• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
ahoj holky :wink:

tak se přidávám s tím, že uzený taky dávám :wink: teda spíš bych dávala, kdyby mi ho Hynďa jedl :sweat_smile: ten ho totiž fakt odmítá - stejně jako třeba šunku

jinak já jsem vyrostla na Landovi, Třech sestrách, Visacím zámku a tak :grinning: :grinning: s bráchou jsem ani neměla jinou šanci :grinning: ale třeba Landu já můžu dodneška, i když je fakt, že jinak prakticky nic neposlouchám... teda když nepočítám Dádu, Svěráka a Uhlíře, Mládka s klukama :wink: já mám jinak ráda klid, takže si nezapínám poslední dobou ani tv ani rádio, nic... místo rádia tu mám Hynďu :grinning:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a abych nezapomněla na Doors, Jima jsme měli na velkým plakátu nad postelí :grinning:
16. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Oli harmonikář,to je jiný tóčo :grinning: :grinning:

tři sestry taky miluju a zrovna nedávno jsem si říkala,že ten výběr od Landy by tady taky moh bejt

H taky nechce maso,jen občas a nedávno se tak napral tě,ma karbošema,že jsem si říkala,že má maso zase na 14 dní vybraný :grinning: :grinning: ,jo a nejí ani šunku a ni sýr,to jen pizze a ještě na takový,která mu chutná :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na muziku koukám máme všechny podobný vkus, prostě když je to dobré, tak není co řešit. Můj favorit je teda Robbie Williams, ale jinak nepohrdnu ani tím, co jste tady jmenovali. To je tak, když máte doma muzikanta, tak k tomu člověk přijde jako slepý k houslím :grinning: Kdybyste si někdo chtěli poslechnout : http://bandzone.cz/sousedovykoberecky Můj je ten fousatej :slight_smile:
Jinak náš Josífek to asi podědil - ráno vstane a začne ukazovat na rádio. Posloucháme Rock rádio, takže samé super hity a jak se u toho natřásá - říká tají (to je tanyny) a kroutí se jak žížala na háčku. Jinak tátova baskytara je oblíbená hračka. Má jednu jí v obýváku na stojanu a chodíme občas dělat drnky, drnky.

Lucko, mě spíš u těch knížeček zajímalo, kde si to koupila. My máme ten set První slova, to je taky super, tak mě to zaujalo. Když řeknu pudeme si číst, tak se rozsvítí a letí si pro knížky. Jinak jsme spoustu leporel podědili - se zvířátky, s říkadlama apod. ale tohle je moc pěkné.

9.4. bychom asi taky mohli, napište kde a v kolik. Klidně zase v 10 v Bazilice, taky se nám tam líbí.
16. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a uzený jsme měli zrovna o víkendu :slight_smile: Ale Josífek tomu moc nedá, spíš se cpe knedlíkama (dělám houskový domácí) a špenátem. Šunku taky nejí, ale sýr miluje.
16. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, Hynďa maso jí, to jenom to uzený nee, z toho se jednou i ve školce poblinkal :unamused: jinak je masovej :grinning:

holky, tak mě tak napadá... nemáte někdo doma noty na písničku Okoř? prej je to v nějakým tom zpěvníku Já, písnička, na netu jsou jen akordy pro kytaru a to je nám tak nějak naprd :unamused:
16. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a zítra jdu na tu geometrii, tak mi držte palce :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli my tedy noty tedy nee a akordy už tuplem ne

Honzík jak kdy občas jí ale sopíš ne a jenom přílohy :wink:

jinak my v autě posloucháme taky rock rádio a rádio beat,ty jejich upoutávky už umí honzis nazpamět :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si právě nepouštím rádio ani v autě :sweat_smile: já ho poslouchala fakt jenom v práci a to jsem ho ale měla puštěný celou pracovní dobu :grinning:
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli všechny palečky,co jen máme ti držíme,geošku dáš :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky :wink: uvidíme... ještě jdu kvůli tý bakalářce, tak z toho mám snad ještě větší vítr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli vítr s epřežene a bude foukat do plachet,neboj :wink: :wink:
17. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hele Oli to dáš levou zadní, néééé :wink:
já teda nevím, jestli už bych těď ty nervíky před zkouškama zvládla. já čím byla víc nervní,tak tím ta zkouška dopadla líp. a když jsem byla relativně klidná,tak to bylo průs........ :grinning:
17. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to video fakt nemá chybu - hned jsem ho rezeslala známým :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu jen na skok,postřehla jsem,že se plánuje srazík,tak přeběžně si taky píšu,zatím nevím,kdy budemem ít jaké dr,ale zatím s tím počítám a doufám,že se k vám konečně dostaneme :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím geometrii mám a bakalářka hotová :slight_smile: ještě jsem dala kafčo s kámoškou a už jsem v pohodě doma :wink:
17. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli chybí smajlík s palcem nahoru,tak aspon 100x za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dííííík :slight_smile: ale to nejhorší mě teprve čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdy jdete za tím ředitelem?
17. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že zítra se bude přecházet na nový stránky, tak bude kůň mimo :astonished:
17. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli na desátou :astonished: :confused:
17. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak na vás budu myslet! :wink: kdyžtak pak písni maila nebo smsku, jak to dopadlo, když kůň nepůjde...
17. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj oli a díky :wink:
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky,

oli - no vida -jsem ti věřila........ :wink: :grinning:

Luci, zítra taky držíme pěstičky!!!!!

vám musím napsat: jdu vyndat prádlo z pračky a co myslíte - se na mě vyhrne voda - ten malý skřítek mi zase pomačkal čudlíky na pračce a vypnul mi ždímání........ :angry:
zítra jdem s Maru na tříletou prohlídku - mám chytit ranní moč - tak to nevím jak to udělat, protože na nočníku mi sedět za boha neche - leze si sama na záchod, pokouší se utřít,spláchne si, umyje ruce - všechno sama, tak nevím nevím jak to budu do tý sklínky chytat..... :astonished:

beat - na kolikátou jdete zítra na včeličku??
17. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha prvníííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hanku sme potkali u mudry i s močí teda :grinning: :grinning: dětičky byli úžasný a statečný

dneska jsme byli venku na hřišti s Oli.S a Danísek i já jsem si to parádně užili,doufám že i vy ostatní ste sosali to krásný počasí někde venku :dizzy_face:

Mispuli tak jak ste dopadli??? :fearful:

Panter moc gratuluju opožděně ke zkoužce!! :dizzy_face:
19. bře 2010 v 18:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá........ :confused: :angry:
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
třetí:grinning:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, moc často sem nechodím, ale jsem ČTVRTÁ :grinning:

chtěla bych se zeptat, odkdy jste začaly používat golfky? My je dneska koupili, chtěla bych je dát malýmu na teplejší jarní dny, a hlavně na léto, jinak ho budu mít v klasic. sporťáku, který jde udělat z naší kombinace...
19. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli, my začali, až někdy po roce,ale neměli jsme klalśický golfky, ale takový lehčí sportovní kočár na styl golfek s vystuženýma zádama..........
19. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek