• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
jj jedeme,kdyby to mělo bejt naposledy,tak at to aspon vidíme :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :wink:

mispuli, dočetla jsem se tady na koníkovi, že máte taky zkušenost s hypospadií... :frowning2: můžeš mi prosím kdyžtak napsat třeba do IP jak to u vás probíhá? Dr. mě sice přesvědčovali, že to nic není, ale mám z toho divný pocit... Děkuju
11. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
šári IP,at holky nezatěžujeme :grinning: :grinning: ,ale jinak se neboj,je to celkem běžný

jak jinak se máte,už se trochu zajíždíte?
11. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a už zase huhuláluje :frowning2: :frowning2:

tak jsem po letech musela vrátit zábranu na sporák,míša chce pořád míchat a já si zvykla vařit na předních plotýnkách,tak aby na sebe nepřevrhla něco vařícího
11. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si skoro myslela,že na mě dnedsska nezbyde oběd :grinning: :grinning: ,udělala jsem obyčejný placky z mletýho masa a děti do nich pustily tak,že jsem fakt měla strach,že nezbyde,no myslím,že H si tak vyčerpal příděl masa nejmín na tejden,ale takhle s chutí jsem ho už dlouho neviděla jíst a M oběd taky ne,tak mám radost a jdu rychle dojíst ten zbytek,než přijdou na to,že ještě něco mám :grinning:
11. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, člověk jim vyvařuje a oni to nechtěj, co? a pak uvaří jenom něco rychlýho a oni se můžou přežrat :grinning: :grinning: to znám :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
oli přesně tak,kdybych to tušila tak jsem toho mletýho koupila aspon kilo a ne jen půl :grinning: :grinning:

holky tady už napadalo snad 10 čísel a pořád padá
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holkdy. Vrátila jsem se z velkého UTZ a malé je v pořádku. A mám i krásnou fotečku hlavičky.
Jinak o sněhu mi nemluvte. Mě už to začíná lézt krkem. :frowning2:
12. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Motor! :sunglasses:

Lucko, včera to bylo fantastický! :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli joo MOTOR,JEDE!!!!Kdyby mi tady neusnul Honzík chvilku před tím,tak bych jásala nahlas :grinning: :grinning: :grinning: a když jsme vyrovnali,tak jsem tady křičela goool a Míša u toho zvedala ruce na horu křičela něco jako goo taky

jinak jsem na tu zkušební verzi koníka dala fotečky ze srazíku,škoda jen,že tam nemám Olču s Kájinkou http://beta.modrykonik.cz/fotoblog/mispuli/
13. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě konečně přetažené fotky z narozenin http://supka.rajce.idnes.cz/
13. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dala jsem Tomáškovi fotečky na rajče... nechce se mi je zmenšovat a dávat na koníka. :wink:

http://sarkakubova.rajce.idnes.cz/
14. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, fotky fakt nádherný. Tomášek je prďolka, to ani neni pravda, že ty naše zvířátka byly taky takhle malý. Zrovna dneska jsme koukali na nějaká videa z léta :grinning:

Lucko, můžu se zeptat, co je ta krabice s těma mini knížkama, to se mi moc líbí a myslím, že Josífkovi by se to taky zamlouvalo.
14. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hani v každý tý příhrádce je knížečka s názvem třeba kytky,počasí,zvířátka,barvy...a je to malýleporelko,který po otevření má přes tu stránku obrázek a nápis,co to je,snad jsme ti to aspon trošku přiblížila,Míše se to líbí moc,že to může vyndavat z těch příhrádek :slight_smile:
14. bře 2010 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,kam vás odvál vítr,chápu,že čas není,ale prohodit milé slovíčko se mnou :grinning: :grinning: ,vím další datum,kdy jedeme na rehábu 9.4. v opět v pátek a opět v 11 hodin :wink: :wink: ,tak co vy na to?
16. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,

tak po hóóóódńě dlouhé době zdravíme. skončilo nám období velkého cestování, našeho taťku dneska přijali sem do ČB na ten bypass.....

ani nebudu dočítat, na to fakt nemám, jen jsem pochytila nějaká těhulkování, tak k nim mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocinky gratulujeme..........

včera jsme byli v Pze na Scorpions - asi tenhle druh muziky neposloucháte, ale musím vám říct, že to bylo vááááááááááážněěěěěěěě nááááááááááááááááááááááááádherný!!!! já je prostě miluju!!!

p.s.: srazík - já si tedy předběžně 9.4. poznamenám - ráda bych vás taky poznala....... :wink:
16. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hani náhodou škorpíky ti závidím,sice to není přesně ta hudba,co poslouchám,ale ty starý písničky si ráda poslechnu,já ráda Iron maiden,Offspring,Gamma Ray,Helloween atd..,ale kapelou mýho srdce jsou The Doors :slight_smile: :slight_smile: ,s dětičkama rádi posloucháme Svěráka a Uhlíře,Nohavicu,Plíhala.. :wink:

to musíš bejt ráda,že máš tatku v budějkách,kdyby mu to měli dělat?
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, fotky nádherné!

mispuli: děti měly krásný dort!!! :slight_smile:

sarka_k: Tomášek je nádherné miminko :slight_smile:... jsem si úplně vzpomněla na svůj porod, byla jsem na stejném sále :grinning:

Holky, v ten pátek 9.4. bych taky mohla s Víťou na srazík, můžeme se přidat? Abychom vás poznali taky :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máš trochu podobný styl........ :wink: koukám, že dětem pouštíš dobrou muziku........ :grinning: my jsme teda zatím u Dády, ale jak to čtu,tak asi začnu přeučovat........... :grinning: :grinning:

zítra - tak je dobře, že je tady, že za ním můžu zajít......... to víš, s nejlepší tam nešel, ale kdo by šel, viď........

asi jsem propásla Míši narozky - tak se omlouvám, a všechno nej...... :wink:

my teď dopo ani nepůjdem ven, je tam hnusně a já jsem jak praštěná palicí, přijeli jsme domu ve dvě hodiny a před šestou jsem už byla vzhůru.... :frowning2:
16. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně,my vás taky rády poznáme a ostatní určitě taky,myslím,že je ještě dost času se domluvit,kde se srazíme,ale mě ta bazilika docela vyhovuje :wink:

pabli díky za pochvalu dortů,tentokrát jsme objednávali z cukrárny a ani jednou jsme nešáhli vedle,tak jsem ráda i děti z nich měli radost :slight_smile:

hani počasí je fakt naprd,já i sousedku prosila o vajíčko,abych nemusela malou oblíkat a běžet s ní do krámu,před chvílí tady byla vánice,před tím pršelo,mrholilo,no prostě taky budeme sedět doma na zadku,proto na vás mám čas :wink: ,díky za přání a nic se neděje,nemůžeme přeci mít přehled o všem :slight_smile: :slight_smile:

jinak naše schůzka s ředitelem je přeložena na čtvrtek,zítra jde totiž tchýně na injekci na ortopedii a nemohla by pohlídat Míšu,tak na mě prosím v pátek v 10 myslete,mám pocit,jak kdybych šla na nějakou zkoušku nebo na státnice :confounded:
16. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já jdu tvořít hodnoty, abych mohla s dětma po obědě do pelíšku....... :wink:

a co děláš dobrého, že potřebuješ vajíčko??

budem myslet, ale určo to dobře dopadne - Honzík je šikula........!!!! :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dělám uzený s knedlíkem a špenátem,ale chybělo mi jajce do knedlíku a špenátu :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
a to dáváš i dětem???
16. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně :wink: :wink:
16. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Míše i to uzený??
16. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,je krásně libový,je to lepší než šunka,ale nikomu to nevnucuju,když to má jednou za čas,tak jí to nemůže ublížit,naopak,chutná jí to :wink:
16. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kupuješ to, co pak vaříš doma, jo?? no máš pravdu, že v tom uzeným nebude oproti šunce nic přidaný, víď.......
to mě by to taky chutnalo........... :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,koupím ho tady od řezníka a doma převařím v papiňáku a pochutnáme si všichni :grinning: :grinning: ,v tom je to tady dobrý,že vím od koho a co kupuju :slight_smile: ,knedlíky udělám bramborový z prášku,i když občas koupím hotovej,ale ten mi přijde za ty hříšný prachy malej,tak dneska budu patlat
16. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda po delší době :slight_smile:
Hani, já myslím, že to tady je tak půl na půl, já se taky přidávám k "rockujícím", taky mám ráda starší muziku - Doors, ale třeba i Rolling Stones. Jinak Nirvanu, Pearl Jam, Alice in Chains, U2, Nickelback.... Takže Škorpíci dobrý, i když bych asi na ně nemusela...
Jinak Luci, koukám, že jsi ještě na tvrdší rock - teď můj soused jede evropský turné s Rage (neplést s Rage Against the Machine...), hraje se Seven. To by se ti možná teda taky líbilo...
A uzený dáváme Dendě taky a už docela dlouho. Máme maso přes tchýni přímo od zdroje a udí nám kamarád. Takže vše domácí výroba. Ne, že bysme jí tím cpali, ale uzený knedlík zelí, flíčky s uzeným nebo tak podobně jí taky a hooodně jí to chutná.
Já se dneska do vaření moc nehrnu, upekla jsem jen kuře a udělám bramb.kaši z pytlíku. Ne, že bych byla líná, ale včera se mi nějak skřípnul nerv v rameni (teda tipuju nerv...), tak pomalu nepohnu rukou. Takže si to takhle ulehčím, holt si Denda dneska lupne pár "éček".... :confounded:
16. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jé leni na svoje oblíbence nirvanu jsem ani nevzdechla,dědky Stouny ty miluju už od dětství,taky Pink Floyd,hlavně The Wall,můj nejoblíbenější film,ale taky sistrašně ráda pustím můj druhý nejoblíbenější film Mamma Mia s Abbou :slight_smile: ,tu tvrdší muziku poslouchám spíš s fr,lae občas si ji pustím sama,jo a taky mám love songs od Roxette a ty taky můžu a jedno cd od DM :slight_smile: :slight_smile:

ted říkali ve zprávách,že včera dal do píseckýho baby boxu někdo 2 měsíční holčičku,že byla oblečená a bylo u ní mlíko :wink:
16. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek