• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
šári krásný,u tý první fotky je pravda,fakt je nádhernej :slight_smile:
20. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
muspuli, díky :dizzy_face:

beat, tak jsem pátrala a vypátrala, že to byli golfky Jané Energy. Našla jsem i fotku toho malého známých jak v golfkách spinká a přidávám i odkaz na kočárek (použitý) v bazaru...

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-jane-energy-praha-4-o3827464.html
20. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari na ty jsme tam taky koukali,ale přišlo nám,že měli mlo široký sed,ono to bude chtít jít ještě pak vyzkoušet s malým do obchodu,jak sem u vn ich bude sedět,ještě jsem se chytla jedný možnosti,mám jednu známou v Anglii,tak jsem jí psala,jestli by nebylo možné sehnatk očárek přes ní,tak uvidím co napíše,nechce se mi sice otravovat jiný lidi kvůli tomu,ale za pokus to stojí,ony tam ty kočárky mají opravdu o dost levnější
20. bře 2010 v 16:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak se mrkni třeba na ebay! Já jsem se tam taky dívala, když jsme vybírali sourozenecký kočárek. A cenově to vycházelo fakt dobře.
20. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari no to sice jo,ale ta pošta,to tě to pak s ní vyjde skoro jako tady :angry: no uvidíme ještě jak to dopadne
20. bře 2010 v 16:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vychází pošta tak draze? Vím, že Janča(zvizatinka) z ebaye dost objednává věci pro malou, třeba by jste se mohli připadně o poštu podělit... :wink: Ale uvidíš. :slight_smile:
20. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: Tomášek je nádherný, a koukám, že je naroz. taky 4., ale března, Víťa v říjnu, kamarádky holčičky v červenci a další kamarádky holčička v dubnu :slight_smile: Nějak je ta čtyřka populární :grinning:. Tamta jedna fotka s medvídkem je s tím od VZP? :slight_smile:
Teda, ty golfky od Jané vypadají dobře a ultralehké. Já měla ještě požadavek, aby tam byl velký košík, pořád tahám nějaké nákupy :slight_smile:
20. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme golfky Babypoint Saturn - http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&id_zbozi=1159&id_varianty=3325 - ty oranžovo černé a jsme moooc spokojený. Ale fakt jsem to tu řešila strašně dlouho, možná si to některé z vás pamatují :grinning: Hlavně Terku jsem neustále zpovídala, původně jsem chtěla Babypoint Mark 4 nebo 3....
Pabli, Denda je taky 4. (května), my máme v rodině spoustu 4. - mamka v únoru, Deni v květnu, babi v červnu, strejda v červenci a kámošky klučík je v listopadu. Zřejmě populární den na porody :sweat_smile:
20. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek: asi jo :grinning:... já jsem teda o den pozadu - 5. 10. :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli ale máš hezký datum,já mám 12.6.,ty x2,já děleno dvěma
20. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, co to tady rozvíjíš za teorie????? Ty se snad nudíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Beat, balíček semínek asi 11.- :wink:
20. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101200-golfovy-kocarek-dema-citty.html My máme tyhle golfky, ale ty jsou, myslím, taky do těch 15 kg.
20. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem chtěla k těm jahodám! Já jsem loni na podzim dostala od známé pnoucí, stále plodící jahůdky. Teď jsou to teda nesmírné chudinky, ale počítám, že se pěkně rozrostou. Tak když budete někdo chtít, tak dejte vedět. :wink:
20. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to jsou takový ty,co můžu pěstovat na balkoně? Ty by se mi docela líbily :wink:
20. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že se dají pěstovat kdekoliv. Ta známá říkala, že jsou jako plevel! :grinning:
20. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se fakt nenudím,ale občas je docela sranda se na data podívat,např H je 24.2 2004,Míša je 6.3. a já 12.6.,takže má půlku ze mě :slight_smile: ,míša má novou zábavu,sedí ve vaně a připouští si vodu,tedy momentálně plácá do vody,takže je všude :grinning:
20. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli s IP :wink:
20. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: předevčírem koupal manžel Vítečka ještě v umyvadle, i když už se tam teda moc nevejde, no a Vítek si na sebe pustil vodu, naštěstí vlažnou, jak všechno osahává, tak zvedl páku u kohoutku :grinning:
20. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, teda takové krásně a vy tu takhle kecáte.......... :grinning: :grinning:

pabli, já myslím, že golfky dobrý......

naši mají tyhle stáleplodící jahůdky u skleníku a to by jste nevěřili co fakt dovedou, ty plodí od června snad do října - máme je vyrýpnuté do truhlíku a fakt jdou, jen asi nechtějí tak úplně přímé sluníčko jako máme my na balkóně........
20. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za info. ja casem taky dam fotecky a kdyz to bude soukrome,tak to jsem o to vic rada. Nektere si pamatuji co se delo. Proc nemam fotku atd. ja ted odjizdim s malym na par dni za tatkou.mam nejakou ponorku,tak chci mit klid. Pa
21. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno mamulky :dizzy_face:

včera večer sme byli hrát se známýma bowling-zase sme prohráli jako vždy :angry: :grinning: ale dostala jsem k tomu bonus navíc,Ládík se mi tam poněkud společensky unavil,takže sice doma dítko ted nemáme,ale on vydal tak za dvě :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do tří do rána jsem mu dělala obkládečky a vařila mu česnečku :grinning: no ale ráno už mu bylo zase dobře,tak aspon že tak :slight_smile:

Oli.s tak to se tam na ně taky vrhnu,a kdy budeš sázet??já mám tolik chuti už něco konečně zasadit,ale bojím se,aby nebylo na to ještě moc brzo.

jinak moc děkuji za pomoc s těmi golfkami :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 10:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak ples se nám vydařil, do postele jsem se dostala v půl čtvrtý :grinning: manža ještě dospává a pak půjdem na obídek a pro kluky k našim :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter ahojky :slight_smile: tak to je super,že jste si to taky užili.to vyspávání závidím,já už nějak nemohla ráno pořádně spát :angry: Ládík si šel do posilovny,až jsem se tomu divila :grinning:
21. bře 2010 v 10:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrej :grinning: my jsme toho využili, že nás v 6h nikdo netahal z postele :sunglasses: jinak musím jít zavolat našim, že už jsem "na cestě" :grinning: i když dřív jak na 12h to nevidím :grinning:
21. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak špatně už mu ráno nebylo,tak co by nešel,ale v noci jsem si myslela,že bude nepoužitelný celý den :grinning: no my jdem pro broučka až k večeru,ale už se na něj moc těším,přeci jen je tu doma hrozný ticho a klid
21. bře 2010 v 10:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vyžití vám závidím

já vařím a tatka jel pokácet a vyvalit strom,jestli chcete vidět,jak dětičky včera pracovaly :grinning: :grinning: ,jukněte na extrémní nedonošence nechce se i to sem vkládat znovu :wink:
21. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jdu vás tu jen pozdravit, nějak se od rána necítím dobře, ale žádným nočním vyžitím to není.
Jsme do úterka u našich, tak mám aspoň od prcka klídek a můžu lenošit.
Tak krásnou neděli.

Beat, jedna lepší cena:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5088919
21. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Věru, ať je ti dobře, já teď bojuju s tlakem a taky nic moc pocit, jinak se máme dobře.

Beat, já už je možná vyseju, oni stejně mají být určitou dobu ve skleníku, tak ten si zimprovizujeme doma a až pak půjdou ven. Holky, já bych zahradničila :grinning: ale bohužel nemáme ani balkon :frowning2:

Holky, komu z vás by to mohlo pomoct, u nás Kájince na AE asi dost pomohly probiotika, nic jiného se teď neměnilo, tak to přičítáme tomu a těma určitě nic nezkazíte :wink:

Luci, najdu někde odkaz na tyhle jahůdky, co máme ty semínka. Naši je mají doma u baráku v květináčích a vzhledem a chutí připomínají lesní, jsou výborný http://www.semena-osiva.cz/zelenina/jahody/jahodamesicni.html
21. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co byste říkaly tomu, kdybysme se přesunuly do soukromých témat? :wink: byly byste pro?
21. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Furt nám blbne net, tak vás vždycky jen trošku dočítám. :slight_smile: Koukala jsem, že jste řešili golfky. Já zrovna předevčírem Radečkovi koupila nový. Jsou celkem obyčejný. Nemají ani košík, ale ten stejně nějak moc nepotřebuji. Mám je spíš na to, že když půjdeme do města na dýl tak aby vydržel. Sporťák jsem prodala kamarádce, tak jsem je koupit musela. :grinning:
Panter, je fajn že jste se včera dobře bavili. Já byla na plese naposledy na svém maturáku a žádný další už asi jen tak nebude. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek