České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
panterka
9. bře 2010
Lucko, taky moc držím palce s tou školkou! 😉 Honzík je šikula, určo to zvládne! jinak ve čtvrtek se teda uvidíme😉 hele, možná si pokecáme víc než s dětma, co? 😃 😎

Oli, vidíš, na ten mop už jsem zase zapomněla 😃 hlava děravá :-p 😃

eho, se školkou v Budějcích neporadím... možná by sis mohla zkusit zavolat nebo napsat mail na školskej odbor na město, tam by Ti určitě poradili 😉
panterka
9. bře 2010
jinak Lucko, sice jsme ty dva goly dostali takhle, ale na jeden gol se nedá vyhrávat a oni nějak nejsou schopný jich dát víc :-| vidím to tak, že ve čtvrtek si dáme poslední zápas a ahoj :-N ale třeba ještě překvapí 😃
mispuli
9. bře 2010
no ráda bych jim věřila,že dneska konečně zlomí tu strašnou hru před tv kamerama a vyhrajou 😃 😃
panterka
9. bře 2010
no, já to neuvidím, protože jdu s Hynďou na bruslo a na harmoniku, takže dorazím domů až kolem čtvrt na sedm :-N ani nevím, jestli mi to vadí 😃
panterka
9. bře 2010
teda návrat bude kolem čtvrt na osm :-N
lenousek100
9. bře 2010
Ahojda, eho, se školkou neporadím, taky nevím co a jak bude. Nejspíš se zajdu do nějaký přeptat, jak to vlastně chodí. Pořád nevím, jestli se na to letos rovnou nevykašlu - Deni by měla nastoupit příští rok v květnu a pochybuju, že má vůbec cenu dávat přihlášku...
panterka
9. bře 2010
Leni, akorát jsme to řešili na fb, u nás je to tak, že když dítě nastupuje později než v září, tak pak musíš měsíčně platit udržovací poplatek :-| nás se to teda netýká, my půjdem až v září, takže k zápisu až příští rok 😉
slavuska1
9. bře 2010
Eho, prihlášky do školky mužeš dát kolik chceš. Píšeš tam pořadí která má pro tebe jakou přednost. Takže na tu kterú chcete nejvíc, napíšeš prvá. Zápis je jeden týžden a jindy se prihláška podat nedá. (teda neviem jak je to pak s prípadným prestupem)
sarka_k
9. bře 2010
Tak jsem se sem konečně taky dostala! 😉

Moooc všem děkujeme za gratulky a my gratulujeme slavusce k vytouženému miminku a lenouskovi k svatbě.

Nás pustli domů už v neděli, tak jsem bylo moc ráda. Tominka je úplně úžasný miminečko, je moc hodný, krásně spinká, skoro nepláče a papá o 106! 😃 Anettka se chce na něj pořád koukat, dělá mu nyny a dává pusinky. Je kouzelná! x-)

Porod byl opět "rychlovka" 😃 . První kontrakce cca v sedm ráno a ve 13:25 už na nás Tomínek křičel z plných plic. Nemám ani nástřih, jen jsem byla trošičku potrhaná, tak mám pár stehů. Tomík se přisál k prsíku hned na sále, tak jsem měla velkou radost, že snad nebudeme mít problém s kojením.
Nějaké fotečky mám v albíku, časem dodám další... 😉
eho
10. bře 2010
Holky, díky. Tak si ještě zaběhnu pro přihlášku do té druhé školky. Přijde mi divné, že má každá školka svoji přihlášku, včera jsem to vyplňovala, no v přihlášce třeba na VŠ bylo údajů míň 😃
eho
10. bře 2010
Šárko, gratuluju 🙂.
Slavuško, vidím v profilu, že se zadařilo, tak hlavně ať je vše ok 🙂
mispuli
10. bře 2010
holky a to musím vyplňovat přihlášku? My tady máme dvě školky,já uvažuju jen o jedný a čekám na zápis,to už tam před tím musím donýst přihlášku?
panterka
10. bře 2010
Lucko, já už si nejsem jistá, ale ta přihláška je pak nějak potřeba potvrdit i od dr., ne?
mispuli
10. bře 2010
no já se v tom vůbec nevyznám,já myslela,že tu přihlášku s potvrzením dávám,až když nastupuje do školky jako ofišl,vždyt já chci teprve žádat o umístění,ale nevím,to je jen můj laickej názor,asi se na to budu muset zeptat :-N
eho
10. bře 2010
V ČB se vyzvedává přihláška před zápisem - třeba na té mojí je potvrzení o zaměstnání otca - razítko, potvrzení o zaměstnání matky - razítko, potvrzení od dr. - razítko 🙂. Kamarádka dává do jiné školky a tam stačí napsat prohlášení o zaměstnání, nemusí to být potvrzené. Je to věda 🙂
mispuli
10. bře 2010
aha díky,tak já se poinformuju,jak je to tady u nás na "vsi" 😃 😃 ,abych něco neprošvihla 😞 😞
panterka
10. bře 2010
u nás to od dr. chtěli v obou školkách, kam Hynďa chodil 😉 ale je fakt, že je to asi všude různý
mispuli
10. bře 2010
jako já to chápu,potvrzení od doktora,ale prostě by mi přišlo logický až ve chvíli,kdy to dítě má nastoupit do školky a ne rok púředem,přeci nemůžu tušit,co se za ten rok stane 😉
panterka
10. bře 2010
Lucko, u v tý první jsme určo dávali i s potvrzením od dr. někdy v dubnu a nastupoval v září 😉 ve druhý to byl přestup, tak to bylo narychlo a potvrzení bylo "aktuální"
mispuli
10. bře 2010
tak my razíme na nákup,dneska jsme vstávali o půl hodky dřív,ted chvilku na čerstvým vzduchu,tak doufám,že pak rychle usne,abych tady mohla uklidit na tu dnešní oslavu,ještě pořád jsem v klídku,na to abych uklidila do posledního drobečku,potřebuju bejt pod tlakem,takže si dávám čas a po obědě to vypukne 🙂 🙂
cokosusenka
10. bře 2010
Ahoj holky jak se mate?Tak nam dalsi zajemce odpadl na barak. Ja uz nevim co mam delat 😞((((
olina.s
11. bře 2010
Dobré ráno,

holky, když už ta zima skončí 😞

Luci, tak jak jste si užili oslavu?
mispuli
11. bře 2010
oli oslava dobrý,i kdyžH prudil a nechtěl slavit,chtěl,aby s ním příbuzenstvo bylo v ložnici a koukalo na dvd 😃 😃 ,ale dort byl zase krásnej,snad už se mi dneska podaří přesbvědčit fr,aby stáhnul fotky do počítače

z počasí jsem jemně řečeno v šoku,když už to jenou slezlo,tak už by to mělo zůstat :-S 8-( 8-( ,tohle už mě fakt nebaví :-p :-p
olina.s
11. bře 2010
To jsme na tom stejně, ať sníh zůstane na horách pro lyžaře a tady už sluníčko 😞
mispuli
11. bře 2010
přesně tak oli,na hory na sníh bych jela hned,ale tady ve městě mě to štve,myslím,že ani doppoledne nepůjdeme ven,nic nepotřebuje,e a mě se prostě nechce :-| 😞

míša právě snídá marcipánovou myšku z dortu,tedy spíš ji olizuje 😃 😃 ,zvířátka a kytičky měli úspěch ,míše chutnali moooc 😃 😃

já udělala palce/tady v řeznictví tomu tak říkaj,jsou to takový horší odřezky panenky/ s brusinkovo hrušovo žampionovou smetanovou omajdou,tak jsem byla pochválená,vždycky dělám jen studený občerstvení,ale včera jsem nějak měla chut,udělat něco jinýho
panterka
11. bře 2010
sněží a sněží😞 fuj 8-(
mispuli
11. bře 2010
oli dneska je ve sportu rozhovor s Tůmou a Zajíc tam opět opakuje,že to byl brutální faul,kterej nejen ukončil jeho sezonu,ale poškodil i Budějice,jo a Kovář se připravuje individuálně v Písku :-| ,jsem na to dneska zvědavá,jestli se jim konečně pomstí
panterka
11. bře 2010
Lucko, já bych byla moc ráda, ale obáváme se, že když se jim to nepodařilo v tom druhým zápasu v Liberci, tak teď už na to psychicky mít nebudou :-| škoda, tam na to fakt měli... ale chtělo by to Kováře 😞
mispuli
11. bře 2010
no těším se,že si aspon popovídáme 😃 😃
panterka
11. bře 2010
takže jdete, ju? to je super 😉

Začni psát odpověď...

Odešli