se připravuje individuálně v Písku :unamused: ,jsem na to dneska zvědavá,jestli se jim konečně pomstí
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, já bych byla moc ráda, ale obáváme se, že když se jim to nepodařilo v tom druhým zápasu v Liberci, tak teď už na to psychicky mít nebudou :unamused: škoda, tam na to fakt měli... ale chtělo by to Kováře :frowning2:
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těším se,že si aspon popovídáme :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jdete, ju? to je super :wink:
11. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek