• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
hankah: my jsme právě koupili tyhle: http://pablinka007.rajce.idnes.cz/Viteckovy_golfky_Avanti/ ... v létě bude Vítkovi 10 měsíců, tak si říkám, že by tam být mohl snad už...
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, já chtěla být druhá - a byla bych, kdybych já blbec nezapomněla tu zprávu odeslat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Teď po x hodinách jsem se vrátila k PC a koukám, že mi tu pořád visí - to už je fakt vážný.... :sweat_smile:
Pabli, my začali s golfkama později, až před 1. rokem, předtím jsme jezdili ve sporťáku. A máme taky takový golfky s vystuženýma zádama a polohovací...
19. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla napsat, že jsme jí tam dávali až před tím rokem kvůli tomu, že jsem tak 2 měsíce předtím řešila jaký koupit :grinning: :grinning: Jinak bych jí tam dávala dřív... V těch vašich bych řekla, že může být klidně jakmile začne sedět........
19. bře 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za radu ke golfkám :slight_smile:

lenousek: no já si tam šla včera pro chicco multiway, myslela jsem, že jdeme na jisto... nooo, a když jsem je viděla v reálu, tak mi přišly těžké oproti ostatním, taky širší, a celkově se mi tam nakonec líbily jiné typy, tak jsme tam nakonec byli asi 3/4 hodiny a to nás paní v Bejbycentru ještě pochválila, že prý "nakonec to nebylo tak dlouhé rozhodování" :grinning:
20. bře 2010 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pabli, Josífek byl v kárce od necelých 8 měcíců, mám něco podobného jako ty, akorát ne tak moderní. Máme to poděděné po synovcovi, ale je to lehké, praktické a slouží to, tak to neřeším. Já si totiž kupovala veliký kočárek, co pak napolohuješ na kárku, s přehazovací rukojetí. Jak se Josífek narodil na zimu, tak jsem řešila, že chci něco, do čeho se vejde i když už mu bude přes rok (prostě další zimu) i lehnout. A jelikož hrozilo, že by dítě mohlo být eventuelné dlouhám po taťkovi, tak jsme vybrali nejdelší vnitřek, jaký jsme našli. A jak se to letos hodilo. Pěkně se s tím jezdilo i ve sněhu. Kárka má totiž pevná kolečka a to byl děs, ty nafukovací jsou na tohle super. Jenže pak když začínal Josífek sedět, tak byl kočár zase moc velkej :grinning: Tak jsem si koncem června vypůjčila od švagrový kárku a bylo. Josífek v ní byl od začátku moc skojený - a je do teď, krásně vidí ven, když potřebuji tak ho položím - jde to na dvě polohy, do autobusu si to sama odnesu, všude se vejdu, pár schodů kamkoliv není problém. A takhle jsme s tím byli na dovolený loni v červenci u Mácháče :grinning:
20. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já včera pořád nakukovala,kdy to spustí,až jse to propásla :grinning: :grinning: ,Fr šel večer na pivko,tak jsem měla obě zvířátka mna krku,a pak jsem se zabrala do hry,takže jsem přišla až s křížkem po funuse

Bea to jste hodný,že jste si na nás vzpomněli,na schůzce jsme dopadli dobře,ale byli jsme tam v moc velkým předstihu,že stačí příští rok v dubnu s papírama od doktorů a psychologa,že může nastoupit a za jakých podmínek a on se mu ty podmínky bude snažit vytvořit,no a kyž by to nšelo,tak by mu dal dodatečnej odklad nebo by se hledaly jiný varianty :wink: ,tak ještě budu muset do tý škoky,domluvit se,aby mi ho tam vzali,posílám vám odkaz na jejich stránky,já jsem z nich nadšená,tak snad nám to klapne http://www.ms2protivin.estranky.cz/

jinak ke golfkám,my máme dost obyčejný,bez takový tý pořádný výztuhy zad,takže tam šla míša až po roce,ale ona jak je březnová,tak se stejně přes zimu vozila ve fusaku ve velkým :wink:

přejeme hezký den,my pojedeme ke starý babičce na zahradu,chlapi tam budou prořezávat stromy,tak tam děti budou běhat po zahradě :wink:
20. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani: my právě dneska zkoušeli udělat z kočáru sporťák, taky máme ten s přehazovací rukojení, akorát že na ten sporťák to jde zvednout jen do 3 poloh, a v té první nejnižší zvednuté by Vítek už fakt skoro seděl, to se mi nezdá ho tam teď dávat, když ještě sám od sebe nesedí, tak jsme zatím oddělali boudičku od vložné tašky a bude tam chvilku ještě naležato :grinning: Pak chvilku přestavíme na sporťák, až bude sedět... No a pak bych to viděla, že v tom květnu, červnu už do těch golfek. Jak píšeš, jsou lehounké, sama si je kamkoli odnesu a tak... Dají se polohovat do 5 poloh, tak myslím, že se tam bude Vítkovi i dobře ležet... jinak nebyly drahé, podle mě, stály 2399,-. Jsem měla zálusk na chicco nejdřív, a ty jsou kolem 3 tis. My máme ten klasic. kočárek s přehaz. rukojetí po známých, jsme ho od nich levně odkoupili, jsem se nechala přemluvit, i když jsem chtěla nový kočár původně... No a tak jsem trvala na tom, že aspoň golfky si koupím podle svého a nové :grinning:. No a na zimu bych to zase viděla na ten sporťák klasický. Golfky moc do sněhu nebudou, ten sporťák projede všechno, to už jsme si letos vyzkoušeli... teda, snad už se ta zima nevrátí!!!
20. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani ještě jak jsi se ptala na tu ktruhličku s těma leporelama,tak ti posílám odkaz,ona to Míša dostala od mojí mamky a prej to tenkrát koupila asi v albertovi,bejvalej hypernově,ale jinak je to tohle http://www.kosmas.cz/knihy/144167/truhlicka-na-prvni-slovicka/
20. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

já jsem včera byla celej den v trapu, tak jsem jen večer nakoukla :wink: dopoledne jsem byla s Hynďou na tý recitační soutěži :wink: no, neumístil se a byly i slzičky :sweat_smile: chuděrka, já vím, že o nic nejde, ale stejně mi ho bylo moc líto :frowning2: no, a pak jsem statečně vzala oba kluky a jeli jsme busem do Budějc shánět pro Hynďu rifle a oběma klukům boty :wink: nakoupili jsme hned v Mercury, kde nás vyyzvedl taťka a jeli jsme dom :slight_smile: v Hervisu měli akci, zaplať dvoje boty a třetí dostaneš zdarma, tak jsem si taky jedny vybrala :grinning: pak jsme se ještě zdrželi u našich, kde byli příbuzný :sunglasses:

jo, holky, a představte si, že dneska jdeme na ples :astonished: tý jo, to bude něco :grinning:
20. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ples z duše upřímně závidím,my nebyli na společenský akci snad 7 let :unamused:
20. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

teď jste mi s těma golfkama naběhli,my vybíráme nějaký pro prcka,ale nějak máme problém s tím,že většina jich je jen do 15ti kg a to by jaksi pro nás nemělo cenu kupovat když už 15 kg dávno má :angry: uvažovala jsem i nad těma chico,ale právě mě odrdila i ta neskladnost a váha,mám vybraný jedny ale stojí 5 tis :confounded: :angry: ty mají velkou nosnost,ale ta cena je za golfky fakt brutální :rolling_eyes: tak možná ještě dneska sjedem do bejbycentra a okouknem co tam mají,snad něco najdem,tohle sou ty co jsem našla http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=10_71_2238&products_id=9576 mě se i moc líbí,jen kdyby fakt snížili tu cenu.

tak my jdem odevzdat dítko a večer jdem na bowling,tak už se moc těším :dizzy_face: tak hezkou sobotu všem-sice jsem čekala hezčí počasí,ale aspon že neprší
20. bře 2010 v 09:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Beat, golfky jsou super. Tyhle se mě taky moc líbily nebo tyhle typy. Jsem na ně kdysi koukala i v Bejbycentru. Ale máš pravdu, zdály se mi taky drahý, ale teď už bych je koupila hned, kdybych mohla :grinning:
20. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: ty naše mají váhu 7,3 kg, tak to taky jde, ale jakou nosnost, to teď nevím, jsou od 6 m. do 3 let... Tyjo, to my asi 15 kg řešit nebudeme muset, když má teď v půlroce 5 a půl kg... Tvé vybrané golfky jsou taky moc hezký, akorát nám říkali v bejbycentru, že je lepší, když mají vepředu zdvojená kolečka a vzadu jednoduchá... no, a my nakonec vzali všechna zdvojená, ale jen trojkolku, ač jsme ji původně vůbec nechtěli, ale se mi s nimi tak dobře jezdilo, no hned mi padly do oka i do ruky :slight_smile:, tak určitě taky nějaké vybereš!
20. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

pabli golfáče jste vybrali moc pěkný, akorát mě se teda moc nešikuje tříkolka se zdvojeným kolečkem. Máme totiž kočárek co má takhle kolečka a v sebemenším terénu je s ním docela katastrofa někam dojet... Ale nechci tě zrazovat, třeba na tom vaše golfky budou o mnoho lépe :wink:
20. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: ahoj, no já právě kvůli tomu taky nechtěla tříkolku... pak jsem si s ním zajezdila v bejbycentru i před ním na parkovišti na štěrku a pohoda... no, uvidíme, jak to bude s prckem :slight_smile:. Ale budu ji mít spíš na vyjížďky po městě za pěkného počasí, do MHD apod., když bude šeredně nebo pojedeme někam do lesa, tak buď nosítko, nebo klasic. 4kolový sporťák, tak to snad nějak půjde :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky jaky ma smysl nebo proc vubec se delala nova verze konika?
20. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás jdu pozdravit. před chvilkou jsme dorazili dom, byli jsme si koupit semínka do truhlíků.

Beat, v Baumaxu jsme sehnali ty jahody do truhlíku :slight_smile:

Přeju hezký den. Jdu se natáhnout, jsem ko.
20. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!

tak jsem bezradná,vůbec nevím,co s těma golfkama,paní mi tam říkala,že to bude těžký sehnat golfky co by unesli těžší dítě :frowning2: vím ještě o Maclaren,ale ty stojí 8 tis.a to za golfky opravdu nedáme.navíc u těch swiftů nelze polohovat nohy,což pro našeho spáče by bylo dost nepohodlný :unamused: našla jsem tam jedny nááádherný,i opravdu velký a lehký,ale drahý jako prasátko :zipper_mouth: http://www.eshopbaby.cz/katalog/dazzle-golfovy-kocarek-silver-cross-p3335 to jsou ony,láska na první pohled :grinning: :grinning: ale jak říkám,cena není opravdu pro nás smrtelníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Oli opravdu???a za kolik je tam mají???dneska jsem o nich říkala Ládíkovi,tak neprotestoval,tak je asi taky koupíme
20. bře 2010 v 15:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko tady u té verze jsou lepší fotoalba-už nemusíš zmenšovat fota,může se tu udělat soukromá skupina,že by nás nečetl nikdo jiný než my,má to své vychytávky,je jasný,že než si člověk zvykne,tak to potrvá,ale nemám nic proti tomu :wink:
20. bře 2010 v 15:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: nj, ta cena je šílená :frowning2:

cokosusenka: nevím, oni před časem změnili i modrou střechu... Je tu ale pár vychytávek, už se nemusí zmenšovat fotky do alb, taky se dají psát různé články k sobě, kdo je psavý typ, taky je možnost si založit soukromou skupinu, kterou nebude číst nikdo jiný, než definovaní účastníci, kteří tam mají přístup a tak...
20. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: jsi rychlejší :grinning:
20. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli i jsem občas rychlá :grinning: :grinning: no cena je fakt masakr,ale zažívám pocit zamilování,jen když na ně kouknu :grinning: :grinning: :cry:
20. bře 2010 v 15:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: jj, to jsem prožila včera s tím naším golfáčem taky, ale tam byla ta cena aspoň příznivá :grinning:
20. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli no mě se tam ještě líbili golfky cybex http://www.eshopbaby.cz/katalog/topaz-golfovy-kocarek-cybex-p4134 cena taky příznivá,jenže fakt jen do 15ti kg :angry: chjo
20. bře 2010 v 15:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat: jo, ty tam předváděla paní včera zrovna nějakým zákazníkům, akorát jsme si vyslechli, že je to pro vysoké lidi, takže nic pro mě... máme cybex nosítko :slight_smile:
20. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli já si je zkoušela k sobě a byli mi krásně,taky já jsem jak věžák vysoká,byli fakt moc hezký,ale mám prostě smůlu :pensive:
20. bře 2010 v 15:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea já osobně bych to nějak s golfkama nehrotila,sice už máte víc než 15 kilo,ale většina těch golfek má takovou nosnosta jezdí tam děti v pohodě i těžší,ono taky neříkej,že budete ještě nějak extrémně přibírat,taky se může stát,že koupíš drahý golfky a malej v nich třeba vůbec nebude chtít sedět a co s nima pak :wink: :wink: ,malýmu je přes rok a půl a třeba se nebude chtít vozit,snad jsem to napsala trochu srozumitelně a nenaštvu tě :wink: :wink:
20. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli určo mě nenaštveš,já právě bych ráda golfáče,páč tahat se s naším kočárem do busu už nejde,na dovču ho taky tahat nechci,zabrali by sme v autobuse půl kufru,já myslela že by byl už i pro druhé dítko právě,ale ani jeden s Ládke tolik za něj dát opravdu nechceme.já bych to nehrotila kdybych věděla,že malej být v kočáře nechce,ale kdo nás zná tak ví,že malej moc akční není a navíc v kočáře pořád dost spí :confounded:
20. bře 2010 v 16:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda,že jsme se pochopily :wink: ,přesně to jsem tím myslela,že nemá cenu kupovat nic drahýho

jj je mi to jasný,my taky s s sebou ještě budeme brát na dovču do itálie golfky,ale spíš na to,aby večer nemusela po svých šlapat do města,máme je vyzkoušený,dají se dát do lehu,tak když to v nich zalomí,tak prostě usne :wink:
20. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat já se v golfáčích moc nevyznám, ale když jsme byli na dovolené, tak jsme se tam seznámili s jednou milou českou rodinou a ti měli pro malého (18 měsíců) golfky od Jané. Nevím teda jak jsou na tom cenově, ale líbili se mi v tom, že byli takový bytelný, hezky polohovatelný. Malej jim taky dost spal v kočárku a spinkalo se mu tam hezky. :wink:

Vložila jsem pár nových foteček...

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sarka_k/album/tomasek/
20. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek